جلسه جلسه فارکس آمریکا ، 26 نوامبر – با موافقت ایتالیایی ها با کسری کمتری ، احساسات بهبود می یابد ، اما دونالد ترامپ هرگز از تعجب ناامید نمی شود

امروز صبح شایعاتی شنیدیم مبنی بر اینکه دولت ایتالیا موافقت کرده است کسری بودجه سال آینده را به 2.0٪ -2.1٪ کاهش دهد. بعداً ، سیاستمداران ایتالیایی شایعات را با دو معاون نخست وزیر روی سیم تأیید کردند. لوئیجی دی مایو گفت که کاهش کسری کسری تا زمانی که اقدامات بودجه ثابت باقی بماند مشکلی نیست ، در حالی که سالوینی افزود که با کسری یک یا دو واحد بالاتر یا پایین تر نیست. توجه داشته باشید ، آنها تا آخر هفته بسیار ثابت بودند ، بنابراین این تغییر عقیده کمی تعجب آور است.

این باعث بهبود احساسات در بازارهای مالی در صبح شد و در نتیجه ، دارایی های ریسک پذیر مانند ارزهای کالایی و یورو و همچنین بازارهای سهام در بیشتر نشست های اروپا تقاضا داشته اند. امروز صبح برخی اعضای بانک مرکزی اروپا نیز داشتیم که روند کندی اقتصاد منطقه یورو را تأیید می کنند. رئیس بانک مرکزی اروپا دراگی امروز در حال صحبت است ، بنابراین این نظرات نشانه آنچه در سخنرانی Draghi خواهد آمد.

برای بسته بندی آن ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده تهدید کرد در صورت لزوم ، برای پاسخ به کاروان انسانی که می خواهد وارد ایالات متحده شود ، مرز آمریکا و مکزیک را برای همیشه بسته خواهد کرد.

 

جلسه اروپا

 • دی مایو ایتالیا ناگهان کسری کمتری را می پذیرد – لوئیجی دی مایو ، معاون نخست وزیر ایتالیا ، اوایل صبح امروز گفت که در صورت ثابت ماندن اقدامات بودجه ، کاهش کسری بودجه مشکلی ایجاد نمی کند. خوب ، اگر اقدامات بودجه ثابت بماند ، در سال آینده علی رغم موافقت با کاهش آن ، هنوز کسری کسری افزایش خواهد یافت.
 • سالوینی از دی مایو پشتیبان تهیه کنید – معاون دیگر نخست وزیر ماتئو سالوینی اضافه کرد که اگر کسری 0.1٪ بیشتر یا کمتر باشد و اتحادیه اروپا نتواند ایتالیا را به گروگان بگیرد ، بدش نمی آید. او فکر کرد تا آخر هفته ، بنابراین من حدس می زنم آنها با کسری کمتری پیش می روند. وی افزود که دولت از کمیسیون اروپا بازخورد مثبتی داشت اما در مورد اعداد صحبت نکرد.
 • اقلیم تجاری Ifo آلمان – انتظار می رفت که شرایط تجاری Ifo در آلمان از 1022.8 امتیاز قبلی به 102.3 واحد کاهش یابد. اما ، بیش از حد انتظار خنک شد زیرا رقم واقعی در 102.0 واحد رسید. اگرچه ، این شاخص نشان می دهد که فضای کسب و کار در آلمان هنوز قوی است.
 • ECB’s Praet ضعف اقتصادی را می پذیرد – پیتر پرات ، اقتصاددان ارشد بانک مرکزی اروپا ، اظهار داشت که واضح است که خطرات نزولی به میزان قابل توجهی افزایش یافته اند اما سرریز بسیار محدودی از بازار اوراق ایتالیا وجود دارد. من فکر می کنم ماریو دراگی امروز نیز به نوعی ظریف به نظر می رسد.
 • ECB’s Lautenschlager پیگیری می کند – سابین لاوتنشلاگر ، عضو بانک مرکزی اروپا ، افزود که رشد اقتصادی مطابق با پیش بینی های بانک مرکزی اروپا است و برنامه QE تا پایان سال جاری به پایان می رسد.
 • ترامپ برای بستن مرز مکزیک? – دونالد ترامپ امروز زود از خواب بیدار شد و در توئیت درباره بسته شدن دائمی مرز آمریکا و مکزیک در صورت لزوم توئیت کرد. مرز تیجوآنا و سن دیگو از هر دو جهت بسته شده است و ترامپ نیز از دیوار نام برد ، بنابراین شاید دیوار ساخته شود ، ببینیم.

 

جلسه ایالات متحده

 • دراگی رئیس ECB صحبت می کند – رئیس بانک مرکزی اروپا ماریو درگاهی حدود یک ساعت دیگر سخنرانی می کند. وی در مورد اقتصاد و سیاست های پولی در کمیته امور اقتصادی و پولی پارلمان اروپا شهادت خواهد داد. سایر اعضای بانک مرکزی اروپا نیز ضعف در اقتصاد منطقه یورو را تأیید کرده اند که اشاره به گفته های دراگی امروز دارد.
 • کارنی فرماندار BOE صحبت می کند – مارک کارنی بعد از ظهر امروز نیز سخنرانی خواهد کرد اما او در مورد کتابی به نام “سرمایه داری در آمریکا” صحبت می کند. A History “، بنابراین من نمی دانم که آیا او در سخنرانی خود سیاست پولی را لمس خواهد کرد یا خیر ، اما به هر حال ، Brexit اکنون تمام توجه را به خود جلب کرده است.
 • نخست وزیر انگلیس ممکن است بیانیه دهد – نخست وزیر انگلیس ، ترزا می اواخر امروز در اتاق عوام در مورد خروج از اتحادیه اروپا صحبت خواهد کرد. در اجلاس آخر هفته در بروکسل اتفاق جدیدی در مورد Brexit رخ نداده است ، بنابراین او احتمالاً همان نظراتی را که اخیراً شنیده ایم تکرار خواهد کرد.

 

در Sight معاملات می کند

EUR / USD خرس کنید

 1. روند اصلی هنوز نزولی است
 2. امتحان مجدد بالاتر کامل است
 3. میانگین های متحرک مقاومت ایجاد می کنند

نشانگر تصادفی در حال کاهش است

فروختیم EUR / USD چندی پیش به دلیل اینکه دولت ایتالیا کسری کمتری برای بودجه 2019 را پذیرفت ، احساسات بهتر بازار در حال صعود بود. اگر چه ، این روند بیشتر نزولی در روند نزولی بزرگتر به نظر می رسید و همانطور که شاخص تصادفی نشان می دهد ، روند بازگشت در نمودار H1 کامل بود. علاوه بر این ، دسته ای از میانگین های متحرک مقاومت ایجاد می کردند ، به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم کوتاه مدت این جفت ارز را داشته باشیم.

در نتیجه

بازارهای سهام در طی نشست اروپا با افزایش احساسات در بازارهای مالی افزایش یافتند. اما ، به نظر می رسد که صعود متوقف شده است و برخی از شاخص های اروپایی مانند CAC40 فرانسه در حال حاضر پایین تر هستند ، اما این حرکت اخیر بسیار ضعیف به نظر می رسد ، بنابراین در حال حاضر هیچ یک از دو طرف برای تجارت ایمن به نظر نمی رسند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner