نفت خام WTI با افت قیمت ، به 47 دلار کاهش می یابد – پشتیبانی از روند روند افزایشی

در طی معاملات روز سه شنبه آسیا ، WTI قیمت های نفت خام نتوانستند روند از دست دادن روز گذشته خود را متوقف کنند ، در حال تغییر در بین متغیرهای 47.50 تا 48.00 دلار ، زیرا گسترش سریع سویه جدید ویروس کرونا در انگلستان از چندین کشور خواست تا مرزهای خود را به روی مسافران انگلیس ببندند و حمل بار ، که به نوبه خود نگرانی های ناشی از تقاضای سوخت را افزایش داده و به تلفات نفت خام کمک می کند. دلیل این خسارات سنگین در قیمت نفت را می توان ناشی از روحیه ضعیف بازار نیز دانست که منجر به تضعیف قیمت های نفت خام با بازده بالاتر می شود..

با این حال ، به دلیل عدم اطمینان Brexit و ترس ناشی از ویروس کرونا (COVID-19) ، احساسات تجاری بازار نیز تحت فشار بود..

در همین حال ، دلار آمریكا موفق شد سوگیری صعودی خود را در روز گذشته حفظ كند ، و همچنان سبز شود ، كه همچنین به عنوان یكی از عوامل اصلی تحت فشار نگه داشتن قیمت نفت خام شناخته شد ، زیرا قیمت نفت معكوس است مربوط به قیمت دلار آمریکا است.

در حال حاضر ، نفت خام با 47.66 دلار معامله می شود و در محدوده 47.59 تا 47.97 ادغام می شود. احساس تجارت در بازار نتوانست حرکات نزولی روز گذشته خود را متوقف کند و در اوایل جلسه آسیا افسرده باقی بماند ، زیرا فشار جدید COVID-19 که به طرز گسترده ای در انگلیس در حال گسترش است ، کشورها را مجبور به اعمال قفل جدید و سفر محدود می کند ، البته ، باعث نگرانی در مورد تقاضای سوخت تازه شده است. طبق آخرین گزارش ، سویه جدید ویروس COVID-19 قبلاً در بیماران ایتالیایی گزارش شده است ، در حالی که اندرو کوومو فرماندار نیویورک معتقد است که این ویروس در حال حاضر در نیویورک در حال گردش است ، که می تواند محدودیت های بیشتری را در حرکت ایجاد کند. همچنین لازم به ذکر است که برخی از کشورهای آسیایی مانند هند ، پاکستان ، روسیه ، اردن و هنگ کنگ نیز مسافرت از انگلیس را به حالت تعلیق درآورده اند که نگرانی های بیشتری را در مورد تقاضای سوخت ایجاد کرده است. این مراحل پس از هشدار دولت انگلیس مبنی بر اینکه به نظر می رسد این جهش ویروس COVID-19 بسیار سریعتر از ویروس های قبلی گسترش یافته است ، دنبال می شود.

الكساندر نوواك ، معاون نخست وزیر روسیه و وزیر انرژی پیشین روسیه ، هنگام بررسی شرایط فعلی بازار نفت ، گفت: “ما ماهانه جلسه می گذاریم زیرا معتقدیم كه بازار هنوز بهبود نیافته است و هنوز بسیار بی ثبات است. ما باید رویکرد عملی داشته باشیم و بتوانیم سریعتر واکنش نشان دهیم. “

جدا از این ، ترس رایج از برجام بدون معامله و درگیری طولانی مدت چین و آمریکا نیز بر احساسات ریسک تأثیر می گذارد که در نهایت قیمت های نفت خام با بازده بالاتر را تضعیف می کند. لازم به یادآوری است که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده تصمیم گرفته است ده ها شرکت چینی ، از جمله تولید کننده برتر این کشور ، SMIC ، را به لیست سیاه بخش تجارت اضافه کند.

به نوبه خود ، دلار گسترده ایالات متحده با حفظ پیشنهادات بیشتر در طول جلسه آسیا ، در ادامه روند صعودی خود در روز گذشته موفق شد خط روند صعودی خود را حفظ کند ، زیرا سرمایه گذاران در پی تمایل به بازار در معرض خطر ، هنوز دارایی های امن را ترجیح می دهند. با این حال ، به نظر می رسد دستاوردهای دلار آمریکا تحت تأثیر پیشرفت لایحه محرکه ایالات متحده ، که منجر به تضعیف پول ایالات متحده می شود ، بی تأثیر است. همانطور که قبلاً گفته شد ، پس از آنکه نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت ، پیشرفت در زمینه محرک تأیید شد: “دموکرات های کنگره با جمهوری خواهان و کاخ سفید توافقاتی را در مورد بسته اضطراری ویروس کرونا و ویروس کرونا انجام داده اند که بودجه های فوری مورد نیاز را برای نجات جان افراد تحویل می دهد. و معیشت مردم آمریکا. ” بدین ترتیب ، سود کل دلار باعث پایین آمدن قیمت نفت خام شد ، زیرا قیمت نفت با قیمت دلار آمریکا رابطه معکوس دارد. در همین حال ، شاخص دلار آمریكا كه در برابر یك سطوح دیگر ارزها ردگیری می كند ، به 90.145 رسیده است.

در سمت صعودی ، اعضای کنگره ایالات متحده در حال حاضر در حال رای گیری در مورد بسته کمک 900 میلیارد دلاری و لایحه مخارج دولت همه جانبه 1.4 تریلیون دلاری هستند که اکثر سیاست گذاران از تصویب روان حمایت می کنند. با این حال ، امیدهای شدید یک بسته کمک به کاهش ضررهای عمیق تر از نظر تمایل به بازار کمک می کند. علاوه بر این ، با توجه به نظرات آژانس دارویی اروپا ، ضررها نیز جبران شد ، که نشان می دهد هیچ مدرکی وجود ندارد که واکسن های اخیراً ساخته شده با نوع جدید ویروس کرونا کار نکنند. علاوه بر این ، بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس نیز تمایل خود را برای تلاش برای تلاش 11 ساعته Brexit نشان داد.

پشتیبانی و مقاومت روزانه

S1 46.68

S2 47.83

S3 48.54

نقطه محوری 48.99

R1 49.7

R2 50.14

R3 51.29

معاملات نفت آمریکا در سطح 46.75 معامله می شود و با پشتیبانی از روند صعودی در سطح پشتیبانی 46.25 نیز حمایت می شود. در بازه زمانی چهار ساعته ، نفت ایالات متحده از نظر ادامه روند صعودی خود با مشکل روبرو است. بنابراین ، می توان انتظار فروختن شدید با شکست نزولی 46.30 را داشت که می تواند آن را به سمت سطح پشتیبانی بعدی 45.80 و 45.11 سوق دهد. برعکس ، مقاومت در برابر 47.95 باقی مانده است. موفق باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner