پوند انگلیس در حال حاضر خیلی بزرگ نیست

سلام ، بازرگانان همکار! امیدوارم همه شما تاکنون یک هفته سودآور را تجربه کنید.  

 

بازار FX هفته را با صدای بلند آغاز کرد. این امر خصوصاً در مورد GBP / USD صادق است ، که در پائین تر از سطح معاملات خود قرار گرفت و در طول روز نیز معاملات کمتری داشت. قیمت فعلی حدود 118 پیپ زیر بسته شدن جمعه است.

 

نمودار GBP / USD روزانه

هیچ راز نیست که پوند در حال حاضر یکی از ضعیف ترین ارزهای اصلی است. من امروز پوند را در سمت کوتاه بازی کردم که بیشتر معاملات آن در طی روز انجام می شد. من GBP / USD ، GBP / CHF ، GBP / JPY ، GBP / CAD فروختم و EUR / GBP خریدم. من هنوز دو موقعیت را حفظ کرده ام ، اما دیگران دیگر اهداف خود را زده اند. تجارت همیشه آسان نیست ، اما وقتی پول آسان به دست می آید ، باید از فرصت استفاده کنیم.

 

بنابراین ما می دانیم که پوند در حال ضرب و شتم است. این ضعف احتمالاً طی هفته آینده یا همین حدود ادامه خواهد یافت ، حتی اگر به نوعی با اصلاحاتی روبرو شویم. البته در حال حاضر دلار آمریکا لزوما بهترین ارز برای معامله در برابر پوند نیست. دلار استرالیا بطور قابل توجهی از دلار آمریکا قوی تر بود. بسیاری از ارزهای دیگر نیز امروز در برابر باک معاملات بیشتری داشتند ، از جمله یورو و ین ژاپن.

 

بیایید نمودار 4 ساعته GBP / USD را بررسی کنیم:

 

نمودار GBP / USD 4 ساعته

این کاهش واقعاً تهاجمی بوده است. فقط به زاویه تیز این پای پایینی پایین تر نگاه کنید. من دوست ندارم قیمت ساز را در شرایطی که بیش از حد فروخته شده یا بیش از حد خریداری شده است ، دنبال کنم. به طور معمول بهتر است به عنوان مثال منتظر یک اصلاح متوسط ​​متحرک 20 نمایی باشید. همچنین می توانید از سطوح معکوس نقش یا سطح چرخش استفاده کنید تا به دنبال سطوح خوب برای فروش باشید.

 

نمونه ای از سطح وارون سازی نقش زمانی است که نرخ ارز از یک منطقه پشتیبانی سابق عبور می کند ، پس از آن منطقه همان منطقه به یک منطقه مقاومت تبدیل می شود.

 

در نمودار بالا می بینید که دایره قرمز منطقه ای را نشان می دهد که احتمالاً فرصت های خوبی برای فروش GBP / USD پیدا کنیم.

 

USD / CAD – این جفت دیوانه به کجا می رود?

 

نمودار روزانه USD / CAD

همانطور که در مقاله قبلی اشاره کردم ، من یک ظنی پنهانی دارم که این جفت ممکن است به زودی درگیر نوعی رفتار گسترده شود. سه شمع روزانه آخر نشانه هایی از حمایت نرم را نشان می دهد. بگذارید کمی در این نمودار بزرگنمایی کنم تا بتوانید با جزئیات بیشتر به این شمع ها نگاه کنید:

 

نمودار روزانه USD / CAD

همانطور که مشاهده می کنید ، هر سه این شمع ها دارای فتیله های رو به پایین هستند که به ما می گویند برخی از خریداران از این منطقه دفاع می کنند. من این ناحیه پشتیبانی ویژه در این نمودار را “ناحیه پشتیبانی نرم” می نامم زیرا این شمع ها نسبتاً کوچک هستند و شاید این مناسب ترین تنظیم برای استفاده برای مدخل های طولانی نباشد. اگر منتظر یک سیگنال مناسب ورود باشیم ، مانند شکستن آخرین شمع روزانه ، یا چیزی شبیه به این ، می توانیم آن را درست بازی کنیم..

 

شاید این جفت ارز در طی چند روز آینده یک پایه محکم در این زمینه ایجاد کند ، که می تواند وضعیت یک بازی صعودی را تقویت کند و یک محیط امن تر برای خریداران احتمالی برای تجارت فراهم کند.

 

AUD / USD – دلار استرالیا پشت سر نمی گذارد

 

دلار استرالیا طی چند روز گذشته حریف سرسختی بوده است. این مارمولک هایی را یادآوری می کند که در رودخانه ای که من در آن اقامت دارم ساکن هستند (در پرتوریا ، آفریقای جنوبی). گاهی اوقات سگهای بزرگ منطقه سعی می کنند این افراد سرسخت را شکار کنند تا در آخر مورد ضرب و شتم قرار بگیرند.

 

بیایید به نمودار روزانه این جفت نگاه کنیم:

 

AUD / USD نمودار روزانه

اگر مقاله قبلی من را بخوانید ، ممکن است بخاطر داشته باشید که من از ورود کوتاه به این جفت خیلی زود هشدار دادم. ما هنوز با سیگنال فروش مناسبی روبرو نشده ایم ، اما شاید در روزهای آینده سیگنال دیگری به نظر برسد.

 

من می خواهم ببینم که چیزی شبیه یک فتیله بلند به سمت بالا در یک نمودار روزانه ظاهر می شود ، یا شاید یک میله بلعنده نزولی داشته باشد.

 

به نظر می رسد ممکن است بازار احترام زیادی برای این سطح معکوس سازی خاص قائل نباشد و شاید اصلاحات عمیق تر از حد انتظار در چند روز آینده در کارت ها باشد. فکر می کنم این امر ممکن است به شماره فروش خرده فروشی استرالیا نیز بستگی داشته باشد که طی چند ساعت در ساعت 00:30 به وقت گرینویچ (سه شنبه) منتشر خواهد شد. این چیزی است که می تواند Aussie را به حرکت در آورد ، بنابراین در اینجا مراقب خطرات (و پاداش احتمالی) باشید.

تمام درآمد خود را بدست آورید ، موفق باشید تجارت بچه ها!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner