بیت کوین یک رکورد جدید شکسته و ترس از انعطاف پذیری را از بین می برد

به راحتی می توان گفت که حداقل در کوتاه مدت هیچ ضربه ای به بیت کوین وارد نشده است رویداد انشعاب اخیر که باعث ایجاد بیت کوین پول نقد شد. تنها چند روز پس از وقوع این اتفاق ، این ارز دیجیتال توانسته است رکورد قیمت خود را بشکند و به ارزش بیش از 3،300 دلار برای یک بیت کوین دست یابد..

در این لحظه ، روند صعودی در حال ادامه است و این احتمال وجود دارد که BTC این ساعت را تا 3،400 دلار یا حتی بیشتر از آن در ساعت های آینده عبور دهد. همانطور که معامله گران از این فرصت برای کسب سود بیشتر استفاده می کنند و رسانه های اصلی این موفقیت را پوشش می دهند ، یک سوال طولانی در ذهن اعضای جامعه بیت کوین وجود دارد – اکوسیستم بیت کوین در ماه های آینده چگونه خواهد بود ، اکنون بیت کوین پول نقد دارد تاسیس شده.

پاسخ ساده ای برای این سوال چند وجهی وجود ندارد ، اما در اینجا برخی از مهمترین عوامل مرتبط با معضل ذکر شده است. همچنین ، در اینجا موضوعاتی وجود دارد که این عوامل و روشهای بالقوه آنها برای تعامل با یکدیگر را در آینده نزدیک متصل می کند.

اعتماد به نفس در بازار

اعتمادی که معامله گران و سرمایه گذاران به BTC داشتند پس از وقوع انشعاب از بین نرفته است – افزایش قیمت و عدم سقوط چشمگیر در هنگام انشعاب واقعی شاهدی بر همین ایده است. قبل از انشعاب ، تصور اینکه حداقل یک بی ثباتی موقتی اتفاق افتاد ، آسان بود.

در همان زمان ، بسیاری از تحلیلگران در مورد احتمال بی ثباتی گسترده تر یا حتی سقوط کامل قیمت BTC هشدار دادند. سرمایه گذاران به دلیل ایمنی سرمایه های خود را بیرون می کشند و بنابراین ارزش را به روش فروش کلاسیک پایین می آورند ، باعث سقوط همان سقوط می شود.

اما ، هنگامی که انشعاب شروع به کار کرد و تولد بیت کوین پول نقد در جریان بود ، قیمت BTC ثابت و سطح خود را حفظ کرد ، حتی شاهد انفجار کوتاه مدت ارزش بود. همه اینها بدان معناست که قیمت و اطمینان بازار به BTC هیچ ارتباطی با راه اندازی بیت کوین پول ندارد.

درپوش بازار BTC

جدا از قیمت ، ارزش کلی کلاهک بازار BTC نیز یک عامل ثبات و قدرت شبکه است که به طور منظم ذکر می شود. با شروع سال 2017, از آنجا که بسیاری از مردم دریافتند که کل محدودیت بازار نه تنها بیت کوین ، بلکه سایر ارزهای رمزپایه نیز بسیار مهم است. اتر یکی از بهترین نمونه های ارز دیجیتال است که در کنار بیت کوین به طرز چشمگیری افزایش یافت و ظرفیت آن را دارد که در یک مرحله موقعیت رهبری را از این نظر بدست آورد..

در حال حاضر ، آخرین افزایش قیمت BTC همچنین باعث تقویت سرمایه بازار شده است که بیش از مرز 50 میلیارد دلار است. این اولین بار است که محدودیت بازار به این سطح می رسد. اکنون ، بیش از 52 میلیارد دلار است که از رشد قیمت تقلید می کند.

هیچ دلیلی وجود ندارد که باور نکنیم می تواند همانند قیمت در کوتاه مدت عمل کند. اگر یکی از اینها بالا بیاید ، یقین وجود دارد که دیگری نیز پیروی خواهد کرد.

حضور بیت کوین نقدی

طبق رسانه های جریان اصلی ، یکی از دلایل اصلی افزایش ارزش BTC و محدودیت بازار را می توان در این واقعیت یافت که پس از ایجاد BCC ، فروپاشی نکرد. با این حال ، همین بیانیه تأکید می کند بر این واقعیت که اکثر خارج از حوزه ارز دیجیتال شناخت محدودی از آن و روش های آن دارند.

BCC و BTC در جنگ نیستند و هیچ دلیلی برای فرض یک بازی با جمع صفر در اینجا وجود ندارد. یک روش ساده برای درک BCC این بود که آن را فقط به عنوان ارز دیجیتال دیگری معرفی کنیم که در حال راه اندازی است. از این گذشته ، اقلیت کوچکی از استخراج کنندگان که کد جدید را دریافت کردند ، هرگز فرصتی (یا قصد) ایجاد مزاحمت برای کد اولیه BTC و نحوه اجرای آن پس از اصلاح SegWit2x را نداشتند..

هیچ جدال و رقابتی بین این دو ارز دیجیتال وجود ندارد ، جدا از ارز تصور شده توسط کسانی که از موضوع کم اطلاع دارند. به همین دلیل است که BCC هیچ قدرتی برای برهم زدن BTC ندارد و همچنین افرادی که از آن پشتیبانی می کنند چنین چیزی را نمی خواهند ، صرف نظر از اینکه بحث قایقرانی در طی سالهای گذشته چگونه داغ شده است.


داستان Ethereum

وقتی نوبت به آینده قیمت BTC می رسد ، شبکه اتریوم می تواند مثالی خوب باشد. این شبکه ، جدا از اینکه یک ارز دیجیتال در نوع خود است ، ارائه دهنده ویژگی های قرارداد هوشمند است که دیگران می توانند برای اهداف مختلفی از آن استفاده کنند. به این ترتیب ، گزینه ای منحصر به فرد در بازار ارزهای دیجیتال ارائه می دهد – جدا از اینکه مانند آن استفاده شود بیت کوین برای قمار آنلاین و بسیاری چیزهای دیگر ، می توان آن را به عنوان بخشی از سیستم های جدید ثبت سوابق و ردیابی ردیابی تعبیه کرد.

در لحظه راه اندازی ، قیمت توکن های ETH منفرد در واحد دلار آمریکا اندازه گیری شد و وضعیت برای چند ماه ثابت ماند. اما پس از آن ، با گسترش زیاد قیمت BTC ، ETH نیز صعود کرد. اکنون ، این دومین شبکه محبوب است و رشد آینده آن قطعی است.

از آنجا که هر دو با استفاده از پویایی خود رشد می کنند (چندین هفته پیش ETH تقریباً 40٪ کاهش یافت در حالی که BTC همچنان ادامه داشت) هیچ تداخلی بین این دو وجود ندارد یا حس تقسیم محدودیت بازار یکسان نیست که می تواند به یک شبکه یا شبکه دیگر برسد. در صورت موفقیت ، هر دو شبکه رشد می کنند و اگر یکی یا هر دو از کار بیفتند ، محدودیت بازار آنها دچار مشکل و افت می شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map