موج جدید BTC / ETH افزایش قیمت

در ماه های اخیر یا همین حدود ، قیمت بیت کوین در بازارهای جهانی منفجر شد. پیش درآمد این امر هجوم مبالغ هنگفتی پول به حوزه ارزهای رمزپایه بود که باعث تقویت هر دو بازیکن بزرگ BTC و اتر ، اما همچنین بسیاری از گزینه های اضافی altcoin شد. این منجر به افزایش تکتونیکی ارزش کل فضای FinTech شد. در حال حاضر ، رقم کل بازار ارزهای رمزنگاری شده حدود 46 میلیارد دلار تخمین زده شده است که 50٪ افزایش در چند هفته گذشته است.

با این حساب ، این حس واضح وجود دارد که موج جدید افزایش قیمت در حوزه BTC اکنون در جریان است. در داخل آن ، می توان تغییرات اضافی را انتظار داشت ، زیرا اکثر تحلیلگران موافقند که موج در مرحله نهایی نیست ، حتی اگر اتفاق نظر وجود نداشته باشد که ارز دیجیتال مورد نظر چقدر طول می کشد.

اما ، با شروع موج ، بسیاری از افراد تعجب می کنند که چه چیزی باعث هجوم دارایی ها به این زمینه می شود و چگونه می توان همین عناصر را برای هر کسی که قصد سرمایه گذاری BTC خود را دارد یا از سوی دیگر ، سرمایه گذاری ناچیزی را برای ارز رمزنگاری شده بهتر درک کرد ،.

موج های ژئوپلیتیک

اگرچه تنظیم هر تغییر عظیم در بازارها ، دیجیتال یا سنتی ، اغلب بسیار پیچیده است و نمی توان به سادگی با یک اتفاق (یا حتی مجموعه ای از آنها) ارتباط برقرار کرد ، بسیاری از تحلیلگران BTC معتقدند که عدم اطمینان در منطقه اروپا دامن می زند انگیزه سرمایه گذاری روز یکشنبه ، 7 مه ، انتخابات ریاست جمهوری فرانسه تصمیم گیری می شود. مارین لوپن ، سیاستمدار راست افراطی است که معتقد است این کشور باید راه انگلیس را دنبال کند و اتحادیه اروپا را ترک کند..

انتخاب شدن وی برای دستیابی به قدرت می تواند سیگنالی را ارسال کند که فقط می تواند به عنوان تجزیه بالقوه کل اتحادیه اروپا تعبیر شود. اگر این اتفاق می افتاد ، جهان بزرگترین و غیر قابل پیش بینی ترین تغییر خود را از زمان سقوط اتحاد جماهیر شوروی تجربه می کند.

به طور طبیعی ، لوپن یک کاندیدای حاشیه ای است ، اما خواندن تنظیمات انتخاباتی فرانسه بسیار دشوار است. از سال 2014 ، فرانسه شاهد بیش از ده حمله تروریستی در مقیاس های مختلف و در نتیجه بیش از 200 کشته در سراسر کشور بوده است. با ادامه بحران پناهندگان ، شکی نیست که یک پیام تندرو راست افراطی که توسط لوپن ارائه شده است بیش از هر زمان دیگری در بین مردم طنین انداز است.

در همان زمان ، سایه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، بیش از پیش بینی نتیجه به چشم می خورد و نشان می دهد جهانی که اشتباه در نظرسنجی ها فقط در دو مورد مهم (انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و رای Brexit) فقط در سال گذشته ثابت شده است. به لوپن فرصت های کمی داده می شود ، اما به نظر می رسد اکثر تحلیلگران در بازارهای دیجیتال آنها را جدی می گیرند.

هیچ کس نمی داند یکشنبه در فرانسه چه چیزی را به ارمغان می آورد و همین امر سرمایه گذاران را مجبور می کند که به دنبال راه حل های محافظ باشند. اکنون ، بیش از هر زمان دیگری (به غیر از چین که قبلاً رونق BTC خود را داشت) ، سرمایه گذاران در حال کشف ارزهای رمزپایه هستند.

در اینجا ، BTC که قبلاً به طور گسترده ای برای مواردی مانند این مورد استفاده می شود قمار بیت کوین یا تهیه کالاها و خدمات بصورت آنلاین ، بیشترین سود را شاهد است. اما در همان زمان ، پول به ارزهای رمزپایه جایگزینی که در حال افزایش هستند نیز می ریزد.

ریختن پول جدید

بزرگترین و واضح ترین گواه جریان وجوه تازه به اکوسیستم این واقعیت است که هر دو BTC و اتر در حال افزایش قیمت هستند. به طور کلی ، از زمان تأسیس شبکه ethereum ، نوعی پویای اره برقی بین این دو وجود داشت. افزایش BTC شامل کاهش سرعت سرمایه گذاری اتر است و زمانی که BTC در وضعیت ضعیف تری قرار داشت ، عکس این اتفاق افتاد.

در حال حاضر ، هر دو سیستم و شکستن رکوردهای خود را به صورت هفتگی ، و یا حتی یک روزانه. با این حال ، این تجزیه و تحلیل هر مرجع تاریخی را که به نقاط بالقوه مقاومت نشان می دهد ، از بین می برد ، به همین دلیل برخی از آنها به سطح فیبوناچی بازگشتند اینها از استاندارد طلایی گرفته شده اند که توسط بازرگانان برای تعیین سطح مقاومت بالقوه و پشتیبانی استفاده می شود.

با آن ، 1700 دلار سطح بعدی فیبوناچی است که باید مانند مقاومت عمل کند. با توجه به اینکه محدوده 1600 دلار قبلاً رسیده است ، رسیدن به این محدوده می تواند به راحتی قبل از پایان ماه مه 2017 اتفاق بیفتد. اما ، همین سطح همچنین می تواند به گرمای بیش از حد بازارها اشاره داشته باشد که در نتیجه قیمت را برگرداند.

نتایج انتخابات فرانسه

در وضعیت قیمت کوتاه مدت ، هیچ عامل تأثیرگذاری بزرگتری نسبت به نتایج انتخابات ریاست جمهوری فرانسه وجود ندارد. در صورت پیروزی ماکرون ، می توان انتظار داشت که قیمت ها تا حدی عقب نشینی کرده و قبل از اینکه شتاب صعودی خود را در هفته ها و ماه های آینده از سر بگیرند ، یکپارچه شوند. اندازه گیری سرعت این حرکت دشوار است ، اما قطعاً قیمت را بالا می برد ، حتی اگر فقط برای مقدار کمی باشد.

علاوه بر این ، شکست لوپن در واقع چیزی را در حوزه اقتصاد اتحادیه اروپا و فشارهای بین اتحادیه حل نخواهد کرد. با وجود عدم اطمینان در سطح بالایی بدون در نظر گرفتن اینکه چه کسی در انتخابات پیروز می شود ، ذهنیت سرمایه گذار باهوش همچنان به دنبال راه حل های جایگزین است که بتواند از آنها در زمان عدم اطمینان بیشتر محافظت کند..

پیروزی لوپن در کوتاه مدت قیمت ها را به میزان قابل توجهی هدایت می کند. این مورد برای اتر و احتمالاً هر ارز رمزنگاری شده دیگری روی رادار اتفاق می افتد. اما ، تأثیر این رویداد فقط در تغییرات بیشتری حاصل خواهد شد که پس از آن اتفاق می افتد ، بنابراین هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید که این قیمت BTC (یا هر قیمت دیگر) را در ماه های پس از آن به کجا می رساند.

موج دوم

اولین موج سرمایه گذاری بزرگ BTC شامل سرمایه گذاران مسلط به حوزه بلاکچین یا حتی به نوعی بخشی از اکوسیستم توسعه دهنده بیشتر بود. موج دوم که در حال حاضر جهان در آن قرار دارد ، سرمایه گذاران را به ارمغان آورد که فقط درک سطحی از فناوری بلاکچین دارند یا حتی از این فاقد آن هستند. با این وجود ، آنها از رویه های مرتبط با بازارهای سنتی بسیار آگاه هستند.

اکنون ، پیش بینی ها نشان می دهد که موج سوم بیشتر مبتنی بر قدم زدن عموم مردم در دامنه خواهد بود. همه اینها سطح اطمینان را فراهم می کند که باعث افزایش سرمایه گذاری های بعدی می شود. با تمام این داده ها ، اکثر موافقند که بازار جهانی BTC فقط در آغاز موج جدید سرمایه گذاری و افزایش قیمت است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner