22 تا 26 اکتبر: هفته فارکس در پیش رو – سیاست های پولی BOC و ECB در رادار!

این هفته برای گرین بک کاملاً مثمر ثمر بود زیرا شاخص دلار آمریکا روز پنجشنبه نزدیک به بالاترین سطح یک هفته ای جهش کرد زیرا بازده خزانه داری افزایش یافت. بیشتر این موارد پس از دقایقی از نشست فدرال رزرو در ماه سپتامبر نشان داد که سیاست گذاران بانک فدرال در مورد نیاز به افزایش بیشتر هزینه های وام متحد هستند.

این یک هفته سرگرم کننده بوده است و از Federal Reserve بخاطر ایجاد نوسانات گسترده در بازار تشکر ویژه ای شده است زیرا رهبران تیم FX توانستند 28 معامله را از آن خود کنند که از این تعداد 20 معامله بسته شده و 71٪ موفقیت را نشان می دهد.

هفته آینده همچنین دارای چند رویداد اقتصادی با تأثیر بالا ، که شامل گزارشات سیاست پولی بانک مرکزی کانادا و بانک مرکزی اروپا است. سرمایه گذاران همچنین برای تعیین روند بیشتر در Greenback بر داده های q / q Advance GDP از ایالات متحده تمرکز خواهند کرد. این چیزی است که می توان از آنها انتظار داشت …

لیست تماشای – رویدادهای برتر اقتصادی این هفته

دوشنبه – 22 اکتبر

در روز دوشنبه ، به دلیل عدم وجود اصول اساسی ، احتمالاً بازار در محدوده های محدود ادغام خواهد شد. تقویم اقتصادی روز دوشنبه چندان ارائه نمی دهد و سرمایه گذاران به دنبال تجارت تنظیمات تجارت فنی هستند.

AUD – دستیار RBA Gov Debelle صحبت می کند

گای دبل ، معاون فرماندار بانک رزرو استرالیا قرار است در کنفرانس بین المللی مبادله و مشتقات بین المللی ، در سیدنی سخنرانی کند. انتظار می رود س questionsالات مخاطبان ساعت 22:35 (GMT).

دبل مسئول مشاوره به اعضای هیئت مدیره بانک رزرو – که تصمیم می گیرند نرخ های اصلی بهره کشور را تعیین کنند – در مورد مسائل اقتصادی است و از مشاغل عمومی او معمولاً برای انداختن سرنخ های ظریف در مورد تغییر سیاست های آینده استفاده می شود ، به همین دلیل اظهارات وی می تواند مهم باشد برای Aussie.

سه شنبه – 23 اکتبر

GBP – BOE Gov Carney صحبت می کند

روز سه شنبه ساعت 15:20 (به وقت گرینویچ) قرار است مارک کارنی ، فرماندار BOE در یک کنفرانس یادگیری ماشین به میزبانی دانشگاه تورنتو سخنرانی کند. وی به عنوان رئیس بانک مرکزی که نرخ بهره کوتاه مدت را کنترل می کند ، بیش از هر شخص دیگری بر ارزش پول کشور تأثیر دارد. بازرگانان مشاغل عمومی وی را دقیقاً مورد بررسی قرار می دهند ، زیرا آنها اغلب برای رها کردن سرنخ های ظریف در مورد سیاست های پولی در آینده مورد استفاده قرار می گیرند.

با این حال ، ممکن است این رویداد بی صدا شود زیرا انتظار نمی رود فرماندار BOE در مورد رویداد سیاست پولی صحبت کند. با این حال ، س questionsالات مخاطبان می توانند سرنخی از تصمیمات سیاستی آینده ایجاد کنند.

USD – اعضای BOM صحبت می کنند

در ساعت 17:30 (به وقت گرینویچ) انتظار می رود رافائل بوستیک ، رئیس بانک مرکزی آتلانتا ، در مورد اقتصاد و سیاست های پولی در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا ، در باتون روژ صحبت کند. خانه برای س questionsالات مخاطبان افتتاح خواهد شد ، بنابراین ، احتمال س questionsالات بدون ساختار و پاسخ های غیر ساختاری در آنجا باقی می ماند. این می تواند در معاملات نوسانات ناگهانی در بازار مفید باشد.

چهارشنبه – 24 اکتبر

EUR – منطقه یورو

روز چهارشنبه ، دفتر اقتصادی به طور کامل با تعدادی از ارقام PMI که مربوط به منطقه یورو است ، پر شده است ، اما قبل از اینکه ما در مورد آن به طور مفصل صحبت کنیم ، بیایید ببینیم رقم PMI چیست و چگونه می تواند بر بازار تأثیر بگذارد.

PMI مخفف Purchasing Managers ’Index است و شاخص اصلی سلامت اقتصادی است. مشاغل به سرعت به شرایط بازار پاسخ می دهند و مدیران خرید آنها شاید جدیدترین و مرتبط ترین دیدگاه را در مورد دیدگاه شرکت در مورد اقتصاد داشته باشند.

این ارقام با نرخ معیار 50 مقایسه می شود. بالای 50 نشان دهنده گسترش صنعت است ، در زیر انقباض نشان می دهد. در واقع ، اقتصادهای بزرگ جهانی این رقم را کاملاً بالاتر از 50 منتشر می کنند ، به همین دلیل درک تأثیرات آن بر بازار ارز برای سرمایه گذاران دشوار است.

بنابراین چگونه ارقام PMI را معامله کنیم?

Fellas ، ایده این است که مقدار فعلی PMI را با برآورد آن و ارقام قبلی مقایسه کنید. بنابراین ، اگر میزان انتشار به طور قابل توجهی بالاتر یا کمتر از پیش بینی و رقم گذشته باشد ، تعیین جهت حرکت برای ما بسیار آسان خواهد بود ، صرف نظر از اینکه در 50 یا بالای 50 معیار است..

حال بیایید نگاهی به ارقام برنامه ریزی شده PMI امروز بیندازیم …

  • PMI ساخت فلش فرانسه – این رقم در ساعت 7:15 (GMT) با پیش بینی 52.4 در مقابل 52.5 طی ماه گذشته اعلام می شود.
  • PMI خدمات فلش فرانسه – در کنار PMI ساخت فرانسه ، PMI خدمات نیز مشاهده خواهد شد. پیش بینی می شود که اندکی به 54.7 در مقابل 54.8 کاهش یابد.
  • PMI ساخت فلش آلمان – داده ها بلافاصله پس از 15 دقیقه خدمات و تولید PMI فرانسه در ساعت 7:30 (GMT) منتشر می شوند. پیش بینی منفی است و انتظار می رود از 53.7 به 53.5 کاهش یابد.
  • PMI خدمات فلش آلمان – برنامه ریزی شده با پیش بینی 55.5 ، کمی کمتر از رقم ماه قبل 55.9 است.
  • فلش ساخت PMI – این رقم در ساعت 8:30 (GMT) اعلام می شود و همچنین انتظار می رود از 54.7 به 54.9 کاهش یابد.

تأثیر بالقوه: یورو واحد پول می تواند تحت فشار فروش باقی بماند زیرا بیشتر ارقام منفی پیش بینی می شوند. ارقام خدمات و تولید PMI در اروپا از ابتدای سال 2018 کاهش یافته است ، این دلیل اصلی این است که بانک مرکزی اروپا در افزایش نرخ بهره مردد است.

CAD – گزارش سیاست های پولی

در روز چهارشنبه ، بانک کانادا همراه با سایر داده های اقتصادی مرحله مرکزی را در پیش خواهد گرفت.

BOC یکی از معدود بانک های مرکزی در میان اقتصادهای لیبرال (غیر از فدرال رزرو ایالات متحده) بوده است که با وجود بحران ها و جنگ تجاری توانسته نرخ بهره را افزایش دهد. بانک کانادا از سال 2017 چهار بار نرخ را افزایش داده و اکنون انتظار می رود 0.25٪ افزایش نرخ دیگر را در روز چهارشنبه انجام دهد.

احتمال افزایش نرخ چقدر است?

اقتصاددانان در مورد افزایش نرخ اضافی بسیار خوش بین هستند و این بیشتر به دلیل نتیجه موفقیت آمیز مذاکره مجدد NAFTA در اوایل ماه است. بنابراین ، احساسات افزایش نرخ بهره احتمالاً دلار کانادا را حفظ خواهد کرد.

چه اتفاقی می افتد که BOC نرخ بهره را افزایش دهد?

تا چهارشنبه ، Loonie احتمالاً تجارت صعودی خواهد داشت زیرا سرمایه گذاران در افزایش نرخ بهره قیمت گذاری می کنند.

اگر BOC در واقع نرخ یک شبه 25 واحد پایه را افزایش دهد ، ممکن است شاهد یک خرید شدید در CAD باشیم اما می تواند کوتاه مدت باقی بماند و بازار ممکن است سودآوری خود را معکوس کند.

در حالی که ، در صورت عدم تغییر در نرخ شبانه ، ممکن است در اولین دقیقه انتشار خبر شاهد فروش چشمگیر حداقل 100 -200 پیپ باشیم. بنابراین ، برای این فرصت آماده باشید.

پنجشنبه – 25 اکتبر

EUR – تصمیم سیاست بانک مرکزی اروپا

نرخ سرمایه گذاری اصلی – در ساعت 11:45 (GMT) ، بانک مرکزی اروپا نرخ بهره خود را (نرخ بهره) آزاد می کند که به طور گسترده ای انتظار می رود بدون تغییر 0.00٪ باشد. به دلیل کنجکاوی ، افزایش اولیه نرخ در اواسط سال 2019 پیش بینی شده است.

بنابراین ، ما می توانیم منتظر چه چیزی در این جلسه باشیم؟ این ماریو دراگی و کنفرانس مطبوعاتی او است.

کنفرانس مطبوعاتی بانک مرکزی اروپا – انتظار می رود که بانک مرکزی اروپا در این ماه به سختی ایستادگی کند و سرمایه گذاران حدس می زنند که ممکن است نکاتی در مورد برنامه های خود برای شروع کاهش خرید اوراق قرضه خود در سال جاری ارائه دهد. هرگونه ارتقا or یا کاهش نرخ تورم و پیش بینی تولید ناخالص داخلی ممکن است گویای اقدامات بعدی توسط بانک مرکزی باشد. به طور کلی ، هیچ حرکت بزرگی در مورد این نسخه انتظار نمی رود.

جمعه – 26 اکتبر

USD – پیش تولید ناخالص داخلی q / q

این یک تغییر سالانه در مقدار تعدیل شده تورم در کلیه کالاها و خدمات تولید شده توسط اقتصاد است. دفتر تحلیل اقتصادی قرار است داده های تولید ناخالص داخلی ایالات متحده را در ساعت 12:30 (GMT) منتشر کند. پیش بینی می شود تولید ناخالص داخلی پیشرفته از 4.2٪ به 3.3٪ سقوط کند. برای تازه واردان ، اگر رقم واقعی بیش از 3.3٪ افزایش یابد ، این دلیل محکمی برای در نظر گرفتن دو افزایش نرخ اضافی از بانک مرکزی است..

تأثیر بر روی ابزارهای مختلف تجاری

دلار آمریکا – پیش بینی های تولید ناخالص داخلی بیش از 3.3٪ می تواند حرکت صعودی در دلار را تحریک کند. با این حال ، گرین بک با انتشار کمتر از 3.3 GDP تولید ناخالص داخلی می تواند با افت شدیدی روبرو شود ، زیرا در حال حاضر زیر 4.2 rate نرخ رشد سه ماهه قبلی است.

طلا – به همین ترتیب ، تولید ناخالص داخلی منفی به دلیل همبستگی منفی بین طلا و دلار ، امواج صعودی طلا را تحریک خواهد کرد.

شاخص های سهام – همانطور که می دانید تولید ناخالص داخلی بهتر از حد انتظار برای اقتصاد خوب تلقی می شود. اما در عین حال ، احتمال افزایش نرخ بهره را افزایش می دهد. بنابراین ، با انتشار تولید ناخالص داخلی مثبت ، فقط در ساعات اولیه انتظار داریم که در شاخص های بازار سهام ایالات متحده حرکت صعودی داشته باشیم. احتمال چرخش نزولی در آنجا باقی خواهد ماند زیرا سرمایه گذاران بازار سهام واقعاً نرخ های بالاتر بهره را دوست ندارند.

فعلاً تقریباً همین است. ما فقط تمام مواردی را که باید قبل از معامله در هفته آینده بدانید پوشش دادیم. بهترین ها و منتظر رهبران FX برای تنظیمات هیجان انگیز تجارت و سیگنال های تجارت فارکس باشید.

آخر هفته عالی داشته باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner