24 تا 28 سپتامبر: هفته فارکس در پیش رو – ارقام FOMC ، RBNZ و تولید ناخالص داخلی در کانون توجه

چه خبر ، تاجران.

یک هفته آهسته بود زیرا بازارها در غیاب رویدادهای مهم اقتصادی نوسانات کمی نشان دادند. در هفته گذشته ، گرین بک با نزول کم 93.829 دلار روبرو شد ، در حالی که ین نیز در جمعه با کاهش درخواست تجدید نظر در پناهگاه امن ، ضعیف شد. سرمایه گذاران احساسات خود را تغییر دادند که درگیری تجاری چین و آمریکا به یک ضربه جهانی فوری منجر نمی شود.

بیشتر معامله گران نسبت به پیشبرد نرخ وجوه فدرال که قرار است در هفته آینده انجام شود ، در گرفتن معاملات نوسان مردد بودند. هفته آینده همچنین شامل چند رویداد اقتصادی با تأثیرپذیری بالا ، از جمله تصمیم Fed Rate ، بیانیه RBA Rate ، رئیس بانک مرکزی اروپا Draghi و بسیاری دیگر از رویدادهای اقتصادی کلان است. این چیزی است که می توان از آنها انتظار داشت …

لیست تماشای – رویدادهای برتر اقتصادی این هفته

دوشنبه – 24 سپتامبر

روز دوشنبه ، بانک های ژاپن و چین به مناسبت روز اعتدال پاییزی و جشنواره اواسط پاییز بسته می شوند. اکثر کارگزاران فارکس برای هر تعطیلات به جز روز کریسمس و سال نو باز هستند. اما نوسانات اغلب بسیار نازک باقی می ماند.

EUR – رئیس بانک مرکزی اروپا دراگی صحبت می کند

ساعت 13:00 (به وقت گرینویچ) ، رئیس جمهور دراگی قرار است در مورد اقتصاد و سیاست های پولی در کمیته امور اقتصادی و پولی پارلمان اروپا ، در بروکسل شهادت دهد. همانطور که می دانیم انتظار نمی رود Draghi تا سال 2019 با نرخ بهره بازی کند. بنابراین ، این سخنرانی ممکن است تأثیر خاموش داشته باشد ، مگر اینکه رئیس بانک مرکزی اروپا سرمایه گذاران را با چیز جدید شگفت زده کند.

سه شنبه – 25 سپتامبر

USD – اعتماد به نفس مصرف کننده CB

برای همه تازه واردین ، ​​اعتماد مصرف کننده یک نظرسنجی در مورد خانوارهای 5K است که از پاسخ دهندگان می خواهد سطح نسبی شرایط اقتصادی فعلی و آینده را از جمله در دسترس بودن نیروی کار ، شرایط کسب و کار و وضعیت کلی اقتصادی ارزیابی کنند. در ماه آگوست ، اطمینان مصرف کننده به 133.4 رسید و اکنون رقم 132.2 روی کارت ها است.

بگذارید اضافه کنم که اطمینان مصرف کننده با هزینه های مصرف کننده و در نهایت با تورم رابطه مثبت دارد. هرچه اعتماد به نفس بیشتری در مورد اقتصاد خود داشته باشید ، هزینه بالاتری را نیز صرف خواهید کرد و نتیجه آن تورم بالاتر خواهد بود. بنابراین ، برای ارز خوب ارزیابی می شود.

NZD – تراز تجاری

تراز تجاری تفاوت در ارزش کالاها و خدمات وارداتی و صادراتی در طول ماه گزارش شده است. اقتصاد نیوزیلند نیز صادرات محور است و بیشتر آن از طریق ارز خارجی تأمین می شود. بیشتر درآمد آنها از صادرات است. تراز تجاری نیوزیلند احتمالاً کسری -930 میلیون در برابر -143 میلیون دلار قبلی را نشان می دهد.

چهارشنبه – 26 سپتامبر

USD – جلسه سیاست پولی FED

روز چهارشنبه ، فدرال رزرو ، بانک مرکزی ایالات متحده ، توجه عمومی را جلب می کند زیرا انتظار می رود تصمیم نرخ بهره را منتشر کند. سرمایه گذاران به طور گسترده انتظار دارند که نتیجه آن افزایش نرخ بهره دیگری ، سوم سال باشد.

رئیس بانک فدرال جروم پاول اظهار داشت که معتقد است بانک فدرال باید به طور مداوم به افزایش هزینه های استقراض ادامه دهد و به نظر می رسد بازار آتی آنچه را می فروشد خریداری می کند.

افزایش نرخ بهره فدرال – آیا قیمت آن در سال است?

همه ما در مورد برنامه بانک فدرال برای افزایش نرخ بهره در سپتامبر و دسامبر اطلاع داریم. سرمایه گذاران در حال حاضر موقعیت های خود را برای اطمینان از حداکثر بازده دلار قرار داده اند. بنابراین ، انتظار افزایش نرخ بهره چیست?

به نظر من ، افزایش نرخ 2.25٪ قبلاً اثبات شده است. پاسخ اولیه احتمالاً جهش در دلار و سپس برگشت ناگهانی خواهد بود. به عنوان یک فکر دوم ، ممکن است در نسخه 2.25٪ شاهد یک پاسخ خاموش باشیم.

با این حال ، اگر فدرال رزرو نرخ بهره را با 50 واحد پایه به 2.50٪ افزایش دهد یا نرخ را افزایش ندهد و آن را همانطور که هست نگه ندارد ، معامله شگفت انگیزی خواهد بود. اما احتمال این سناریو بسیار کم است.

بعداً ، سرمایه گذاران بر روی انتشار پس از جلسه و کنفرانس مطبوعاتی پاول که در ساعت 19:30 (GMT) برگزار می شود ، 30 دقیقه پس از نرخ بهره صندوق سرمایه گذاری تمرکز می کنند. انتظار می رود تاجران در لبه صندلی های خود منتظر شنیدن نظرات پاول در مورد تورم و رشد دستمزد باشند. بنابراین ، من همچنین به دنبال سرنخ هایی در مورد افزایش نرخ های بعدی ، به ویژه آنچه آنها برای سال 2019 برنامه ریزی می کنند ، خواهم بود.

NZD – تصمیم سیاست پولی RBNZ

بانک رزرو نیوزلند اخیراً به سمت دووی حرکت کرده و درها را برای کاهش نرخ خط آزاد کرده است. با این وجود ، بعید است که آدریان اور ، فرماندار RBNZ و تیمش ، نرخ رسمی نقدی 1.75 درصدی را کاهش دهند. چه چیزی برای ما وجود دارد?

انتظار می رود Orr در ساعت 22:00 (GMT) یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کند و تکرار سیاست dovish و به ویژه اشاره به کاهش نرخ قریب الوقوع ممکن است بر دلار نیوزلند سنگینی کند.

پنجشنبه- 27 سپتامبر

USD – سفارشات کالاهای اصلی با دوام در متر مکعب

در ساعت 12:30 (به وقت گرینویچ) ، اداره سرشماری کالاهای اصلی با دوام را برای ایالات متحده آزاد می کند. این یک شاخص اقتصادی است که تغییر در ارزش کل سفارشات خرید جدید ارسال شده توسط تولید کنندگان برای کالاهای بادوام ، به استثنای اقلام حمل و نقل را اندازه گیری می کند.

انتظار می رود که سفارشات 0.4٪ افزایش یابد که بالاتر از سود 0.1٪ در آگوست 2018 است. با نگاهی به شش ماه گذشته تاریخ ، کالاهای با دوام اصلی انحراف زیادی از پیش بینی و ارقام قبلی نشان داده اند که در واقع بسیار خوب از دیدگاه تجاری هرچه بیشتر انحراف پیدا کند ، شانس بیشتری برای گرفتن نوسانات قیمت داریم.

USD – تولید ناخالص داخلی نهایی q / q

این رقم سه ماهه است و تأثیر خوبی در بازارهای مالی دارد. در سه ماهه دوم 2018 ، اقتصاد ایالات متحده با سرعت 4.2٪ سالانه رشد کرد که سریعترین رشد در چهار سال گذشته است. انتظار می رود انتشار Q3 تولید ناخالص داخلی نیز اعداد مشابهی را نشان دهد و به ترامپ اجازه دهد یک دور پیروزی دیگر را تجربه کند. انتشار 3.5 یا پایین تر می تواند باعث فروش شدید دلار شود.

جمعه – 28 سپتامبر

GBP – حساب جاری

پیش بینی می شود اداره آمار ملی در ساعت 8:30 (GMT) حساب جاری را آزاد کند. این یک تفاوت در ارزش بین کالاهای وارداتی و صادراتی ، خدمات ، جریان درآمد و نقل و انتقالات یک طرفه در سه ماهه قبل است. انتظار می رود ارقام نشان دهنده کسری تجاری 19.4 میلیارد در مقابل 17.7 میلیارد در ژوئن 2018 باشد.

GBP – تولید ناخالص داخلی نهایی q / q

پیش بینی می شود اداره آمار ملی رقم تولید ناخالص داخلی را در ساعت 8:30 (GMT) منتشر کند. پیش بینی می شود تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در برابر 0.4٪ در مقابل 0.4٪ در سه ماهه قبل بدون تغییر باقی بماند.

با این حال ، با توجه به جهش اخیر ارقام تورم انگلستان از 2.5 to به 2.7 e ، آیا می توان انتظار بازخورد تولید ناخالص داخلی را داشت؟ خوب ، ما باید آماده آن باشیم. با انتشار اخبار مثبت ، استرلینگ می تواند صعودی باقی بماند زیرا انتظار می رود BOE (بانک انگلیس) در جلسات سیاست های پولی خود لحن عوضی را حفظ کند.

CAD – تولید ناخالص داخلی در هر متر

به همین ترتیب ، آمار کانادا قرار است تولید ناخالص داخلی را در ساعت 12:30 (GMT) منتشر کند. تاجران ، واقعاً جالب خواهد بود که ببینیم تعرفه های اخیر ایالات متحده چگونه بر بهره وری کانادا تأثیر گذاشته است.

انتظار اقتصاددانان 0.1٪ است ، در حالی که 0.0٪ است. احتمالاً حداقل تا زمان انتشار خبر از Loonie پشتیبانی می کند. بهترین ها و تقویم اقتصادی FX Leaders برای پوشش زنده و سیگنال های تجارت فارکس در ارتباط باشید. آخر هفته عالی داشته باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner