پیش بینی های بازارهای رمزنگاری آهسته

وقتی صحبت از بازار ارزهای رمزپایه و نوسانات بالای ذاتی آنها می شود ، تمرکز بر نوسانات روزمره قیمت امری عادی است. غالباً ، این موارد می توانند به آسانی افزایش پیدا کنند ، که ممکن است نگرانی بزرگی برای هر کسی باشد که فقط در این حوزه فعال شود ، به عنوان مثال در نقش شخصی که قصد سرمایه گذاری در بیت کوین را دارد. از نظر برخی ، تحمل این تغییرات بسیار زیاد است ، به همین دلیل کم نیست که شاهد خروج مردم از بازارها تنها پس از چند هفته پرتنش از پیگیری مداوم قیمت های رمزنگاری باشید..

با این حال ، کارشناسان توصیه ای برای همه کسانی که در این شرایط قرار می گیرند یا کسانی که به راحتی فکر می کنند پول خود را به این زمینه سرمایه گذاری برسانند ، دارند. حتی اگر سقف بازار ترکیبی تمام ارزهای رمزپایه در سال 2017 به بالای 100 میلیارد دلار رسیده باشد ، بازارها باید در رابطه با مسیر طولانی مدت و مسیر آن درک شوند.

در عوض ، آنها خطر ابتلا به بیش از حد لحظه ای را پیدا می کنند و این می تواند برای هر کسی که قصد دارد سود طولانی مدت خود را در این زمینه کسب کند ، مسئله ساز شود. مهم نیست که اگر این تمایل به سمت صعودی افزایش یابد یا به راحتی دچار ترفند شود ، نتایج اساساً یکسان هستند: از دست دادن سود و پویایی متشنج که برای بسیاری از سرمایه گذاران بسیار ناخوشایند است.

برای جلوگیری از این دام سرمایه گذاری رمزنگاری ، در اینجا تجزیه ای در مورد آینده بالقوه بازارها وجود دارد ، به ویژه اکنون که سرانجام سرعت رشد انتظار می رود.

تمرکز بر فناوری ، نه قیمت ها

فناوری بلاکچین که زمینه را برای وجود بازارهای رمزنگاری فراهم می کند انقلابی است و در این مورد اتفاق نظر گسترده ای در صنعت وجود دارد. توانایی بلاکچین در طراحی و کارکرد سیستم های دفتر توزیع شده به این معنی است که کنترل مکانیسم های پولی برای اولین بار توسط یک نهاد غیرانسانی تضمین می شود ، همراه با شفافیت کافی برای همان فرآیند.

این امر نه تنها برای ارزهای دیجیتال و سنتی بلکه برای بسیاری از اشکال دیگر ثبت انبوه نیز باورنکردنی است. با استفاده از بلاکچین ، سیستم هایی که ده ها سال اگر نه صدها سال وجود دارند ، اکنون می توانند ارتقا یافته و به سطحی برسند که با هر روش دیگری غیرقابل دسترسی باشد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد ، شرکت ها و حتی بانکهای مرکزی ملی با چنین تکرار و ذائقه ای از فناوری بلاکچین استقبال می کنند.

در همان زمان ، کسانی که در بازار رمزنگاری سرمایه گذاری می کنند ، صرف نظر از اینکه بیت کوین یا اتریوم را به عنوان بزرگترین ارزهای دیجیتال ، شکل دیگری از وقایع یا حتی مشارکتهای ICO, تأکید بسیار کمی بر روی همان فن آوری داشته باشید. در اینجا ، مفهوم فناوری اساساً با س questionال خلاصه می شود سکویی است که آنها از پایدار و ایمن در برابر حملات احتمالی اشخاص ثالث استفاده می کنند. اگر اینها در جای خود باشد ، بلاکچین اساساً از نظر پتانسیل و ظرفیت بی ربط است.

با این حال ، یک اشکال بزرگ در آن شکل از تفکر وجود دارد و این مستقیماً به نحوه از دست دادن پول افراد در کوتاه مدت ارتباط دارد. از نظر استعاری ، مانند مشاهده پدیده یک وسیله نقلیه موتوری است و باور دارد که مهمترین چیز در مورد آن چرخ ها هستند زیرا آنها سفر واقعی را در ارتباط با جاده انجام می دهند.

در اینجا نیز ، خبر بزرگ ارزش فعلی بیت کوین نیست بلکه واقعیت این است که این شکل از ابزارهای پولی می تواند با موفقیت در جهان وجود داشته باشد. در این واقعیت ، ارزش ذاتی همان پدیده و دلیل اصلی سرمایه گذاری مردم در آن نهفته است. در حالی که قیمت ها تغییر و نوسان می کنند ، این ارزش نوآورانه ناب همچنان در دهه های آتی به شکل مدرن جهان ادامه می دهد.

اتریوم در مقابل بیت کوین

بسیاری از سرمایه گذاران در بازارهای رمزنگاری اهمیت تفکر طولانی مدت و نقش اساسی را که این فناوری بازی می کند ، پیدا می کنند ، اما آنها هنوز هم می خواهند بفهمند چه چیزی برای دامنه پیش رو است. وقتی نوبت به آینده نزدیک می رسد ، مطمئناً یکی از مهمترین فاکتورها شبکه اتریوم خواهد بود.

رشد جذابیت ارز رمزنگاری شده ETH در سال 2017 نیز کاملاً واضح است. با گذشت تنها دو سال از آغاز به کار ، این شبکه هم بحران بزرگی داشت و هم توانست خود را از آن خارج کند ، حتی اگر این به معنای شکاف در شبکه باشد. . اکنون ، به آرامی در حال رسیدن به ارزش بازار بیت کوین است ، حتی اگر تنها شش ماه پیش با آن فرسنگ ها فاصله داشت.

اینکه آن را رقیب فعال برای موقعیت بالایی بدانیم ، اغراق نیست. همچنین ، هنگامی که سرعت پایین فعلی مجدداً افزایش یابد ، یقین وجود دارد که پول زیادی را به ETH می کشاند ، به خصوص اکنون با شروع مجدد مسئله اندازه بلوک.

فروش احتمالی

به طور طبیعی ، ترسهای کاملاً بنیادی در همان جامعه رمزنگاری وجود دارد و یکی از آنها احتمال یک دوره فروش بزرگ است. در اینجا ، بحث مقیاس گذاری که قبلاً ذکر شد ، یکی از عوامل اصلی در ذهن سرمایه گذاران است. احتمال انشعاب شبکه افزایش حساسیت و به همراه آن احتمال رفتن به یک حرکت دامپینگ بزرگ است.

برای بسیاری از معامله گران و کارشناسان ، حساس ترین لحظه به احتمال زیاد در آغاز ماه اوت رقم می خورد. در آن نقطه خاص ، کل بازار می تواند یک دوره بسیار ناپایدار را ببیند که می تواند ضرر بزرگی در سراسر کشور داشته باشد ، که مطمئناً به مشکلات موجود در شبکه های جداگانه دامن می زند..

به سختی می توان فهمید که چگونه این امر منجر به جنجالی بازرگانان نشده و آماده تخلیه بسیاری از دارایی های خود شده و از این طریق ضرر و زیان آنها را به حداقل می رساند. تأثیر این نوع تصمیمات در کل دامنه رمزنگاری موج می زند و بیشتر از همه ، اگر نه همه ارزهای دیجیتالی را با درصد عمده کاهش دهد.

دلایل امیدوار بودن

طبیعتاً وضعیت ارزهای دیجیتال حتی در کوتاه مدت نیز دور از مشکل است. با مشروعیت کامل قانونی که سرانجام در جاهایی مانند ژاپن و با رفع انسداد مبادلات چین توسط چین آغاز به کار کرد ، تجارت در زمینه رمزنگاری رونق می یابد.

در حالی که تابستان مطمئناً برخی از انواع بی ثباتی را برای بیت کوین به ارمغان می آورد ، که میلیون ها نفر برای هر چیز از طریق اینترنت از آن استفاده می کنند قمار BTC برای آزمایش های بلاکچین ، روند صعود رمزنگاری متوقف نخواهد شد. به همین دلیل است که درک از تصویر بلند مدت ذهنیت غالب برای همه کسانی است که قصد دارند آن را در این زمینه ایجاد کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner