استراتژی های تجارت را کپی کنید

استراتژی های تجارت را کپی کنید

اگر چه تجارت کپی به نظر می رسد متشکل از واگذاری تصمیمات معاملاتی به سایر معامله گران است ، اما در مورد انتخاب معامله گرانی که می خواهید کپی کنید ، تعیین مقدار سرمایه برای اختصاص به هر معامله گر کپی شده ، تعیین توقف ، فضای زیادی برای انتخاب استراتژیک باقی می ماند. دانستن اینکه چه موقع باید دست از کپی کردن یک تاجر بردارید ، و غیره و غیره. بنابراین ، عاقلانه است که با در اختیار داشتن چند استراتژی تجارت کپی در زرادخانه خود ، به عرصه تجارت کپی وارد شوید ، تا در صورت بروز شرایط خاص ، از آن استفاده کنید..

وقتی اتو داغ است ، بزنید

به طور مشابه با هر نوع معامله دیگر ، کلید موفقیت یک استراتژی تجارت کپی این است که بدانید چه زمانی باید یک رابطه کپی را وارد کنید و چه زمانی باید از آن خارج شوید. همانطور که در بازارهای مالی مختلف ، معامله گران روند صعودی و نزولی را تجربه می کنند و شما می خواهید مطمئن شوید که کپی کردن آنها را در ابتدای مورد اول شروع می کنید تا دومی.

وقتی اتو داغ است ، بزنید

چگونه می توانید بفهمید که یک تاجر در چه مرحله ای است؟ به هیچ وجه نمی توان با اطمینان کامل دانست که معامله گران به اندازه بازارهایی که در آنها تجارت می کنند قابل پیش بینی نیستند ، اما چند نشانه قصه گوی وجود دارد. مکان خوبی برای شروع جستجوی این علائم در لیست معاملات باز معامله گر است. بسیاری از اوقات ، آمار موجود در نمایه یک معامله گر تنها عملکرد آنها را بر اساس معاملات انجام شده منعکس می کند اما موقعیت هایی را که در حال حاضر دارند در نظر نمی گیرید.

اگر یک معامله گر موقعیت های زیادی از این دست را داشته باشد ، به خصوص اگر بسیاری از آنها سرخ باشند و مدتی به همین منوال ادامه داشته باشند و مانع از چرخش ناگهانی بازار شوند ، این معامله گر در حال سقوط است. اکنون کپی برداری از آنها فایده ای ندارد. اما ممکن است در آینده بخواهید آنها را تحت نظر داشته باشید ، زیرا پس از اینکه در نهایت معاملات بازنده بسته شد ، معامله گر ممکن است برای یک مرحله صعودی جدید آماده باشد.

برعکس ، تاجری که اخیراً چند بار سقوط متحمل شده است اما عملکرد کلی خوبی دارد و معاملات آزاد کمی دارد ، با پتانسیل خوب پیش می رود که اکنون تخته سنگ پاک شده است. به یاد داشته باشید ، یک استراتژی تجارت کپی خوب شامل نه تنها عملکرد گذشته بلکه وضعیت کنونی یک معامله گر با تمرکز به آینده است..

بدانید چه موقع باید رهایش کنید

همانقدر که دانستن اینکه چه موقع باید کپی کردن یک تاجر را شروع کنید ، مهم است ، دانستن اینکه چه موقع باید متوقف شوید. به دلیل عوامل مختلف روانشناختی ، این ممکن است دشوارتر از آن باشد که فکر می کنید. علاوه بر مغالطه هزینه غرق شده که هر معامله گر مالی را آزار می دهد (هرچه پول بیشتری برای سرمایه گذاری فرو ببرید ، کنار گذاشتن آن دشوارتر می شود) ، با تجارت کپی ، مردم از نظر عاطفی به معامله گرانی که کپی می کنند وابسته می شوند. و به دلیل خوب: بیشتر آنها حداقل نوعی تعامل با این بازرگانان داشته اند ، شاید حتی در سطح شخصی با آنها آشنا شوند.

می دانم چه زمانی باید رها شود

با این وجود ، کپی کردن از معامله گرانی که باعث از دست دادن پول شما می شود ، به عنوان یک استراتژی تجارت کپی منطقی نیست. بنابراین ، تنها حرکت منطقی ، هنگامی که تاجر در مسیر سراشیبی قرار گرفت ، این است که آنها را رها کند. یک روش خوب برای بررسی خود و اطمینان از اینکه وفاداری شما به یک تاجر سرمایه گذاری شما را خنثی نمی کند ، استفاده از ابزار Copy Stop Loss است که برخی تجارت اجتماعی سیستم عامل فراهم می کند. به این ترتیب ، شما از قبل تعریف می کنید که چه مقدار پول مایل به از دست دادن یک رابطه کپی شده هستید ، و قطع احساسات شما مانعی برای مدیریت جامع سرمایه گذاری نخواهد بود..

تنوع مهم است

تجارت کپی ممکن است با معاملات سنتی بازار تفاوت اساسی داشته باشد ، اما برخی موارد برای هر استراتژی تجارت مالی صادق هستند ، یعنی این واقعیت که متنوع سازی سبد سهام شما مطمئن ترین راه برای کاهش ریسک و تأمین سودآوری بلند مدت است. با وجود تجارت کپی ، دستیابی به تنوع ممکن است کمی بیشتر از تجارت سنتی بازار ، که تنوع کاملاً مشهود است ، به تحقیق و استراتژی دقیق احتیاج داشته باشد..

برای نشان دادن این ، بیایید مثالی را ببینیم که چگونه می توان به راحتی با یک نمونه کار تجاری معاملاتی کپی نشده تغییر یافت. بیایید بگوییم که شما تجارت خود را با یک سیستم جدید تجارت اجتماعی آغاز کرده اید ، و تا آنجا که استراتژی های تجارت کپی وجود دارد ، شما نمی توانید چیزی اصلی تر از کپی کردن پنج معامله گر در شبکه داشته باشید که بیشترین درصد سود را نسبت به آن نشان دهند سال گذشته. با این حال ، به محض اینکه روابط کپی شما برقرار شد ، معلوم می شود که هر پنج تاجر منحصراً در بازار EUR / USD تجارت می کنند. بنابراین ، حتی اگر به ظاهر در پنج معامله گر مختلف سرمایه گذاری کرده باشید ، در نهایت با یک نمونه کار بسیار نامتعادل یا استفاده از یک محاوره ، با تمام تخم های خود در یک سبد ، مواجه شده اید.

تنوع اصلی است

برای جلوگیری از پایان یافتن چنین سناریویی کابوس ، استراتژی تجارت کپی شما باید شامل بررسی دقیق نمونه کارهای معامله گرانی باشد که می خواهید کپی کنید. مطمئن ترین راه برای انتخاب معامله گرانی است که سرمایه گذاری آنها انواع مختلفی از کلاس ها را شامل می شود – یعنی سهام ، شاخص ها ، ارزها ، کالاها و غیره.

البته توجه داشته باشید كه معامله گران ممكن است استراتژی های معاملاتی خود را هنگام كپی كردن از آنها تغییر دهند. به هر حال ، آنها هیچ تعهدی ندارند که در انتخاب سرمایه گذاری خود ثابت قدم بمانند و ممکن است تصمیم بگیرند که در بازارهایی که قبلاً در نظر نگرفته اند منشعب شوند. بنابراین به شدت توصیه می شود که نمونه کارهای کپی خود را کاملاً زیر نظر داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ معامله گر قبلاً “سازگار” – یعنی بازرگانانی که سرمایه گذاری های آنها یک سبد سهام متعادل را ایجاد می کند – شروع به درگیری نمی کنند ، یا زیاد سنگین نخواهید شد در هر ابزار سرمایه گذاری کرد. در چنین شرایطی ، توصیه می شود که از کپی کردن یکی از معامله گرانی که در حال پرت کردن مانده کارنامه شما از وضعیت ضروری هستند ، جلوگیری کنید و یک معامله گر را پیدا کنید که با استراتژی تجارت کپی شما مناسب تر باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner