برخی از اقدامات پوند در کارت امروز؟ مراقب شماره های CPI انگلستان باشید! – خلاصه صبح 11 آوریل

بدون شک ، خوانش شاخص قیمت مصرف کننده در انگلستان مهمترین داده اقتصادی موجود در بازار امروز است. مطمئناً ، تعداد احساسات اقتصادی ZEW اروپا و تعداد شغل های JOLTs خارج از ایالات متحده نیز مهم است ، اما تقریباً به اندازه این اندازه گیری تورم انگلیس مهم نیست.

انگلیس اخیراً شاهد افزایش چشمگیر قیمت های مصرف کننده بوده است. در مدت زمان کوتاهی ، تعداد CPI آنها ، که روش رسمی آنها برای اندازه گیری تورم است ، از پایین 0.9 in در نوامبر سال گذشته ، به 2.3 impressive قابل توجه در مارس سال جاری بازگشت..

چه عواملی باعث این افزایش شدید تورم شده است؟ آیا قرار نیست آزمایش Brexit فشار فوق العاده ای بر اقتصاد انگلیس وارد کند؟ بالاخره باید برای انگلیس منفی باشد ، بله. و البته ، از قبل به طرق خاصی منطقه را تحت تأثیر قرار داده است. با این وجود ، پوند انگلیس طی چند سال گذشته چنان ارزش خود را از دست داده است که جهش تورم انگلیس کاملاً اجتناب ناپذیر است. کاهش ارزش پول همیشه به افزایش تورم آن کشور منجر نمی شود ، اما وضعیت فعلی اقتصاد انگلیس مطمئناً آن را پشتیبانی می کند. از ژوئن 2014 ، پوند حدود 27.6٪ از ارزش خود را در برابر دلار از دست داد. البته بیشتر این کاهش “قیمت گذاری” Brexit بوده است. شاید باید بگویم ، عدم اطمینان در مورد موضوع به طور قابل توجهی پوند را تضعیف کرد (به هر حال ، جهان واقعاً باور نداشت که انگلیسی ها به خروج از اتحادیه اروپا رای دهند) و بگذارید ما در مورد روز خیانتکار خود فراموش نکنیم ، زمانی که پوند بیش از 1100 پیپ در برابر دلار و 1800 در مقابل ین ژاپن از دست داد. البته ، پوند نه تنها ارزش خود را در برابر دلار و ین از دست داد – بلکه یک ضعف گسترده پوند در برابر کل بازار ارز بود.

برای بازگشت به موضوع تورم و ارتباط آن با بازار ارز ، بیایید مختصراً بررسی کنیم چه اتفاقی می افتد که تورم بیش از حد افزایش یابد.

هدف تورم بانک انگلیس دو درصد است. هنگامی که پیش بینی می کند تورم در آینده نزدیک از کنترل خارج شود ، باید با افزایش نرخ بهره خود مقابله کند. وقتی نرخ بهره افزایش می یابد ، هزینه ها کاهش می یابد و مردم تمایل بیشتری به پس انداز دارند زیرا انگیزه بیشتری برای کسب نرخ بهره بالاتر وجود دارد. این اقدامات مشکل تورم بیش از حد را خنثی می کند. البته ، عوامل دیگری نیز وجود دارد که باید قبل از افزایش نرخ بهره مورد توجه قرار گیرند ، که شامل رشد دستمزد ، نرخ بیکاری و شرایط اقتصاد است ، فقط به ذکر چند مورد. با این وجود ، تورم عاملی مهم است که بر تصمیمات نرخ بهره بانکداران مرکزی تأثیر می گذارد.

یکی از تأثیرات نرخ بهره بالاتر در انگلیس احتمالاً جریان وجوه به پوند است. این همان چیزی است که باید از آن آگاه باشیم. وقتی تورم افزایش می یابد ، به دلیل چشم انداز نرخ بهره بالاتر ، نرخ ارز کشور درگیر افزایش می یابد. بیشتر حمایت اخیر پوند به دلیل افزایش اخیر تورم انگلیس است. قبل از اینکه خیلی فنی شویم ، بیایید نگاهی به چند نمودار بیندازیم:

برخی از پوند اقدام 1نمودار GBP / USD روزانه

همانطور که می بینید ، GBP / USD حدود شش ماه است که در این محدوده بزرگ گیر کرده است. خوشبختانه این محدوده خیلی محدود نیست ، بنابراین حداقل فرصت هایی برای ساخت چند دلار اینجا و آنجا داشتیم.

اگر به شمع دیروز (دوشنبه) نگاهی بیندازیم ، می بینیم که قیمت به 20-EMA رسید اما درست در مقابل آن مقاومت ایجاد کرد. بگذارید کمی بزرگنمایی کنم تا بتوانید آن را با وضوح بیشتری ببینید:

برخی از پوند اقدام 2نمودار GBP / USD روزانه

من به دلیل این منطقه پشتیبانی سابق که به راحتی می تواند مقاومت جدیدی داشته باشد ، این تنظیم را برای یک بازی کوتاه دوست دارم. آنچه برای من نیز مهم است این است که قبلاً شاهد رد قیمت در این سطح بوده ایم ، که در اینجا 20-EMA است. به یاد داشته باشید ، 20-EMA اغلب به عنوان پشتیبانی یا مقاومت پویا عمل می کند. در این حالت ، به نظر می رسد که می تواند سطح مهمی از مقاومت را حفظ کند. به هر حال ، فقط ببینید که 20-EMA طی دو هفته گذشته به عنوان پشتیبانی پویا نگه داشته است. آنچه اکنون به دنبال آن هستیم ، تغییر این نقش است ، زیرا مشاهده می شود که قیمت در جمعه زیر این میانگین متحرک شکست جدی داشته است.

عوامل اساسی را که می تواند بر پوند تأثیر بگذارد ، در نظر بگیرید. مساله Brexit البته موضوع مهمی است که باید هنگام معامله با این واحد پول اصلی مراقب آن باشیم. اگر سرمایه گذاران به دلایلی دوباره بترسند ، اگر در یک بازی کوتاه با پوند باشیم ، می تواند به نفع ما باشد. همانطور که اشاره کردم ، عامل دیگر انتشار CPI است که امروز برای ساعت 08:30 به وقت گرینویچ برنامه ریزی شده است. در اینجا مراقب باشید یک چاپ واقعا خوب می تواند برای موقعیت کوتاه بد باشد. از طرف دیگر ، اگر شاهد خواندن 2.3 درصدی مورد انتظار باشیم ، پوند می تواند تعداد قابل توجهی پیپ را از بین ببرد ، به خصوص اگر این یک افت بزرگ باشد.

یادداشت های مربوط به سایر سازها

 

طلا – مراقب آن باشید سنجاق!


اگر در طرف طلا معامله می کنید ، امیدوارم چراغ قرمز را در نمودار روزانه چشمک بزنید. یک شمعدان خطرناک تیراندازی وجود دارد که نشان می دهد این ساز می تواند به زودی اصلاح شود. نگرانی دیگر واگرایی نزولی شاخص RSI است که در چند روز گذشته شکل گرفته است. من نمی گویم که در حال حاضر باید طلا بفروشید ، اما اگر طلا را تحمل می کنید باید مراقب باشید و ریسک خود را هوشمندانه مدیریت کنید. به این نمودار روزانه نگاه کنید:

برخی از پوند اقدام 3

نمودار روزانه طلا

 

AUD / USD – فشار قوی پایین تر

AUD / USD جفتی است که قابل ذکر است. طی چند روز گذشته حرکت مناسبی را انجام داده است. اکنون با توجه به شرایط تجاری آرام که اخیراً در بازار FX با آن روبرو شده ایم ، این جفت می تواند امروز و در روزها و هفته های آینده برخی از فرصت های فروش عالی را برای ما فراهم کند. هر چند فقط یک کلمه احتیاط – در اینجا خیلی عجله نکنید ، در حال حاضر جفت فروش نسبتاً زیاد است. شاید بهتر باشد منتظر اصلاح قیمت باشید تا بتوانید با قیمت بهتری وارد شوید. در اینجا نمودار روزانه این جفت وجود دارد:

 برخی از پوند اقدام 4AUD / USD نمودار روزانه

من ممکن است اشتباه کنم و امیدوارم که اشتباه کرده باشم ، اما فکر می کنم امروز و بقیه این هفته نوسانات زیادی در بازار ایجاد نکند. همانطور که می دانید ، ما هفته کوتاهی در پیش داریم که جمعه در بیشتر مراکز مهم مالی سراسر جهان تعطیل است. البته روز دوشنبه نیز تعطیل است و این تعطیلات آخر هفته را بسیار طولانی می کند.

با موفقیت در معاملات خود موفق باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map