چگونه سیگنال های فارکس را برای اسکالپینگ اعمال کنیم؟

صنعت سیگنال های فارکس از اوایل دهه 2000 پیشرفت کرده است. این اتفاق زمانی رخ داد که فارکس خرده فروشی در بین معامله گران شخصی محبوب شد. اکنون هنوز ارائه دهندگان سیگنال های فارکس کاملاً وجود دارند که انواع مختلف سیگنال را ارائه می دهند. شرکت هایی وجود دارند که سیگنال های درازمدت فارکس را ارائه می دهند که توصیه های تجاری هستند. اینها صدها و هزاران پیپ را هدف قرار می دهند. ارائه دهندگان سیگنال میان مدت وجود دارند که سیگنال های فارکس آنها صدها پیپ را هدف قرار می دهد. و سپس ارائه دهندگان سیگنال معاملات و تجارت کوتاه مدت روزانه هستند که از چند پیپ تا 100-200 پیپ را هدف قرار می دهند.

سیگنال های فارکس چه ارتباطی با جوشاندن دارند?

Scalping یک استراتژی معاملاتی است که بر اساس بازه های زمانی کوچکی تنظیم شده است که در آن موقعیتی را وارد می کنید ، آن را چند دقیقه نگه دارید ، چند پیپ بگیرید و بیرون بیایید. این استراتژی را می توانید در بخش استراتژی های معاملاتی ما توضیح دهید. با توجه به سیگنالهایی که ما در اینجا ارائه می دهیم ، حدود 5٪ از سیگنالهای ارائه شده براساس این استراتژی است. اما رویدادهای مهم مالی می توانند باعث نوسان زیاد در بازارها شوند. در این مقاله ، ما مزایای جرم گرفتن سیگنال های فارکس را توضیح خواهیم داد.

استفاده از سیگنال های فارکس برای جوش زدن - FX Leaders

سیگنال های اسکالپینگ فارکس در صنعت سیگنال های فارکس محبوب هستند.

کدام فرصت ها می توانند سیگنال های فارکس را در اسکالپینگ ایجاد کنند?

استفاده از سیگنال های فارکس برای اسکالپینگ به ویژه در مواقعی که شما به عنوان یک معامله گر مطمئن نیستید و هنگامی که در بازارهای بزرگ ، آرام یا بازارهای بی ثبات تجارت می کنید بسیار موثر است. بیایید هر یک از این فرصت ها را مرور کنیم:

1. فرصت هایی که تاجر نامشخص است

سیگنال های اسکالپینگ همیشه فرصت های معاملاتی را ارائه می دهند. گاهی اوقات بازار می تواند مشکل باشد و همه ما می دانیم مواردی وجود دارد که معاملات ما بر اساس نمودارهای بلند مدت آسیب می بیند. بازار فارکس هر از چندگاهی به ما نشان داده است که پیش بینی اینکه به کدام سمت حرکت می کند غیر منطقی است و سخت است. سیگنال های فارکس Scalping به شما این امکان را می دهد که چند پیپ را اینجا و آنجا تهیه کنید ، حتی اگر نمی توانید بازار را دریابید. با چنین سیگنال هایی می توانید پیپ بزنید حتی اگر در سمت اشتباه بازار باشید. وارد می شوید … 5-15 پیپ در یک مسیر کوچک استفاده کنید و خارج شوید. بشویید و تکرار کنید. پس از آن ، بازار می تواند چندین سنت بر خلاف جهت شما کار کند ، و شما هنوز هم پیپ های خود را می گیرید.

2. فرصت ها در بازارهای وسیع

غالباً معاملات بلندمدت ما خیلی طولانی می شوند. شما مطمئن هستید که در سمت راست بازار هستید ، اما قیمت فقط پیشرفت نمی کند. این اتفاق می افتد در دوره های ادغام پس از یک حرکت بزرگ در طی یک روند قوی. USD / JPY اکنون در یک دوره ادغام است. هفته ها بین 119.20 تا 120.50 معامله شده است که پس از حدود 20 سنت افزایش در 7-8 ماه گذشته. من یک معامله بلند مدت را در پایین این محدوده آغاز کردم و هدف 125.50 بود که دقیقاً زیر بالاترین سطح سال جاری است. من می دانم که من در مسیر درست قرار دارم زیرا اصول هر دو اقتصاد روشن است. ایالات متحده به سرعت در حال رشد است و FED به زودی نرخ بهره را افزایش می دهد. در همین حال ، ژاپن در رکود است و بانک ژاپن (BOJ) در حال پمپاژ (YEN) پول به بازار است. بنابراین قیمت هدف سود من را خواهد گرفت اما ممکن است بیشتر از آنچه فکر می کردم طول بکشد. اما من به عنوان یک تاجر حرفه ای به تجارت اعتماد دارم و نمی توانم برای همیشه صبر کنم تا یک معامله بسته شود. در این حالت ، سیگنال های اسکالپینگ مفید هستند. در چنین مواقعی می توانید موجودی حساب خود را ذره ذره افزایش دهید ، در پایین دامنه خرید کنید و در قسمت بالایی بفروشید تا زمانی که شکست اتفاق بیفتد.

3. فرصت ها در بازارهای آرام

ما می دانیم که وقتی بازار آرام است چقدر کسل کننده است. احساس می کند که در حال تماشای رنگ خشک هستید. در طول دوره های ادغام ، ممکن است این حرکتها آنچنان بزرگ نباشد اما حداقل در بازار اقدامی صورت گرفته است. در یک بازار آرام ، فقط 5-10 پیپ حرکت می کند. عصرها معمولاً اینگونه هستند. اما ، بیشتر تاجران خرده فروشی شغل روزانه دارند و تنها زمانی كه می توانند تجارت كنند این است كه ساعت 6-7 بعد از ظهر از محل كار خود به خانه می آیند. سیگنال های Scalping این امکان را برای شما فراهم می کنند که حتی در ساکت ترین زمان ها معامله کنید و پیپ بزنید. همانطور که در بالا گفتیم ، برای کسب درآمد نیازی به حرکتهای عظیم ندارید. 5-6 پیپ در اینجا ، 10-12 پیپ در آنجا جمع می شود. در معاملات در بازار آرام می توانید اهرم نیرو را نیز افزایش دهید. من معمولاً از 5 برابر اهرم در بازارهای عادی استفاده می کنم و در یک معامله حدود 2٪ از حساب را به خطر می اندازم. وقتی در یک بازار آرام پوست سر می زنم ، اهرم را به 25 برابر افزایش می دهم ، زیرا هدف از دست دادن ضرر بسیار کمتر است.

4. فرصت ها در بازارهای بی ثبات

بارها در اواخر سال 2015 شاهد نوسان زیادی در بازارها بودیم. نخست ، سقوط بازار سهام چین در اواخر آگوست 2015 رخ داد. این باعث شد 800 دلار USD / JPY در جلسات آسیایی و اروپایی پایین بیاید ، و سپس دومین سقوط کوچک در اوایل سپتامبر رخ داد. نشست FED در اواسط سپتامبر موجب جابجایی صدها پیپ در جفت ارز شد. تجارت در چنین بازار بی ثباتی دشوار است. شما نمی دانید که اصول اساسی چه تاثیری در بازار فارکس خواهد گذاشت یا اینکه این جفت ها را به چه جهتی می فرستند. تجارت در زمانهای ناپایدار و خطرناک کردن بخش عظیمی از حساب خود با اهداف توقف ضرر بزرگتر کاملاً خطرناک است. می توانید به جای 40 پیپ معمول ، توقف ضرر خود را 200 پیپ دورتر قرار دهید ، اما اگر در سمت اشتباه بازار باشید ، این کار شما را پس انداز نمی کند. سیگنال های اسکالپینگ خطر را در چنین شرایط بازار کاهش می دهد. معمولاً این حرکات بزرگ به صورت امواج اتفاق می افتد. قیمت در مدت 10 دقیقه برای حدود 70-100 پیپ حرکت می کند ، سپس قبل از از سرگیری روند و ایجاد حرکت 100 پیپ بعدی ، برای چند دقیقه در محدوده پیپ 20-25 متوقف و معامله می شود. یک استراتژی سودمند اسکالپینگ فارکس در طول زمان تأخیر بین دو حرکت بزرگ ، برخی فرصت ها را فراهم می کند. وقتی در طی این حرکات عظیم در تجارت طولانی مدت نیستم ، پیدا کردن پوست سر بین آنها مفید است. معمولاً قبل از اینکه 100 پیپ بعدی حرکت کند ، می توانم 4-5 بار با حرکت قیمت (20-25 پیپ بالا و پایین) پوست سر را سر بگذارم.

سیگنال های Scalping در یک بازار آرام - FX Leaders - بهترین عملکرد را دارند

سیگنال های اسکالپینگ در یک بازار آرام بهترین عملکرد را دارند.

سیگنال های فارکس مبتنی بر چه استراتژی هایی هستند?

استراتژی های مختلفی وجود دارد که سیگنال های فارکس scalping بر اساس آنها ساخته می شوند ، مانند شاخص های فنی. برخی از شاخص های مورد استفاده برای اسکالپینگ شامل میانگین متحرک ، تصادفی ، سطح حمایت و مقاومت ، خط روند و غیره است. اما سیگنال های اسکالپینگ و کوتاه مدت نیز بر اساس اصول مانند انتشار داده ها ، اخبار اقتصادی ، سخنرانی های بانکداران مرکزی یا رویدادهای سیاسی و اظهارنظرها است. ما از همه این شاخص ها ، چه فنی و چه اساسی برای سیگنال های فارکس استفاده می کنیم. می توانید در مورد استراتژی هایی که ما استفاده می کنیم ، در بخش استراتژی تجارت فارکس اطلاعات بیشتری کسب کنید. اگر خدمات سیگنال های ما را دنبال کرده باشید ، ممکن است دیده باشید که سیگنال دهی فارکس و سیگنال های کوتاه مدت فارکس تا چه اندازه سودآور است. ما در انواع بازارها سیگنال صادر می کنیم بنابراین فارغ از اینکه رفتار بازار چگونه است ، شما فرصت تجارت خواهید داشت. این بزرگترین مزیت سیگنالهای فارکس scalping است.

  • سیگنال های فارکس زنده ما را بررسی کنید
  • همچنین می توانید برای سیگنال های حقوقی فارکس ما ثبت نام کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner