Bancor بزرگترین ICO مجرد را تا به امروز تکمیل کرده است

یک سرمایه ارز رمزنگاری شده که توسط تیم دراپر ، یک سرمایه گذار معروف و سرمایه گذار خطرپذیر راه اندازی شده است ، به دلیل داشتن بزرگترین ICO یا پیشنهاد اولیه سکه ، اخیراً بخشی از تاریخ شده است. ICO زمانی اتفاق می افتد که گزینه جدیدی در حوزه ارز دیجیتال فعال شود و در اینجا ، پروژه بلاکچین با نام Bancor موفق به جمع آوری بیش از 152 میلیون دلار اتر در آن لحظه شده است.

این بخشی از فروش گسترده در زنجیره بلوک اتریوم بود و داده ها نشان می دهد که تا زمانی که نیاز به فروش گسترده داشته باشد ، بیش از 390،000 سکه اتر جداگانه جمع آوری کرده است. در لحظه بسته شدن ، قیمت ETH نشان داد که مقدار دقیق وجوه جمع آوری شده 152.3 میلیون دلار تعیین شده است.

برخی از این روند را فصلی جدید از جذابیت گسترده ارز دیجیتال اعلام کرده اند که به زودی صدها میلیون دلار از ICO آنها عبور می کند و به احتمال زیاد در مدت زمان نسبتاً کوتاهی به رقم های میلیاردی آنها می رسد. اما ، در همان زمان ، همان قلمرو کشف نشده است ، بنابراین س questionsالات زیادی در رابطه با نحوه ادامه تکامل این سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ در سال های آینده وجود دارد.

یک رقم شکستن رکورد

پول انباشته شده توسط بلاکچین Bancor آنقدر عظیم است که به راحتی از رقم تعیین شده توسط ICO DAO عبور می کند ، که بعدا به دلیل شکست در نتیجه بدنام شد. در این حالت ، توکن های شبکه Bancor با نام BNT ایجاد شدند و تعداد آنها زیر 80 میلیون بود.

50٪ از کل شماره رمز به آنها اختصاص داده شد تا به مردم فروخته شود ، در حالی که نیمی دیگر برای استفاده های بعدی اختصاص داده شد. در حالی که ICO اتفاق افتاد ، تقریبا 11000 خریدار وجود داشت و آنها بیش از 15000 معامله مختلف را انجام دادند.

در طی همین روند ، یک خریدار تقریباً 7 میلیون BNT خریداری کرد که در آن زمان برابر با 27 دلار سرمایه گذاری بود. این اعداد و ارقام به تنهایی چشمگیر هستند ، اما ابتکار عمل Bancor چیزهای زیادی دارد و به همین دلیل است که این شرکت موفق به جذب این میزان عظیم سرمایه شده است. در حالی که سرمایه گذاری با استفاده از بیت کوین و استفاده از بیت کوین امری غیرمعمول نیست ، اما هرگز اتفاق مشابهی برای شبکه BTC رخ نداده است.

ریشه های Bancor

Bancor در سال 2017 تحت نظارت بنیاد Bprotocol راه اندازی شد و واقعیت اصلی این واقعیت ساخت همین پلتفرم بود که به کاربران امکان می داد رمزهای بلاکچین خود را با سهولت بیشتری راه اندازی کنند. اکنون ، با استفاده از ICO بسیار موفق ، سیستم بلاکچین اعلام کرد که بقیه وجوه موجود در توکن های BNT توسط این شرکت برای مشارکت ، کمک های مردمی ، کمک های اقتصادی و مشاوران پروژه های مختلف مورد استفاده قرار خواهد گرفت..

با این حال ، این Timothy Cook “Tim” Draper است که در ابتدا مورد توجه خریداران بالقوه توکن قرار گرفت. Draper یک سرمایه گذار سرمایه گذاری در ایالات متحده است که در طول زندگی حرفه ای خود با چندین شرکت و همچنین موسسات آموزشی درگیر شده است. ارتباط وی با ارزهای دیجیتال نیز به مدتی قبل برمی گردد ، زیرا او شخصی بود که در سال 2014 بیش از 30000 BTC خریداری کرد که توسط مقامات آمریکایی از بازار جاده ابریشم ضبط شد.

در آن زمان ، مردم هنوز در مورد بقای بیت کوین پس از فروپاشی کوه مطمئن نبودند. Gox اما Draper همان بد گویی را نداشت. در واقع ، مانند بسیاری از افرادی که از بیت کوین استفاده می کنند و به آن علاقه مند هستند قمار BTC, Draper مبلغ زیادی را در سال 2015 پرداخت که شبکه بیت کوین به سرعت از رکود خود خارج خواهد شد. اکنون ، حضور وی توانست سرمایه گذاران را که به شبکه Bancor هجوم آورده بودند ، اطمینان دهد (به بیان ملایم).

نتیجه گمانه زنی پس از ICO

این فروش منجر به سطحی از ناباوری در جامعه بلاکچین شد و برخی سرمایه گذاری را کاملا دیوانه وار دانستند. بسیاری اظهار داشتند که وجوه جمع آوری شده با ظرفیت واقعی شبکه برای ارائه توانایی ها و ویژگی های جدید به کاربران منطبق نیست.

لیست شکایات همچنین این واقعیت را شامل می شود که خود شرکت Bancor تمرکز عجیبی بر روی سطح سرمایه گذاری دارد به گونه ای که گویی سعی در طعمه زدن به رسانه های اصلی در سرریز کل روند دارد. برای بسیاری ، این اعتیاد به مواد مخدره توسط مدیریت Bancor برانگیخته شد و حتی برای بخشی از ICO مورد سو explo استفاده قرار گرفت.

اما ، گرچه این موضوع قطعاً مربوط به کل رویداد است ، اما حقیقت همچنان پابرجاست که یک ارز دیجیتال موفق به جذب این سطح از سرمایه گذاری شد ، حتی اگر این کار را با استفاده از تاکتیک های استثماری انجام دهد. همچنین ، بسیاری از کارشناسان هشدار می دهند اگرچه به نظر می رسد در این مرحله بیش از استیک صدای هیس و صدای زیادی وجود دارد ، این شبکه هنوز همه آنچه را که برای تحقق واقعی وعده های خود در مورد پیشرفت لازم است ، دارد. این امر ارزش درازمدت قابل توجهی را در اختیار شما قرار می دهد که ممکن است در گفتمان فوق هیاهوی فعلی غرق شود.

واقعیت دیگری که به این ایده می افزاید وجود Draper است. اگرچه ممکن است او تمایل داشته باشد که تمام مراحل را برای تبلیغ فعالیت خود انجام دهد ، تا جایی که باعث ناراحتی برخی از داستان شود ، وضوح قبلی او در مورد بیت کوین قابل شمارش نیست. اعتقاد به اینکه بنکور چیزی جز هوای گرم نیست ، در این مرحله به راحتی بی اساس است.

ICO Boom

این فروش باورنکردنی یک اتفاق منفرد نیست. در هفته های گذشته ، عرضه اولیه سکه انجام شده است که فعالیت زیادی ایجاد کرده و توجه زیادی به مدل ICO ارائه می دهد. اکنون ، بسیاری از افراد آن را به عنوان دوره اصلی در مورد انتخاب روشهای استفاده شده برای کسب درآمد و بزرگنمایی پروژه می دانند.

در این گروه ، Brave ، یک مرورگر مبتنی بر بلاکچین موفق شد 35 دلار در ICO خود جمع کند ، در حالی که Ghosis ، بازار پیش بینی مبتنی بر ethereum در آوریل سال جاری توانست 12 دلار بدست آورد. با تشکر از همه اینها ، مدل ICO به وضوح به گزینه ای برای دورهای سنتی سرمایه گذاری خطر پذیر تبدیل شد ، اما بسیاری مطمئن نیستند که آیا همین شور و هیجان فعلی که در حال حاضر اتفاق می افتد ، یک افزودنی سالم به روند است یا خیر..

اما ، حضور Draper ، مانند سایر چهره های برجسته حوزه مالی و سیاسی ، هنوز هم یک شاخص عالی برای موفقیت جامعه بلاکچین در گسترش دامنه فعالیت آنها است. با افراد برجسته ای مانند Draper, پروژه ها از شانس قابل توجهی برخوردار هستند که می توانند در حوزه بلاکچین تأثیرگذار باشند.

منبع: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner