USD / CAD بسیار صعودی برای مواجهه با شماره های استخدام کانادا ، حقوق و دستمزد غیر فارم ایالات متحده

با تصمیم نرخ ECB و کنفرانس مطبوعاتی خارج از راه ، اطلاعات بازار کار فردا (جمعه) ایالات متحده و کانادا می تواند هفته را با توجه به نوسانات بازار قابل معامله به پایان برساند.

امروز بانک مرکزی اروپا اقداماتی را انجام داده است ، اما تقریباً به همان اندازه که در گذشته دیده ام. باید بگویم ، بازار آنطور که دوست دارم فعال نیست و در حال حاضر روندهای عالی خیلی زیاد نیستند. بیایید چند ابزار را بررسی کنیم ، با شروع USD / CAD:

 

USD / CAD – چه پیشرفت قدرتمندی است!

USD / CAD بسیار صعودی 1نمودار روزانه USD / CAD

چه پیشرفت قابل توجهی در USD / CAD! این موج کاملاً طولانی از نظر زمان و مسافت است. این باید به عنوان هشداری برای معامله گرانی باشد که علاقه مندند در این اواخر وارد موقعیت های طولانی شوند. می بینید که قیمت نسبتاً کمتر از مقدار متوسط ​​افزایش یافته است (ارائه شده توسط 20-EMA) و این جفت ارز به سرعت به یک منطقه مقاومت مهم نزدیک می شود که در آن می توان انتظار داشت که گاوها سود کسب کنند و حتی برخی از فروش های کوتاه مدت توسط خرس اکنون خواه سود گاوها باشد و هم فروش کوتاه خرس ها ، اثر یکسان است: دلار آمریکا در برابر دلار کانادا فروخته می شود. نیازی به گفتن نیست که این اقدامات بر نرخ ارز USD / CAD تأثیر خواهد گذاشت.

فراموش نکنیم که نرخ ارز می تواند برای مدت زمان طولانی در یک جهت حرکت کند. این مهم است که به خاطر داشته باشید زیرا گرچه به نظر می رسد این جفت می تواند به زودی خسته شود ، اما این بدان معنا نیست که ما باید به طور ناگهانی به دنبال فرصت های فروش باشیم. وقتی حرکت شدید صعودی مانند این مورد در USD / CAD مشاهده می شود ، باید تا زمانی که با یک سیگنال برگشت معتبر روبرو نشویم ، به آن حرکت احترام بگذاریم. اگر از یک پسر کوچک می پرسیدید که چطور می تواند با قطار سریع حرکت کند ، مطمئناً دلیلش این است که ابتدا قطار باید متوقف شود. در مورد حرکتهای تکانشی قوی مانند این حرکت در USD / CAD نیز همینطور است. متوسط ​​گردش مالی روزانه USD / CAD حدود 275 میلیارد دلار است. به این روش فکر کنید ، یک مقدار سنگین وزن و حرکت در پشت این آخرین موج سرسخت وجود دارد. لزوماً در اینجا متوقف نخواهد شد فقط به این دلیل که به یک منطقه مقاومت مهم نزدیک می شود و واقعاً بیش از حد خریداری شده است. آیا فکر می کنید منابعی برای مقاومت در برابر این نوع جریان سفارش دارید؟ شاید ، اما احتمالاً نه. چه یک جفت ارزی خاص بخرید یا بفروشید ، بهتر است قبل از ورود به سیستم یا مخالفت با آن ، منتظر بمانید که حرکت فعلی (اگر بسیار تهاجمی باشد) کند شود. حرکت در برابر حرکت کاملاً فنی تر است و نیاز به تجربه زیاد و سیگنال معکوس معکوس دارد.

بنابراین هنگام معامله این جفت چه نوع رویکردی را باید استفاده کنیم؟ حرکت صعودی همچنان سالم است ، بنابراین تعصب ما باید صعودی باشد. با این حال ، اگر می خواهید این جفت را اکنون بخرید ، باید توجه داشته باشید که با تغییر هر روز صعودی جدید ، تغییر یا تصحیح احتمال بیشتری می یابد. همچنین با نزدیک شدن به یک منطقه مقاومت مهم ، این نوع پیشروی نیز کاهش می یابد.

ما باید تنظیمات با احتمال بالا را معامله کنیم. این تنظیمات بیشتر به مقدار متوسط ​​یک روند نزدیک می شوند. بنابراین بهتر است منتظر بمانیم تا حرکت فعلی کند شود و به 20-EMA فرصتی برای جبران آن بدهیم. اگر مشاهده شود که این میانگین متحرک نمایی به عنوان پشتیبانی پویا (یا مقاومت) نگهداری می شود ، می توان ورودی ها را در نزدیکی 20-EMA گرفت یا به آن نزدیک کرد. از کجا خواهیم فهمید که چنین است؟ اگر ببینیم که قیمت EMA رد می شود و برای تأیید این رد شمع های مطبوعی چاپ می شود ، این موضوع سرنخ خوبی به ما می دهد. البته ، ما می توانیم در بازه های زمانی کوچکتر از محرک ها استفاده کنیم ، اما فقط در صورتی که با مشخصات فنی نمودار روزانه همسو باشد.

قیمت نفت طی دو روز گذشته با شدت کاهش یافته است. این نیز دلار کانادا را مجازات کرده است. در صورت معامله با دلار کانادا ، به قیمت نفت توجه داشته باشید: این دو رابطه زیادی با هم دارند.

روز جمعه ، گزارش مورد انتظار دستمزدهای غیر فارم ایالات متحده می تواند باعث نوسانات قابل توجهی در بازار ارز شود. کانادا نیز داده های بازار کار را دقیقاً در همان زمان (13:30 به وقت گرینویچ) منتشر خواهد کرد. این امر معامله USD / CAD را در روز جالب خواهد کرد. اگر تعداد بسیار خوبی از ایالات متحده و تعداد بسیار ضعیفی از کانادا بدست آوریم ، USD / CAD می تواند جفت مناسب دلار آمریکا برای خرید باشد.

شماره تغییر اشتغال ADP Nonfarm که در روز چهارشنبه منتشر شد ، غالباً به خوبی نشان می دهد که دو روز بعد ، رقم NFP چگونه خواهد بود. در حال حاضر این تعداد واقعاً عالی بود و در مقایسه با میزان انتظار 190000 شغل جدید در 298000 شغل جدید وجود داشت. واقعاً چشمگیر است ، نه؟ شاید رقم NFP در این ماه واقعاً عالی باشد ، که این امر انتظار بازار از افزایش نرخ بهره دیگر ایالات متحده در هفته آینده چهارشنبه (15 مارس) را بیشتر ثابت می کند. بگذارید ببینیم فردا چه اتفاقی می افتد.

 

AUD / USD – دوباره “پایین تر” 200-MA

انتظار می رود که AUD / USD طی چند روز گذشته کاهش یابد. این امر پس از آن انجام شد که این جفت ارز اخیراً وارد یک منطقه مقاومت مهم شد. من شخصاً این تنظیمات را معامله کردم و در تاریخ 28 فوریه وارد سایت شدم. به این نمودار روزانه نگاه کنید:

USD / CAD بسیار صعودی 2AUD / USD نمودار روزانه

خوب است که دوباره این جفت را زیر میانگین متحرک 200 روزه معامله کنید. این قیمت نیز نسبتاً پایین تر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه آن است ، که گواه حرکت شدید نزولی آن در کوتاه مدت است.

مطمئناً به نظر می رسد طی چند هفته آینده می توان انتظار نزولی بیشتری را برای این جفت داشت. اگر شما نیز در معرض این جفت قرار ندارید ، فردا مراقب گزارش NFP باشید. اطمینان حاصل کنید که ریسک خود را با دقت مدیریت می کنید.

فعلاً همین است. به یاد داشته باشید که بقیه وب سایت ما را بررسی کنید. ما اطلاعات مفیدی درباره استراتژی های معاملات فارکس ، کارگزاران فارکس و به روزرسانی های بازار زنده داریم.

جمعه NFP عالی داشته باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner