قدرت USD / CAD در یک روز آهسته در بازارها بالاتر است

همانطور که من شروع به نوشتن این مقاله می کنم ، USD / CAD در حال افزایش بالاترین قیمت روزانه است و فقط حدود 7 پیپ با یکی از سفارشات سود من فاصله دارد. من انتظار یک روز بسیار آرام را در بازار ارز داشتم که همین بود. خوشبختانه یک یا دو مورد استثنا وجود داشت که USD / CAD یکی از آنهاست. در حالی که جفت های اصلی دیگر به سختی امروز حرکت کردند ، USD / CAD تاکنون حدود 68 پیپ کسب کرده است. برای این زمان از سال واقعاً چشمگیر است! به این نمودار روزانه نگاه کنید:

 

نمودار روزانه USD / CAD

اقدام قیمت امروز نه تنها اوج روزانه دو میله قبلی را از بین برد ، بلکه یک نوسان بسیار مهم در حال حاضر مورد انتقاد قرار گرفته است. نرخ ارز برای شکستن این سطح مهم که با یک دایره قرمز در نمودار بالا مشخص شده است ، فقط به 12 پیپ نیاز دارد.

 

شاید از خود بپرسید که چرا این سطح اینقدر مهم است. می بینید ، احتمالاً سفارشات ضرر متوقف شده زیادی وجود دارد که دقیقاً بالای این بالاترین سطح انباشته شده اند. بدین معنا که ضرر معامله گرانی را که کوتاه مانده اند متوقف کنید. ممکن است بسیاری از معامله گران کوتاه مدت از قبل موقعیت های خود را بسته باشند ، اما برخی همچنان این موقعیت های فروش را حفظ می کنند ، به امید تغییر قیمت برای کاهش مجدد قیمت. بنابراین اگر قیمت از این سطح مهم (1.35885) شکسته شود ، بسیاری از معامله گران مجبور به انجام معاملات خرید می شوند زیرا سفارشات ضرر خود را متوقف می کنند ، و سوخت اضافی را به روند گاو آتشین اضافه می کنند که در حال حاضر با خریداران همراه است. اگرچه پیگیری چنین وقفه ای می تواند در این زمان از سال محدود باشد ، اما مطمئناً در سال جدید که مشارکت بازار متراکم تر باشد ، پیگیری های تهاجمی وجود دارد. قبل از بررسی تنظیمات تجاری ، بیایید نمودار هفتگی این جفت را بررسی کنیم:

 

نمودار هفتگی USD / CAD

بدیهی است که فعالان بازار صعودی در حال کنترل بازار هستند. یک بار یکی از معلمین من به من آموخت که با شرکت کنندگان در نهاد ، کسانی که بازار ارز را کنترل و کنترل می کنند ، مبارزه نکنم. اینها مردانی هستند که میلیون ها و میلیارد ها دلار در سراسر صحنه می اندازند ، انگار که این یک تغییر کوچک است. معامله گران جدید غالباً در برابر حرکت اصلی معامله می کنند ، این چیزی است که حساب آنها را به سرعت تخلیه می کند. انتخاب بالا و پایین در روندهای شدید بسیار خطرناک است. تجارت با این روند جایی است که پول کلان در آن نهفته است ، و این دقیقاً همان چیزی است که من در این مورد صحبت می کنم. هفته ها USD / CAD در حال چاپ بالاترین و پایین ترین سطح است – ویژگی های حیاتی یک روند صعودی سالم. در همین لحظه ، جفت ارز حدود 12 پیپ با شکستن یک چرخش مهم دیگر در نمودار هفتگی (و روزانه) فاصله دارد. احتمال برداشتن وارونه دیگر از این جفت خوب است ، بنابراین بیایید ببینیم که چگونه می توانیم آن را بازی کنیم

 

شرط می بندم که شما انتظار راه اندازی یک تجارت فنی قدرتمند را دارید. خوب ، سادگی اغلب درآمد بیشتری نسبت به پیچیدگی دارد. این نمودار روزانه است:

 

نمودار روزانه USD / CAD

این یک تنظیم تجاری است که انجام آن ممکن است چند هفته طول بکشد. اگر صبر کافی برای انتظار طولانی ندارید ، این تجارت ایده آل شما نیست. این احتمالاً ساده ترین تنظیم تجاری است که می توانید در حال حاضر روی این جفت استفاده کنید. موافقم ، ممکن است در روزهای آینده ورودی های دقیق تر و فرصت های بهتری وجود داشته باشد ، و شاید من طی چند هفته آینده این موارد را مرور کنم ، اما در اینجا ما یک تنظیم ساده داریم که می تواند یک یا دو درصد اضافی به حساب شما اضافه کند اگر خوش شانس باشید چند هفته آینده یا حتی چند روز دیگر. لازم نیست همه وقت آن را تماشا کنید ، شاید هر دو روز یک بار. شما می توانید ضرر توقف را هنگامی که سودآوری معاملات شما در حدود 350 پیپ است ، به نوسان بدهد. اگر می خواهید آن را تنظیم کنید و فراموش کنید ، این نیز می تواند مثر باشد. من فقط سفارش توقف خرید در 1.35790 قرار داده ام که یک درصد از حساب من را به خطر می اندازد و 1.25 درصد را هدف قرار می دهد. توقف ضرر = 400 پیپ و سود = 500 پیپ. بیایید ببینیم چگونه پیش می رود ، من شما را به روز می کنم. به یاد داشته باشید ، این تجارت ممکن است هفته ها طول بکشد تا به هدف خود برسد یا ضرر خود را متوقف کند. همچنین بخاطر بسپارید که پولی را که قادر به از دست دادن آن نیستید ، به خطر نیندازید. معاملات FX خطرناک است و این تجارت (مانند هر معامله دیگر) می تواند به راحتی در مسیر غلطی پیش رود. ما در حال معامله احتمالات هستیم نه یقین. خوب ، همین بحث تکذیب کافی است ، در حال حاضر ، بیایید سریع به USD / JPY نگاه کنیم:

 

USD / JPY – دومین جفت ارز معامله شده در جهان

 

فقط EUR / USD نقدینگی بیشتری نسبت به USD / JPY دارد. نقدینگی عمیق تر ، هنگامی که صحبت از تجزیه و تحلیل فنی در معاملات FX می شود ، بر ثبات بیشتری می افزاید. جابجایی ها اغلب کمتر متلاطم هستند و قرار دادن ضرر و توقف می تواند به طور معمول دقیق تر از جفت های FX یا کالاهای عجیب و غریب باشد ، به عنوان مثال.

 

نمودار روزانه USD / JPY

USD / JPY در چند روز گذشته یکپارچه شده است. این تلفیق به صورت یک پرچم گاو نر است ، که یک الگوی ادامه است. در حال حاضر به نظر می رسد که این افزایش چشمگیر در این نرخ ارز هنوز تمام نشده است. اگر این جفت ارز به زودی به بالاترین سطح روزانه برسد ، می تواند راه را برای 121.60 باز کند و پس از آن 123.70 باشد و به دنبال آن 125.00 باشد..

این همه چیز امروز است ، تاجران دیگر. از آخرین روزهای معاملاتی سال 2016 لذت ببرید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner