آیا هزینه دلار به طور متوسط ​​بیت کوین یک قمار ارزشمند است؟

هر کسی که سرمایه گذاری کند ، خواه سرمایه گذاری یک صندوق سرمایه گذاری مشترک باشد ، سهام یا ارز رمزنگاری شده ، به شما خواهد گفت که سرمایه گذاری شامل مقدار مشخصی از خطر و پاداش است. این می تواند به همان اندازه یک قمار باشد که شرط بندی را روی یک چرخ رولت یا یک کتاب ورزشی بیت کوین قرار دهید.

یکی از کلیدهای موفقیت در سرمایه گذاری و قمار ، مدیریت حساب بانکی است. راهکارها و روشهای زیادی برای انجام این کار وجود دارد. با این وجود یکی از محبوب ترین روش ها برای مدیریت ریسک مربوط به مفهومی است که به عنوان میانگین هزینه دلار شناخته می شود.

میانگین هزینه دلار چیست?

به طور متوسط ​​هزینه دلار به معنای میانگین خرید بالقوه یا سطح مطلوب سرمایه گذاری در طی چند هفته یا ماه به جای سرمایه گذاری یکجا و یکجا است. هدف از تمرین به طور متوسط ​​هزینه دلار کاهش اثرات نوسان در کوتاه مدت است در حالی که هنوز در دراز مدت به اهداف سرمایه گذاری خود دست می یابید و به گونه ای سرمایه گذاری می کنید که میزان مطلوب قرار گرفتن در معرض بازار و در نتیجه سطح مطلوب را تضمین کند. خطر در برابر پاداش.

قمار با بیت کوین ، خطر ریسک با میانگین هزینه دلار

PlanB نام کاربری یک کاربر توییتر است که به عنوان یکی از نهنگ ها / مشاوران برجسته سرمایه گذاری در فضای بیت کوین شناخته می شود. PlanB همچنین به عنوان فردی شناخته می شود که یک فرضیه مشهور در مورد قیمت آینده بیت کوین ایجاد کرده است. مدل قیمت گذاری سهام در جریان. فرضیه سهام برای جریان این است که کاهش عرضه جدید بیت کوین در طول زمان ، تسریع شده توسط رویداد نصف شدن بیت کوین که تقریبا هر چهار سال اتفاق می افتد ، باعث افزایش مداوم قیمت در طولانی مدت خواهد شد.

PlanB خاطرنشان می کند هر کسی که از سال 2017 تا این سال با استفاده از سیستم مقیاس کشویی در بیت کوین سرمایه گذاری کرده باشد بازدهی داشته است تا 70٪ در آن مدت زمان با در نظر گرفتن متوسط ​​بازده سالانه در نمونه کارهای متنوع بازار سهام یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات معمولاً در حدود 10٪ ، هفت برابر بازده از طریق هزینه دلار به طور متوسط ​​موقعیت در بیت کوین سود کلانی است.

70 درصد بازده Bitcoin Gamble

نحوه کارکرد این استراتژی به شرح زیر است: یک سرمایه گذار با افزایش قیمت ، بیت کوین را در سال 2017 خریداری می کند و به آرامی سرمایه گذاری خود را افزایش می دهد. با اوج رسیدن قیمت در پایان سال ، افزایش منظم سرمایه گذاری ادامه خواهد یافت ، اما با کاهش قیمت ، مبالغ کاهش می یابد (این همان کاری است که یک سرمایه گذار هوشمند انجام می دهد با توجه به وجود هر چه هوپلا در اطراف بیت کوین و این واقعیت که هیجان به حد بسیار مضحکی رسیده است).

سرمایه گذاری مداوم در طول سال 2018 در حالی که مبلغ ماهانه را کاهش می دهید (یا هر فرکانس پرداختی را که انتخاب کرده اید ، و سپس افزایش مجدد سرمایه گذاری خود در کل سال 2019 ، 70٪ بازده در کل سه سال سرمایه اصلی شما به همراه خواهد داشت).

شما می توانستید قمار خود را در طی یک دوره سه ساله گسترش دهید و شاهد افزایش قابل توجهی از حساب بانکی خود باشید.

آیا قماربازان و سرمایه گذاران بیت کوین می توانند هزینه دلار را به طور متوسط ​​پیش ببرند?

همانطور که در سرمایه گذاری و قمار بیت کوین می گویند: تاریخ گذشته لزوماً نتایج آینده را حکم نمی کند. بنابراین س bigال اصلی این است که آیا کسانی که قصد استفاده زیاد از بیت کوین را دارند می توانند از استراتژی متوسط ​​هزینه دلار استفاده کنند و همچنان موفق باشند?

پاسخ به این سوال باید بله قاطع باشد. در حالی که بیت کوین در مقایسه با سایر اشکال هر دو فعالیت نسبتاً جدید در صحنه سرمایه گذاری و قمار است ، مفهوم میانگین هزینه دلار همیشه یک روش آزمایش شده و آزمایش شده برای مدیریت ریسک در برابر پاداش بوده است.

به طور منطقی به آن فکر کنید ، آیا بهتر است انگشت پا را در آب فرو کنید و به آرامی وارد آب شوید زیرا متوجه می شوید کوسه هایی در اطراف شما شنا می کنند؟ یا بهتر است ابتدا به سر خود بپرید و اجازه دهید کوسه ها شما را زنده ببینند?

واضح است که روش بهتر مدیریت ریسک است. در سرمایه گذاری و قمار ، فقط انتخاب برندگان مهم نیست. این به اندازه کافی زنده مانده است که بتوانید یاد بگیرید و برای داشتن سرمایه برای ادامه سرمایه گذاری در بیت کوین پول باقی مانده است ، پس از دانستن اینکه چه کاری انجام می دهید. تا حدی به همین دلیل است که میانگین هزینه دلار به خوبی کار می کند.

به مرور روی بیت کوین سرمایه گذاری کنید. نوسانات را مدیریت کنید و به جای حفظ تمرکز کوتاه مدت ، در بلند مدت پاداش بگیرید. این رمز موفقیت است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner