سیگنال های فارکس جلسه کوتاه ایالات متحده ، 7 اکتبر – USD برخی از تلفات هفته گذشته را جبران می کند

دلار آمریکا تنها ارزی است که معامله گر فارکس در طی بیش از یک سال به آن متوسل شده است ، زیرا اقتصاد بزرگ جهان رو به ضعف می رود و ارزهای آنها را پایین می آورد. اقتصاد ایالات متحده تا چند ماه پیش خوب پیش رفته بود که USD را به عنوان تنها واحد اصلی خرید خریداری کرد. اما ، اقتصاد ایالات متحده در ماه های اخیر ضعیف شده است گزارش ساخت ISM سه شنبه گذشته نشان داد که این بخش با کاهش عمیق تری روبرو شده است ، و این نگرانی را افزایش می دهد که تولید ایالات متحده ممکن است مانند تولید آلمان که در رکود عمیق به سر می برد ، پایان یابد.

کاهش سرعت ISM ایالات متحده PMI غیر تولیدی در روز جمعه به این ترس افزوده و دلار آمریکا یکی از بدترین هفته ها را در مدت زمانی طولانی داشته است. اگر چه ، امروز دلار به نظر می رسد کمی بهتر است. باک در طی نشست آسیایی و اوایل جلسه اروپا در برابر اکثر ارزهای اصلی به عنوان یک پناهگاه امن درآمد. در اوایل جلسه آسیا شایعاتی شنیدیم مبنی بر اینکه چین تمایلی به بحث در مورد همه مواردی که ایالات متحده مطرح کرده است و خواهان یک معامله باریک تر است ، که به این احساسات صدمه زده و ارزهای خطرناک را کاهش می دهد و به باک کمک می کند تا برخی از سودها را کسب کند..

جلسه اروپا

  • سفارشات کارخانه آلمان – سفارشات کارخانه بیش از یک سال است که در آلمان بیشتر منفی است. گزارش سفارشات کارخانه ای که ماه گذشته از آلمان منتشر شد ، کاهش چشمگیر 2.7 درصدی در ماه جولای را نشان می دهد. امروزه این میزان بالاتر از -2.1٪ تجدید نظر شد اما این هنوز هم کاهش عمده سفارشات است. انتظار می رفت که گزارش امروز برای ماه گذشته دوباره منفی باشد و این کار را هم انجام داد ، اما کاهش 0.6٪ برای ماه اوت بیشتر از انتظار 0.4٪ بود ، این بدان معناست که شیب لغزنده برای آلمان ادامه دارد.
  • اعتماد به نفس سرمایه گذار در منطقه یورو Sentix – اعتماد به نفس سرمایه گذاران منطقه یورو Sentix چندی پیش صبح امروز منتشر شد. پیش بینی می شد که تا حدودی -12.0 واحد کمی خراب شود ، اما انتظارات را از دست داد و در -16.8 واحد قرار گرفت. این شاخص در ماه سپتامبر از -13.7 به -11.0 رسید که بعد از چندین ماه روند نزولی یک نشانه مثبت بود. بنابراین ، روند تضعیف برای اقتصاد یوروکسون ادامه دارد.
  • سخنگوی نخست وزیر انگلیس جانسون در مورد Brexit – سخنگوی بوریس جانسون امروز زودتر ظاهر شد و گفت که اولین قدم نشستن با اتحادیه اروپا برای بحث دقیق است. وی در پاسخ به این س askedال که آیا جمعه آخرین مهلت اعلام شده است ، وی گفت که نخست وزیر در مورد فشارهای زمان واضح است. آنها به دنبال زمان محدود پس از توقف نیستند.
  • مانیتور خرده فروشی BRC انگلستان سالانه – ناظر فروش خرده فروشی در سه ماه از چهار ماه گذشته منفی شده است. انتظار می رفت که گزارش امروز باز هم منفی باشد و سالانه 0.8٪ کاهش داشته باشد. اما انتظارات را از دست داد ، و افت بزرگتر 1.7 درصدی را نشان داد.

جلسه ایالات متحده

  • جانسون برای بیرون کشیدن انگلستان در پایان ماه کاملا واضح است – دادخواست وجود داشت که بوریس جانسون را مجبور به تمدید مجدد Brexit فراتر از 31 اکتبر در مهلت مقرر کرد. امروز تصمیم دادگاه برای این دادخواست بود. اما ، دادگاه حکم داد که BoJo از نظر قانونی موظف نیست در پایان ماه در صورت عدم توافق به توافق دیگری برای تمدید Brexit بپردازد.
  • یادداشت کاخ سفید با مباحث مربوط به گفتگوهای تجاری ایالات متحده و چین – دبیر مطبوعاتی کاخ سفید تأیید کرد که گفتگوهای ایالات متحده و چین روز پنجشنبه با معاون نخست وزیر لیو او برای دیدار با لایت هایزر و منوچین از سر گرفته می شود. آنها یادداشتی را با شش نکته اصلی برای ایالات متحده منتشر کردند تا در این نشست مورد بحث قرار گیرند. انتقال فناوری اجباری ، حقوق مالکیت معنوی ، خدمات ، موانع غیر تعرفه ای ، کشاورزی ، اجرای قانون.
  • Kashkari Happy FED نرخها را کاهش می دهد – کشکاری ، عضو FED ، چندی پیش اظهار نظر کرد و گفت که اقتصاد با خطرات بیشتری روبرو است و او خوشحال است که FED نرخ بهره را کاهش می دهد. اما ، او هنوز نمی داند که بانک فدرال باید چقدر بیشتر نرخ ها را کاهش دهد.

در Sight معاملات می کند

USD / JPY نزولی

  • این روند در هفته گذشته نزولی شد
  • احساسات یک شبه منفی شد
  • 20 SMA مقاومت در نمودار H4 را ایجاد می کند

20 SMA امروز به مقاومت تبدیل شده است

هفته گذشته USD / JPY پس از آنکه تولید ISM در ایالات متحده بیشتر در رکود فرو رفت ، نزولی شد. USD / JPY حدود 200 پیپ از دست داد و هنوز نزدیک به پایین است. همانطور که چین خواستار یک معامله تجاری باریک تر است ، که ممکن است برخی از موضوعات اصلی را برای ایالات متحده کنار بگذارد ، امروز پس از افتتاح شب گذشته با شکاف نزولی امروز یک معامله عقب نشینی کرده است. اگرچه ، به نظر می رسد که بازگشت مجدد تقریباً کامل شده است و 20 SMA (خاکستری) مقاومت در بالای صفحه را ایجاد می کند. ما در حال حاضر در مورد این جفت از هفته گذشته کوتاه هستیم.

در نتیجه

USD امروز در جلسه اروپا در حال افزایش بود ، اما از زمانی که مختصر نوشتن این سیگنال های فارکس را شروع کردم ، اوضاع کمی برعکس شد. دلار در حال حاضر در برابر ارزهای خطرناک و همچنین در برابر پناهگاه های امن در حال عقب نشینی است. بنابراین ، دلار آمریکا هنوز از جنگل خارج نشده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner