واحدهای جدید GPU ساخته شده توسط ایسوس قابلیت استخراج را دارند

دامنه ارزهای رمزپایه ، حداقل برای اکثر افراد در عموم مردم و حتی برای بسیاری از رده های توسعه دهندگان ، سرمایه گذاران و بازرگانان ، در درجه اول یک کار نرم افزاری است. این بدان معناست که آنها به برنامه های دیجیتالی علاقه مند هستند که می توانند مربوط به بیت کوین ، اتریوم یا برخی دیگر از شبکه های ارز دیجیتال بلاک چین باشند. برای همه این افراد ، سخت افزار پشتی که کل شبکه ها را امکان پذیر می کند از اهمیت چندانی برخوردار نیستند. اگرچه می توان فرض کرد که هیچ یک از واقعیت موجود غافل هستند ، اما میزان علاقه ای که توسط افراد غیر ماینر به سخت افزار استخراج ارائه می شود ، از نظر همه حساب های همه شبکه ها حداقل است..

اما اخیراً ، یک شرکت بزرگ سخت افزاری رایانه ای اعلامیه جالبی را در رابطه با همین موضوع منتشر کرد و بسیاری از آنها را در حوزه ارز دیجیتال سرکوب کرد. این شرکت در مورد اینکه آیا ایسوس تایوانی و واحدهای پردازش گرافیکی جدید آنها که با مجموعه ای از ویژگی ها به فروش می رسند که آنها را برای فرآیند هش کردن بسیار موثر می کند ، مورد استفاده قرار می گیرد.

سری معدن ایسوس

این خبر در حالی منتشر شد که این شرکت کارت های گرافیکی Mining P106 و Mining RX 470 خود را فاش کرد. هر دوی اینها بطور خاص برای کنترل گرما و انرژی فرآیند استخراج طراحی شده اند. از آنجا که محاسبات هش بسیار شدید است ، تجهیزات استخراج ، که معمولاً از واحدهای GPU ساخته می شوند ، باید بسیار قوی باشند و همچنین بر روی وظیفه اصلی خود تمرکز کنند. عملاً بدون رابط کاربری یا سایر عناصر رایانه معمولی ، دکل ها بصورت آنلاین قرار می گیرند و در اینجا وظایف آنها با استفاده از قطعات کد شبکه آنها است..

در عین حال جالب است بدانید که ایسوس از این کارت های گرافیک به عنوان عناصر سکوهای استخراج معادن در آینده استفاده نکرده است. با این حال ، مردم طولی نکشیدند که عمدتا از طریق ارائه محصولات و مشخصات آنها فهمیدند که آنها با تمرکز بر استخراج ethereum ایجاد شده اند. بزرگترین شبکه پشتیبانی کننده ارز دیجیتال ، یعنی بیت کوین ، از سطح استخراج فردی پیشی گرفته است.

در مرحله فعلی ، معادن بیت کوین از آنچه که ASIC یا مدارهای مجتمع خاص برنامه استفاده می شود ، استفاده می کنند. BTC گسترده است و برای هر مکانی از آن استفاده می شود پوکر آنلاین استفاده از بیت کوین برای سرمایه گذاری. به همین دلیل ، معادن مورد استفاده برای پشتیبانی از شبکه ، سیستم های عظیمی از سکوهای معدن هستند که سالهای نوری از هرگونه عملیات استخراج در منازل فاصله دارند..

اما اکنون به نظر می رسد که ایسوس پیشنهاد جالبی به هرکسی که به ارزهای دیجیتال علاقه مند است اما به طور خاص بیت کوین ندارد. ایسوس با پتانسیل استخراج اتریوم به روشنی معتقد است که با تهیه غذا در این بازار می توان سود کسب کرد.

استخراج Ethereum

ایسوس کارت های گرافیکی خود را به عنوان دستگاه هایی مارک می کند که با هدف استخراج سکه مهندسی شده اند ، به همین دلیل در حالی که با حداقل هزینه کار می کنند قادر به ارائه حداکثر نرخ هش هستند. با این کار ، مشخص شده است که ایسوس تمام کارها را به غیر از تماس با عناصر استخراج کارت های خود انجام می دهد.

این خبر در حالی منتشر می شود که کمبود کارت گرافیک در بیشتر مناطق جهان مورد بازدید قرار گرفته است. استخراج کنندگان سرگرمی گزارش داده اند که بسیاری از فروشگاه های محلی این محصولات را کم می کنند ، در حالی که خرده فروشان غول پیکر آنلاین مانند eBay یا Amazon نیز سهام خود را تهی می کنند.

برای برخی ، این ویژگی های بارز GPU Rush است که در سال 2014 اتفاق افتاده است. در این دوره ، استخرهای آلت کوین مانند litecoin و dogecoin توسط یک استخر رو به رشد از افراد شروع به استخراج می کنند و تمام سهام کارتهای گرافیکی موجود را خریداری می کنند. این بار ، به نظر می رسد که اتر سکه انتخابی بسیاری از ماینرهای جدید است.

اما ، همه کسانی که تصمیم به ورود به این دامنه دارند با مشکل رو به رشد در عملکرد جدید خود روبرو می شوند. در حالی که کارت های گرافیکی مانند این کارت گرافیک های ایسوس کارایی بیشتری دارند ، اما همانطور که پروتکل اصلی شبکه حکم می کند ، مشکل هش کردن دائماً در حال افزایش است.

برای اتریوم ، این روند سطح سه برابر دشواری را نشان می دهد که در دوره بین اواخر آوریل تا اواخر ژوئن سال جاری ایجاد شده است. در دراز مدت ، همان دشواری ادامه خواهد یافت و تنها زمان لازم است تا شبکه مجبور شود به تنظیماتی مشابه آنچه برای مدت طولانی توسط ماینرهای BTC استفاده می شود ، تغییر دهد..

سرمایه گذاری در Ethereum?

ماه ژوئن 2017 یک دوره زمانی بود که بسیاری معتقد بودند که به اصطلاح flippening اتفاق می افتد ، که در آن ethereum از بیت کوین به عنوان رهبر وقت می رسد به محدودیت بازار می رسد. با این حال ، طی چند روز گذشته ، با شروع کشیدن قیمت ETH ، هیچ یک از شروع ها اتفاق نیفتاد.


اکنون ، این معاملات در حدود 250 دلار است و علائم بهبود شبکه در مدت زمان کوتاه در بهترین حالت مشکوک است. یکی از دلایل اصلی فروش این مقدار ETH این واقعیت است چندین ICO شروع به برداشتن بودجه کرد, سرمایه گذاران با امید به دستیابی به سود بیشتر در بازه زمانی کوتاه تر.

اما ، هر کسی که به دنبال استخراج ETH است باید آماده باشد تا خود را در یک سرمایه گذاری طولانی مدت اعمال کند. در غیر این صورت ، آنها باید غریزه های معاملاتی عالی داشته باشند تا جریان مداوم سود را به دست آورند. همین مسئله در مورد سرمایه گذاری طولانی مدت اتریوم وجود ندارد و با یک یا حتی بیشتر کاهش قیمت در بازارهای جهانی این مسئله تغییر نخواهد کرد.

قدرت نهفته شبکه

علی رغم افت ، بسیاری از کارشناسان بار دیگر بر عقیده خود تأکید کردند که این ارز دیجیتال بسیار مهم خواهد بود اما در آینده نیز موفقیت بزرگی ایجاد خواهد کرد. وقتی این اتفاق می افتد ، سودهای کلانی حاصل خواهد شد ، مخصوصاً وقتی صحبت از معدن کارانی است که سکه های خود را پس انداز کرده اند.

Flippening ممکن است به آن شکل فشرده ای که از نامش پیداست وجود نداشته باشد – در حال حاضر ، پول هوشمند می گوید که این اتفاق خواهد افتاد ، اما هیچ کس نمی تواند به طور قطعی بگوید چه زمانی. اما ، اتفاق نظر بر این است که شبکه اتریوم از نظر ارزش و موقعیت بازار به دست خواهد آمد. به همین دلیل ، هرکسی که استخراج ETH را شروع کرده است بهتر است سکه های خود را نگه دارد و منتظر افزایش قیمتی باشد که بدون شک در انتظار رسیدن است.

منبع: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map