بررسی کارگزار تجارت اجتماعی و بسترهای نرم افزاری – eToro

آیا تا به حال تجارت اجتماعی را امتحان کرده اید؟ این یک روش خارق العاده برای سرمایه گذاری در چندین کلاس دارایی بدون دردسر ، بدون داشتن سالها تجربه تجارت و دانش از بازارها است. بیایید نگاهی به کارگزار تجارت اجتماعی در جهان ، eToro بیندازیم.

 

به عنوان یک سرمایه گذار محبوب درآمد کسب کنید

eToro علاوه بر ارائه بستر مناسب برای استفاده سرمایه گذاران ، به بازرگانان باتجربه فرصت تبدیل شدن به سرمایه گذاران محبوب و کسب درآمد مناسب را در قالب کارمزد و پخش تخفیف بر اساس میزان پول تحت مدیریت و تعداد دستگاه های کپی ارائه می دهد..

اتورو 1

نمونه ای از بازده چشمگیر یک سرمایه گذار محبوب.

 

می توانید سطوح و جوایز مختلف را مشاهده کنید برنامه سرمایه گذار محبوب درست همین جا. 

 

سرمایه گذاری آسان و موثر

سرمایه گذاری بدون تلاش و فوق العاده موثر هرگز به این آسانی نبوده است. در چند مرحله ساده می توانید بازدهی ثابت از سرمایه خود را کسب کنید بدون اینکه مجبور شوید هر روز به ده ها نمودار خیره شوید.

اتورو 2

آیا تعطیلات جزیره بهتر از این است که همیشه به نمودارها خیره شوید?

 

متنوع سازی نمونه کارها

اگرچه همیشه خطرات مرتبط با تجارت وجود دارد ، اما این خطرات را می توان به طرق مختلف در بستر تجارت اجتماعی eToro كاهش داد كه شامل تنوع نمونه کارها بین 5 طبقه دارایی و حداكثر 100 سرمایه گذار محبوب مختلف (به طور همزمان) است..

 

تجزیه و تحلیل عملکرد هوشمند

نکته مهم در مورد پیروی از سرمایه گذاران محبوب در بستر eToro این است که شما می توانید عملکرد هر معامله گر فردی را با کمک یک الگوریتم تحلیلی پیشرفته بررسی کنید که آمار مهم تجارت هر سرمایه گذار محبوب را محاسبه و نمایش می دهد.

این الگوریتم علاوه بر محاسبه سود یا زیان هر معامله گر در دوره های مختلف ، میزان ریسک پذیرفته شده طی دوره های خاص را تجزیه و تحلیل می کند و این اطلاعات را با هم ترکیب می کند تا به هر معامله گر درجه ریسک دهد.

این رتبه بندی ریسک باورنکردنی است زیرا از جنبه های مختلف تجاری مشتق شده است که شامل ابزار انتخاب معامله گر خاص ، انتخاب اهرم نیرو ، درصد سهام سرمایه گذاری شده در یک ابزار واحد و موقعیت های پرچین است ، فقط به ذکر چند مورد.

این رتبه بندی خطر در مقیاس 1-10 بیان می شود و نشان دهنده درصدی از ارزش سهام است که در یک روز به خطر می افتد. در اینجا یک تصویر از تصویر است:

اتورو 3

مقیاس امتیاز خطر eToro.

 

به عنوان مثال ، نمره ریسک 6 به این معنی است که یک معامله گر به طور متوسط ​​بین 3.9 and تا 5.4 of از ارزش سهام حساب خود در روز خطر می کند.

البته ، ریسک نمونه کارهای شخصی شما نیز با استفاده از این الگوریتم هوشمند رتبه بندی می شود تا ایده خوبی از میزان ریسک پذیری شما در معرض خطر قرار گیرد و برخی اقدامات خاص (مانند کپی کردن از برخی از سرمایه گذاران محبوب) بر میزان ریسک شما تأثیر بگذارد. چه ابزاری عالی!

اگر برای بررسی عملکرد یک سرمایه گذار محبوب وارد مشخصات او شوید ، یکی از مواردی که مشاهده خواهید کرد میانگین امتیاز ریسک معامله گر در 7 روز گذشته است.

هنگام بررسی مشخصات سرمایه گذاران محبوب ، سایر اطلاعات مهم دیگری را که برای انتخاب هوشمندانه بهترین معامله گران نیاز دارید پیدا خواهید کرد.

این شامل آماری در مورد مدت فعالیت این معامله گر خاص در پلتفرم eToro ، عملکرد وی در این مدت ، ابزارهایی است که بیشتر معامله می کند ، متوسط ​​زمان نگهداری در هر تجارت ، مقدار پول تحت مدیریت ، تعداد دستگاه های برقی که وی را دنبال می کنند ، و بسیاری از اطلاعات دیگر.

 

دسترسی به جامعه بزرگ بازرگانان

چیزی که من واقعاً در مورد eToro دوست دارم این است که شما می توانید با بسیاری از بازرگانان ، سرمایه گذاران و البته سرمایه گذاران محبوب ارتباط برقرار کنید. کارایی که پلت فرم با آن همه تعاملات اعضای خود را هماهنگ می کند کاملاً خارق العاده است.

eToro حتی در صورت نیاز به برقراری ارتباط با بازرگانان از ملیت های مختلف ، ترجمه متن را در سیستم عامل خود تسهیل می کند.

این باعث می شود که کل تجربه تجارت آسان تر و همچنین آموزشی باشد. تعامل با سرمایه گذاران محبوب بسیار مهم است زیرا باعث افزایش شفافیت می شود و به سرمایه گذاران کمک می کند تا قبل از کپی کردن ، از بین آنها سرمایه گذاران مختلف را ارزیابی کنند.

 

حساب تمرین مجازی

eToro یک حساب آزمایشی خارق العاده ارائه می دهد که منقضی نمی شود. اگرچه تجارت یا کپی از معامله گران در سیستم عامل واقعاً آسان است ، حساب مجازی آنها یک ابزار واقعاً مفید است که می توانید قبل از اجرای معاملات در یک حساب کاربری مستقیم با آن آشنا شوید.

باز کردن یک حساب آزمایشی eToro اکنون!

 

انواع گسترده ای از کلاسهای دارایی

چیزی که من کاملاً در مورد eToro دوست دارم این است که شما می توانید دارایی های بیشتری را خریداری کنید که معاملات دلال فارکس معمول شما را ارائه می دهد.

در بستر eToro ، می توانید حداقل 1071 ابزار مالی مختلف تجارت کنید ، که البته باورکردنی نیست!

اگر معامله ارز را دوست دارید ، 47 جفت وجود دارد که به علاوه دو ارز رمزپایه اصلی ، بیت کوین و اتر را می توانید انتخاب کنید..

اگر تراز سهام را ترجیح می دهید ، خوشحال خواهید شد که از بین 950 سهام مختلف که در 8 بورس بزرگ جهانی ذکر شده اند ، انتخاب کنید.

معامله گران شاخص از بین 12 شاخص اصلی سهام ، که شامل Nikkei است (که یکی از ابزارهای جدیدی است که اخیراً در سرویس سیگنال های فارکس سودآور خود گنجانده ایم) انتخاب دارند..

سپس شما همچنین می توانید در کالاهای مختلف شرکت کنید (7) و مبادله وجوه معامله کنید (53).

 

eToro’s Next Generation Investment Product – CopyFunds

eToro یک پیشگام واقعی در صنعت تجارت اجتماعی است. آخرین نوآوری آنها در CopyFunds واقعاً در این بررسی قابل ذکر است.

من فقط یک فیلم توسط مدیر عامل و بنیانگذار آقای یونی آسیا تماشا کردم.

اتورو 4

بنیانگذار و مدیرعامل eToro ، آقای Yoni Assia

 

برای من ، این یک فیلم چشم نواز بود که گواه حرفه ای بودن و بزرگی eToro است. در این ویدئو ، آقای Assia توضیح می دهد که محصول جدیدشان ، CopyFunds ، چگونه کار می کند: eToro CopyFunds فیلم.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در CopyFunds 5000 دلار است.

“CopyFunds مانند چندین معامله گر عمل می کند ، همه همزمان برای شما کار می کنند. به همین ترتیب ، بسیاری از موقعیت های اساسی وجود دارد که از طرف شما باز می شوند. به همین دلیل ، حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در CopyFunds 5000 دلار است. ” – eToro.

“شما می توانید در دو نوع CopyFunds سرمایه گذاری کنید: صندوق های کپی برتر معامله گر که بهترین بازرگانان با عملکرد بالا و پایدار را در eToro تشکیل می دهند و Market CopyFunds که سهام CFD ، کالاها یا ETF را تحت یک استراتژی بازار انتخاب می کنند..

CopyFunds “هدف آن کمک به سرمایه گذاران برای به حداقل رساندن ریسک بلندمدت و ایجاد فرصت های رشد ، با انتقال معاملات کپی به سطح بعدی و ایجاد سرمایه گذاری های متنوع است.” – eToro .

 

پشتیبانی مشتری

وقتی نوبت به پشتیبانی مشتری می رسد ، eToro تأثیر بسیار خوبی ایجاد می کند. وقتی برای اولین بار با آنها حساب باز کردم ، در طی چند ساعت یک خانم صمیمی به نام راشل وودز با من تماس گرفت تا بفهمد آیا از هر نوع کمک دیگری نیاز دارم یا نه.

البته من یک تن سوال داشتم که از او بپرسم. من فکر نمی کنم که این یک تماس متوسط ​​مشتری برای او بود ، اما او واقعاً صبور ، حرفه ای و مفید بود.

 

آکادمی تجارت eToro

اتورو 5

آکادمی تجارت eToro

 

چه یک مبتدی باشید و چه یک تاجر باتجربه ، eToro مطالب آموزشی بسیار خوبی برای آموزش نحوه به حداکثر رساندن سود تجارت و افزایش مهارت های تجاری خود ارائه می دهد.

وبینارهای زنده و ضبط شده eToro که توسط کارشناسان بازرگانی آن برگزار می شود راهی عالی برای جمع آوری نکات ارزشمند تجاری است. فیلم های تجارت الکترونیکی و تجارت الکترونیکی آنها همچنین به صورت رایگان در دسترس هر کسی است که علاقه مند به خرید در بازار است.

 

هزینه های eToro

تنها هزینه ای که هنگام معامله پرداخت خواهید کرد هزینه های پخش و هزینه های شبانه است.

گسترش eToro به طور معمول کمی گسترده تر از برخی از کارگزاران برجسته فارکس است. این کار برای جبران کمسیون پرداختی به سرمایه گذاران محبوب برای خدماتشان است.

مطمئناً ، استفاده از ابزار معاملات خاص را می توان دقیقاً مانند کارگزار معاملات فارکس در برخی از ابزارها بدست آورد و در هیچ معامله ای کمیسیون وجود ندارد.

 

اندازه های حداقل موقعیت

حداقل مقادیر مورد نیاز (با حداکثر اهرم استفاده شده) برای باز کردن معاملات در سیستم عامل به شرح زیر است:

سهام: 50 دلار.

ارزهای اصلی: 25 دلار.

ارزهای دیگر: بین 25 تا 500 دلار.

بیت کوین و اتر: 250 دلار.

کالاها: بین 25 دلار (به عنوان مثال طلا و نفت خام) تا 100 دلار.

شاخص ها: 200 دلار ، به استثنای چین 50 و USDlarlar که به 500 دلار نیاز دارند.

حداقل اندازه لات ارائه شده در جفت ارز 10000 (یک مینی لات) است. این ده برابر بیشتر از حد متوسط ​​کارگزار خرده فروشی است.

این چیزی است که من شخصاً از این پلتفرم خوشم نمی آید زیرا تاجران کوچک را مجبور می کند خود را در معرض خطر بیشتری از حد مناسب قرار دهند.

به عنوان مثال ، اگر یک معامله گر کوچک 300 دلار واریز کند ، اگر حداقل اندازه موقعیت (10،000) GBP / USD را با ضرر توقف 75 پیپ معامله کند ، 25٪ از کل حساب آنها را به خطر می اندازد..

این امر تجارت با یک حساب کوچک را غیرعملی و بسیار خطرناک می کند.

با این حال ، هنگامی که از یک سرمایه گذار محبوب کپی می کنید ، حداقل مبلغ تجارت 1 دلار است. همچنین حداقل مبلغی که می توانید به هر سرمایه گذار محبوب اختصاص دهید 100 دلار است.

این یک ویژگی درخشان eToro است و به سرمایه گذاران کوچک اجازه می دهد تا بدون محدودیت 25 دلار معمول (فقط برای برخی از ابزارهای خاص) مورد نیاز در هر تجارت ، سرمایه گذاران محبوب را به طور موثر کپی کنند..

 

در نتیجه

به طور طبیعی ، من نمی توانم همه جنبه های eToro را در این مقاله پوشش دهم اما اعتماد دارم که این اطلاعات ایده خوبی از ویژگی هایی که می توانید با این کارگزار خارق العاده لذت ببرید به شما ارائه می دهد.

اگر لازم بود که تا حد ممکن حیاتی باشم ، می گویم که بستر معاملاتی فاقد برخی از ویژگی های پیشرفته سیستم عامل های معاملاتی فارکس است و از نظر اجرای سفارش و مدیریت کمی کاربر پسند است و شاید یکی دو مورد دیگر نیز کوچک باشد. کارکرد. با این حال ، eToro دارای ویژگی های پیشرفته بسیاری است که با دیگر کارگزاران یا سیستم عامل های آنها پیدا نخواهید کرد.

همچنین ، تجارت الگوریتمی به طور فزاینده ای محبوب شده است. در حال حاضر تجارت الگو را تسهیل نمی کند ، که ممکن است توسط برخی از معامله گران به عنوان یک نقص تلقی شود.

شاید آنها در برخی از مراحل تجارت الگو را در بر بگیرند ، که به تجربه تجارت آن طعم و مزه می بخشد.

مزایای بی شماری که eToro ارائه می دهد قطعاً تا حد زیادی از این کاستی های جزئی بیشتر است.

من واقعاً تحت تأثیر آسان و آسان کپی کردن معامله گران مختلف در سراسر جهان قرار گرفته ام. من همچنین ابزارها و اطلاعاتی را دوست دارم که به وسیله آنها می توانید عملکرد هر معامله گر را کاملاً تجزیه و تحلیل کنید قبل از اینکه تصمیم بگیرید که می خواهید آنها را کپی کنید یا نه. سرمایه گذاری فوق العاده موثر هرگز به این آسانی نبوده است!

تمام مواردی که در نظر گرفته شده است ، من باید از آقای Yoni Assia و تیمش برای ایجاد یک بستر تجارت اجتماعی کاملا باورنکردنی تعریف کنم.

من خودم در استفاده از آن تجربه بسیار خوبی داشته ام و می توانم eToro را به هرکسی که مایل به تجارت در بازارها باشد ، تبدیل به یک سرمایه گذار محبوب یا کپی کردن برخی از این سرمایه گذاران محبوب شود ، توصیه کنم..

شما را در سیستم عامل ایترو می بینیم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner