یافتن امنیت سرمایه گذاری از طریق انشعاب به ارزهای دیجیتال

روند سرمایه گذاری همیشه یک عمل متعادل کننده بین دستیابی به سود و ریسک بیش از حد است. اگر مقیاس های این تراز به سمت امنیت هدایت شود ، سرمایه گذار چیزی شبیه حساب بانکی باقی می ماند که با گذشت زمان بسیار کم پرداخت می شود. اگر مقیاس ها بیشتر به سمت ریسک پذیری پیش روند ، ممکن است سرمایه گذار افزایش درآمد ، و همچنین احتمال از دست دادن خیلی چیزهای دیگر را بدست آورد.

این فرایند به اندازه زیرساخت های اقتصادی قدیمی است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد پول را در بنگاه های اقتصادی قرار دهند که در نهایت می تواند به نوعی آنها را بازپرداخت کند. در دنیای معاصر ، برای اولین بار در تاریخ ، شکل جدیدی از ارزش وجود دارد که می توان در آن سرمایه گذاری کرد – ارزهای دیجیتال. با استفاده از آن ، هر کسی در صنعت به چیزی کاملاً جدید و بالقوه بسیار پردرآمد دست یافت ، اما در عین حال ، سطح عدم اطمینان و عدم درک گسترده بسیاری از افراد علاقه مند در غیر این صورت را از آن دور کرد.

اما اکنون ، به نظر می رسد که وضعیت فعلی این ذهنیت در حال تغییر است و افراد بیشتری در این شکل از سرمایه گذاری چیزی از پناهگاه پیدا می کنند. صرف نظر از اینکه افراد به دنبال سرمایه گذاری در بیت کوین ، امکانات اتریوم یا چیز دیگری هستند ، روشن است که پول در حال ورود به حوزه ارز دیجیتال است ، بنابراین بسیاری از آنها تعجب می کنند که آینده این روند سرمایه گذاری چیست؟.

پرونده مایکل نووگراتز

مایکل نووگراتز مدیر صندوق های تامینی است که به عنوان مدیر اصلی در گروه سرمایه گذاری قلعه کار می کرد. اکنون ثروت او بیش از یک میلیارد ارزش دارد و اخیراً وقتی اعلام کرد که 10٪ از کل دارایی خالص خود را در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کرده است ، در دنیای امور مالی موج می زند. این اعلامیه در حالی منتشر شد که وی در یک محفل در دانشکده بازرگانی هاروارد صحبت می کرد ، جایی که وی همچنین در مورد دیدگاه خود درباره ارزهای دیجیتال مبتنی بر بلاکچین بحث کرد.

نووگراتز با بیان اینکه سرمایه گذاری وی هم بیت کوین و هم اتر را پوشش می داد ، افزود: این سرمایه گذاری نشان دهنده حداقل بهترین مواردی است که وی در زندگی خود انجام داده است. وی در مصاحبه ای با CNN توضیح داد که چگونه اتر را خریداری کرده است که قیمت آن فقط 1 دلار است و این که پس از تحت تأثیر قرار گرفتن بنیانگذار این دیجیتال در حال حاضر ، ویتالیک بوترین ، تصمیم به خرید گرفته است. جلسه آنها غیر رسمی بود ، در مهمانی شام ، اما Buterin هنوز هم موفق شد Novogratz را متقاعد کند که برای سرمایه گذاری جدید خود پول بپردازد.

اکنون قیمت اتر بیش از 40 دلار است ، به این معنی که 40 برابر سرمایه گذاری توسط Novogratz انجام شده است. در عین حال ، این در زندگی حرفه ای او ناهنجاری نیست. در طول مدت حضور وی در گروه سرمایه گذاری Fortress ، سرمایه گذاری 150 میلیون دلاری در صندوق پرچین موسوم به Pantera Capital ، که یک شرکت سرمایه گذاری بلاک چین است ، انجام شد..

این اتفاق در حالی رخ داد که نووگراتز در سال 2014 در راس خود بود ، مدت کوتاهی پس از سقوط ناشی از شکست کوه. Gox در سال 2013. این نشان می دهد که این مرد هم تمایل به خطر انداختن ارزهای دیجیتال را دارد و هم آینده نگری برای دیدن مشکلات فعلی فعلی.

اکنون ، نووگراتز به صورت علنی نشان داد که او آنقدر به مفهوم ارزهای دیجیتال اعتقاد دارد که بخش بزرگی از ثروت وی ، به معنای بیش از 100 میلیون دلار ، به شکل برخی از ارزهای رمزپایه است. وقتی صحبت از مجردها برای جامعه مالی می شود ، سخت می توان این مورد را از دست داد.

ارزهای دیجیتال بخرید?

نووگراتز در واقع به کسی پیشنهاد نکرده که برود و ارز دیجیتال بخرد ، اما پرونده شخصی او بیان روشنی در مورد این موضوع است. در عین حال ، وقتی صحبت از ارتقا investment سرمایه گذاری و مالکیت ارز دیجیتال به خصوص در مورد بیت کوین است ، وی صدای منزوی نیست. به عنوان بزرگترین نماینده این گروه ، بیت کوین به طور منظم توسط شهروندان عادی در سراسر جهان برای مواردی مانند خریدهای منظم ، بازدید استفاده می شود کازینوهای آنلاین, گرفتن وام ، و موارد دیگر.

به همین دلیل بسیاری از افراد ثروتمند شروع به خرید بیت کوین از سال 2015 کردند که پیش بینی های تاریک در مورد نابودی آن محقق نشد. به طور طبیعی ، سنجش دامنه این سرمایه گذاری ها دشوار است زیرا بسیاری از آنها به اندازه Novogratz صریح نیستند. هنوز هم داده هایی که به صورت عمومی منتشر شد نشان می دهد که روند رو به رشد است.

یکی از بزرگترین افزایش ها ، کاهش ارزش یوان چین بود که سرمایه گذاران محلی را تحت فشار قرار داد. در وحشتی که از زمان شروع این روند ایجاد شد ، بسیاری حداقل یک پناهگاه جزئی را در BTC پیدا کردند. بسیاری از این سرمایه گذاری ها صرفاً به معنای جلوگیری از محدودیت چینی در مبادلات ارزی بوده است ، اما بسیاری دیگر حتی هنگام عبور از طوفان همچنان از BTC خود جلوگیری کردند..

چرخه تغذیه خود

اکنون ، با گذشت دو سال ، هیچ روندی وجود ندارد که نشان دهد این تصمیمی منفی برای هر کسی بوده است. در حالی که مطمئناً داستانهای منفردی در مورد برخی از مشکلات خاص افراد وجود دارد ، به طور کلی BTC به نظر می رسد یک گزینه معتبر برای سرمایه گذاران که به دنبال متنوع سازی نمونه کارها هستند. به اندازه کافی جالب توجه ، این نیز یکی از موارد کلیدی است که شبکه بیت کوین یا هر سیستم ارز دیجیتال دیگری برای جذب کاربر به آن نیاز دارد.

در حالی که بسیاری از گروه ها از قبل با ارزهای دیجیتال آشنا هستند و به عنوان مثال مرتباً آنها را به کار می گیرند, ورزشهای الکترونیکی آنلاین جوامع و غیره ، اکثر آنها فقط دانش کم عمقی از یک حوزه دارند. اما ، اگر افرادی مانند Novogratz قدم بردارند و ارقامی درباره سرمایه گذاری های خود در بیت کوین و اتریوم ارائه دهند ، این می تواند تغییر اساسی کند..

این برای جامعه عالی است نه به این دلیل که به سادگی اعتبار سنجی می کند ، بلکه به این دلیل است که نمونه های روشنی از چگونگی سرمایه گذاری شخص در این زمینه را ارائه می دهد. به طور طبیعی ، این کمتر به کاربران نهایی مربوط می شود زیرا تمرکز پیام کسانی هستند که می توانند مبالغ زیادی را در این شبکه ها سرمایه گذاری کنند ، اما برای آینده هر ارز دیجیتال ضروری است.

با افزایش مقدار پول فیات در حوزه ارز دیجیتال ، فرصت های توسعه آن نیز افزایش می یابد. در عین حال ، سرمایه گذاران به طور حتم پناهگاه مطمئنی برای بخشی از نمونه کارهایشان فراهم می شود که به راحتی در کنار بقیه ارزشهای قابل معامله سنتی متغیر و متزلزل نخواهد شد..

در بسیاری از سناریوها ، داشتن این نوع تنوع می تواند به معنای تفاوت بین ضرر فاجعه بار و مواردی باشد که بیش از حد قابل کنترل هستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner