3 مرحله برای ساختن آن در فارکس: 1) – انجام حداقل / زنده ماندن ؛ 2) – انجام کارهای ممکن / پیروزی را در صورت امکان 3) – سپس کار غیرممکن را انجام دهید / یک برنده مداوم شوید

بسیاری از افراد ، هنگامی که برای اولین بار تجارت را شروع می کنند ، سعی می کنند از مراحل تکامل پرش کنند و انتظار دارند که به سرعت میلیون ها دلار کسب کنند. آنها سعی می کنند معاملات برنده را یکی پس از دیگری به دست آورند و در صورت عدم موفقیت ، مضطرب می شوند و اغلب افسرده می شوند. اگر اوضاع به اشتباه پیش رود ، آنها شروع به تغییر استراتژی های تجاری خود می کنند و گیج می شوند ، حتی معامله گران باتجربه گیج می شوند و وقتی دوره سختی را می گذرانند ، استراتژی های خود و خودشان را زیر سوال می برند. اما معمولاً مشکل این است که وقتی تازه کار هستیم از مراحل باتجربه شدن صرف نظر می کنیم و وقتی باتجربه هستیم از مراحل معاملات می گذریم.

سه مرحله برای هر تاجر جدید و هر تجارت جدید برای موفقیت

انجام حداقل / زنده ماندن

برای تجار جدید ، اولین چیزی که باید به آنها فکر کنند زنده ماندن است. به قول معروف ، بسیاری از آنها “با زالو از جیب خود بلند می شوند” و هدفشان این است که یک شبه موفق شوند. برخی پس از از دست دادن معاملات موقعیت های خود را دو برابر و سه برابر می کنند تا آنچه را که از دست داده اند بسازند و برخی دیگر. برخی همه را زیر سوال می برند و استراتژی ها را تغییر می دهند مانند برخی افراد شماره تلفن را تغییر می دهند. به راستی ، چه مشکلی برای افرادی که هر ماه شماره تلفن را تغییر می دهند وجود دارد؟ اما آنچه آنها باید انجام دهند حداقل حداقل زنده ماندن است. اگر نبازید در نهایت پیروز خواهید شد ، درست است؟ آنها باید سعی کنند خود را از دست دادن معاملات بازدارند. این به معنای در نظر گرفتن جنبه های مختلف تجارت آنها است. که ما را به حداقل مورد نیاز تاجران باتجربه می رساند.

برای معامله گران باتجربه ، هر تجارت جدید مانند یک تاجر جدید است. مطمئناً ما یک یا دو چیز را می دانیم ، اما هیچ معامله ای مانند تجارت دیگر نیست. بنابراین ، در درجه اول و مهمترین چیز باید موارد ممکن را بررسی کنیم که ممکن است باعث اشتباه تجارت شود و برای از بین بردن آنها تلاش کنیم. آن چیزها چیست?

  • پایین را با دقت انتخاب کنید – هنگام تلاش برای ورود به معامله ، باید شاخص های اصلی مانند سطح حمایت و مقاومت ، میانگین متحرک ، خط روند و غیره را بررسی کنیم. این شاخص ها در جایی است که معاملات معکوس می شوند یا روند شروع می شود. باید صبر کنیم تا قیمت به این شاخص ها برسد و در معامله عجله نکنیم.
  • تأیید برگشت را دریافت کنید – اگر قیمت به یک یا چند مورد از این شاخص ها رسیده باشد اگر در کنار هم قرار بگیرند ، باید تأیید کنیم که این پایان عقب نشینی است ، فرض کنید که می خواهیم روند را دنبال کنیم. تأیید خوب این است که نشانگر تصادفی در آن زمان بیش از حد فروخته می شود یا شمع های معکوس مانند دوج ، سنجاق ، چکش و غیره.
  • اقدام قیمت را تماشا کنید – همچنین ، باید ببینیم که کدام طرف قوی ترین احساسات است. وقتی دارایی در روند صعودی قرار دارد و به یک شاخص حمایتی مانند 50 SMA (زرد) در آلمان [[DAX30]] بازگشت ، ما باید برای مدتی اقدامات قیمت را تماشا کنیم تا ببینیم آیا حرکت نزولی تمام شده است. اگر خریداران پایین پایین نمی آورند ، این نشانه این است که حرکت ممکن است به سمت بالا برود.
  • به تجارت مقداری اتاق تنفس بدهید – این نیز بسیار مهم است. ما دوست داریم ضررها را به حداقل برسانیم و بسیاری از معامله گران جدید اشتباه می کنند که ایستگاه ها را خیلی نزدیک به نقطه ورودی قرار دهند. بازارهای مالی بی ثبات هستند و فارکس یک علم دقیق نیست ، بنابراین ما باید برای تجارت ایمنی کافی داشته باشیم تا حرکت به درستی به طرف دیگر برسد.

3 سطح ورود عالی برای خریداران DAX

هر زمان که می توانید انجام دهید / پیروز شوید

این دو مرحله دیگر ساده هستند و بیشتر مربوط به آن هستند شخصیت های ما به عنوان تاجر. اگر در این حرفه تازه کار هستیم یا در یک روند بازنده هستیم ، آن وقت است که احساساتمان بیشتر می شود و حفظ وضع مشکل داریم. تجارت برنده در چنین مواردی مانند یک قطره آب شیرین در یک بیابان است و ما وقتی برنده می شویم بیش از حد اعتماد به نفس پیدا می کنیم. اما ما باید خودداری کرده و فقط وقتی که ستارگان برای ما تراز می شوند مانند مرحله قبل وارد شویم. بهتر است یک معامله برنده در یک یا دو روز انجام شود ، به جای اینکه در معاملات از دست رفته تلاش کنید. جمع آوری معاملات برنده یک به یک باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود ، دقیقاً مانند “روزی یک عدد سیب باعث از بین رفتن دکتر می شود”.

غیرممکن را انجام دهید / یک برنده مداوم شوید

اگر این کار را ساده انجام دهیم و زمان و سطح مناسب را برای ورود به معاملات انتخاب کنیم ، به زودی برندگان را یکی پس از دیگری جمع خواهیم کرد. مطمئناً ، ما باید نقطه خروج را نیز انتخاب کنیم ، اما اگر ورود مناسب و زمان مناسب را انتخاب کنیم ، این احتمال وجود دارد که یا به یک معامله برنده برسیم یا با یک تساوی یکنواخت. اگر این اتفاق غالباً رخ دهد ، به زودی در معاملات خود ثابت خواهیم بود. ما در نهایت اعتماد به نفس ایجاد خواهیم کرد و برای برخی دیگر غیرممکن است ، یک برنده ثابت خواهیم شد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner