مدیر عامل شرکت آدام تپر آخرین دیدگاه ها را در مورد بازار بیت کوین به اشتراک می گذارد

ذخیره مستقل

وقتی از مرگ آدام تپر مطلع شدیم بسیار ناراحت بود. راهنمای قمار بیت کوین تیم و صمیمانه تسلیت می گویم. او در صحنه بیت کوین ، به ویژه در تبادل بیت کوین صنعت. با این وجود ، کمک های او به بازار برای همیشه به عنوان یکی از نوآوری های امروز در نظر گرفته خواهد شد.

روزهای قبل از حادثه ، من آنقدر خوشبخت بودم که می توانستم با او صحبت کنم تا درباره Independent Reserve و بینش او درباره اقتصاد بیت کوین ، قیمت و آینده آن و همچنین مزایای سرمایه گذاری وی برای کسب اطلاعات بیشتر بدانم. کازینو بیت کوین بازار.

هر علاقه مند به بیت کوین سفری را پشت سر گذاشته است. چه چیزی باعث شد شما به بیت کوین علاقه مند شوید و به این باور برسید که این چیزی است که بیشتر وقت خود را به آن اختصاص می دهید?

مدیر عامل شرکت آدام تپرفناوری پشت بیت کوین جذاب است. من اولین بار سالها قبل ، بلافاصله پس از آغاز بیت کوین در سال 2009 ، در مورد آن شنیدم. یکی از دوستانم ، شخصی که از تبلیغ جدیدترین روندهای فناوری لذت می برد ، به من گفت که “فلان شخص راهی برای ایجاد پول اینترنتی کار کرده است”. من نمی دانستم که این جمله حتی به چه معناست و من اعتقاد دارم که دوست من در آن زمان نیز چنین چیزی نشان نداد.

من فکر نمی کردم بیت کوین بعداً بعداً در نوامبر 2012. من متوجه تبلیغات آنلاین برای کاری با بیت کوین شدم و فکر کردم می توانم نگاهی بیندازم. اولین چیزی که من متذکر شدم این بود که بیت کوین ، هرچه که بود ، با بیش از 10 دلار معامله می شد و مدتها بود که معامله می کرد. انتظار داشتم ارزش آن بیش از چند سنت یا حتی کسری از یک سنت نباشد. البته ، در آن زمان به هیچ وجه در مورد بیت کوین نمی دانستم ، من نمی توانستم هیچ ایده منطقی از ارزش یک بیت کوین داشته باشم ، اما با فرض وجود میلیون ها دلار در گردش ، 10 دلار ارزش قابل توجهی به نظر می رسید و من کنجکاو بودم برای کسب اطلاعات بیشتر پس از خواندن صفحاتی از مطالب موجود در اینترنت که یافته بودم ، بیش از زمانی که شروع به کار کردم ، درک اینکه بیت کوین چیست یا چگونه کار می کند ، نبودم. فقط پس از خواندن دقیق و ارجاع متقابل منابع مختلف ، شروع به گرفتن تصویری در ذهنم کردم. من قطعاً آن را درک عمیق یا کاملی نمی نامیدم. من از خودم س quiteالات زیادی داشتم.

با این وجود این مورد توجه من قرار گرفت و من به عنوان یک مهندس نرم افزار تصمیم گرفتم که یک نرم افزار ابتدایی خودم را بنویسم که به من امکان ارسال و دریافت بیت کوین را می دهد (این هرگز به صورت عمومی منتشر نشد ، فقط یک آزمایش برای دیدن نحوه کار و جلب رضایت خودم بود) کنجکاوی) من هرگز نوشتن نرم افزار را تمام نکردم ، اما دو یا سه هفته وقت صرف ساخت آن کردم و در نتیجه کار را بلافاصله درک کردم که بیت کوین چگونه کار می کند ، و تحت تأثیر این فناوری به شدت تحت تأثیر قرار گرفتم. بسیار شگفت آور بود زیرا با ظرافت بسیاری از اصول ناهمگون نرم افزار را در سیستمی جمع می کرد که تاکنون کسی فکرش را نمی کرد و اکنون می تواند به عنوان پول استفاده شود.

هنگامی که من درک کاملی از بیت کوین داشتم ، آنچه را که آموخته بودم به شریک تجاری خود آدریان پرزلوزنی منتقل کردم. در ابتدا با همان سطح بدبینی که خودم داشتم روبرو شد. یک ماه بعد ، او دوباره به من گفت ، “بیت کوین واقعا شگفت انگیز است – من برخی از آنها را خریداری کردم”. اندکی بعد ، افکار ما به سمت تجارت در این صنعت معطوف شد.

چه مدت طول کشید تا شما ذخیره مستقل را راه اندازی کنید?

پس از طرح برخی ایده ها در مورد چگونگی استفاده از ارز دیجیتال جدید ، ما در ژوئن 2013 یک شرکت ایجاد کردیم. ما بلافاصله طراحی سیستم های خود را شروع کردیم و تا سپتامبر همان سال ، تیم توسعه خود را با هم داشتیم. محصول ما بیش از یک سال بعد در 21 اکتبر 2014 برای عموم عرضه شد.

برخی از افراد یک دوره هجده ماهه را طولانی می دانند که برای شرکتی که می خواهد در فناوری جدیدی مانند بیت کوین اثر بگذارد طولانی است. با این وجود ، ما بسیار مراقب خطرهای احتمالی موجود در عرضه کالایی بودیم که از ابتدا برای مقاوم ، ایمن و مقیاس پذیر طراحی نشده بود. ما آگاه بودیم که مشتریان آینده ما نقض امنیت و توقف برنامه ریزی نشده را تحمل نخواهند کرد ، چیزی که گریبان گیر آن شده بود و امروز نیز بقیه مبادلات را آزار می دهد.

من و بنیانگذار Independent Reserve ، Adrian Pzelozny ، و من پانزده سال را صرف طراحی و توسعه سیستم های سازمانی برای م institutionsسسات مالی و شرکت های دیگر در سیدنی کرده بودیم. این چیزی بود که ما می توانستیم به بیت کوین بیاوریم که هنوز هیچ کس دیگر در صنعت آن را انجام نداده بود. ما دانش مهندسی ، دانش بیت کوین و همچنین یک تیم مهندس نرم افزار داشتیم که می توانیم برای رسیدن به این اهداف جسورانه دور هم جمع شویم.

نقل قولچه چیزی می توانید بگویید بهترین چیز در مورد سرمایه گذاری شما چیست؟ مزایای استفاده از آن چیست?

همانطور که در بخش آخر صحبت کردم ، یکی از بهترین چیزهای مربوط به ذخیره مستقل ، سیستم پشت آن است. در حالی که من قبلاً به این واقعیت اشاره کردم که از همان ابتدا به صورت مقاوم ، ایمن و قابل اعتماد طراحی شده است ، بسیاری از افراد ممکن است سطح مهندسی را که برای دستیابی به آن در سیستم ما وارد شده است ، درک نکنند. مردم اغلب از دانستن اینکه سیستم های ما روی بیش از 30 سرور توزیع شده در مراکز داده مختلف کار می کنند ، غافلگیر می شوند. این اطمینان می دهد که سیستم های ما افزونگی دارند ، و هر یک از اجزای سیستم ما مسئولیت محدودی دارند – که منجر به یک سیستم راحت تر قابل نگهداری و ایمن تر می شود. با طراحی سیستم ما اکنون می توانیم مدل تجاری خود را به سرعت تنظیم کنیم و با افزودن ماژول های جدید به زیرساخت های موجود خود را با تغییرات صنعت تطبیق دهیم. ما مبادله خود را پایه بسیاری از سیستم های سطح بالاتر برای پیگیری می دانیم.

من فکر می کنم یکی دیگر از مزیت های کلیدی Independent Reserve به عنوان یک شرکت تیم اجرایی است. در حالی که بسیاری دیگر در صنعت بیت کوین دارای زمینه برنامه نویسی نرم افزاری هستند ، ما رهبرانی را با تجربه چندین ساله در امور مالی ، بانکداری سرمایه گذاری ، فارکس و همچنین آدریان و خودم در نرم افزارهای سازمانی گرد آورده ایم. من فکر می کنم که این ترکیب واقعاً به ما امکان می دهد Bitcoin را از همه منظر ببینیم ، و با پیشرفت در صنعت ارتباطات مناسب برقرار کنیم.

در مورد قوانین قمار و قانونی بودن و مقررات ارز رمزنگاری شده چه می توانید بگویید?

سوالی که اکنون بسیاری از دولت ها در سراسر جهان از خود می پرسند این است که آیا بیت کوین را باید به عنوان حق قانونی در نظر گرفت یا خیر و در این صورت ، آیا باید تنظیم شود و اگر چنین است ، تا چه حد.

پاسخ البته این است که بیت کوین به تنظیم متعادل نیاز دارد. مقرره ای که صنعت جدیدی را خفه نمی کند ، در عین حال مصرف کنندگان را از قصور صنعت محافظت می کند. نکته دیگری که باید در نظر گرفت این است که ما نمی توانیم قوانین دیروز را که در یک الگوی مالی کاملاً متفاوت اعمال می شود ، بگیریم و آنها را در بیت کوین اعمال کنیم. بیت کوین اساساً با ارز فیات متفاوت است و مقرراتی باید تدوین شود که از مدل دیجیتال غیرمتمرکز پشتیبانی کند.

سپس این س becomesال پیش می آید که این مقررات چگونه است. خوب من معتقدم که اجازه دادن به بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به عنوان مبلغ قانونی بسیار ضروری است. دولت ها و اقتصادها باید این ارز جدید جهانی را بپذیرند و شاهد رونق تجارت باشند زیرا مردم قادر هستند در یک چشم به هم زدن معاملات خود را در سراسر جهان انجام دهند بدون اینکه در سیستم های بانکی دیروز عقب مانده باشند.

جایی که من معتقدم مقررات لازم است ، مربوط به م institutionsسسات مالی است که بیت کوین را از طرف دیگران نگهداری می کنند ، دقیقاً مانند یک بانک. ما قبلاً با سقوط Mt شاهد اولین سقوط بزرگ مالی در بیت کوین بودیم. Gox ، و همین یک ماه پیش شاهد بودیم که Bitstamp پنج میلیون دلار بیت کوین از طاق های دیجیتال خود را از دست داد. به اعتبار آنها ، در مورد Bitstamp ، اکثر بودجه آنها با خیال راحت در سردخانه نگهداری می شد و آنها مانده های دارندگان حساب خود را احترام می گذارند. با این وجود برجسته است که بدون برخی نظارت بر اقدامات امنیتی این سازمان ها ، مصرف کنندگان نمی توانند به موسسات بانکی خود که مسئول بیت کوین خود هستند اعتماد کنند..

این ضعف در بیت کوین نیست. این یک بلوغ در بخش مالی بیت کوین است. در حال حاضر طی دوازده ماه گذشته از زمان فروپاشی کوه. Gox ، ما دیده ایم که کل صنعت در بهترین روشهای امنیتی گامهای بلندی برداشته و بدون شک این کار را ادامه خواهیم داد. به نفع همه است که یک بخش مالی قوی ، پایدار و ایمن بیت کوین داشته باشیم – و در این زمینه است که سطح متعادل نظارت بر مقررات بی فایده نخواهد بود.

برای تنظیم کنندگان مهم است که به این واقعیت توجه داشته باشند که به عنوان یک صنعت جدید ، این صنعت با سرعت بسیار بالایی در حال توسعه است و دائماً رویه های جدید در حال تکامل است. این یک گام به عقب برای تنظیم کننده ها خواهد بود ، اگر درک محدودی از یک صنعت در حال توسعه داشته باشد که دستیابی قوی به آن را غیرممکن است و نمی تواند مقررات یا مقرراتی را که به رشد بیت کوین مضر است ، تحقق بخشد. بهترین موضع آنها ایستادن است و درصورت بالغ شدن صنعت ، در صورت لزوم گام در می آورد. این اصل احتمالاً می تواند در بیشتر صنایع وجود داشته باشد.

به نظر شما بیت کوین برای تبدیل شدن به یک سیستم پرداخت برجسته و قابل اعتماد ، به چه چیزهایی نیاز دارد?

من می گویم که بیت کوین در حال حاضر یک روش پرداخت بسیار قابل اعتماد است. فکر می کنم بزرگترین مانع بیت کوین در حال حاضر رسیدن به توده بحرانی است. این مشکل Catch 22 است که مصرف کنندگان تمایلی به استفاده از آن ندارند درصورتی که تعداد کمی از فروشندگان آن را بپذیرند و بازرگانان نیز حاضر نیستند آن را بپذیرند در صورتی که تعداد کمی از مصرف کنندگان با آن هزینه می کنند. این مزایای بزرگی را هم برای بازرگانان و هم برای مصرف کنندگان ارائه می دهد و من فکر می کنم با دیدن سرمایه گذاری جدید در صنعت ، شاهد رشد مداوم در همه زمینه ها خواهیم بود. ممکن است روزی از خود بپرسیم که عملکردهای پرداخت شده بدون بیت کوین چگونه است.

بزرگترین دستاوردی که از ابتدا در حین فعالیت تجاری داشته اید چه بوده است؟ چه چیزی شگفت آورترین چالش در پروژه شما بوده است?

نقل قولبزرگترین موفقیت ما تحویل سیستممان همانطور که طراحی شده بود بود. از زمان راه اندازی ما ، هیچگونه خلل برنامه ریزی نشده ، هیچگونه نقض امنیتی نداشته ایم و بستر ایمن و محکمی را که نزدیک به دو سال پیش طراحی کرده ایم در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم..

یکی از زمینه های چالش برانگیز برای شرکت ما یافتن تعادل مناسب در مورد تأیید مشتریان است. این یک مشکل دشوار است که همه در صنعت بیت کوین با آن روبرو هستند و بسیاری از مشتریان ما و مشتریان بالقوه دلایل برخی اقدامات ما را نمی فهمند. اگر بخواهیم به همه اجازه دهیم یک حساب ناشناس با Independent Reserve داشته باشند ، ما نه تنها یک هدف آماده برای کلاهبرداری خواهیم بود ، بلکه برای تقویت زیرساخت جهانی بیت کوین از استاندارد سختگیرانه ای که به اعتقاد ما کل صنعت باید استفاده کنیم ، استفاده نمی کنیم. از طرف دیگر ، با نیاز به یک روش تأیید هویت فشرده ، مشتری های بالقوه خود را از دست می دهیم و خشم آنها را از طریق مجامع عمومی احساس می کنیم. یافتن تعادل مناسب چالش برانگیز است ، اما اگر بخواهیم جریان اصلی را به عنوان یک جایگزین واقعی برای پول نقد جدی بگیریم ، باید با بالاترین استانداردها کار کنیم.

چالش دیگر مشترک در صنعت ایجاد روابط بانکی مهم است تا بتوانیم پرداخت ها را بپذیریم. خوشبختانه اکنون با م institutionsسسات مالی روابط قوی و متعددی داریم و از طرف پرایس واترهاوس کوپرز و همچنین ممیزی مستقل شرکت ما پشتیبانی قوی داریم. ما مطمئناً سهم خود را از م institutionsسسات مالی داشته ایم ، اما از کار با صنعت ارز دیجیتال خودداری کرده اند که ناامیدکننده بوده است.

شما چه ویژگی های تجارت خود را انقلابی یا پیشگامانه می دانید?

خیلی دوست دارم بگویم که ذخیره مستقل انقلابی است. در عوض ، با این واقعیت پیش می روم که Independent Reserve از بهترین روش های صنعت در مهندسی نرم افزار و امنیت استفاده می کند. و توسعه چنین سیستمی مستلزم نوآوری مداوم است ، زیرا آن سطح از قدرت “خارج از چارچوب” نیست. من همچنین کاملاً به کتاب سفارش چند ارزی خود افتخار می کنم که در ماه مارس منتشر می شود. این اجازه می دهد تا سفارشات در یکی از ارزهای مختلف انجام شود و در همان استخر نقدینگی قرار گیرد. من معتقدم رویکرد نوآورانه ما در اینجا کارآمدترین سیستم تجارت را برای خریدار و فروشنده ارائه می دهد.

آیا شما فکر می کنید ریاکارانه است وقتی طرفداران بیت کوین که منتقد بانک ها هستند از آلت کوین نیز انتقاد کنند؟ نظر شما در مورد رابطه بین بیت کوین و altcoins چیست?

من واقعاً نمی توانم به قسمت اول س answerال پاسخ دهم ، اما خوشحالم که بیشتر در مورد رابطه بین بیت کوین و انواع جایگزین ارز دیجیتال صحبت می کنم.

بیت کوین تنها ارز دیجیتال نیست ، اما اولین ارز است و در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال از نظر سرمایه بازار اکثریت قریب به اتفاق 98٪ بازار را در اختیار دارد. بیت کوین در سال 2009 توسعه یافت و تنها در سال 2011 بود که شاهد ارزهای دیجیتالی دیگر مانند Litecoin بودیم که تقریباً همان ارز بیت کوین است..

من معتقدم که توسعه دهندگان برخی از این ارزهای قبلی نیت خوبی داشتند ، اما امروز بیش از پانصد ارز دیجیتال در سراسر جهان وجود دارد که اکثر مردم (از جمله من) هرگز در مورد آنها چیزی نشنیده اند ، و من معتقدم که برخی از آنها چیزی بیشتر نیستند از طرحی که خالق اصلی از آن سود ببرد.

با گفتن این موضوع ، علی رغم تحول بزرگ بیت کوین در تاریخ پول ، هیچ سیستمی کامل نیست و اینکه پروتکل بیت کوین با گذشت زمان تصحیح شود (همانطور که شده است) اجتناب ناپذیر است ، و احتمالاً ارزهای دیجیتال جدید قابل استفاده هستند همزمان با بیت کوین یا در نهایت جایگزین بیت کوین. مفهوم Blockchain کاملاً منطقی است و اکثر ارزهای دیجیتال ، اگر نگوییم همه ، بر اساس همان اصول اصلی بیت کوین بنا شده اند..

آیا پیش بینی قیمت بیت کوین دارید؟?

کاملاً نه ، مگر اینکه بگویم فردا فرق می کند. چیزی که من ذکر می کنم این است که بیت کوین ، نسبت به ارزهای دیگر دارای استقبال نسبتاً کمی است. با افزایش این تقاضا ، به طور حتم باعث افزایش قیمت و کاهش نوسانات می شود. اگر کسی معتقد باشد که مفاهیم موجود در پشت ارز دیجیتال صحیح هستند ، توصیه من این است که خرید کنید و نگه دارید.

سرانجام ، برای کسانی که Bitcoin دریافت نمی کنند ، آیا پیشنهادی دارید؟ و هر چیز دیگری که می خواهید اضافه کنید?

بیت کوین برای دریافت نامه ای است که نامه الکترونیکی برای نوشتن نامه بود – در بسیاری از سطوح. بسیاری از مردم آن را درک نمی کردند ، اما اکنون دنیا بدون آن به سختی می توانست کار کند. همچنین ، وقتی همه از آن استفاده می کنند بسیار مفیدتر است.

خیلی ممنون آدام.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner