سیگنال های فارکس برای معامله گران فنی

ما اخیراً دو مقاله قدرتمند در رابطه با سیگنال های فارکس. مقاله اول نامیده می شود سیگنال های فارکس برای پوست سرها, جایی که ما توضیح می دهیم چگونه سیگنال های فارکس می توانند به پوسته پوستان کمک کنند تا دید گسترده تری به بازار داشته باشند و همچنین از ایده های تجاری بلند مدت بهره مند شوند ، زیرا پوست سرها معمولاً با سود فقط چند پیپ معاملات را باز و بسته می کنند. مقاله دوم “سیگنال های فارکس برای معامله گران اساسی” است. در آن مقاله ، ما توضیح می دهیم که چگونه معامله گران اساسی می توانند از سیگنال های فارکس در صورت ارائه سیگنالهای مبتنی بر تجزیه و تحلیل فنی ، که نیمه دیگر تجزیه و تحلیل کامل است ، بهره مند شوند. این همچنین دلیل اصلی برخی از حرکات است که منطق اصول را دنبال نمی کند. بنابراین ما توضیح خواهیم داد که چرا سیگنال های فارکس برای معامله گران فنی نیز مفید هستند.

معامله گران فنی کافی نیستند

اغلب اوقات تجزیه و تحلیل فنی به تنهایی کافی نیست.

سیگنال های اساسی فارکس – یکی از بارزترین مزایای سیگنالهای فارکس برای معامله گران فنی ، تحلیل اساسی است که بسیاری از سیگنالها بر اساس آن هستند. بسیاری از معامله گرانی که فقط از تجزیه و تحلیل فنی برای تجارت فارکس استفاده می کنند ، هنگام تصمیم گیری ، نیمه دیگر تصویر بزرگتر را کنار می گذارند. اکنون ، من می دانم که تجزیه و تحلیل فنی در بیشتر اوقات به خوبی کار می کند ، اما تحلیل بنیادی به همان اندازه مهم است – اگر نه بیشتر. منظورم این است که تجزیه و تحلیل فنی ممکن است یک فرصت مناسب برای کتاب درسی را نشان دهد که یک معامله گر فنی بدیهی است مایل به استفاده از آن باشد. اما فقط یک داده ، یا اخبار اقتصادی ، یا یک رویداد سیاسی می تواند در یک لحظه اوضاع را برگرداند و در نهایت پول زیادی از دست بدهید. با بسیاری از سیگنال های فارکس ، شما می توانید تجزیه و تحلیل فنی را به عنوان یک بسته ارائه دهید. ما در اینجا هنگام صدور سیگنال های خود از تحلیل بنیادی و همچنین تحلیل تکنیکی استفاده می کنیم.

دوشش حرکتهای بزرگ – تجزیه و تحلیل فنی نشان دهنده بسیاری از فرصت های تجاری خوب و نقاط ورود است اما گاهی اوقات زمان خروجی که نشان می دهد زودرس است. با تجزیه و تحلیل بنیادی و سیگنال های فارکس بنیادی ، با باز نگه داشتن تجارت خوب تا زمانی که تغییرات اساسی انجام شود و موقعیت به طور کامل ادامه یابد ، مزایای آن را به حداکثر می رسانید. شاخص های فنی معمولاً خیلی زود به سطح بیش از حد فروخته شده / بیش از حد رسیده می رسند ، این بدان معنی است که یک معامله گر فنی باید موقعیت را ببندد. تجارت یک ساله فروش با یورو / دلار آمریکا مثال بسیار خوبی است. اگر در ماه مه 2014 به عنوان تاجر فنی این جفت را در بالاترین سطح 1.40 می فروختید ، می توانستید از 25/1 تا 24/1 بیرون بیایید ، زیرا در آنجا شاخص های فنی به شما می گویند که از آن خارج شوید. این سطح پشتیبانی قوی بود. 200-MA که قبلاً قیمت را معکوس کرده بود ، در آنجا بود ، شمعدان ماهانه به عنوان دوجی بسته می شد ، تصادفی خیلی فروخته می شد و RSI تقریباً بیش از حد فروخته می شد. اما تحلیل بنیادی داستان دیگری را بیان کرد. بانک مرکزی اروپا قول داد که برنامه QE را آغاز کند و نرخ بهره را سال آینده و در حالی که FED وارد چرخه تشدید می شود ، کاهش دهد. طبق مشخصات فنی ، یک معامله گر می توانست موقعیت را در 25/1 تا 24/1 که کمتر از نیمی از کل حرکت نزولی است ، ببندد ، زیرا همانطور که مشاهده می کنید قیمت برای 20 سنت دیگر تا حدود 1.0450s ادامه دارد. بنابراین ، با سیگنال های اصلی فارکس ، یک معامله گر فنی می تواند حرکت های بزرگ را کاملاً شیر بخورد.

فنی از دست رفته است

اگر کاملاً فنی را دنبال می کردید ، حدود 20 سنت از دست می دادید.

گاهی اوقات ، تجزیه و تحلیل فنی به چیزی اشاره نمی کند – در ژوئن 2015 ، من در حال مشاهده نمودار USD / CAD بودم. پس از انجام تجزیه و تحلیل فنی نمودار USD / CAD در چندین بازه زمانی ، به این نتیجه رسیدم که هیچ چیزی برای تجارت وجود ندارد ، از هر روشی که نگاه کنید – یا حداقل نسبت خطر / پاداش بسیار کوچک بود که باعث می شود خطرناک است اما به زودی داده های موجودی نفت در ایالات متحده منتشر شد و موجودی منتشر شده بسیار بیشتر از حد انتظار بود. در آن لحظه ، از آنجا که دلار کانادا ارتباط مثبت و نزدیک با نفت دارد ، ما یک سیگنال بلند مدت برای خرید USD / CAD صادر کردیم ، حتی اگر تجزیه و تحلیل فنی خلاف این را به ما اعلام کند. همانطور که از نمودار زیر مشاهده می کنید ، USD / CAD از آن زمان تاکنون حدود 20 سنت (2000) پیپ افزایش یافته است.

20 سنت بالاتر

USD / CAD فقط در طی چند ماه 20 سنت افزایش یافت.

اقدامات و تکنیک های واگرا قیمت – گاهی اوقات ، تجزیه و تحلیل فنی در یک جهت نشان می دهد اما قیمت به سمت دیگر ادامه می یابد. به عنوان یک تاجر فنی ، شما متحیر و ناامید خواهید شد زیرا به طور معمول موقعیت هایی را که نشان می دهد تجزیه و تحلیل فنی است ، باز می کنید. اما این واگرایی معمولاً به دلیل یک دلیل اساسی است. این ممکن است انتشار اطلاعات اقتصادی یا یک رویداد اقتصادی باشد. در مثال زیر ، پس از سقوط شدید به سطح 116 (که سطح پشتیبانی قوی بود) ، USD / JPY 500 پیپ دیگر زیر آن را کاهش داد ، حتی اگر تصادفات و RSI در نمودارهای روزانه و ماهانه بیش از حد فروخته شوند.

اساساً ، سیاست های پولی ایالات متحده و ژاپن به نفع دلار آمریکا کاملاً متفاوت بود ، اما این جفت ارز دائماً سقوط می کرد. اگر تحلیلگر بنیادی باتجربه ای بودید و تصویر وسیع تری می دیدید ، می فهمیدید که چرا این اتفاق افتاده است. اقتصاد جهانی برای مدتی کند شده بود و کاهش بازار سهام چین احساس کلی اقتصادی را حتی بدتر کرد. وقتی وحشت در بازارهای مالی ایجاد می شود ، پول به ین ژاپن می رود (که یک دارایی امن است) و این دلیل کاهش این جفت بود. بنابراین ، ثبت نام در یک ارائه دهنده سیگنال فارکس که از تجزیه و تحلیل اساسی نیز استفاده می کند ، ایمن تر خواهد بود.

JAP بی وقفه می افتد USD / JPY بی وقفه سقوط کرد ، حتی اگر شاخص های فنی پیش بینی سود کنند.

همانطور که مشاهده می کنید ، اگر معامله گران فنی سیگنالهای فارکس را به درستی دنبال کنند ، مزایای زیادی به همراه خواهد داشت. بسیاری از ارائه دهندگان سیگنال فارکس ، مانند ما ، تیمی از معامله گران و تحلیل گران دارند که در زمینه های مختلف بازارهای مالی تخصص دارند و انواع مختلفی از تجزیه و تحلیل را قبل از باز کردن سیگنال فارکس در نظر می گیرند. با استفاده از سیگنال های فارکس ، یک معامله گر فنی تجزیه و تحلیل اساسی را نیز به دست می آورد که از زاویه دیگری به بازار نگاه می کند و می تواند سود خود را به حداکثر برساند. بنابراین ، اگر یک تاجر کاملا فنی هستید ، عاقلانه است که از سیگنال های فارکس پیروی کنید.

  • کلیک اینجا برای مقالات بیشتر در مورد سیگنال فارکس!
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map