سقوط Cryptomarket در سپتامبر 2017

عنوان نشان می دهد که افت فعلی ارزش ارز دیجیتال در تاریخ ثبت خواهد شد و از هم اکنون ، این ایده درست است. بازارهای ارزهای رمزنگاری شده یک غوطه وری بزرگ انجام داده اند که منجر به از دست دادن کل بازار و همچنین از دست دادن ارزش ارزهای دیجیتال منفرد شده است..

نرخ ارز BTC – دلار آمریکا پس از انتشار اینکه ViaBTC ، صرافی بیت کوین چینی به دومین کشور متوقف می شود که خدمات تجارت داخلی خود را متوقف می کند ، به حالت سقوط آزاد درآمد. هنوز هم این احساس قوی وجود دارد که این نوع اخبار فقط از چین پخش می شود.

این شوک مستقیماً به بازار رمزنگاری منعکس شد. به عنوان مثال ، بیت کوین در کمتر از 24 ساعت بیش از یک پنجم ارزش کل بازار را از دست داد. به صورت هفته به هفته ، BTC تقریبا 30٪ پایین است ، در حالی که نمره ماهانه کمی کمتر است ، اما هنوز هم نگران کننده است (حدود 28٪).

علاوه بر این ، کمتر از 48 ساعت طول کشید تا بیت کوین 1 هزار دلار از قیمت قدیمی خود کاهش یابد. به همین دلیل ، میلیون ها کاربر بیت کوین که آن را به کار می گیرند از ایجاد یک نمونه کار سرمایه گذاری گرفته تا بازی کاری انجام می دهند پوکر آنلاین مایل باشید بدانید که این روند به کجا منجر می شود و چه زمانی متوقف می شود. هیچ پاسخ مشخصی برای این وجود ندارد اما در اینجا برخی از عواملی وجود دارد که در بهبود بازار ارزهای رمزپایه و بازگشت آنها به “منطقه سبز” نمودارهای تجاری نقش دارد..

رالی پوینت

بیشتر تحلیلگران از قیمت 3700 دلار به عنوان نقطه تسکین شبکه BTC چشم پوشی می کنند. به نظر می رسد این یک قیمت واقع گرایانه برای شبکه ای است که بیشترین سهم بازار را از همه ارزهای رمزپایه دارد اما همچنین بزرگترین هدف برای تحول در چین است..

در همان زمان ، افزایش قیمت BTC در چند ماه گذشته به وضوح ناپایدار بود. در یک مرحله ، چند هفته پیش ، شبکه به طور فعال چشم به 5 دلار دلار برای یک سکه داشت که 500٪ افزایش از ابتدای سال 2017 خواهد بود.

جدا از این واقعیت که BTC از تمام سخت افزارها بدون آسیب دیدگی جان سالم به در برد, این شبکه هیچ پیشرفت بزرگی نداشته است که بتواند این افزایش قیمت را توضیح دهد. با توجه به این موضوع ، به نظر می رسد دامنه 3500 دلاری واقع گرایانه تر و قابل استفاده تر برای سرمایه گذاران و توسعه دهندگان است ، بسیاری از آنها با شور و حرارت سعی در جبران تغییرات بازار دارند.

با این حال ، یک مشکل فعال در این نقاط رالی گاوهایی هستند که به خروج خود از بازار ادامه داده اند. یکی از توضیحات اصلی این اقدام ترس از سایر صرافی های BTC است ، اگر نه همه میزهای خود را در چین ببندند. اگرچه این اتفاق ممکن است رخ دهد یا ممکن باشد ، اما اعلامیه های جدید مبادلات داخلی مبادلات خدمات خود فقط این ترس را تقویت می کند و به احتمال زیاد باعث فروش اضافی در آینده نزدیک می شود.

قدرت دلار

برای پیچیدگی بیشتر مسائل ارز دیجیتال ، مسئله دلار آمریکا و قدرت فعلی آن در بازارهای بین المللی وجود دارد. از نظر تئوری ، رسیدن به سطح قیمت 5000 دلار به دلیل داستانهای سرسام آور مربوط به بیت کوین بود که بیشتر روی فعال سازی SegWit متمرکز بود و اینکه بسیاری از موسسات ملی با همان ارز دیجیتال شروع به نمایش جالب کردند. اما ، در واقع ، یکی از مهمترین عوامل قدرت دلار آمریکا در آن نقطه بود.

شاخص دلار در آغاز سال 2017 صعود کرد ، این همان زمانی است که BTC رکوردشکنی خود را آغاز کرد. حتی اگر تصور کنید که یک دلار آمریکا ضعیف منجر به این افزایش قیمت شود ، بسیار زیاد است ، اما به احتمال زیاد آن را تقویت کرده است.

در حال حاضر ، با تشدید سیاست های فدرال رزرو و سایر عناصر تقویت کننده دلار آمریکا ، می تواند بلافاصله برای شروع یک تجمع بزرگ BTC متوقف شود. این نباید سقوط مقدار BTC را گسترش دهد ، اما به احتمال زیاد دشوار است که ارز رمزنگاری شده در هر کوتاه مدت مجدداً سطح خود را با 5000 دلار بررسی کند.

پتانسیل بهبودی

تجزیه و تحلیل فنی نشان می دهد که فروش فعلی در حال وارد شدن به مرحله ای بیش از حد است و یک رالی کوچک امدادی در راه است. اما اندازه گیری آن دشوار است ، حتی با استفاده از روش فیبوناچی ، جایی که نقطه تجمع در آن اتفاق می افتد. در حال حاضر ، بهترین حدس ، همین امتیاز را بین 3،300 تا 3،400 دلار قرار می دهد.

با این حال ، بیشتر افراد هشدار می دهند که اگر اخبار از صرافی های چین به همین روش ادامه یابد ، ممکن است این ارزش تا 2.350 دلار کاهش یابد. به عبارت دیگر ، اگر چین فشار خود را بر تجارت داخلی BTC ادامه دهد ، بدون شک قیمت را به زیر 3000 دلار می رساند.

در عین حال ، داده های فنی نشان می دهد که هیچ هم افزایی عمده ای بدون هماهنگی با تضعیف دلار آمریکا رخ نخواهد داد. از لحاظ تاریخی ، نمودارها نشان می دهد که همان ارز فیات در سه ماهه سوم و چهارم قدرت می گیرد. این کاملا منطقی است که فصل تعطیلات جایگزین فصل تعطیلات می شود ، وجه نقد بیشتری را به همراه می آورد و فعالیتهای بیشتری را در بخش خدمات و صنعت ارائه می دهد.

درس های آموخته شده

غوطه وری بزرگ در ماه سپتامبر هنوز ادامه دارد ، بنابراین ذکر نکات مشخصی درباره آن دشوار است. Ethereum سخت تحت تأثیر قرار گرفت ممنوعیت ICO توسط چین در حالی که افت فعلی مبادلات داخلی بر BTC تأثیر می گذارد ، که به نوبه خود بر سایر موارد نیز تأثیر می گذارد. همه همین موارد نیز تحت تأثیر یک دلار شدید آمریکا قرار دارند.

با این حال ، گرچه تعامل در اینجا پیچیده و دشوار است ، اما یک چیز مسلم است – چین ، خوب یا بد ، کشور اصلی در حوزه ارز دیجیتال است. این واقعیت حتی زمانی بیشتر آشکار می شود که این واقعیت که بیشتر معادن ارز دیجیتال نیز در همان کشور واقع شده اند.

با این میزان قدرت و ارتباط ، بیشتر و بیشتر مشخص می شود که در حال حاضر ، انواع معاملات ارز دیجیتال مستقیماً به راهروهای قدرت در پکن گره خورده است. گرچه این واقعیت توسط طراحی ایجاد نشده است ، اما این واقعیتی سرد است که بسیاری جرات انکار آن را دارند و هر حرکتی در داخل همان کشور ادامه خواهد یافت که با قدرت و تأثیر در حوزه ارز رمزنگاری جهانی منعکس می شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner