سیگنال های فارکس جلسه کوتاه ایالات متحده ، 27 نوامبر – سفارشات تولید ناخالص داخلی مثبت و کالاهای بادوام از ایالات متحده

امروز روز آرام دیگری بود ، زیرا بازارها منتظر انتشار اطلاعات مهم اقتصادی و همچنین نهایی شدن معامله فاز یک هستند. بیشترین اقدام در جفت های GBP اتفاق افتاده است ، زیرا نظرسنجی های انتخابات انگلیس این ارز را دور می زند. GBP / USD امروز حدود 60 پیپ بالاتر رفت ، اما اکنون در حال تغییر است. از طرف دیگر ، پس از اینکه Westpac خواستار کاهش دو نرخ دیگر RBA در سال آینده با QE نیز بود ، اوایل صبح امروز به پایین تر کشیده شد. در اروپا ، اورسولا فون در لاین رسماً به عنوان رئیس بعدی کمیسیون اروپا تأیید شد.

اگرچه ، مهمترین رویدادهای فارکس امروز گزارش تولید ناخالص داخلی و کالاهای بادوام از ایالات متحده است. همانطور که گزارش منتشر شده در ماه گذشته نشان داد ، سفارشات اصلی و اصلی در ماه سپتامبر افت زیادی داشته اند. اما ، گزارش امروز نشان داد چرخش بزرگ در فروش در ماه اکتبر, با هم سفارشات اصلی و هم سفارشات اصلی 0.6٪ بالاتر. گزارش تولید ناخالص داخلی نیز بهتر از آنچه پیش بینی شده بود. اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه سوم 2.1٪ (سالانه) گسترش یافت, برخلاف انتظارات 1.9٪ ، بنابراین من کاملا مطمئنم که دونالد ترامپ باید از این ارقام بسیار راضی باشد.

جلسه اروپا

 • قیمت واردات آلمان – قیمت های واردات از 5 ماه گذشته در آلمان چهار سال منفی بوده است. اما ، در ماه سپتامبر آنها مثبت شدند و 0.6 درصد افزایش نشان دادند. اگرچه انتظار می رفت که قیمت ها در ماه اکتبر دوباره منفی شده و 0.2٪ کاهش یابد. آنها کاهش یافتند ، اما فقط با 0.1٪ ، گرچه این باعث می شود پنج ماه منفی باشد. بنابراین ، تورم CPI تحت تأثیر منفی قرار خواهد گرفت.
 • نواک روسیه تمایلی به کاهش تولید نفت توسط روس ها ندارد – نواک وزیر انرژی روسیه اوایل صبح امروز اظهار داشت که اوپک + دستور جلسه استاندارد هفته آینده را دارد. OPEC + برای بحث در مورد رعایت و چشم انداز بازار در جلسات. بنابراین ، او به بازارها اطلاع می دهد که روسیه دیگر کاهش تولید نفت را دوست ندارد.
 • نرخ ها برای مدت طولانی پایین ماندن طبق ECB’s Lane – فیلیپ لین ، اقتصاددان ارشد بانک مرکزی اروپا ، در مورد سیاست های پولی در منطقه یورو چند اظهار نظر کرد. وی به طور خلاصه در مورد تورم ، رشد اعتبار و سیاست های پولی صحبت کرد. در زیر نظرات وی آورده شده است:
 • ECB مراقبت می کند
 • رشد اعتبار منطقه یورو همچنان مناسب است
 • انتقال خط مشی کار می کند
 • هنوز به نرخ معکوس نرسیده ایم

وی گفت که “او به طور یکسان به تورم خیلی کم یا خیلی زیاد اهمیت می دهد” ، اما من فکر نمی کنم که او و بانک مرکزی اروپا (ECB) نگران مدت زیادی برای تورم بالا باشند. انتظار می رود تورم با انتشار گزارش هفته آینده ، هم شاخص اصلی و هم شاخص (شاخص قیمت مصرف کننده) ، افزایش یابد ، اما هنوز هم بسیار کم است.

به گفته وی ، انتقال سیاست در حال انجام است ، این بدان معنی است که آخرین دور از کاهش پول که آنها در جلسه سپتامبر اعلام کردند تأثیر مثبتی دارد. من فکر می کنم حتی ذکر آن خیلی زود است ، زیرا بانک مرکزی اروپا در این ماه فقط برنامه QE را مجدداً راه اندازی کرد. هنوز نرخ معکوس به دست نیامده است ، بنابراین این بدان معناست که آنها نرخ های منفی را برای مدت طولانی جیپ می کنند و حتی ممکن است بیشتر کاهش دهند. یورو توجه چندانی ندارد EUR / USD ثابت می ماند.

جلسه ایالات متحده

 • گزارش تولید ناخالص داخلی ایالات متحده – گزارش تولید ناخالص داخلی منتشر شده است. انتظارات در مورد Q3 کمتر از 1.9٪ در Q3 ، از 2.0٪ در Q2 بود. اما ، تولید ناخالص داخلی به جای سالانه 2.1٪ افزایش یافت. در مقایسه با پیش بینی کاهش 2.8 درصدی ، مصرف شخصی در 2.9٪ بدون تغییر باقی ماند. مصرف شخصی 1.97٪ ، در مقابل 1.93٪ در گزارش قبلی ، اضافه شده است. سرمایه گذاری ناخالص شخصی -0.01 ppm از تولید ناخالص داخلی را به خود اختصاص داده است ، که هنوز هم کمتر از -0.27 ppm در گزارش قبلی است. موجودی +0.17 pp در مقابل -0.05 pp در گزارش قبلی. صادرات خالص -0.11 pp در مقابل -0.08 pp در گزارش پیش از این.
 • شاخص قیمت PCE و ادعاهای بیکاری – شاخص قیمت تولید ناخالص داخلی بالاتر از 1.7 درصد پیش بینی شده به 1.8 درصد رسید. اما PCE هسته ای در مقایسه با 2.2٪ پیش بینی شده به 2.1٪ رسید. انتظار می رفت ادعاهای بیکاری در این ماه از 227 هزار به 223 هزار کاهش یابد ، اما انتظارات را شکست داده و به 213 هزار دلار کاهش یافت.
 • آمریکا سفارشات کالاهای بادوام – گزارش سفارش کالاهای با دوام منتشر شده است. انتظار می رفت که سفارشات اصلی در ماه اکتبر 0/5 درصد کاهش یابد ، پس از آن در سپتامبر 1.2 درصد کاهش یافت. اما ، آنها انتظارات را پشت سر گذاشتند و ماه گذشته 0.6 درصد افزایش یافت. انتظار می رفت که سفارشات اصلی 0.2٪ افزایش یابد ، اما آنها همچنین تخمین می زنند ، در عوض 0.6٪ افزایش نشان می دهد. ماه قبل -1.2٪ بود ، اما به -1.4٪ تغییر یافت. کالاهای سرمایه ای سفارشات غیر دفاعی هوای خارج از کشور + 1.2 vs در مقابل -0.2 expected انتظار می رود. کالاهای سرمایه ای حمل و نقل هوایی غیر دفاعی 0.8٪ در مقابل -0.2٪ انتظار می رود. پیش از این -0.7٪ بود ، اما به -0.8٪ تغییر یافت.

در Sight معاملات می کند

صعودی [[EUR / GBP]

 • این روند ماهها نزولی بوده است
 • امتحان مجدد بالاتر کامل است
 • مبانی بیشتر پایین تر است
 • کارشناسی ارشد مقاومت جامد دارند

50 و 100 SMA به عنوان مقاومت بسیار عالی عمل می کنند

EUR / GBP بسیار قابل پیش بینی بوده است. در اواسط ماه آگوست نزولی شد و از آن زمان به بعد ، ترافیک تنها یک طرفه است. این جفت حدود 800 پیپ را از بالا به پایین از دست داده است و اکنون قیمت نزدیک به پایین معامله می شود. در طی روند نزولی ، میانگین های متحرک در ایجاد مقاومت در هنگام بازگشت و پایین آوردن قیمت کار خوبی انجام داده اند. در طی این کاهش معاملات معاملات خوبی داشته ایم. تقریباً تمام معاملات ما در اینجا سیگنال های فروش بوده اند ، بدیهی است. ما بخصوص طی هفته آخر ماه اکتبر و این ماه ، معاملات متوسط ​​را به میانگین متحرک فروخته ایم.

50 SMA (زرد) در طی ماه گذشته یا چند بار مقاومت زیادی در برابر آن ایجاد کرده است. وقتی خریداران بالای آن فشار آوردند ، 100 SMA (سبز) جای آن را گرفت و قیمت را معکوس کرد. دیروز پس از یک نظرسنجی که منجر به محدود شدن محافظه کاران در انگلستان شد ، احساس بازپس گیری دیگری در نمودار بازه زمانی H4 مشاهده شد ، که احساسات اطراف GBP را کمی صدمه زد. اما ، 100 SMA یک بار دیگر قدرت خود را حفظ کرد و پس از چند شمعدان کوچک دوجی ، این جفت ارز برعکس شد. ما این فرصت را از دست دادیم ، اما از آنجا که تنظیم نمودار معکوس در طول شب شکل گرفت ، نمی توانم زیاد خودم را در این مورد شکست دهم. به هر حال ، این تصویر در EUR / GBP است و بازگشت به 50 یا 100 SMA باید فرصت های خوبی برای فروش داشته باشد.

در نتیجه

امروز معامله گران برای تعطیلات آخر هفته طولانی در ایالات متحده که از فردا آغاز می شود ، امروز همچنان بسیار ساکت باقی می مانند. دلار پس از گزارش های مثبت تولید ناخالص داخلی و کالاهای بادوام ، در مقایسه با اکثر ارزهای اصلی ، صعود به بالاتر از دلار آغاز کرده است ، اما حرکت هنوز بسیار کند است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner