سیگنال های فارکس جلسه کوتاه ایالات متحده ، 24 مه – بازهم معاملات داخلی با GBP

صورتجلسات سیاست پولی بانک مرکزی اروپا مهمترین رویداد فارکس امروز است. با این حال ، از آنجا که مقامات بانک مرکزی اروپا در چند روز گذشته بسیار سر و صدا بوده اند ، ما از قبل می دانیم که آنها چه فکر می کنند عجیب ترین اتفاق امروز در جفت GBP رخ داده است. این ارز قبل از انتشار خبر افزایش یافت. این سنبله به نظر من مثل تجارت خودی بود.

 

شخصی در انگلستان ONS درآمد کلانی کسب می کند

 

اگر قبل از انتشار گزارش فروش مجدد انگلستان اقدام قیمت را دنبال می کردید ، باید متوجه جهش پیپ 60-70 در جفت های GBP باشید. GBP / USD از نمودار 20 SMA در نمودار H1 جهش کرد و در مدت کوتاهی حدود 60 پیپ ادعا کرد و به 100 SMA رسید.

به نظر نمی رسد که یک اقدام طبیعی باشد. معمولاً اقدامات زیادی قبل از انتشار اخبار مهم اقتصادی صورت نمی گیرد. مواقعی که قبل از انتشار چنین اخباری تصحیح سریع یا موقعیت سریع معامله گران فارکس وجود دارد ، بسیار نادر است. حتی وقتی این اتفاق افتاد ، معمولاً اینطور به نظر نمی رسد. در صورت اقدام قبل از اخبار اقتصادی ، قیمت معمولاً در یک جهت افزایش نمی یابد. معمولاً به دلیل وحشت ، بیشتر یک اقدام پراکنده قیمت است که با حرکت سریع و پایین روبرو می شود.

این حرکت آنگونه نبود. GBP بدون نگاه به عقب افزایش یافت ، انگار که می دانست این بار فروش خرده فروشی عالی خواهد بود. فروش خرده فروشی ماه گذشته انگلیس بسیار وحشتناک بود زیرا بیش از 1٪ کاهش یافت. بنابراین ، اگر قبل از انتشار شماره های امروز حرکت وحشت در آخرین لحظه صورت می گرفت ، با توجه به فروش خرده فروشی وحشتناک در ماه گذشته ، باید روند نزولی داشت. اما ، این حرکت برعکس اتفاق افتاد.

بنابراین ، این نوع اقدامات قیمت در GBP به یک چیز اشاره دارد, بازرگانی داخلی. معاملات در داخل هنگامی اتفاق می افتد که فردی که از اعداد اقتصادی آگاه است سعی دارد با گشودن موقعیت های بزرگ در جهتی که داده نشان می دهد از آن بهره مند شود. گزارش فروش خرده فروشی انگلیس امروز بسیار عالی بود و یک تغییر کامل در مورد خواندن وحشتناک ماه گذشته بود.

کسی بدون شک از آن خبر داشت. آن شخص کیست؟ خوب ، کسی که در دفتر آمار ملی کار می کند بدیهی است ، یا خانواده های آنها. به یاد داشته باشید که همسر رئیس SNB (بانک ملی سوئیس) چند سال پیش تحت بازرسی در تجارت قرار گرفت. شهرت سوئیسی و SNB بسیار سختگیر و کم آب در هنگام انجام چنین مواردی است ، اما حتی در این صورت ، همسر رئیس SNB نمی توانست دست های خود را از پول آسان دور نگه دارد.

این نوع اتفاقات اغلب با انتشار اطلاعات از ONS در انگلیس اتفاق می افتد. منظور من اغلب چند بار در سال ، آن بچه ها احمق نیستند. تجارت داخلی مجازات قانونی دارد. اما ، برخی شلیک های بزرگ در آنجا فکر می کنند که آنها بالاتر از قانون هستند. اتفاقاً اینها فقط حرفهای من نیستند. این چیز در چند سال گذشته در انگلستان بارها دوباره ظاهر شده است.

 

 

صورتجلسه ECB

صورتجلسات ECB مهمترین رویداد فارکس امروز بود ، اما من انتظار اقدام زیادی در بازارها را نداشتم. به این دلیل که اخیراً بسیاری از اعضای بانک مرکزی اروپا صحبت کرده اند ، بنابراین عنصر غافلگیری که عامل اصلی بازار در فارکس است ، از بین رفته است. همه می دانند که بانک مرکزی اروپا (بانک مرکزی اروپا) قصد دارد کوتاه مدت انجام دهد. به هر حال ، در اینجا چند نکته برای صورتجلسه ECB آورده شده است:

  • بانک مرکزی اروپا فکر می کرد تورم در حال بازگشت به هدف 2٪ است اما اخیراً این انتظارات کاهش یافته است – آخرین گزارش تورم از منطقه یورو هیچ نشانه ای از افزایش قیمت را نشان نمی دهد. در 1.3٪ گیر کرده است
  • کاهش رشد اقتصادی گسترده بوده است – داده های نرم افزاری تولید و خدمات دیروز برای همه بسیار واضح است
  • خطرات حمایت گرایی آشکارتر شده است – صحبت با ترامپ اما ما می دانیم که او گوش نمی دهد
  • افزایش دستمزدها دلگرم کننده بوده است – حداقل برخی نظرات مثبت اما کجا اتفاق افتاده است ، ما شاهد فرار دستمزدها نیستیم ، نه در اروپا و نه در هیچ جای دیگر (پیامی برای رئیس من)

ما همه اینها را می دانستیم. امروز فقط تعدادی از مقامات بانک مرکزی اروپا و اتحادیه اروپا صحبت کردند. Katainen از اتحادیه اروپا گفت که ایالات متحده افزایش تعرفه ها بر روی خودروهای وارداتی مغایر قوانین سازمان تجارت جهانی است. صنعت اتومبیل آلمان بدلیل آن ضربه خواهد دید. بنابراین ، بسیاری از عدم اطمینان ها برای منطقه یورو و سایر نقاط جهان.


 

 

در Sight معاملات می کند

دلار NZD / USD

 

  • روند بزرگتر هنوز نزولی است
  • 100 SMA مقاومت ایجاد می کند

 

ما دیروز در سطح فعلی با نرخ NZD / USD کوتاه رفتیم. قیمت در طول شب کمتر شد اما مجدداً پشتیبانی شد. اگرچه ، به نظر می رسد این حرکت عقب نشینی بالاتر تمام شده است و 100 SMA اجازه نمی دهد که خریداران فشار بیشتری را فشار دهند. بنابراین ، به نظر می رسد که بازیابی مجدد کامل است. امیدواریم روند نزولی به زودی از سر گرفته شود.

 

در نتیجه

امروز بعداً ما فروش مسکن در ایالات متحده و رئیس BOE کارنی را خواهیم داشت. بیایید ببینیم که او در مورد گزارش عالی خرده فروشی چه گفته است. او ممکن است یک بار دیگر پیروزی را ادعا کند اما داده ها به او اجازه نمی دهند از آن لذت ببرد. من مطمئن هستم که اطلاعات ناامیدکننده اقتصادی بیشتری از انگلیس ارائه خواهد شد. به قول معروف ، بهار / تابستان فقط با یک گل همراه نیست.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map