قیمت بیت کوین به یک رکورد جدید رسید – بعدی چیست؟

ارزش بیت کوین مارک دیگری را شکسته است. این بار قیمت به 1300 دلار رسید و به عنوان بالاترین رقم جدید در تاریخ به 1343 دلار رسید و از مارس 2017 فراتر رفت. این حرکت پس از چند هفته عدم اطمینان در مورد رد BTC به عنوان یک ابزار بالقوه اصلی سرمایه گذاری انجام می شود.

برای هر کس که این ارز دیجیتال را در دست دارد ، اخبار خوب است ، به ویژه برای کسانی که از خدمات این کشور استفاده می کنند کازینوهای آنلاین BTC و مکانهای دیگری که BTC را می پذیرند. همین امر برای کسانی که ساخت a سرمایه گذاری قابل توجهی در بیت کوین و جامعه وسیع تری از توسعه دهندگان که در حال کار روی برنامه های جدید نه تنها در بیت کوین هستند بلکه دامنه گسترده تری از فناوری بلاکچین است.

با این حال ، به نظر می رسد که اخبار در برخی از ترس های اخیر حاکم است ، اما چندین سوال در مورد آینده قیمت بیت کوین و حرکت آن را ایجاد می کند. عمدتا ، بسیاری از مردم تعجب می کنند که قیمت در ماههای آینده به کجا خواهد رفت و این می تواند چه تاثیری در ایده یافتن بیت کوین به دامنه های دیگر داشته باشد. این مفهوم به ویژه هنگامی که نقش آن به عنوان یک رقیب بالقوه با سایر ارزهای بزرگ سنتی در سطح جهانی مطرح شود ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

انتظار حرکت رو به بالا

در این لحظه ، اکثر تحلیلگران در توافق هستند که قیمت بیت کوین به طور مداوم افزایش می یابد و این حرکت صعودی برای مدتی آینده حفظ خواهد شد. عوامل مختلفی وجود دارد که برای حمایت از این ایده استفاده می شود. اولاً ، در فضای گسترده تری از ارزهای رمزپایه ای ، پیشرفت فنی وجود دارد که معادل اعتماد مشتری است. در مرحله دوم ، بیت کوین با موفقیت در سطح موفقیت مداوم خود را به بازارهای در حال ظهور می رساند که خود را به عنوان انگیزه ای برای افزایش قیمت معرفی می کند..

اینها تنها برخی از فاکتورهای مثبتی هستند که بستری را فراهم می کنند که اجازه می دهد قیمت BTC 200٪ از سال قبل صعود کند. اما ، تاریخ نشان داده است که نرخ رشد مانند این در طولانی مدت پایدار نیست. برای بازه زمانی کوتاه تر که پیش رو است ، بسیاری بر این باورند که 1500 دلار سقفی خواهد بود که قیمت BTC در اطراف آن تثبیت خواهد شد. اما ، در مورد این موضوع اتفاق نظر سخت وجود ندارد.

در عوض ، برخی یوان را به عنوان یک عامل مهم در روند دستیابی به قیمت ثابت BTC نشان می دهند. در اینجا ، 8000 پوند می تواند یک معیار مهم در سطح روانشناختی باشد ، که حدود 1200 دلار و کمی پایین تر از ارزش فعلی معاملات است.

پیش بینی های صعودی

در حالی که برخی از آنها با قیمت بالقوه BTC محافظه کارتر عمل می کنند ، برخی دیگر که به آینده می رسد صعودی هستند. به همین دلیل است که بسیاری از مردم قیمت 2000 دلار را به عنوان چیزی معقول برای این دارایی ارزیابی می کنند.

قیمت 1500 دلار نیز تا حدودی در سمت صعودی است زیرا هیچ شاخص مشخصی وجود ندارد که دامنه تغییرات مثبت مهمی را ببیند که در ماه های آینده قیمت را افزایش دهد. اما ، همانطور که مورد افزایش فعلی به وضوح نشان می دهد ، اخبار خوب برای برخی جهش های قیمت از اهمیت خاصی برخوردار نیستند ، زیرا اخبار منفی از سایر مناطق ، به ویژه حوزه های قانونی و نظارتی منتشر نمی شود..

در اینجا ، سرنوشت شرکت های بازرگانی چینی و مبادلات BTC هنوز در تعادل است ، اما بدیهی است که این امر نگرانی بازار را کمتر و کمتر می کند. هرگونه سخت گیری جدید از طرف بانک مردم چین می تواند مشکل ساز باشد ، اما به نظر می رسد این باور گسترده وجود دارد که این امر نمی تواند قیمت ها را به هیچ وجه قابل توجهی عقب ببرد.

مکثی برای آمدن

برای کوتاه مدت ، به نظر می رسد که معامله گران برای کشف حرکت آینده برای مدتی در سطح فعلی مکث خواهند کرد. این رویکرد انتظار و مشاهده در موارد مختلف قبلی بسیار مفید به نظر می رسید ، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم وضعیت فعلی متفاوت خواهد بود.

در عین حال ، این حس وجود دارد که این حرکت نه تنها برای جامعه بیت کوین منطقی بلکه ضروری است. اگر به زودی تحقق پیدا نکند ، بسیاری نگران هستند که افزایش قیمت بیش از حد از جنبش صعودی باشد که برای حفظ آن خیلی سریع خواهد بود. علاوه بر این ، در مورد این موضوع که معامله گران چه زمانی سود حاصل از این تغییر را شروع می کنند و این چگونه بر قیمت تأثیر می گذارد ، اتفاق نظر وجود ندارد..

از هم اکنون ، بیشتر معامله گران بیت کوین معتقدند که وقتی نوبت به استراتژی های بلند مدت می رسد ، ذهنیت صعودی دارند. این بدان معناست که از نظر آنها ، قیمت فقط می تواند افزایش یابد و هرگونه مکث به سادگی نقطه ایست برای یک مسیر صعودی ادامه دار و بدون سکون است..

جایگزین ارزهای فیات

در حالی که بیت کوین هنوز وجود ندارد ، یک هدف مشخص وجود دارد که همه افراد درگیر در جامعه هستند – آوردن BTC به سطحی که بتوان آن را به عنوان یک جایگزین قانونی برای ارزهای فیات درک کرد. این ایده شاید فقط چند سال پیش مضحک دیده شده باشد ، مخصوصاً با در نظر گرفتن سقوط سال 2013 ، اما اکنون چیزی جز.

یک عامل مهم در این امر از خارج از دامنه بیت کوین ناشی می شود – اتر در طول دوره از زمان راه اندازی آن ، ارزش زیادی کسب کرده است ، که به وضوح به مردم نشان داد ارز دیجیتال یک معامله یک شبکه نیست.

اکنون ، بسیاری به دنبال تنوع بخشیدن به نمونه کارهای خود با ورود به ارز دیجیتال هستند و برخلاف فقط دو سال پیش ، آنها دو گزینه قوی دارند. شبکه هایی مانند Zcash و سایر altcoin های کوچکتر ممکن است کمی فاصله داشته باشند ، اما آنها قطعاً سوار بر بیداری مشابه هستند که توسط بیت کوین ایجاد شده است.

با این حال ، این احساس شدید وجود دارد که دولت های جهان هنوز حرف بزرگی در این روند دارند ، اما همچنین دارای سطحی از کنترل هستند که هیچ شبکه ای نمی تواند با آن مبارزه کند. به عنوان مثال اتحادیه اروپا می تواند تصمیم بگیرد که کیف پول ارز دیجیتال باید به شناسه دارنده متصل شود, ایده بی هویتی را بی فایده می کند. در چین ، بانک ملی می تواند بسیاری از معاملات را خفه کند در حالی که تصمیم می گیرد چگونه این حوزه مالی را تنظیم کند.

به همین دلیل ، همیشه یک احساس طولانی وجود دارد که می تواند با یک اقدام قانونی غیرمنتظره در برخی از کشورهای مرتبط تر ، قیمت ارزهای دیجیتال را به راحتی آشفته کند. همانطور که افزایش قیمت با BTC ادامه دارد ، بسیاری از افراد آگاه هستند که اگر مثلاً اخبار مخصوصاً بدی از چین منتشر شود ، ممکن است به طور ناگهانی پایان یابد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner