معاملات اجتماعی چیست؟

معاملات اجتماعی چیست؟?

مانند بسیاری از واژه های پر سر و صدا در اینترنت ، اصطلاح “تجارت اجتماعی”اغلب (و نسبتاً شل) به اطراف پرتاب می شود. در حالی که برخی از افراد خارج از کشور سریعاً “تجارت اجتماعی” را به عنوان تجارت اصلی و پایان دهنده تجارت آنلاین لقب می دهند ، هنوز بازرگانان زیادی هستند که فکر می کنند “تجارت اجتماعی چیست؟”

مبانی تجارت اجتماعی

بیایید به اصول بپردازیم: در هسته اصلی آن, تجارت اجتماعی در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات است. در حالی که هر معامله گر در یک شبکه تجارت اجتماعی حساب تجارت خصوصی خود را حفظ می کند ، برای مشارکت در فضای تجارت اجتماعی ، آنها توافق می کنند جزئیات خاصی در مورد فعالیت تجاری خود به اشتراک بگذارند.

تجارت اجتماعی چیست؟

این جزئیات ممکن است شامل ابزارهای معاملاتی آنها (ارز ، کالا ، شاخص ، سهام و غیره) ، نرخ ورود و خروج که ابزار خریداری یا فروخته اند ، درصد سود / ضرر و غیره باشد. ما می دانیم که هیچ یک از سایت های معاملات اجتماعی مبالغ واقعی سرمایه گذاری در هر تجارت را فاش نمی کنند. اگر به یکی از این موارد برخوردید ، توصیه می شود که دور باشید زیرا نمی خواهید خطر تبدیل شدن به یک هدف را انجام دهید.

تجارت اجتماعی به چه درد می خورد?

پاسخ ساده است: با دیدن معامله دیگران و نوع نتایجی که از استراتژی های معاملاتی خود می گیرند ، در موقعیت اصلی قرار می گیرید تا تکنیک های جدید را بیاموزید ، احساسات بازار را بسنجید و در معرض ایده های تجارت از سراسر جهان قرار بگیرید. شما دیگر محدود به نمودارها و ارقام نظری یا اخبار بازار نیستید. در عوض ، شما مستقیماً به کاری که هزاران تاجر در زمان واقعی انجام می دهند دسترسی دارید و می توانید هنگام تصمیم گیری در مورد تجارت ، از این اطلاعات استفاده کنید.

تجارت اجتماعی به چه درد می خورد؟

البته نکته منفی این است که هر چقدر خرد جمعی پیروز شود ، مواقعی نیز وجود خواهد داشت که شکست می خورد. همیشه بهتر است کورکورانه از گله پیروی نکنید ، بلکه داده های خوراک اجتماعی خود را همراه با منابع سنتی اطلاعات بازار در نظر بگیرید.

اکثر سیستم عامل های معاملات اجتماعی اطلاعات زنده تولید شده توسط شبکه خود را از طریق “فیدهای زنده” پخش می کنند – دقیقاً مانند فیدهایی که شما در Facebook مشاهده می کنید. با این حال ، برخی نیز عناصر اضافی را قرض می گیرند تا اطلاعات متمرکزتر و حتی تجزیه و تحلیل داده ها را به شما ارائه دهند. مثلا, eToro, یکی از محبوب ترین سیستم عامل های معاملات اجتماعی ، داده های معاملاتی زنده را برای ایجاد “صفحه پروفایل” برای هر معامله گر جمع می کند ، که از جمله شامل آمار معاملات است که تصویر واضح تری از موفقیت واقعی استراتژی های هر معامله گر ارائه می دهد.

تجارت کپی: انتقال معاملات اجتماعی به سطح بعدی

ترکیب تجارت آنلاین با جنبه های شبکه های اجتماعی کاملاً خوب است اما وقتی از آنها س askedال می شود که معاملات اجتماعی در مورد چه چیزی است ، اکثر مردم پاسخ خواهند داد: تجارت کپی. می بینید ، در حالی که اطلاعات پخش زنده به خوبی برای هر معامله گر معمول است ، تجارت کپی واقعاً یک روش تغییر دهنده بازی برای سرمایه گذاری در بازارها است. این روشی برای بهره برداری عملی از دانش دیگر معامله گران و استفاده از آن برای پیشبرد بازی معاملاتی خود است.

همانطور که ممکن است فقط از نام آن حدس بزنید ، تجارت کپی کپی کردن معاملات سایر معامله گران به صورت خودکار است – بسته به نوع خودکار پلت فرم تجارت اجتماعی.

تجارت کپی - انتقال معاملات اجتماعی به سطح بعدی


در ابتدایی ترین سطح ، این شامل انتخاب معامله گران برای کپی کردن و تصمیم گیری در مورد میزان پول شما برای کپی کردن آنها می شود. معاملات سپس به صورت خودکار با مبالغ متناسب سرمایه گذاری ، براساس درصد وجوه سرمایه گذاری شده در تجارت اصلی ، کپی می شوند. از یک نظر ، تجارت کپی تقریباً شبیه یک حساب مدیریت شده است (در واقع چندین نهاد نظارتی رسماً آن را طبقه بندی کرده اند) – حتی اگر بازرگانانی که نسخه شما مستقیماً برای شما کار نمی کنند ، شما اساساً به شخص دیگری اجازه می دهید تصمیمات تجاری را اتخاذ کند برای شما.

تفاوت معاملات اجتماعی با سایر استراتژی های تجارت خودکار چیست?

برای مبتدیان ، معاملات اجتماعی تصمیمات مربوط به معاملات را از دست شما خارج می کند و آنها را به جای الگوریتمی در دست شخص دیگری قرار می دهد – خوب یا بد. برای بهتر ، زیرا شخص واقعی پول خود را در همان سرمایه گذاری ها ذخیره می کند ، بنابراین انگیزه بیشتری برای انجام کار خوب دارند و از این رو انعطاف پذیری لازم برای سازگاری با موقعیت های بازار زنده را دارند. بدتر از آن ، زیرا ، انسان بودن ، آنها در معرض خطاهای انسانی و طغیان های عاطفی قرار دارند..

معاملات اجتماعی و سایر استراتژی های معاملات خودکار

تفاوت واقعی ، و مزیت واقعی معاملات اجتماعی ، میزان کنترلی است که شما روی حساب خود حفظ می کنید. با تجارت الگوریتم یا ربات ، هنگامی که وجه خود را به الگوریتم تحویل می دهید ، دیگر نمی توانید در توسعه موقعیت های خود ورودی داشته باشید.

این مورد در مورد معاملات کپی نیز صادق نیست. بسیاری از سیستم عامل ها به شما امکان می دهند چندین مرحله برای کنترل “رابطه کپی” خود انجام دهید ، از امکان ایجاد توقف و گرفتن سفارشات سود برای مدیریت ریسک ، تا دادن گزینه ای برای تجارت تجارت کپی شده – در نتیجه قطع پیوند بین آن و تجارت اصلی و قرار دادن آن در دستان خود را به طور کامل.

این منطقه ای است که سیستم عامل های مختلف معاملات اجتماعی با یکدیگر تفاوت زیادی دارند و این تفاوت ها می تواند یک معامله بزرگ در انتخاب شما از کارگزار تجارت اجتماعی باشد.

نتیجه

بنابراین ، تجارت اجتماعی به چه معناست؟ این درمورد ارتباط با مردم است و به شما ابزاری می دهد تا بتوانید از دانش و دانش دیگران به نفع خود استفاده کنید. اینکه چقدر می خواهید برای تصمیم گیری در مورد معاملات خود به دیگران اعتماد کنید ، به خود شما بستگی دارد. شما ممکن است بخواهید به سادگی از شبکه تجارت اجتماعی مورد علاقه خود به عنوان شاخص احساس سرمایه گذار استفاده کنید ، یا ممکن است بیشتر حساب خود را در کپی کردن انواع معامله گران سرمایه گذاری کنید ، هیچ راهی درست یا غلط وجود ندارد!

نکته مهم این است که مزایای تجارت اجتماعی و همچنین خطرات موجود را درک کنید تا بتوانید از تجربه تجارت اجتماعی خود بهترین استفاده را ببرید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map