مقداری ین بیشتر در راه وجود دارد؟ USD / JPY می تواند به زودی زیر 100 حرکت کند

در روز چهارشنبه هفته گذشته ، USD / JPY به طور خلاصه پیشنهاد جلسه BOJ و تصمیم نرخ بهره را گرفت ، اما در مقاومت در برابر روند شکست خورد و روز را خیلی پایین تر از قیمت افتتاح کرد. مدتی است که نرخ ارز مانند یک نفر با پای برهنه روی ذغال داغ می رود و در حدود 100 می رقصد. قیمت اخیراً چندین بار از این سطح عمده حمایت روانی عقب افتاده است بدون اینکه بتواند از پس آن برآید. به نظر می رسد که این سطح پشتیبانی دقیقاً ضعیف و ضعیف می شود ، دقیقاً مانند ارتش های باستانی که در برابر دروازه های چوبی شهر دشمنانشان قرار گرفته اند و دفاع خود را کم کم تضعیف می کنند. مطمئناً ، بسیاری از فعالان بازار نهادی هستند که این سطح 100 را تحت نظر دارند و منتظرند جای خود را باز کند. مطمئناً می دانید که بسیاری از ضررهای متوقف باعث تحریک ضرر خواهد شد زیرا ما شاهد یک شکست قانع کننده از این سطح ، و به ویژه زیر 98.80 بودیم. بسیاری از معامله گران هوشمند مدت طولانی در سطح 100 وارد شده اند و مطمئناً آنها توانسته اند از این معاملات سود ببرند. کسانی که هنوز این موقعیت ها را حفظ می کنند احتمالاً ضررهای متوقف شده خود را در منطقه 98.00 تا 99.00 یا حتی بیشتر قرار داده اند (برای کسانی که توقف در یکسانی دارند). اگر این توقف ها آغاز شود و فعالان بزرگ بازار به موقعیت های کوتاه جدیدی روی بیاورند ، این می تواند فشار بیشتری بر نرخ ارز وارد کند. این می تواند یک معامله موفقیت آمیز جذاب یا حتی یک معامله بازآزمایی خوب باشد. بیایید به یک نمودار روزانه نگاهی بیندازیم:

 

نمودار روزانه USD / JPY

 

در اینجا می توانید ببینید که چگونه خرس ها و گاوها بر سر این سطح اصلی کشتی گرفته اند. من مثلث نزولی / گوه ای را که شکل گرفته است دوست دارم ، خصوصاً به این دلیل که در چنین سطح مهمی شکل گرفته است. این یک الگوی ادامه در نظر گرفته می شود ، و به وضوح ، گاوها در این نبرد بر سر قلمرو کمتر و کمتر عقب می روند.

 

اگر ندانید چه کاری انجام می دهید ، شکست در معاملات ممکن است مشکل باشد. من معتقدم که یک روش خوب برای بازی این جفت در صورت شکست واقعی ، می تواند با انتظار برای آزمایش مجدد سطح شکست باشد. به نمودار زیر نگاه کنید:

 

نمودار روزانه USD / JPY

 

بنابراین ایده در اینجا معامله با تأیید شکست در واقع معامله واقعی است. هنگامی که یک منطقه پشتیبانی اصلی مانند این شکسته شود ، اغلب دچار یک تغییر شکل نقش شده و به یک منطقه مقاومت تبدیل می شود. من مطمئن هستم که شما در مورد حمایت قبلی شنیده اید که به مقاومت جدید تبدیل می شود. ابتدا می توانیم منتظر یک بسته شدن روزانه در سطح زیر 100 باشیم. سپس می خواهیم یک اصلاح را مشاهده کنیم که ما را به سطح شکست یا حداقل نزدیک به این سطح بازگرداند. در این حالت ، ما می توانیم از سطح 100.00 به عنوان نقطه مرجع خود برای ورود استفاده کنیم. این به معنای تجارت کوتاه مدت ، درون روزه نیست ، بلکه یک تجارت بلند مدت است که ممکن است روزها یا حتی هفته ها به هدف سود خود برسد. بسته به شکل گیری شمعدان و سایر متغیرها می توان از توقف ضرر نسبتاً زیادی استفاده کرد. حتی توقف ضرر 200 تا 250 پیپ نیز قابل قبول است و در برخی شرایط ، توقف شدیدتر نیز می تواند کار را انجام دهد. اینجاست که باید از صلاحدید برای اندازه گیری تنظیمات فنی در زمان ورود به تجارت جدید استفاده شود. یک هدف خوب دو برابر فاصله توقف ضرر شما خواهد بود ، و اگر موقعیت خود را تقسیم کنید ، وقتی تجارت به دو برابر حد ضرر توقف رسید ، می توانید نیمی از موقعیت را از بین ببرید. باقیمانده موقعیت می تواند برای رسیدن به یک هدف بسیار بزرگتر استفاده شود ، بسته به برنامه معاملاتی فرد معامله گر. مطمئناً ، با از دست دادن موقعیت باقیمانده ، باید موقعیتی که موقعیت اول به هدف می رسد یا حتی زودتر از قبل از بین برود..

 

GBP / USD


 

اگرچه این جفت از چند ماه پیش در محدوده ای ثبت شده است ، اما مطمئناً این پتانسیل برای تجزیه بیشتر است. ما اخیراً در مورد نگرانی های جدید درباره چشم انداز مالی انگلیس در نتیجه Brexit اخیر شنیده ایم. این وزن به پوند رسیده و مطمئناً می تواند پوند را حتی بیشتر تضعیف کند. به نمودار زیر نگاه کنید:

 

 

نمودار GBP / USD روزانه

 

منطقه مقاومت قوی که جفت اخیراً یک کف دوتایی تشکیل داده است ، شاید بتواند یک منطقه سخت برای تسخیر خرس ها باشد. من از دیدن یک گزاف گویی در این سطح تعجب نخواهم کرد ، حتی اگر این فقط یک اصلاح ضعیف باشد. با این وجود ، هیچ چیز نمی گوید که این جفت بدون هیچ تاخیری بلافاصله از این سطح شلیک نمی کند. در حال حاضر به نظر می رسد نرخ ارز می تواند به زودی به سطح دو پایین برسد و قیمت در حال حاضر تنها 173 پیپ با پایین ترین نرخ سالانه که در 6 جولای اوایل سال جاری تعیین شده فاصله دارد..

 

اخبار و رویدادها

 

فردا ما سخنرانی های ماریو دراگی ، رئیس بانک مرکزی اروپا در ساعت 13:05 به وقت گرینویچ و همچنین نووتنی ECB در ساعت 14:00 به وقت گرینویچ داریم. همچنین سه ساعت از اعضای FOMC در زمانهای مختلف روز سخنرانی خواهند کرد. فردا هیچ داده اقتصادی عمده ای منتشر نشده است ، به جز شماره فروش مسکن جدید ایالات متحده که در ساعت 14:00 به وقت گرینویچ منتشر می شود که ممکن است تأثیر خفیفی بر بازار FX داشته باشد.

موفق باشید تجارت!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map