Paxful Review 2021 – آیا این P2P Platform ایمن و قانونی است؟

هدف اصلی Paxful به عنوان تبادل نظیر همتا ، سهولت خرید Bitcoin است.

آنها در انجام چنین کاری بسیار خوب عمل می کنند. در حالی که اکثر صرافی ها دو یا سه گزینه پرداخت دارند ، Paxful ده ها گزینه دارد. می توان از کارت هدیه گرفته تا طلای فیزیکی تا حواله بانکی استفاده کرد.

با همه این روش های مختلف پرداخت ، تقریباً هرکسی می تواند کمی بیت کوین دریافت کند ، خواه یک کارگزار وال استریت باشد یا یک کشاورز در آفریقای جنوبی..

خرید بیت کوین با Paxful

برای هر کسی که می خواهد بداند چگونه با Paxful بیت کوین بخرد ، در اینجا همه چیزهایی است که باید از آنها آگاه باشید.

مهمترین نکته ای که باید در مورد Paxful بدانید این است که آنها فقط از خرید بیت کوین پشتیبانی می کنند.

اگر می خواهید ارز دیگری ، XRP ، Ethereum ، Cardano و غیره به دست آورید ، ابتدا باید بیت کوین را در Paxful خریداری کنید و سپس آن را به صرافی ارز رمزنگاری شده دیگر بفرستید تا با دارایی دیگری معامله کند..

اگر خارج از آمریکا نیستید ، Binance را توصیه می کنیم زیرا کمترین هزینه تجارت را دارند.

اگر در آمریکا زندگی می کنید می توانید از Coinbase استفاده کنید. حتی اگر هزینه های معاملاتی Coinbase زیاد است ، با یک انتخاب نسبتاً مناسب از ارزهای رمزپایه مبادله ای بسیار مطمئن و مطمئن است.

روند واقعی خرید بیت کوین در Paxful بسیار ساده است.

 1. ایجاد یک حساب کاربری الزامات استاندارد مانند آدرس ایمیل معتبر و رمز ورود امن وجود دارد.
 2. هدایت به صفحه خرید بیت کوین Paxful
 3. روش پرداخت خود را انتخاب کرده و سپس میزان مایل به خرید بیت کوین را انتخاب کنید
 4. کلیک "پیشنهادات را جستجو کنید"
 5. پس از یافتن پیشنهادی که از طرف فروشنده ای دوست دارید و می توانید به آن اعتماد کنید ، می توانید کلیک کنید "خرید"

Paxful اکنون مراحل خرید را برای شما به ارمغان می آورد و پس از پاک شدن روش پرداخت ، بیت کوین به کیف پول بیت کوین شما وارد می شود.

گزینه های پرداخت

این واقعاً همان چیزی است که Paxful را از رقابت ، تعداد روش های پرداختی که از آنها پشتیبانی می کند ، متمایز می کند.

در اروپا زندگی می کنید و از Skrill استفاده می کنید؟ با آن بیت کوین بخرید! کارت هدیه iTunes دارید که هرگز از آن استفاده نمی کنید؟ با آن بیت کوین بخرید! فقط برای اینکه بتوانید در مورد روش های پرداختی که Paxful پشتیبانی می کند ایده ای کسب کنید ، برخی از آنها را در اینجا لیست می کنیم.

 1. کارتهای اعتباری و کارتهای بدهی
 2. حواله بانکی
 3. اتحادیه غربی
 4. اسکریل
 5. کارت هدیه
 6. آلیپای
 7. برنامه نقدی
 8. ApplePay
 9. وجه نقد از طریق پست
 10. وجه نقد حضوری
 11. پرداخت خط
 12. Revolut

این لیست ادامه دارد. برای دیدن همه روش های پرداخت Paxful می توانید اینجا کلیک کنید.

خرید بیت کوین به صورت حضوری

همانطور که گفته شد ، Paxful از معاملات نقدی شخصی پشتیبانی می کند. اینها می توانند بسیار سودمند باشند زیرا خریداران و فروشندگان می توانند بدون گذاشتن ردپای دیجیتالی یعنی اتصال و معامله. سوابق انتقال بانکی یا بیانیه کارت اعتباری.

در حالی که Paxful تمام تلاش خود را برای اطمینان از امنیت هر معامله انجام می دهد ، انجام تحقیقات خود به ویژه هنگام پرداخت پول نقد همچنان مهم است. از معامله با فروشندگان جدید خودداری کنید زیرا احتمال اینکه کلاهبرداران نسبتاً زیاد باشد زیاد است. همچنین ، بهتر است تمام مراحل Paxful را طی کنید حتی اگر فروشنده راهی برای تماس با شما پیدا کند و پیشنهاد دهد Paxful را برای صرفه جویی در هزینه ها قطع کند.

سرانجام ، اگر به دنبال Paxful هستید می تواند شما را در مسیر درست نشان دهد خودپرداز بیت کوین. Paxful بسیار مفید است زیرا آنها اطلاعات خودپرداز بیت کوین را در یک مکان جمع می کنند تا بتوانید ببینید نزدیکترین دستگاههای خودپرداز کجا هستند و هزینه های کمیسیون چقدر است.

کشورهای پشتیبانی شده

برخلاف بسیاری از مبادلات ، Paxful صریحاً نمی گوید ساکنان کدام کشورها می توانند بیت کوین را در سیستم عامل خود خریداری و بفروشند. در عوض ، پکسفول اظهار داشت که هرگونه تجارت خلاف تحریم های بین المللی اکنون مجاز است. این اطلاعات در آنها آورده شده است شرایط استفاده از خدمات. به طور کلی Paxful می خواهد خرید و فروش بیت کوین را تا حد ممکن آسان کند و این بدان معنی است که آنها سعی می کنند تا آنجا که ممکن است کشورهای مختلف شرکت کنند.

احساسات شدید در هند

تا زمان به تازگی تجارت ارزهای رمزپایه در هند غیرقانونی بود و بسیاری از مبادلات رمزنگاری مجبور به تعطیلی شدند.

در آن نوع از محیط ها ، Paxful بسیار خوب عمل کرده است ، زیرا تبادل نظیر در جایی است که تجارت رمزنگاری بین کاربران اتفاق می افتد و نه از طریق یک سیستم عامل متمرکز. اگرچه برای تجارت باید یک حساب Paxful ایجاد کنید ، اما سرویس در بسیاری از مکان ها همچنان قادر به پرواز تحت رادار نظارتی است. در مورد هند چنین است.

پاکسفول با استفاده از حضور خود در این کشور ، یک نظرسنجی از جمعیت هند انجام داد برخی از نتایج شگفت آور. تیم Paxful بر اساس بررسی خود از داده ها دریافتند که تقریباً کمتر از 80٪ کل پاسخ دهندگان از ارز رمزپایه استفاده می کنند زیرا این یک روش سریع و ارزان برای انتقال پول است. با کمال تعجب ، این بررسی نشان داد که از بین تمام سرمایه گذاران هندی 18 تا 55 ساله ، به طور کامل 75 درصد آنها حداقل برخی از ارزهای رمزپایه را در اختیار داشتند!

این بررسی گسترده که چنین چشم انداز مثبتی را برای رمزنگاری در هند نشان می دهد ، خبر بزرگی است. 1.3 میلیارد نفر در هند زندگی می کنند و اگر آنها به خرید رمزنگاری خود ادامه دهند ، میزان خوبی که می تواند برای بازار داشته باشد وجود ندارد.

بدون هزینه در آفریقا

با توجه به اینکه اندازه تجارت در آفریقا بسیار کوچک است ، Paxful تصمیم گرفته است هیچ هزینه معامله ای را دریافت نکنید برای معاملات زیر 20 دلار. این یک حرکت جسورانه و طولانی مدت است که امیدوارم منجر به پذیرش بیشتر بیت کوین و افزایش کلی سود در صورت ورود افراد بیشتر به رمزنگاری شود.

همچنین با توجه به اینکه یک بررسی نشان داده است ، این یک حرکت جسورانه است 45٪ از کیف پولهای Paxful متعلق به بازرگانان آفریقایی است. خدمات همتا به همتا به ویژه در قاره ای محبوب است که دسترسی به مبادلات سنتی در آن دشوار است. در داخل آفریقا Paxful اظهار داشته است که آنها بیشترین رشد را در غنا ، کنیا و نیجریه داشته اند.

ارزهای پشتیبانی شده

همانطور که انتظار می رود از چنین صرافی متمرکز بین المللی ، Paxful از چند ارز مختلف پشتیبانی کند. به عنوان مثال ، USD ، GBP ، CAD ، AUD و EUR به نام چند مورد. در واقع لیست ارزهای پشتیبانی شده بسیار بزرگتر است.

Paxful می تواند ارزهای بسیاری را پشتیبانی کند ، زیرا معماری سایت آنها به این معنی است که آنها در واقع مجبور به نگهداری وجوه نیستند. در عوض تجار می توانند با استفاده از وجه نقد یا انتقال بانکی با یکدیگر کار کنند. نتیجه این است که تقریباً از هر ارز می توان استفاده کرد.

فروش BTC با Paxful

تنها خرید بیت کوین با Paxful امکان پذیر نیست ، فروش بیت کوین نیز یک گزینه است. بعنوان یک فروشنده علاوه بر سایر روشهای پرداخت ، امکان پرداخت از طریق انتقال بانکی ، Western Union یا پول نقد به صورت حضوری را خواهید داشت.

در این صورت ، برای بیشتر افرادی که علاقه مند به فروش بیت کوین هستند ، صرافی مانند Coinbase گزینه بسیار بهتری خواهد بود. فروش در Paxful در درجه اول برای فروشندگان حرفه ای در مقابل یک فرد معمولی که می خواهد اکنون 100 دلار بیت کوین بفروشد ، طراحی شده است..

Paxful.com قانونی است?

آیا Paxful قانونی است؟ بسیاری از مردم می پرسند و پاسخ کوتاه این است که بله ، Paxful قطعاً عملی قانونی است. مطابق با پایه کرانچ, Paxful در سال 2015 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در سواحل شرقی ایالات متحده است.

مطابق با وب سایت Paxful آنها بیش از 200 کارمند دارند که در دفاتر در سراسر جهان از جمله NYC ، هنگ کنگ ، استونی و فیلیپین کار می کنند.

از نظر حضور در شبکه های اجتماعی ، Paxful حساب کاربری دارد فیس بوک, اینستاگرام, توییتر و یوتیوب.

اگرچه باید اشاره کرد که این حساب ها عمدتا برای تبلیغات هستند و به عنوان نوعی پشتیبانی از مشتری در نظر گرفته نشده اند. در صورت نیاز به پشتیبانی مشتری می توانید با خط چت Paxful تماس بگیرید (اطلاعات بیشتر در این مورد در زیر).

مشارکت با Binance

اثبات بیشتر اینکه Paxful واقعاً عملی قانونی است ، توسط همکاری اخیر آنها با Binance ، بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان ارائه شده است. در حالی که Binance به ذکر صدها ارز رمزپایه مشهور است ، اما در مورد روشهای پرداخت ، فقدان آنها بسیار زیاد است. Binance برای کاربران خود گزینه ای برای خرید رمزنگاری با کارت اعتباری یا بدهی دارد اما این در مورد آن است.

از طرف دیگر Paxful وجود دارد که ده ها گزینه پرداخت دارد اما تنها سکه موجود Bitcoin است. حتی امکان مبادله سکه به صورت مستقیم از طریق Paxful یا از طریق کیف پول Paxful وجود ندارد. بنابراین همکاری Binance و Paxful کاملاً منطقی است. به طور کلی آنها با یکدیگر رقابت نمی کنند اما هر یک از نقاط قوت دارای ضعف دیگری هستند.

اطلاعات بیشتر در مورد این مشارکت در دسترس است وب سایت Binance. با استفاده از این ادغام شروع به کار Binance برای کسی که از Paxful استفاده می کند آسان است تا بتواند بیت کوین خود را با هر رمزنگاری دیگری که می خواهد مبادله کند..

تایید حساب

تقریباً مانند هر صرافی دیگر مستقر در آمریکا ، Paxful دارای یک فرآیند تأیید KYC است. هرچند آنچه آنها را از سایر مبادلات متمایز می کند این است که بدون ارائه اسناد تأیید ، تجارت در Paxful تا یک مقدار مشخص امکان پذیر است.

تأیید Paxful سطح یک فقط به یک آدرس ایمیل و شماره تلفن معتبر نیاز دارد ، مشابه شرایط لازم برای استفاده از بسیاری از دستگاه های خودپرداز بیت کوین. در سطح تأیید ، خریداران و فروشندگان می توانند تا 1500 دلار معامله کنند بدون اینکه نیازی به ارائه مستندات بیشتر داشته باشند.

سطح تأیید دو محدودیت تجارت مادام العمر تا 10000 دلار را فراهم می کند. در این سطح کاربر باید یک نسخه از گواهینامه رانندگی یا گذرنامه خود را برای تأیید هویت خود ارائه دهد.

سطح تأیید بیشتر وجود دارد ، تا سطح چهار و اطلاعات بیشتر در مورد این سطوح تأیید وجود دارد در اینجا موجود است. Paxful همچنین مقاله دیگری دارد که در آن توضیح می دهد که چرا ممکن است بازرگانان بخواهند حسابهای آنها را تأیید کنید.

پشتیبانی مشتری Paxful

در هر کجای دنیا که باشید ، می توانید به تیم پشتیبانی Paxful دسترسی پیدا کنید زیرا آنها 24/7 در دسترس هستند. طبق گفته Paxful بهترین راه برای برقراری ارتباط با پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده است. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شروع چت زنده در دسترس است در وب سایت Paxful.

همچنین امکان ارسال ایمیل به Paxful در: [ایمیل محافظت شده] اگرچه به نظر می رسد چت زنده سریعترین راه برای دریافت پشتیبانی است. برای منصرف کردن ماهیگیری ، Paxful به همه بازرگانان هشدار می دهد كه بررسی كنند كه پیام از كدام آدرس ایمیل است. اگر مورد دیگری غیر از آدرس ایمیل ذکر شده در بالا باشد ، این تیم پشتیبانی رسمی Paxful نیست.

2FA را فعال کنید

فعال کردن 2FA (احراز هویت دو فاکتور) یکی از ساده ترین راه ها برای محافظت از حساب شما در برابر هک شدن است. انبوه از 2FA پشتیبانی می کند و به محض ایجاد حساب کاربری خود باید آن را فعال کنید.

به جای پیوند دادن 2FA به سیم کارت خود (دریافت رمز عبور یکبار مصرف به عنوان متن) بهتر است از Google Authenticator استفاده کنید. با GA رمز عبور به صورت محلی بر روی تلفن شما ایجاد می شود و برای سخت افزار تلفن شما منحصر به فرد است. این بدان معناست که یک هکر نمی تواند به حساب شما دسترسی پیدا کند مگر اینکه تلفن شما را داشته باشد.

چه کسی صاحب Paxful است?

Paxful یک شرکت خصوصی است که هرگز IPO یا ICO نداشته است. این شرکت توسط آرتور شابک و ری یوسف تاسیس شد.

آنچه Paxful را منحصر به فرد می کند?

برنامه های وابسته

Paxful یک برنامه وابسته سخاوتمندانه دارد که به بازرگانانی که دوستان خود را به استفاده از این سیستم عامل وادار می کنند پاداش می دهد. هنگامی که به دوست خود مراجعه می کنید ، واجد شرایط دریافت 50٪ از هزینه های معاملاتی وی خواهید بود.

این معامله خوبی در حال حاضر است ، اما در اینجا آنچه جالب است ، اگر دوست شما کسی را معرفی کند ، 10٪ از هزینه های تجارت آن شخص را دریافت خواهید کرد. Paxful از این به عنوان وابسته ردیف 2 یاد می کند.

بسیاری از مبادلات دیگر دارای برنامه های وابسته هستند اما تعداد کمی از آنها به اندازه برنامه Paxful سخاوتمندانه هستند. اطلاعات بیشتر است در اینجا موجود است.

خرید و فروش طلا با Paxful

یکی از منحصر به فردترین ویژگی های Paxful ، ویژگی ای که آنها را از تقریباً سایر مبادلات رمزنگاری در دنیا متمایز می کند ، این است که آنها به تجارت طلا روی آورده اند. در پاسخ به تقاضای کاربر اکنون در Paxful به امکان پذیر است تجارت طلا با بیت کوین.

برای اینکه تجارت به صورت ایمن انجام شود ، بیت کوین در سیستم محافظ Paxful ذخیره می شود. تا زمانی که فروشنده تأیید کند که طلای فیزیکی را در ازای بیت کوین تحویل گرفته است ، در آنجا باقی می ماند.

این یک ویژگی جالب Paxful است و بسیار منطقی است زیرا بسیاری از افرادی که به طلا علاقه مند هستند نیز ممکن است به بیت کوین علاقه مند شوند. همچنین ، به کاهش هزینه تجارت کمک می کند. قبلاً اگر می خواستید از طلا به بیت کوین بروید مجبور بودید طلا را به صورت نقدی بفروشید و سپس از آن پول نقد برای خرید بیت کوین استفاده کنید. در کل زمان شما هزینه های مبادله و کارمزد را پرداخت خواهید کرد. استفاده از این فرایند جدید آسان است و واقعاً یک افزودنی عالی برای اکوسیستم رمزنگاری است.

با این حال ، یک نکته منفی این است که هر معامله ای بیش از 50 دلار ، قبل از اتمام معامله گر ، نیاز به تائیدیه KYC دارد..

موفقیت در سال 2019

Paxful با داشتن بیش از 1.6 میلیارد دلار همتا برای معاملات همکار بیت کوین ، 2019 عالی را پشت سر گذاشت. در نگاه اول ممکن است زیاد به نظر نرسد ، با توجه به اینکه مبادله ای مانند Binance هر دو روز حجم زیادی را پاک می کند. با این حال ، برای مبادلات همتا به همتا ، 1.6 میلیارد دلار ترافیک زیادی است و رشد مداوم از زمان تاسیس Paxful در سال 2015 را نشان می دهد.

از نظر کیف پول ، یک میلیون حساب جدید کیف پول بیت کوین Paxful در سال 2019 افتتاح شد که به این معنی است که اکنون Paxful در کل سه میلیون حساب کیف پول بیت کوین دارد. بد نیست برای سکویی که فقط 5.9 میلیون دلار معامله در سال اول تجارت خود انجام داده است.

به طور کلی Paxful رشد 25٪ نسبت به سال را نشان می دهد. با توجه به این گسترش ، قرار است در چند سال آینده به یک بستر جدی با حجم معاملات قابل توجه تبدیل شوند.

بیت کوین برای توده ها

Paxful نقش خاصی را در اکوسیستم ارز رمزنگاری شده ایفا می کند. تمام آنچه آنها می فروشند بیت کوین است و ویژگی اصلی صرافی تعداد باورنکردنی گزینه های پرداختی است که آنها فعال می کنند.

چه بخواهید از برخی کارت های هدیه قدیمی استفاده کنید و چه از Western Union استفاده کنید ، Paxful یک روش پرداخت دارد که تقریباً برای همه مفید خواهد بود. شروع کار نیز آسان است زیرا تمام آنچه برای ایجاد یک حساب تجاری نیاز دارید یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن همراه است.

با توجه به اینکه LocalBitcoins اخیراً الزامات KYC خود را گسترش داد, Paxful بیش از هر زمان دیگری مهم است. اکوسیستم ارز رمزنگاری شده به مکانی نیاز دارد که افراد بتوانند بیت کوین را بدون نیاز به ارائه اطلاعات شخصی ناخواسته خریداری کنند و Paxful ایده آل ایده آل برای تبادل نظیر برای انجام این نقش است.

در آخر لازم به ذکر است که Paxful یکی از معدود مکانهای اینترنت است که امکان تبدیل کارتهای هدیه به بیت کوین را دارد. این یک سرویس واقعا منحصر به فرد است و به شما کمک می کند Paxful از رقبا دور باشد

آیا Paxful بی خطر است؟ تا زمانی که تحقیق خود را انجام می دهید و فقط با فروشندگان معتبر معامله می کنید ، قطعاً! بنابراین اگر امروز آماده افتتاح حساب و خرید بیت کوین هستید ، برای شروع فقط به سایت Paxful.com مراجعه کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner