مشاهیر جهانی ترویج ارزهای دیجیتال و ICO

یک مشهور جدید حمایت خود را از یک فعالیت بلاکچین فراهم کرد ، در این مورد ، یک ICO. مشهور مورد بحث جیمی فاکس بازیگر و خواننده است که اخیراً از حساب های خود در شبکه های اجتماعی برای تبلیغ Cobinhood استفاده کرده است. این سرمایه گذاری خود را به عنوان یک ارز رمزنگاری شده نشان می دهد که بر اساس یک اصل کارمزد صفر کار می کند.

فاکس ، که برنده جایزه اسکار است ، در مورد این پیشنهاد اولیه سکه توییت کرد. همین فروش که در آن لحظه ادامه دارد ، توانست بیش از 17000 ETH خالص داشته باشد که بیش از 5 میلیون دلار بود ، به این معنی که به احتمال زیاد یک موفقیت بود.

این حمایت پس از آن صورت می گیرد که افراد مشهور دیگر نیز با درجات مختلف نفوذ و قدرت حمایت قدم های مشابهی برداشتند. با این حال ، فاکس به هیچ وجه قوی ترین پشتیبان نیست ، زیرا افراد مشهور دیگر حتی ICO های خود را ایجاد کردند. این برای جامعه ارزهای دیجیتال به چه معناست و از نظر قانونی بودن ارز رمزپایه و تصویب آن می تواند چه تاثیری داشته باشد.

چهره ای مشهور

تصور استفاده از سخنگویان مشهور به هیچ وجه ایده جدیدی در این حوزه نبود. دنیای مدرن که تحت تأثیر مواردی نظیر شبکه های اجتماعی و ارتباط قوی فرهنگ پاپ و سایر جنبه های روزمره قرار گرفته است ، به چهره مشهور احترام می گذارد. مسلماً جامعه مدرن جهانی این کار را در مقیاسی انجام می دهد که بیش از هر دوره تاریخی دیگری برجسته است.

همانطور که گفته شد ، قسمت عمده گسترش فرهنگ مشاهیر ایده فناوری است که از آن پشتیبانی می کند. در حالی که همیشه چهره های مشهوری وجود داشت ، دستگاه های دیجیتال مدرن مانند تلفن های هوشمند سطح صمیمیتی که قبلاً دیده نشده و احساس تماس مستقیم را امکان پذیر می کند.

یک ستاره سینما در تلویزیون دیده می شود ، اما امروزه میلیون ها نفر می توانند تک تک به روزرسانی های آن را دنبال کنند ، بسیاری از فیلترهای قدیمی را رد نکرده اند. این یک محیط بسیار ارگانیک تر برای تبادل اطلاعات و یک آشنایی شدید ایجاد می کند.

یک مشهور به راحتی می تواند توسط طرفدارانش به عنوان کسی درک شود که تقریباً در دسترس اسلحه است و همانطور که فکر می کنند از او ، او یا مخرج دیگر می فهمند آنها را درک می کند. برای برخی از آینده پژوهان از نیمه دوم قرن 20 ، مفهوم القا این سطح از ارتباط شخصی در جایی که مورد قدیمی وجود ندارد ، مفهومی عجیب ، ترسناک اما دور به نظر می رسید.

در حال حاضر ، همین مفهوم درست است تا همه ببینند. این دیگر مفهومی نیست. در عوض ، این یک روش اثبات شده برای به دست آوردن هوادارانی است که سرمایه مستقیمی برای افراد مشهوری هستند که آنها را دارند. محبوبیت بیش از هر زمان دیگری یک تجارت است و به راحتی با بسیاری از چهره های اکوسیستم ارز دیجیتال ترکیب می شود.

سرمایه گذار ارز دیجیتال مشهور

ارزهای دیجیتال از ابتدای تأسیس خود ، به عنوان زمین بازی برای افراد متمایل به فناوری ، حداقل چیزی قلمداد می شد. شروع با بیت کوین و رفتن به شبکه های دیگر که از بین می روند ، استفاده از ارز دیجیتال اغلب شامل داشتن سکوهایی است که آنها را استخراج می کند و حتی در دامنه توسعه دهنده فعال هستند. به طور طبیعی ، با رشد ارزهای رمزپایه ، تعداد افرادی که از آنها استفاده می کنند نیز رشد می کند ، اما موج دوم پذیرندگان از عموم مردم ناشی نمی شود.

در عوض ، این از سرمایه گذاران حاصل شد که احساس کردند یک دامنه عجیب اما بسیار سودآور به معنای سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده به آرامی باز می شود. برخی از اینها به طور چشمگیری به جنبه فناوری ارز دیجیتال بی علاقه بودند و هنوز هم هستند ، در مخالفت شدید با اولین پذیرندگان.

اما ، در حالی که درجه دانش فنی در بین سرمایه گذاران متفاوت است ، همه آنها کاملا در بخش تجارت این سرمایه گذاری تبحر دارند. این به آرامی منجر به پدیده های سرمایه گذار مشهور, شخصی که قبلاً در برخی از حوزه های سرمایه گذاری به ثروت رسیده است و سپس شروع به انتشار اخبار ارزهای رمزپایه کرده است.

طبیعتاً دلیل این امر نوع دوستی نیست. در کوتاه مدت ، سرمایه گذاران می توانند سعی کنند پرتفوی خود را با چیزی که می تواند نوعی رشد سرسام آور بازار بی رحمانه باشد ، تقویت کنند – به مردم و شرکت ها می گویند در این حوزه سرمایه گذاری کنند.

برای معامله گران باهوش ، جهش کوتاه مدت در قیمت تمام آنچه برای کسب سود و سپس سریع خارج شدن از سیستم لازم است ، است. دشوار است بگویید که چه تعداد از آنها واقعاً به ایده سیستم ارز رمزنگاری شده فارغ از هر نوع تمرکز اعتقاد دارند ، اما پول و پشتیبانی آنها قطعاً به رشد حوزه ارز دیجیتال کمک کرد.


صدایی که توده ها را هدف قرار می دهد

در حالی که سرمایه گذار مشهور یک نوع پدیده است ، افرادی مانند جیمی فاکس یک جانور کاملاً متفاوت هستند. اینها برخلاف هر کس دیگری قبل از خود ، خط لوله ای دارند که مستقیماً به توده مردم متصل می شود و از این طریق به رسانه های جریان اصلی متصل می شود.

در حال حاضر ، نام هایی مانند پاریس هیلتون ، فلوید می ودر و بازی برای تبلیغ فروش انواع مختلف وقت و تلاش کردند. برای می ودر ، فروش شامل مشاغل شخصی وی بود که لایه ای دیگر به همان ایده بود. همه اینها کمک کرد تا تقریباً 2 میلیارد دلار با استفاده از این مدل بودجه و بودجه جمع آوری شود.

این افراد ، برای اولین بار ، یک فاکتور جذابیت گسترده برای هر سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده را ارائه می دهند. با دستیابی به یک یا چند نفر از این کالیبر مشهور ، می توان بدون تلاش پیچیده به میلیون ها کاربر بالقوه جدید دسترسی پیدا کرد. مشابه مورد Jamie Foxx ، یک توئیت تنها کافی است تا شانس بیشتری برای دستیابی به یک فرآیند موفقیت آمیز تأمین اعتبار در مورد ICO ها یا حتی موارد دیگر به یک سرمایه گذاری بیشتر بدهد..

شمشیر دو لبه

در حالی که تردیدی وجود ندارد که افراد بیشتری را وارد منطقه ارز دیجیتال کنید که در آن آنها می توانند از ارزهای رمزنگاری شده منفرد برای مواردی مانند این استفاده کنند کازینوهای آنلاین, خدمات ، کالاها یا هر چیز دیگری ، افراد مشهور در یک تیغه دو لبه پشتیبانی می کنند. از یک طرف ، نمایشگاه را فراهم می کند و می رسد که هیچ فرد دیگری نمی تواند آن را مدیریت کند.

از طرف دیگر ، حمایت افراد مشهور اغلب می تواند به کمک مشاغل سایه دار یا حتی غیرقانونی بیاید. تصور اینکه در یک زمان ، این مشاغل به برخی از حامیان مشهور آنها دست یابد و رسانه های جمعی همه اینها را در یک سبد قرار دهند کار سختی نیست.

برای جلوگیری از این موضوع ، هر ارز رمزنگاری شده باید تلاش کند تا آگاه باشد که چه کسی و چگونه از آنها در حوزه افراد مشهور پشتیبانی می کند. اگر آنها به برخی از معاملات سایه دار پی ببرند ، شبکه ها باید به شیوه ای مصلحت آمیز از این افراد مشهور فاصله بگیرند. به این ترتیب ، حمایت های مشهور مشهور واقعاً می تواند همان مزیت بالقوه را برای هر شبکه فراهم کند.

منبع: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map