ارزیابی تعداد ارز رمزنگاری شده در دامنه جهانی بلاکچین

افزایش ارز دیجیتال در چند سال گذشته در سطح جهانی به طور گسترده ای شناخته شده است. با محدودیت بازار رو به رشد ارزهای رمزپایه منفرد و ارزهای دائمی جدید ، که در آن ICO ها رکورد پس از رکورد را می زنند, اکوسیستم مشابه به وضوح هیچ نشانه ای از کاهش رشد را نشان نمی دهد. در حقیقت ، به نظر می رسد که حتی پایگاه گسترده کاربران برای بیت کوین و برخی دیگر از شبکه های بزرگ به طور مداوم در حال افزایش است ، به همین دلیل افراد بیشتری از این شبکه استفاده می کنند BTC برای دسترسی به کازینوهای آنلاین, وام بگیرید و کارهای زیادی با آن انجام دهید.

در حقیقت ، بسیاری بحث می کنند که این مرحله تنها آغاز یک فشار بزرگتر به سمت صدها اگر نه هزاران ارز دیجیتال است که در دهه های آینده ظاهر می شود. در عین حال ، اکوسیستم تاکنون رمز ارزهای قدیمی را به هیچ شکل قابل توجهی کنار نگذاشته است. در حالی که برخی از شبکه ها متوقف شده اند ، اما در واقع هیچ یک از آنها واقعاً از زمین خارج نشده اند.

برای همه دیگران ، تنها مسئله محدودیت بازار آنهاست – این موارد می توانند مانند بیت کوین و اتریوم بسیار بزرگ باشند یا برای بسیاری دیگر بسیار کوچک باشند. اما ، حتی برای آلت کوین های کوچکتر ، مثالهای زیادی وجود دارد که در آنها ارز دیجیتال به سرعت و تا حدودی به طور غیر منتظره از بین می رود.

همه اینها برای هر کسی که در بازارهای ارز دیجیتال درگیر است بسیار سودمند است ، اما در عین حال ، برخی به صراحت س questionال می کنند که آیا این تعداد شبکه برای توسعه آینده بسیار مناسب است. علاوه بر این ، در سطح کوچکتر ، نقاط قوت ارزهای دیجیتال منفرد مربوط به بقیه گروه چیست؟ به عبارت دیگر ، در این اکوسیستم متنوع ، چگونه می توان ارز دیجیتال را در پس زمینه کل زمین بازی ارزیابی کرد؟ برخی معتقدند که راه حلی برای این مسئله وجود دارد.

تجزیه و تحلیل Huobi

Huobi یک مبادله ارز رمزنگاری شده در پکن است که اخیراً تصمیم گرفته است با استفاده از طیف وسیعی از عوامل ارزآوری مبتنی بر بلاکچین را کمی کند. سازوکار این محاسبه SMARTChain نامگذاری شد و با کمک توسعه دهندگان صنعت و دانشگاهیان ایجاد شد. این هدف به عنوان راهنمایی مورد استفاده قرار می گیرد که سرمایه گذاران جهانی می توانند در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک یا چند ارز رمزپایه ، از آن استفاده کنند. با این حال ، به جای استفاده ساده از تاریخچه عملکرد شبکه در حوزه پولی ، SMARTChain برای استفاده از روشی علمی برای ارزیابی بستر ساخته شد..

در حال حاضر ، این سیستم در مرحله بتا خود قرار دارد و توسعه دهندگان Huobi در نظر دارند ماهانه به روزرسانی کنند تا عملکرد آن بیشتر شود. یکی دیگر از لباسهای قدرتمند این پروژه از دانشگاه تسینگ هوآ است. به عنوان یکی از معتبرترین دانشگاههای کشور ، همین موسسه دانشکده مالی خود را برای ایجاد مدل ریاضی مورد استفاده برای ارزیابی ایجاد کرد..

وقتی مدل به پایان رسید ، از پنج متغیر مختلف برای محاسبه خود استفاده کرد. این موارد مربوط به کاربردهای بلاکچین در زندگی واقعی ، توجه رسانه ها و درک عمومی آن ، حجم معاملات ، خطر تورم و اعتبار و سرانجام ، طراحی اساسی فناوری و تمام ویژگی های مربوط به آن است. با این کار ، هنگامی که این سیستم عملیاتی شد ، با ترکیب ارزیابی این عوامل ، لیست 20 ارز دیجیتال برتر تولید شد. سه مکان برتر متعلق به بیت کوین ، اتریوم و جالب است که litecoin به عنوان شبکه سوم رتبه بندی شده است. Ripple در رده چهارم قرار گرفت و پس از آن Ethereum classic قرار گرفت.

Huobi معتقد است که این ابزار می تواند سرویس بسیار متمایز و ارزشمندی را به کاربران خود ، به ویژه افرادی که به دنبال سرمایه گذاری طولانی مدت هستند ، ارائه دهد. اما با توجه به اینکه همین پلتفرم تازه راه اندازی شده است ، از دوره آینده برای ارتقا further بیشتر ظرفیت محاسبه و نحوه جمع آوری داده ها استفاده خواهد شد. قابلیت استفاده کامل از ابزار تنها با گذشت این دوره بتا مشخص خواهد شد.

اقیانوس گسترده ای از گزینه ها

تجزیه و تحلیل Huobi به اصل بحث مربوط به تعداد ارزهای دیجیتال اشاره کرد و این زمانی است که یا حتی اگر تعداد شبکه ها به مشکلی برای سرمایه گذاران تبدیل شود. تا زمانی که پیشنهاد پیچیده و متنوع با ضرر و زیان فوری در صحنه معاملات همراه نشود ، هیچ فشاری برای تغییر تنظیمات وجود نخواهد داشت.

در حال حاضر ، سرمایه گذاران فقط به دنبال یافتن ارز دیجیتالی هستند که بتواند از طریق پمپ و تخلیه یا از طریق برخی دیگر از مکانیزم های تجاری برای ایجاد سود استفاده کند. از هم اکنون ، هیچ نشانه ای وجود ندارد که ارزهای دیجیتال تازه وارد ، مشکلاتی را برای معامله گران ایجاد کنند ، جدا از اینکه قیمت ارزهای رمزپایه دیگر را به طور بالقوه کاهش دهد. اما این فقط تا حدودی اتفاق می افتد ، بنابراین هیچ سردردی را برای تجار ایجاد نمی کند.

مشکلات احتمالی پیش رو

در حال حاضر ، واضح است که معامله گران و سرمایه گذاران می توانند مواردی مانند سیستم عامل Huobi و سایر گزینه ها را برای ساختن سر و ته یک ارز رمزنگاری شده خاص در برابر کل اکوسیستم استفاده کنند. با گذشت زمان ، این مکانیزم های ارزیابی به احتمال زیاد فقط بهبود می یابند. با این حال ، خطر برای همه در کاربران عادی است.

تصور آینده ای که ارزهای دیجیتالی جدید به طور مداوم در حال تولید هستند دشوار نیست ، اما اینکه برخی از آنها کاملاً تقلب می کنند ، هدف آنها کلاهبرداری از مردم در کوتاه مدت و سپس ناپدید شدن آنها است. حتی امروز ، طرح هایی مانند OneCoin به طرز مشکوکی قانونی یا معتبر باقی مانده اند ، اما سال های آینده می تواند بسیاری دیگر از اینها را نشان دهد.

اگر این اتفاق بیفتد و تعداد زیادی از مردم کلاهبرداری شوند ، این واکنش سیاسی خواهد شد ، که به نوبه خود شامل یک فشار شدید نظارتی است. در این فشار ، کل اکوسیستم حقوقی ارزهای دیجیتال نیز ممکن است آسیب ببیند. می خواهی گریه کنی نمونه کاملی از تمایل عموم مردم برای اتصال مواردی مانند این باج افزار و ابزار پرداخت است که هیچ ارتباطی با سازندگان آن یا قصد آنها ندارد.

اگر تعداد زیادی از شبکه های نامعتبر پول مردم را بگیرند و از بین بروند ، اتفاق مشابهی در مورد ارزهای رمزپایه رخ می دهد. به همین دلیل است که دامنه ارز دیجیتال باید وظیفه خود را در زمینه پلیس در امور داخلی به خوبی انجام دهد و سپس در اشاره به طرح های غیرقانونی یا آنهایی که ممکن است مخرب باشند ، مردد نیست. در حالت دیگر ، اقیانوس گسترده ارزهای دیجیتال می تواند محل غرق شدن بسیاری از آنها شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner