ECB ، RBA و NFP برای ارائه برخی اقدامات در بازارها.

من همیشه آن را دوست دارم وقتی که هفته آینده حاوی برخی از اخبار مهم است. همیشه وقتی بازارها خیلی جابجا می شوند ساده ترین راه برای کسب درآمد است و رویدادهایی مانند تصمیمات مربوط به نرخ بهره ، داده های بازار کار ایالات متحده و تصمیم نرخ بانک مرکزی اروپا می تواند همان چیزی باشد که ما برای برخی اقدامات انفجاری قیمت در این هفته نیاز داریم.

اولین رویداد مهم در مورد تصمیم تصمیم نرخ بهره توسط RBA (بانک رزرو استرالیا) همراه با صورت نرخ آنها است. این سه شنبه ساعت 03:30 به وقت گرینویچ خواهد بود. البته این تنها خبر مهم این هفته استرالیا نیست. روز دوشنبه شماره فروش خرده فروشی در ساعت 00:30 به وقت گرینویچ داریم. تصمیم نرخ بهره بدیهی است که بیشتر از تعداد فروش خرده فروشی پتانسیل حرکت در بازار را دارد ، مگر در مواردی که میزان خرده فروشی خرده فروشی بسیار شدید باشد. بیایید نگاهی به مشخصات فنی AUD / USD بیندازیم:

 

AUD / USD – ایده کوتاه که به زیبایی بازی می کند

من در طرح معاملات 28 فوریه (Aussie در حال سقوط است! برنامه هفتگی AUD / USD را خنثی می کند) اشاره کردم که AUD / USD ممکن است در هفته های آینده با فشار فروش روبرو شود. این جفت در ضمن در معاملات پایین تری معامله شده است و چشم انداز فنی آن هنوز نزولی است. با این حال ، ما باید مراقب وقایع فوق باشیم ، زیرا آنها مطمئناً ممکن است خرس های دوشنبه و سه شنبه را غافلگیر کنند. در اینجا نمودار هفتگی AUD / USD وجود دارد:

ECB ، RBA و NFP 1نمودار هفتگی AUD / USD

چیزی که باعث شد این جفت کوتاه شوم ، شمع های نزولی نزولی هستند که اخیراً این منطقه مقاومت قرمز را در نمودار بالا سوراخ کرده اند. یک نمودار هفتگی واقعاً حاوی داده های زیادی است که تجزیه و تحلیل انجام شده روی آن را واقعاً دقیق می کند. بازه های زمانی هفتگی و روزانه به دلیل قابلیت اطمینان برای بازرگانان حرفه ای و نهادی بسیار مهم هستند. در مورد تنظیم دقیق ورودی های تجاری ، بازه های زمانی کوچکتر مفید هستند.

بیایید نمودار روزانه AUD / USD را بررسی کنیم:

ECB ، RBA و NFP 2AUD / USD نمودار روزانه

در این نمودار ، بدیهی است که در چند روز گذشته معاملات تغییری در ساختار ایجاد شده است. در مرحله اول ، شمع قوی نزولی که زیر میانگین متحرک نمایی 20 روز بسته شد ، به ما نشان می دهد که بازار سرانجام تصمیم گرفته است که می خواهد روند نزولی داشته باشد. قبل از این افت قاطع ، این جفت معاملات عمده ای را طی چند روز داشت.

اگر نمودار فوق را از نزدیک مورد بررسی قرار دهید ، می بینید که این شمع آخر نزولی دامنه ای بالاتر از حد متوسط ​​دارد. در واقع ، این بزرگترین طیف از 55 شمع آخر را دارد. وقتی چنین میله روزانه بزرگی را می بینیم ، مطمئناً نکته ای است که باید مورد توجه قرار گیرد ، خصوصاً اگر در صورت بروز یک شمع نزولی ، شمع نزدیک به پایین آن بسته شود ، همانطور که در مورد این شمع خاص وجود داشت. من تعجب نخواهم کرد اگر در روزهای آینده شاهد پیگیری شدید این حرکت شکننده باشیم. البته ، داده های اقتصادی خارج از استرالیا در این هفته می تواند نقش مهمی در نرخ ارز داشته باشد ، فراموش نکنید که لیست حقوق و دستمزد Nonfarm ایالات متحده در روز جمعه که شناخته شده است به عنوان یک تحریک کننده اصلی بازار است.

 

GBP / USD – هنوز محدود است

ECB ، RBA و NFP 3نمودار GBP / USD روزانه

GBP / USD هنوز در محدوده وسیعی معامله می شود. چند روزی است که قیمت در زیر 20-EMA معامله شده است و به نظر می رسد در چند هفته آینده احتمالاً شاهد بازآزمایی پایین دامنه باشیم.


اقتصاد انگلیس هنوز تحت الشعاع ابر تاریک و ناامنی Brexit قرار دارد. دشوار است بگوییم که پوند در دوازده تا هجده ماه آینده چگونه خواهد بود. در حال حاضر بهتر است به جای تلاش برای پیش بینی نرخ ارز در چند ماه آینده ، نسبت به سیگنال های اقدام قیمت واکنش نشان دهیم. بیایید ببینیم آیا در روزهای آینده به 20-EMA می رسیم یا خیر. شاید در آن منطقه سیگنال فروش مفیدی برای استفاده از آن پیدا کنیم.

 

EUR / USD – تغییر ساختاری?

ECB ، RBA و NFP 4نمودار روزانه EUR / USD

شمع روزانه روز جمعه با نرخ EUR / USD هشداری واضح به خرس ها است که باید مراقب باشند. اول از همه ، این شمع با دامنه بیش از 100 پیپ و نزدیک به حد بالای آن واقعاً تهاجمی است. ثانیا ، این بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه بسته شد ، که مطمئناً چیزی نیست که بخواهید ببینید در یک موقعیت کوتاه قرار دارید.

به نظر می رسد EUR / USD می تواند برای مدتی خوب در محدوده ای محدود بماند. من دوست داشتم که جفت ارز به پایین ترین سطح سالانه خود می رسید ، اما به نظر می رسد در حال حاضر بخار خراب شده است.

اگر این هفته EUR / USD یا هر جفت یورو دیگری را معامله می کنید ، مراقب تصمیم نرخ بهره بانک مرکزی اروپا و کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه باشید. این رویدادها می توانند باعث نوسانات بزرگ FX ، به ویژه در جفت های یورو شوند.

ضمناً ، اگر می خواهید مهارت های تجاری خود را تیز کنید ، مطمئن شوید که همه استراتژی های مختلف تجارت فارکس ما را بررسی کرده اید!

 

Nikkei 225 – همچنین محدوده محدود

ECB ، RBA و NFP 5نمودار روزانه Nikkei 225

Nikkei هفته گذشته برگشت ، اما نتوانست بالای دامنه را که شامل بالاترین سالانه است نیز پاک کند. شاید در هفته های آینده با اقدامات قیمتی دیگری روبرو شویم. فقط به یاد داشته باشید که این شاخص سهام ژاپن وقتی که به تصویر بزرگتر نگاه می کنیم در یک روند صعودی قرار دارد و بسیار بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه خود معامله می کند. احتمال این امر به سمت بالا است ، بنابراین اگر می خواهید محدوده را در اینجا بازی کنید ، بهتر است که از پشت دامنه خرید کنید تا اینکه در بالای دامنه بفروشید. این شاخص احتمالاً در نهایت بالاتر خواهد رفت.

اگر هنوز Nikkei معامله نکرده اید ، این یکی از ابزارهای کاملاً جدیدی است که ما علائم تجاری را بر روی آن ارائه می دهیم.

 

S&P 500 – گاو گل میخ

ECB ، RBA و NFP 6S&نمودار روزانه P 500

این روند عظیم گاو نر واقعاً چشمگیر است! من فقط می توانم توصیه کنم که این شاخص سهام را کاهش دهد. در صورت دریافت یک نوع ادغام ، ممکن است در چند روز آینده قیمت به 20-EMA نزدیک شود. مراقب باشید که شمع های رد صعودی طولانی شوند و یک ماشه طولانی شود. این موارد به شما کمک می کند تا وارد معاملات با احتمال زیاد شوید. در اینجا مثالی از شمع رد صعودی وجود دارد که چند هفته پیش با آن معامله کردم. من همچنین در این مقاله در مورد آن نوشتم: معاملات دلار آمریکا در پایین پا در حالی که ارزش سهام در حال اصلاح است.

ECB ، RBA و NFP 7S&نمودار روزانه P 500

همانطور که می بینید ، این شمع خاص واقعا محرک بزرگی برای تجارت طولانی بود که سود قابل توجهی به همراه داشت. شاید طی چند هفته آینده فرصتی طلایی دیگر برای گرفتن یکی دیگر از این زیبایی ها بدست آوریم.

در حال حاضر همه اینها است ، بچه ها. به یاد داشته باشید که باید مراقب همه این خطرات رویداد باشید و گزارش NFP ایالات متحده را در روز جمعه فراموش نکنید. هفته ای سودآور داشته باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map