نحوه استفاده از سیگنال های فارکس روزانه رایگان

یکی از قدرتمندترین راه های تجارت سودآوری بازار فارکس استفاده از سیگنال های روزانه فارکس است. سیگنال های فارکس ممکن است برای بسیاری از افراد مفهوم جدیدی باشد اما در صورت استفاده صحیح ، این امکان را دارد که حساب معاملات فارکس شما را با یک سرعت ثابت رشد دهد. البته ، این سیگنال های معاملاتی فارکس باید توسط یک ارائه دهنده سیگنال های تجاری قابل اعتماد و ماهر مانند FX Leaders صادر شود..

با تشکر از تخصص بازرگانان و تحلیل گران فصلی ، سیگنال های فارکس روزانه FX Leaders در طیف گسترده ای از شرایط بازار به نتایج سازگار و چشمگیری دست یافته اند. استفاده از این سیگنال های فارکس آسان است و فقط می تواند در حساب معاملات فارکس شخصی شما کپی شود.

نحوه استفاده از سیگنال های فارکس روزانه رایگان 1

به سادگی سیگنال های فارکس FX Leaders را در حساب تجارت شخصی خود کپی کنید.

 

اگرچه استفاده از سیگنالهای فارکس روزانه FX Leaders واقعاً ساده است ، اما اصول تجاری خاصی وجود دارد که باید به آنها عمل کرد تا بیشترین سود را از این سیگنالها کسب کنید (به عنوان مثال ، مدیریت صحیح ریسک).

البته ، معامله گران باید خود را با نحوه استفاده از پایانه سیگنال های فارکس ما آشنا کنند ، که واقعاً آسان است. در اینجا یک راهنمای مختصر در مورد چگونگی استفاده از سیگنال های سودآور تجارت فارکس FX Leaders است که فقط در سال 2016 4907 پیپ کسب کرده است!

اولین قدم در بهره گیری از سیگنال های فارکس روزانه رایگان FX Leaders ، افتتاح حساب معاملاتی با یک کارگزار قابل اعتماد فارکس است. کارگزاران پیشنهادی فارکس FX Leaders را بررسی کنید تا بهترین کارگزار را برای نیازهای خاص خود پیدا کنید.

مرحله بعدی نگاهی به ترمینال سیگنالهای فارکس است که در آن تمام جزئیات سیگنالهای فارکس روزانه ما یافت می شود. ترمینال سیگنال ها را می توان در صفحه سیگنال های فارکس مشاهده کرد. این ترمینال سیگنال های فارکس به نظر می رسد:

نحوه استفاده از سیگنال های فارکس روزانه رایگان 2

Final Leaders ’Forex Signals Terminal

 

ترمینال سیگنال ها به دو قسمت تقسیم می شوند: سیگنال های کوتاه مدت و سیگنال های بلند مدت. سیگنال های کوتاه مدت معمولاً در کمتر از یک روز بسته می شوند ، در حالی که سیگنال های بلند مدت معمولاً بیشتر از یک روز کار می کنند.

بیایید سیگنال های بلند مدت را بزرگنمایی کنیم تا ترمینال را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم:

نحوه استفاده از سیگنالهای فارکس روزانه رایگان 3Final Leaders ’Terminal Signals Terminal

 

  • در ستون اول, ارز خاص جفت کردن یا ابزار مالی ذکر شده است. بله ، سیگنال های فارکس روزانه FX Leaders فقط سیگنال های فارکس نیستند ، ما همچنین سیگنال های معاملاتی را در کالاها و شاخص های سهام ارائه می دهیم!

  • ستون دوم نمایش می دهد عمل که باید اجرا شود (خرید (سبز) یا فروش (قرمز)).

  • ستون سوم شامل هر سیگنال معاملاتی است وضعیت.

وقتی وضعیت است ‘فعال’ این بدان معناست که سیگنال باز است و به بازرگانان توصیه می شود که هشدار را دنبال کرده و وارد بازار شوند.

چه زمانی ‘آماده شدن’ چشمک می زند ، این بدان معناست که معامله گران باید آماده شوند زیرا سیگنال شانس زیادی برای فعال شدن دارد. ‘آماده شدن’ سیگنال می تواند به تبدیل شود ‘فعال’ یا می تواند ناپدید شود.

در آخر ، کاربران سیگنال ممکن است ببینند “بسته” در ستون وضعیت به این معنی است که سیگنال بسته شده است و دیگر فعال نیست.

 

  • ستون چهارم شامل هر سیگنال معاملاتی است توقف ضرر پارامتر. معامله گران همیشه باید هنگام باز کردن معاملات از ضررهای متوقف استفاده کنند. توقف ضرر با رسیدن قیمت به طور خودکار موقعیت شما را می بندد. این از سرمایه شما محافظت می کند.

نحوه استفاده از سیگنالهای فارکس روزانه رایگان 4

فراموش نکنید که در هر تجارت سفارش توقف ضرر را ثبت کنید!

 

 

  • ستون پنجم شامل هر سیگنال است بهره بردن پارامتری که باید برای هر سیگنال تجاری که کپی می کنید اعمال شود. یک سفارش سود با بسته شدن خودکار موقعیت زمانی که قیمت به آن می رسد ، سود را قفل می کند.

  • ستون ششم محلی است که ممکن است تحلیل گرانی که سیگنال ها را ارائه می دهند ، ارسال کنند نظرات در مورد تغییرات در متوقف کردن ضرر و یا گرفتن پارامترهای سود برای هر سیگنال معاملاتی و همچنین سایر اطلاعات قابل استفاده برای سیگنال خاص. در مثال بالا ، این نظر می گوید: “تجارت طلا با 50 پیپ سود ، توقفگاه های خود را به سرعت بشکافید.”

  • در ستون هفتم هستند ‘اکنون تجارت کنید’ دکمه هایی که معامله گران را به بیشترین پیشنهاد کارگزار ما در بازار فارکس می کشانند. معامله گرانی که قبلاً حساب معاملاتی دارند می توانند از این عملکرد صرف نظر کرده و بلافاصله از سیگنال های معاملاتی فارکس ، کالا و سهام ما استفاده کنند!

چگونه سیگنال های تجاری بسته می شوند

سیگنالهای فارکس روزانه FX Leaders به ​​سه روش بسته می شوند:

  • با رسیدن به سفارش سود.

  • با رسیدن به دستور توقف ضرر.

  • بسته شدن توسط تیم تحلیلگران در صورت نیاز برخی عوامل به خروج زودهنگام. در این حالت ، در جعبه نظرات ذکر خواهد شد که سیگنال به صورت دستی بسته شده و همچنین با چه قیمتی بسته شده است.

 

سیگنال های تجاری و مدیریت ریسک

مدیریت صحیح ریسک امری حیاتی است! خبر خوب این است که واقعاً آسان است. تنها چیزی که لازم است ریاضیات ساده و البته نظم و انضباط است.

نحوه استفاده از سیگنال های فارکس روزانه رایگان 5

حساب معاملاتی خود را با مدیریت ریسک جامد ضد گلوله کنید.

 

هنگام استفاده از سیگنال های روزانه فارکس FX Leaders ، آخرین مرحله ای که باید انجام دهید استفاده از اندازه گیری صحیح موقعیت است. هنگامی که مقدار زیادی از حساب معاملاتی خود را به خطر می اندازید (به عنوان مثال 25٪) در یک معامله تنها ، ممکن است شانس در برابر شما باشد ، حتی در صورت استفاده از سیگنال های سودآور تجارت ما. برعکس ، با به خطر انداختن قسمت کوچکی از حساب تجاری خود (به عنوان مثال کمتر از 1٪) در هر سیگنال تجاری ، شما را در موقعیت مناسب برای رشد حساب خود و در عین حال محافظت از آن قرار می دهد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner