فارکس سیگنال جلسه جلسه ایالات متحده ، 4 اکتبر – هنوز هم امید به دلار پس از کاهش نرخ بیکاری ایالات متحده وجود دارد

دلار آمریکا در این هفته نزولی شد. انتظار می رود گزارش تولید ISM در روز سه شنبه نشان دهد که این بخش در ماه آگوست از انقباض خارج می شود ، پس از آنکه در ژوئیه به زیر 50 واحد رسید. ولی, این شاخص بیشتر افت کرد, که ترس از اینکه بخش تولید ممکن است به سمت رکود اقتصادی مانند منطقه یورو رو به افزایش باشد را افزایش داد. سپس ، PMI غیرتولیدی ISM دیروز افت زیادی کرد و تقریباً به رکود نزدیک شد. فعالیت های غیرتولیدی علی رغم پیش بینی های اقتصادی جهانی ، در ایالات متحده بسیار خوب ادامه داشته است. اما اکنون این روند به سمت رکود پیش رفت و معامله گران به درستی دلار آمریکا را با نزاکت بیشتر نشان دادند ، این بدان معناست که اقتصاد ایالات متحده ممکن است به جایی برسد که بقیه کشورهای جهان بیش از یک سال است که در آن قرار دارد..

بنابراین ، USD در تمام هفته نزولی بود و به نظر می رسید که اوضاع برای USD ناخوشایند باشد ، زیرا احتمال کاهش نرخ بهره FED بار دیگر افزایش می یابد. اما ، گزارش اشتغال امروز بهتر از آنچه انتظار می رفت ، ارائه شد نرخ بیکاری در حال کاهش است با دو امتیاز 3.5٪. اگرچه پس از دو ماه قوی برای درآمد ، همانطور که گزارش امروز نشان داد ، در ماه سپتامبر ثابت ماندند. اما کاهش نرخ بیکاری کافی بود تا روند کاهش دلار را متوقف کرده و 30 پیپ بالاتر بفرستد. اما ، باک هنوز از مشکل خارج نشده است. بیایید ببینیم روند این هفته در هفته آینده معکوس خواهد شد یا خیر.

جلسه اروپا

  • مقامات هنگ کنگ سختگیرتر می شوند – رهبر هنگ کنگ لام در مورد شورش های اخیر اظهار نظر کرد و گفت این موقعیت خطر جدی است. 400 معترض تاکنون با شدت گرفتن خشونت ، اعتراضاتی که منجر به نگرانی در مورد آینده شهر می شود ، خشونت در هفته گذشته افزایش یافته و گسترده تر است. خرابکاری اکنون از ساختمانهای عمومی به مغازه ها گسترش یافته است ، درصد دانشجویان در میان دستگیرشدگان در سپتامبر به 38 درصد رسیده است. دولت به قدرت اضطراری متوسل شده است ، ماسک های صورت تحت اختیارات اضطراری ممنوع شده و این ممنوعیت از روز شنبه لازم الاجرا است. او انتظار دارد قانون ماسک برای جلوگیری از رفتار رادیکال باشد. از برخی افراد که باید ماسک بزنند معافیت هایی اعمال می شود. هونگ کنگ وارد یک وضعیت اضطراری شده است.
  • ساخت و ساز آلمانی در ماه سپتامبر به زندگی بازگشت – اقتصاد در آلمان امسال بطور قابل توجهی تضعیف شده و فعالیتهای تولیدی و صنعتی در رکود اقتصادی بوده است. اگرچه ، بخش ساخت و ساز اعداد مثبتی را برای ماه سپتامبر ثبت کرد. PMI ساخت ماه گذشته از 46.3 واحد در ماه جولای به 50.1 واحد افزایش یافت ، این بدان معنی است که این بخش دوباره در حال گسترش است.
  • اتحادیه اروپا برای معامله Brexit پایان باز می گذارد – کمیسیون اروپا اوایل امروز از طریق رویترز نظر داد. آنها گفتند که هیچ مهلتی برای دستیابی به توافق Brexit با انگلیس تعیین نشده است ، اما واقعاً ما در جلسه وزیران EU27 در لوکزامبورگ سه شنبه آینده خواهیم فهمید که آیا پیشرفت کافی برای توافق توسط نشست اتحادیه اروپا حاصل نشده است یا خیر.
  • سخنگوی جانسون در مورد نظر درباره Brexit – سخنگوی نخست وزیر انگلیس امروز نیز در مورد رویترز اظهار نظر کرد. وی گفت که وزیر ایرلند شمالی بعدا امروز با وزیر امور خارجه ایرلند دیدار خواهد کرد. واضح است که همه طرف ها خواهان معامله Brexit هستند ، آماده صحبت در هر نقطه در آخر هفته. نخست وزیر پیشنهادات را یک منطقه فرود گسترده می داند که در آن یک معامله شکل می گیرد و متن قانونی را منتشر می کند و ما آن را به صورت محرمانه ارائه می دهیم و انتشار آن را در نظر خواهیم گرفت.

جلسه ایالات متحده

  • نرخ بیکاری ایالات متحده – گزارش اشتغال از ایالات متحده منتشر شده است و نرخ بیکاری دو امتیاز از دست داده است ، از 3.5٪ که در آن چند ماه ایستاده بود ، به 3.5٪ کاهش یافت. میزان مشارکت مطابق انتظار همانند ماه گذشته بدون تغییر 63.2٪ بود. کاهش نرخ بیکاری تعجب آور بود و دلار معکوس شد. کم کاری U6 سه امتیاز از دست داد و از 7.2٪ قبلی به 6.9٪ کاهش یافت.
  • تغییر اشتغال غیر مزرعه ای ایالات متحده – حقوق و دستمزد غیر مزرعه ای ماه سپتامبر با 136 هزار کاهش در مقابل 145 هزار دلار انتظار می رود. اگرچه ، در حقوق و دستمزد غیر مزرعه ای قبلی که 130K بود ، بالاتر از 168K اصلاح شد ، بنابراین اشتغال دوباره در مسیر قرار گرفته است.
  • درآمد متوسط ​​ایالات متحده – متوسط ​​درآمد ساعتی ایالات متحده نیز در ماه آگوست با 0.0٪ ماهانه ماه کاهش یافت ، در حالی که از 0.4٪ در جولای کاهش داشت و در مقابل 0.3٪ انتظار می رفت. متوسط ​​درآمد ساعتی YoY نیز از 3.2٪ قبلی به 2.9٪ کاهش یافته است. این نشانه خوبی نیست ، اما حداقل بعد از دو ماه قوی برای درآمد حاصل می شود.

در Sight معاملات می کند

صعودی NZD / USD

  • این هفته روند صعودی افزایش یافته است
  • احساسات برای این جفت بهبود یافته است
  • 20 SMA قیمت را بالاتر می برد

20 SMA امروز مجدداً پشتیبانی كرد

NZD / USD برای مدت طولانی نزولی بود ، اما در این هفته با ادامه روند نزولی دلار صعودی شد. احساسات برای این جفت بهبود یافته و روند صعودی کاملاً قوی است ، زیرا 20 SMA (خاکستری) پشتیبانی می کند و قیمت را در نمودار H1 بالاتر می برد. ما این فرصت را از دست دادیم که مدتها این جفت ارز را دنبال کنیم ، وقتی که پس از انتشار گزارش اشتغال در ایالات متحده ، مجدداً تلاش کرد ، زیرا معکوس بالاتر بسیار سریع اتفاق افتاد. اما ، ممکن است وقتی که تلاش مجدد بعدی که به 20 MSA می رسد ، طولانی شود.

در نتیجه

وضعیت USD چندی پیش پس از انتشار گزارش اشتغال کمی بهبود یافت. باک دستاوردهایی کسب کرد اما به نظر نمی رسد که بالاتر ادامه یابد. ریسک ارزهای مانند AUD / USD و NZD / USD پشتیبان گیری شده اند ، اما حداقل اکنون احساسات کلی در بازارها تا حدودی بهبود یافته است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner