راهنمای مبتدیان برای سری جهانی پوکر

سری جهانی پوکر امسال از فردا رسما آغاز می شود و انجمن پوکر یک ماه پر از فعالیت پوکر آماده می شود.

سال بزرگی خواهد بود از زمانی که برگزارکنندگان بیش از حد مجاز شرکت کرده و بیش از 69 رویداد را برای کل مجموعه برگزار کرده اند. کل مجموعه امسال جشن بازی است و بازیکنانی که می خواهند شرکت کنند این شانس را دارند که تغییرات پوکر مورد علاقه خود را بازی کنند.

از سال 1970 شروع شد ، هدف این مجموعه جهانی محبوب کردن بازی بود. آنچه در گذشته یک رویداد فقط دعوت بود ، سری جهانی از یک سری بازی های نقدی ساده به یک سری سرگرم کننده از مسابقات ماهواره ای و رویدادهای پول بزرگ تبدیل شده است..

گرچه هنوز هم رمز و راز خود را حفظ کرده است. رونق پوکر آنلاین 2000s را می توان مستقیماً در پای پیروزی Chris Moneymaker در سری جهانی پوکر 2003 قرار داد. بر خلاف سایر مسابقات ورزشی ، جایزه برنده شدن در هر یک از مسابقات World Series of Poker یک جایزه نیست بلکه یک دستبند طلا است. داشتن و نشان دادن دستبند برنده با افتخار برای افراد برنده گذشته افتخار و تأیید مهارت آنها است.

World of Series Poker 101

برای یک عاشق پوکر ، پیوستن به یک رویا تحقق می یابد. با این حال ، این می تواند یک تمرین طاقت فرسا باشد. برای کسانی که می خواهند در آن ثبت نام کنند ، a چند واقعیتی که آنها باید بدانند.

رویدادهای WSOP

اول از همه ، بازیکنان می توانند انتخاب کنند که به کدام یک از بازی ها می پیوندند. 69 رویداد دارای تنوع مختلفی هستند که باید گزینه های گسترده ای را برای هرکسی ایجاد کنند. برخی از بازی ها با استفاده از قوانین Texas Hold ‘Em اجرا می شوند ، اما مسابقات دیگری نیز با استفاده از قوانین دیگر مانند اوما ، Lowball و Stud وجود دارد. حتی مسابقات وجود دارد. اگر افراد مبتدی از قوانین مورد علاقه خود استفاده نمی کنند ، نیازی به نگرانی در مورد کنار رفتن ندارند.

ثانیا ، هدف اصلی بازیکنان برای هر تورنمنت آخرین ایستادن است. این بدان معنی است که بازیکنان باید مراقب اسکناس خود باشند. بهتر است اگر یک بازیکن یک کارت بانکی بزرگ داشته باشد ، اما مدیریت دقیق و مهارت ماهرانه می تواند یک bankroll کوچک را به یک bankroll بزرگ تبدیل کند.

سرانجام ، بازیکنی که قصد دارد بخشی از رویداد اصلی باشد می تواند با شرکت در مسابقات مختلف ماهواره این کار را به سختی انجام دهد. هر چند لازم نیست. تنها کاری که یک بازیکن برای پیوستن به رویداد اصلی باید انجام دهد ، داشتن 10،000 دلار و خرید است. اگر بازیکن بالقوه پول نداشته باشد ، پس باید به تورنمنت ماهواره ای بپیوندد که خرید کمتری دارد..

رویدادهای متعدد پوکر برای پیوستن به

رویداد اصلی معمولاً حوالی اوایل ماه ژوئیه و پس از یک ماه طاقت فرسای بازی است. برای خود این رویداد ، بازیکنان از خرید خود برای بدست آوردن تراشه برای بازی استفاده می کنند. بازیکنان نمی توانند این تراشه ها را با پول نقد عوض کنند ، اما این نشان می دهد که آیا بازیکنی هنوز در مسابقات حضور دارد یا خیر. اگر تراشه آنها تمام شود ، از بین می روند.

سپس خرید به جایزه ای که به نفرات برتر اهدا می شود اضافه می شود. فقط 10 درصد سود دریافت می کنند. با توجه به اینکه مقدار معمول بازیکنان برای رویداد اصلی از هزار بازیکن بیشتر است ، فقط حدود صد نفر از آنها پول دریافت می کنند.

پس از شروع رویداد اصلی ، بازیکنان در جداول گروه بندی می شوند. با حذف بازیکنان ، افراد از میز به میز دیگر منتقل می شوند تا تعادل خود را حفظ کنند. بازی عادی تا زمانی که فقط یک جدول 9 تایی باقی نماند ادامه خواهد یافت. اگرچه این فینال واقعی نیست.

یک قطره


نه بازیکن آخر آخرین جدول رویداد اصلی را تشکیل می دهند. در سال 2008 ، ESPN قصد داشت کمی هیاهو برای مسابقات ایجاد کند ، و این باعث شد که جدول نهایی به اکتبر موکول شود.

سری جهانی پوکر رویدادی است که هر بازیکنی نباید از دست بدهد. بازیکنان می توانند به راحتی 2 تا 4 ژوئن مراقب Colossus باشند یا به ترتیب در مسابقات قهرمانی سالمندان و Monster Stack در تاریخ 17 ژوئن و 24 ژوئن سرنوشت خود را پیدا کنند. رویداد اصلی اما تا 9 ژوئیه ادامه ندارد و One Drop در 12 تا 14 ژوئیه دنبال خواهد شد.

پوکر بیت کوین و WSOP

مسلماً همه افراد نمی توانند در رویدادهای این سال حضور داشته باشند ، علاقه مندان به پوکر می توانند هنگام بازی آنلاین پوکر بیت کوین ، پوکر اکشن را نیز تجربه کنند. بهتر از این ، آنها می توانند مراقب انواع مختلف باشند تبلیغات سری جهانی پوکر که پرداخت های عالی و حتی فرصتی برای برگزاری رویداد اصلی در ماه جولای به شما می دهد.

سال گذشته ، تعدادی از سایت های پوکر بیت کوین جوایز و تبلیغات خود را با الهام از WSOP راه اندازی کردند ، با ارائه کارت های America Cardard دنیای سری Jackpots.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map