آیا به دنبال یک جفت ارز فرار برای تجارت در هفته آینده هستید؟ مراقب USD / CAD باشید

سلام ، بازرگانان! بازارها در حال حرکت هستند و امیدوارم که شما سودهایی کسب کرده باشید. اگرچه یک ابزار که خیلی حرکت نکرده است ، USD / CAD است. این جفت از چند هفته پیش در حال تحکیم بوده و نوعی شکل گیری مثلث / گوه را تشکیل داده است.

پس چرا ما به خود زحمت می دهیم که به چنین غیرفعالی نگاه کنیم جفت ارز? خوب ، زیرا می دانیم که این مراحل تلفیق هرگز برای همیشه ادامه ندارند. هنگامی که یک جفت مدت طولانی را صرف تحکیم یا محدوده سازی می کند ، این اغلب منجر به یک نتیجه می شود برک آوت که می تواند بسیار قدرتمند باشد. تقریباً مانند این است که این جفت انرژی ایجاد می کند و با آن فوران می کند و قدیمی را خرد می کند دامنه مولفه های. بیایید چند نمودار را بررسی کنیم:

 

USD / CAD – آتشفشان خاموش

به دنبال یک ارز فرار 1نمودار روزانه USD / CAD

به نظر می رسد که این جفت در حال رسیدن به مرحله ای است که می تواند حرکتی بزرگ انجام شود. در هفته ای که پیش روی ماست ، این زوج با اخبار اقتصادی واقعاً مهم از خارج از کانادا روبرو می شوند. اولین رویداد Core است خرده فروشی روز چهارشنبه ساعت 13:30 به وقت گرینویچ. انتظار می رود این تعداد 0.8 درصد باشد. اگر میزان واقعی 0.8٪ یا بالاتر باشد ، دلار کانادا می تواند از آن بهره مند شود. شماره خرده فروشی همزمان با شماره فروش خرده فروشی اصلی منتشر خواهد شد.

اطلاعات مهم بعدی در خارج از منطقه جمعه در ساعت 13:30 به وقت گرینویچ – هسته است CPI و اعداد CPI (شماره شاخص قیمت مصرف کننده). اعداد بالاتر از انتظار CPI برای دلار کانادا مثبت است. اگر هفته آینده دلار کانادا را معامله می کنید ، باید از این وقایع مطلع باشید.

نکته دیگری که باید هنگام جفت های دلار کانادا به آن توجه کنیم ، البته قیمت نفت است. همانطور که می دانید دلار کانادا و قیمت نفت ارتباط زیادی دارند زیرا تولید روغن نقش مهمی در اقتصاد کانادا دارد. روند استخراج نفت در کانادا گرانتر از بسیاری از مناطق دیگر جهان است ، بنابراین قیمت نفت واقعاً نقش بسزایی در سلامت اقتصاد کانادا و البته در قدرت دلار کانادا دارد. بیایید به نمودار قیمت روغن نگاهی بیندازیم:

 

WTI نفت خام – حرکت به سمت و همچنین

به دنبال یک ارز فرار 2نمودار روزانه نفت خام WTI

همانطور که در این نمودار مشاهده می کنید ، قیمت نفت از چندین هفته قبل به صورت معکوس معامله شده است. به نظر نمی رسد بزودی در اینجا اتفاق مهمی رخ دهد ، اما شما هرگز نمی دانید. اگر سطح عرضه روغن یک بار دیگر افزایش یابد ، قیمت نفت ممکن است به زودی در رسیدن به بالاترین سطح دشوار باشد. در حالی که اوپک (سازمان کشورهای صادرکننده نفت) در تلاش برای کاهش تولید نفت در پایان خود است ، آمریکایی ها و بسیاری دیگر از تولیدکنندگان نفت تمام تلاش خود را برای تقویت تولید نفت انجام می دهند. انتظار نمی رود که به زودی میزان عرضه روغن کاهش یابد ، از این رو چشم انداز قیمت نفت همچنان یک طرفه و حتی نزولی خواهد بود. این می تواند دلار کانادا را تحت فشار قرار دهد. برعکس ، اگر قیمت نفت بتواند مناطق بالاتر را تسخیر کند ، می تواند دلار کانادا را پشتیبانی کند. اگر معامله دلار کانادا را انجام می دهید ، به قیمت روغن توجه داشته باشید!

در مورد USD / CAD ، ما باید مراقب داده های اقتصادی ایالات متحده نیز باشیم. ما در چهارشنبه ساعت 15:00 به وقت گرینویچ شماره فروش خانه موجود داریم و جمعه در ساعت 15:00 به وقت گرینویچ شماره فروش خانه جدید داریم. با این حال ، مهمترین رویداد انتظار می رود انتشار نسخه FOMC صورت جلسه چهارشنبه ساعت 19:00 به وقت گرینویچ.

بیایید به چند ساز دیگر نگاه کنیم ،?

 

EUR / USD – هنوز منفی است

به دنبال ارز فرار 3نمودار روزانه EUR / USD

EUR / USD در زیر نماد 20 روزه خود بسته شد میانگین متحرک در جمعه. گاوها در حال حاضر خیلی مشتاق دفاع از قلمرو خود نیستند. اگر این جفت ارز به معاملات زیر 20-EMA ادامه دهد ، در عرض چند هفته احتمالاً شاهد بازآزمایی پایین ترین سطح سالانه خواهیم بود. تعصب من در حال حاضر نزولی است ، اما ما نمی توانیم برخی از تحرکات قیمت وارون را در کوتاه مدت رد کنیم.

 

AUD / USD – خسته شدن

به دنبال ارز فرار 4AUD / USD نمودار روزانه

AUD / USD همچنان در محدوده بسیار وسیعی معامله می شود. به نظر می رسد که این جفت واقعا در تلاش است تا به بالای محدوده برسد. اجازه دهید کمی بزرگنمایی کنیم تا عملکرد بهتری را در چند روز گذشته کسب کنیم:

به دنبال ارز فرار 5AUD / USD نمودار روزانه

اگرچه این جفت ارز همچنان بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه خود معامله می کند ، اما برخی از نشانه های فرسودگی را نشان می دهد. می بینید که گاوها زمان سختی را برای افزایش قیمت بالا می برند و احتمال دارد که بالای دامنه مقاومت داشته باشد.

در نمودار اول AUD / USD ، ممکن است متوجه شده باشید که فاصله موج آخر واقعاً زیاد است – حدود 570 پیپ. از نقطه نظر چرخه ای ، احتمالاً تغییر در اینجا وجود دارد ، خصوصاً به دلیل اینکه قیمت نزدیک به بالاترین حد است و قبلاً نسبت به آن منطقه واکنش منفی نشان می دهد. مقاومت.

روز سه شنبه داریم RBA (بانک ذخیره استرالیا) صورت جلسه در ساعت 00:30 به وقت گرینویچ. این می تواند باعث قابل توجهی شود نوسان, بنابراین مراقب این خطر رویداد باشید. در اواخر روز ، سخنرانی فرماندار RBA ، فیلیپ لوو ، در ساعت 21:30 به وقت گرینویچ وجود دارد که همچنین توانایی انتقال اوسی.

آخرین نکته ، اگر قصد تجارت روز دوشنبه را دارید ، باید توجه داشته باشید که تعطیلات در ایالات متحده و کانادا است. تعطیلات ایالات متحده راهی برای کاهش نوسانات بازار دارد ، بنابراین این را بخاطر داشته باشید. در طرف دیگر مقیاس ، شوک های غیر منتظره بازار وقتی نقدینگی نازک باشد می توانند چشمگیرتر باشند ، بنابراین فکر نکنید تعطیلاتی مانند این ریسک کمتری نسبت به سایر روزهای معاملات عادی دارند.

بچه ها هفته خوبی داشته باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner