چگونه بهترین بستر معاملات اجتماعی را انتخاب کنیم

Contents

چگونه بهترین بستر معاملات اجتماعی را انتخاب کنیم

یک کارگزار عالی برای هر تاجر ابزاری ضروری است! آیا شما نیاز به انتخاب یک کارگزار اجتماعی یا بستر معاملات اجتماعی مطمئن دارید؟ این قطعه یکی از موارد خواندنی است که مهمترین ملاحظات را در بر می گیرد.

اندازه و تعداد کارگزار

ویژگی اساسی سیستم عامل های معاملات اجتماعی این است که به شما امکان می دهند از دانش دیگران در تجارت با همین بستر بهره مند شوید. منطقی است که هرچه تعداد کاربران دیگر بیشتر باشد ، دانش و دانش بیشتری نیز برای جابجایی وجود دارد. علاوه بر این ، مطالعات نشان داده است که هرچه انواع سبک ها و تکنیک های تجاری موجود در شبکه بیشتر باشد ، فرصت ایجاد تعادل و سودآوری برای همه اعضای شبکه بیشتر است. تجارت کپی یا اوراق بهادار تجاری دستی.

انتخاب بهترین پلتفرم معاملات اجتماعی 1 (کامیون هیولا)

اندازه مهم است – یک کارگزار بزرگ اجتماعی اغلب مزایای بیشتری دارد.

از طرف دیگر ، وقتی شبکه ای از تعداد معامله گران کمتری تشکیل می شود ، انتخاب سبک های معاملاتی به طور قابل ملاحظه ای باریک تر است و تمایل بیشتری برای ایجاد “حباب های تجارت کپی” دارد ، در اینصورت درصد زیادی از معامله گران شبکه همه یکسان کپی می کنند تعداد انگشت شماری از مردم و بنابراین راهی برای جلوگیری از سرمایه گذاری خود در شانس از دست دادن این معامله گران ندارند.

* تازه وارد معاملات اجتماعی هستید؟ نگاهی بهمعاملات اجتماعی چیست؟‘.

البته ، هرچه یک پلتفرم معاملات اجتماعی بزرگتر و محبوب تر باشد ، نظارت نظارتی بیشتری پیدا می کند. به عنوان یک معامله گر ، این بدان معنی است که هیچ گونه خطر دستکاری در تجارت سایه ، تضاد منافع و سایر انواع مختلف کلاهبرداری در تجارت آنلاین وجود نخواهد داشت. به هر حال ، همیشه توصیه می شود قبل از تصمیم به ثبت نام ، چند بررسی معاملات اجتماعی را بخوانید.

ساختار کمیسیون برای بازرگانان کپی شده / سرمایه گذاران محبوب

کارگزاران مختلف اجتماعی از نظر سود سرمایه گذاران محبوب (تاجران کپی شده) ساختارهای کمیسیونی مختلفی دارند. مثلا, زول تجارت, یک تسهیل کننده / کارگزار تجارت اجتماعی واقعاً محبوب ، یک کمیسیون ثابت به معامله گران کپی شده خود با 0.5 پیپ برای تجارت دور برگشت ارائه می دهد (به استثنای معامله گران با پیروان ایالات متحده ، که با هزینه متغیر عضویت ماهانه جبران می شوند). این بدان معناست که به ازای هر لات استاندارد که توسط افرادی که این معامله گران را کپی می کنند معامله می شود ، معامله گران کپی شده حدود 5 دلار دریافت می کنند.

سرمایه گذاران و بازرگانان باید توجه داشته باشند که ساختارهای مختلف کمیسیون ارائه شده به بازرگانان کپی شده می تواند بر نحوه مدیریت پرتفوی خود توسط این بازرگانان تأثیر بگذارد..

انتخاب بهترین پلت فرم معاملات اجتماعی 2 (عکس از ویژگی های Zulutrade)

ZuluTrade یک کارگزار اجتماعی عالی است و انواع ویژگی ها و ابزارهای معاملاتی فارکس را ارائه می دهد.

eToro, یک کارگزار اجتماعی خارق العاده دیگر سرمایه گذاران محبوب خود را از طرق مختلف از جمله موارد زیر جبران می کند:

  • پرداخت های ماهانه ثابت با توجه به سطح سرمایه گذار محبوب.
  • کمیسیون 2٪ در مورد میزان دلار سالانه تحت مدیریت (AUM). (فقط برای سرمایه گذاران محبوب سطح Elite).
  • پخش تخفیف تا 100.
  • کمک هزینه بازاریابی ماهانه.
  • کمک هزینه تحصیلات سه ماهه.
  • کمک هزینه رویدادهای سالانه.

* تمام مزایا ، پرداخت های ثابت و کارمزد فوق به سطح هر یک از سرمایه گذاران محبوب بستگی دارد.

ابزار مالی قابل فروش

تنوع دارایی های ارائه شده توسط کارگزاران اجتماعی در هنگام انتخاب کارگزار اجتماعی مورد توجه قرار می گیرد. انواع ابزارهای مالی ارائه شده توسط کارگزاران اجتماعی بر سطح متنوعی که ممکن است توسط بازرگانان و سرمایه گذاران حاصل شود تأثیر می گذارد. همچنین ، ممکن است تأثیر قابل توجهی در پتانسیل درآمد آنها داشته باشد زیرا طیف گسترده تری از ابزارهای قابل تجارت می توانند فرصت های بیشتری برای سودآوری از.

*خواندن توصیه می شود: CopyFund چیست?

کارگزاران سازگار و سیستم عامل های معاملاتی

ZuluTrade یک کارگزار اجتماعی / تسهیل کننده معاملات اجتماعی است که از طریق بستر تجاری MT4 به کارگزاران مختلف فارکس متصل می شود. این بدان معناست که معامله گران می توانند از پلتفرم تجاری MT4 کارگزار خود برای تجارت با ZuluTrade استفاده کنند. ZuluTrade همچنین بستر معاملاتی خود را به نام Platform Platform ارائه می دهد.

از طرف دیگر ، eToro و Ayondo فقط سیستم عامل های تجاری خود را برای تجارت با آنها (به ترتیب پلت فرم eToro و TradeHub) ارائه می دهند. این سیستم عامل ها نسبت به MT4 برای معاملات اجتماعی مجهزتر هستند اما بسیاری از کاربران MT4 را ترجیح می دهند زیرا آنها به آن عادت کرده اند و ممکن است یک مشاور متخصص MT4 داشته باشند که از آنها برای ارائه علائم تجاری به پیروان که معاملات خود را کپی می کنند استفاده می کنند.

آیا تجارت خودکار توسط بروکر اجتماعی مجاز است?

برخی از کارگزاران اجتماعی مانند ZuluTrade اجازه تجارت خودکار با مشاوران خبره (ربات های تجاری) را دارند. هر دو معامله دستی و تجارت خودکار مزایا و معایب خاص خود را دارند. معامله گران و دستگاه های کپی کپی ممکن است ترجیحات و نظرات مختلفی در مورد تجارت خودکار داشته باشند و در صورت تمایل به استفاده از معاملات اجتماعی خود ، در صورت تمایل به تجارت خودکار ، اطمینان حاصل کنند که.

* نمی دانید چگونه به تجارت کپی نزدیک شوید؟ نگاهی بهاستراتژی های تجارت را کپی کنیدبرای برخی نکات مفید.

آیا کپی سیگنالهای معاملاتی از حسابهای آزمایشی مجاز است?

بسیاری از کارگزاران اجتماعی به بازرگانان کپی شده / سرمایه گذاران محبوب نیاز دارند تا سیگنال های معاملاتی خود را از حساب های معاملات پول واقعی تهیه کنند. نمونه ای از این کارگزاران اجتماعی eToro است. سپس ، کارگزاران دیگری مانند ZuluTrade و Ayondo به معامله گران کپی شده اجازه می دهند سیگنال های تجاری را با یک حساب آزمایشی ارائه دهند.

انتخاب بهترین پلت فرم معاملات اجتماعی 3 (نردبان معامله گران برتر Ayondo)

با گزینه پاداش مبتنی بر حجم Ayondo برای تاجران برتر (معامله گران کپی شده) ، این معامله گران ممکن است از یک نسخه آزمایشی یا حساب زنده برای ارائه سیگنال های تجاری استفاده کنند.

اگرچه معامله گران و سرمایه گذاران دیگری که از معامله گران دیگر کپی می کنند ، معمولاً ترجیح می دهند تاجرانی را که از حساب های تجاری واقعی معامله می کنند کپی کنند ، اما مطمئناً معامله گران کپی شده ای با استفاده از حساب های آزمایشی کار می کنند که عملکرد بسیار خوبی دارند. معامله گران نباید لزوماً معامله گران کپی شده را با استفاده از حساب های آزمایشی کنار بگذارند. در پایان ، عملکرد همان چیزی است که واقعاً مهم است.

اسپرد و کمیسیون

کارگزاران اجتماعی معمولاً کمی بیشتر از کارگزاران خرده فروشی کارمزد معاملات را می گیرند. این تفاوت معمولاً زیاد نیست و وقتی مزایای بزرگ تجارت اجتماعی در نظر گرفته شود ، این هزینه اضافی واقعاً ارزش آن را دارد. معامله گرانی که می خواهند به تجارت اجتماعی بپردازند ، ممکن است بخواهند اسپرد و پورسانت بین کارگزاران اجتماعی مختلف را مقایسه کنند.

شفافیت

معیار عمده دیگری که سیستم عامل های معاملات اجتماعی بر روی آن تفاوت زیادی دارند ، میزان اطلاعاتی است که آنها در مورد هر تاجر ، از جمله البته خود شما ، به محض ثبت نام می دهند. حتی اگر کل raison d’etre سیستم عامل های معاملات اجتماعی این است که اطلاعات تجارت را در دسترس دیگران قرار دهند ، برخی بیشتر از دیگران داده ها را به اشتراک می گذارند یا به روش های شفاف تری.

بعنوان مثال ، به ندرت اتفاق می افتد که سیستم عامل های تجارت اجتماعی ، کل تجارت تجارت به تجارت کاربر را به نمایش بگذارند ، زیرا پیمایش در آن بیش از حد دشوار است. بنابراین در حالی که اقدامات بستن و باز کردن موقعیت ها در خبرمایه شما نشان داده می شود ، هیچ سابقه ای از موقعیت های بسته وجود ندارد که بعداً برای هر معامله گر مشاهده شود. در عوض ، داده های گذشته به صورت آماری جمع می شوند که معمولاً از طریق نمودارها و نمودارهای مختلف نشان داده می شوند تا اندازه گیری عملکرد هر معامله گر برای شما آسان تر شود. اینجاست که همه چیز کمی روی حیله و تزویر است ، زیرا این نوع داده را می توان از طریق یک میلیون روش مختلف ارائه کرد ، برخی از آنها بسیار گمراه کننده هستند.

انتخاب بهترین پلتفرم معاملات اجتماعی 4 (داده های معاملات رابرت آدکاک)

eToro از ابزارهای تحلیلی بسیار خوبی برخوردار است و عملکرد معامله گر را به طور دقیق انتقال می دهد.

بهترین سیستم عامل های معاملات اجتماعی موجود ، آماری را برای شما فراهم می کنند که احتمال موفقیت هر معامله گر را بر اساس نتایج گذشته منعکس می کند ، در حالی که بدترین آنها تلاش می کند تا عملکرد معامله گران خود را افزایش دهد تا دستگاه های برقی ناخواسته را جذب کند. همانطور که در مقاله خود بحث کردیم “چگونه بهترین معامله گران اجتماعی را انتخاب کنیم“، آماری مانند” درصد معاملات سودآور “شاه ماهی قرمز است زیرا حتی اندکی نشان دهنده میزان سود واقعی معامله گر در طی یک دوره زمانی نیست..

هنگام انتخاب بهترین بستر معاملات اجتماعی برای خود ، به دنبال تجزیه و تحلیل تفصیلی نمونه کارها باشید ، که به شما نشان می دهد معامله گر در چه ابزارهایی سرمایه گذاری می کند و پرتفوی آنها چگونه متنوع است ، و همچنین یک شاخص قابل اعتماد از خطر ، مانند نمره ریسک ، به عنوان این تخمین خود عامل بسیار دشوار است.

ابزارهای بستر معاملات اجتماعی

مانند تجارت دستی ، سیستم عامل های معاملات اجتماعی با مجموعه های مختلفی از ابزارهای معاملاتی اجتماعی ارائه می شوند که می توانند همه تفاوت را در نتیجه معاملات شما ایجاد کنند. هنگامی که معامله گرانی را که می خواهید کپی کنید ، بیشتر اینها مربوط به مدیریت فعالیت تجاری شما در کپی است. اگرچه ، یک تابع جستجوی خوب با بسیاری از متغیرهای مختلف ، به تنهایی یک ابزار بسیار مهم است.

یکی از این ابزارها ، که به طرز حیرت انگیزی در تعداد زیادی از سیستم عامل های معاملات اجتماعی یافت نمی شود ، پیش بینی میزان معامله ای است که می توانید هنگام اختصاص مقدار مشخصی از بودجه برای کپی کردن یک تاجر انتظار داشته باشید. این ممکن است به عنوان یک جزئیات ساده به نظر برسد ، اما در واقع ، می تواند تأثیر زیادی در تصمیم شما در مورد سرمایه گذاری در یک معامله گر خاص داشته باشد. به عنوان مثال ، اگر در فکر کپی کردن شخصی با 100 دلار بودید و پیش بینی به شما گفت که با این سرمایه گذاری می توانید انتظار داشته باشید که یک معامله تجاری متوسط ​​فقط 0.5 دلار باشد ، ممکن است وسوسه شوید که مبلغ سرمایه گذاری خود را بالا ببرید ، یا معامله گر دیگری برای کپی پیدا کنید..

انتخاب بهترین پلتفرم معاملات اجتماعی 5 (پسر با كلید)

آیا کارگزار تجارت اجتماعی شما را به ابزارهای معاملاتی مناسب مجهز می کند?

ابزار مهم دیگر Copy Stop-Loss است. دقیقاً مانند یک دستور Stop Stop Loss ، این ابزار به شما امکان می دهد محدودیتی را در میزان بازپرداخت هر یک از معامله گران اعمال کنید. این یک روش مطمئن برای محافظت از حداقل بخشی از مبلغ سرمایه گذاری خود در برابر نوسانات بازار و معاملات بد است. برخی از سیستم عامل ها همچنین Trailing Copy Stop Loss را ارائه می دهند که یک نسخه از نسخه متداول Copy Stop-Loss است که باعث می شود محدودیت های Copy Stop Loss در رابطه با میزان سرمایه گذاری شما افزایش یابد و در نتیجه سود حاصل از آن را تضمین کنید. به طور طبیعی ، برخی از سیستم عامل ها همچنین سفارشات Copy Take Profit را دارند که یکی دیگر از ابزارهای مفید در اختیار شماست.

آخرین اما نه مهمترین ، یک ابزار حیاتی برای جستجوی توانایی بازپرداخت کپی شده است ، در نتیجه آن را از رابطه کپی جدا می کند و به یک موقعیت مدیریت شده دستی تبدیل می کند. اگر راضی نیستید که به سادگی سود کپی خود را زیر نظر داشته باشید و شخصی هستید که قصد دارد موقعیت های کپی شده را از نزدیک کنترل کند ، این ابزار به شما امکان می دهد که اگر تجارت کپی شده مورد پسند شما نیست نظر خود را بیان کنید. هنگامی که تجارت را جدا کردید ، می توانید حاشیه را افزایش دهید ، دستورات توقف را ویرایش کنید یا اگر اعتقادی به آینده آن ندارید ، تجارت را به سادگی ببندید. این به شما امکان کنترل بیشتر بر روی نمونه کارها را می دهد تا مجبور نشوید در حالی که شخص دیگری تصمیمی می گیرد که با آن مخالف هستید ، بیکار بنشینید. با در نظر داشتن همه اینها ، مطالب ما را بررسی کنید بررسی سکوی تجارت اجتماعی برای شروع انتخاب بهترین پلتفرم معاملات اجتماعی برای شما!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner