2 رویداد مهم که باید از هفته آینده آگاه باشید

این هفته از نظر بازاری قابل توجه نبوده است نوسان. البته فرصتهای معاملاتی وجود داشت ، اما حرکتهای بزرگ اکثراً از بین رفته بود. امیدوارم در این هفته طلا معامله کنید. این قطعاً یکی از بهترین ابزارها برای معامله بود و در چند روز گذشته معاملات مناسبی ایجاد کرد. قبل از اینکه به طلا نگاه کنیم ، بیایید ابتدا چند جفت FX را بررسی کنیم.

 

USD / CAD – معاملات ناخواسته

2 رویداد مهم که شما نیاز دارید 1نمودار روزانه USD / CAD

در مورد USD / CAD چه بگویم؟ ممم … این یکی از روی حیله و تزویر است. من امیدوار بودم که بتوانیم شکاف قانع کننده ای از سر و شانه خط گردن در نمودار بالا. اگر مقاله من را خوانده اید, 2 دلیل اینکه دلار کانادا در حال حاضر چکش می خورد, این نمودار را می دیدید:

2 رویداد مهم شما نیاز دارید 2نمودار روزانه USD / CAD (22 فوریه)

این تصویر روز چهارشنبه قبل از عکس گرفته شده است FOMC صورت جلسه برگزار شد دلار کانادا در آن مرحله عملکرد بسیار ضعیفی داشت و تضعیف بیشتر در برابر دلار آمریکا محتمل به نظر می رسید.

همانطور که در نمودار اول مشاهده کردید ، محصولات USD / CAD به طور ناگهانی تغییر کرده است. این جفت ارز هم اکنون زیر میانگین متحرک 200 روزه و میانگین متحرک نمایی 20 روزه خود معامله می کند. یکی از چند نکته مثبتی که در حال حاضر می توانیم در مورد این جفت بگوییم این است که شمع امروز برخی از رد های صعودی منطقه “پشتیبانی قوی” را نشان می دهد که توسط جعبه آبی و زرد در نمودار اول این مقاله نشان داده شده.

اینجاست که باید از بازه زمانی هفتگی کمک و چشم انداز بیشتری بخواهیم. ببینید ، ما در اینجا کمی مشکل داریم. در حال حاضر این جفت ارز پشتیبانی می شود ، اما در زیر دو میانگین متحرکی که قبلاً ذکر کردم معامله می شود که نشان دهنده ضعف است. بیایید نمودار هفتگی را بررسی کنیم:

2 رویداد مهم که نیاز دارید 3نمودار هفتگی USD / CAD

در اینجا ما یک شمع هفتگی می بینیم که نمی توانیم آن را نادیده بگیریم – یک شمع سوزنی که میانگین متحرک نمایی 20 هفته را رد می کند. یک سیگنال نزولی صریح. آیا شما می گویید این شروع به کسالت بیشتر و بیشتر می کند?

نکته دیگری که امروز (جمعه) متوجه آن شدم ، این است که دلار کانادا در لحظه ای که عملکرد آن در برابر دلار را با عملکرد سایر ارزهای اصلی در برابر دلار آمریکا مقایسه می کنیم ، نسبتاً قوی است. به عنوان مثال ، پوند و دلار استرالیا امروز با دلار چکش خوردند ، در حالی که دلار کانادا در واقع در برابر دلار آمریکا رشد کرد ، اگرچه این مقدار زیاد نبود. یورو و فرانک سوئیس نیز در برابر دلار کاهش یافت ، اگرچه به اندازه پوند و Aussie نبود.

نکته ای که من عرض می کنم این است: دلار کانادا در حال حاضر به طور کلی قوی است و در دو روز گذشته محصولات فنی تغییر قابل توجهی داشته اند. اگر مدت طولانی در معرض USD / CAD هستید ، باید در اینجا مراقب باشید ، و شاید فرصت مناسبی برای کوتاه کردن این جفت در هفته های آینده وجود داشته باشد. بیایید تنظیمات تجاری را در نمودار هفتگی بررسی کنیم:

2 رویداد مهم که نیاز دارید 4نمودار هفتگی USD / CAD

ورود کوتاه باید با اصلاح 50٪ شمع سیگنال (آخرین شمع این نمودار) انجام شود. ضرر توقف چند پیپ بالاتر از بالای شمع است و سود مصرفی 1.28274 تعیین می شود که مقداری بیش از سه برابر فاصله ضرر توقف را به ما می دهد. این یک تنظیم تجاری تهاجمی است. اگر دوست دارید با تأیید بیشتر معامله کنید ، همیشه می توانید شکست شمع سیگنال را با افت ضرر بالای بالای شمع معامله کنید. اگرچه این به توقف ضرر بزرگتری نیاز دارد و هدف بالقوه سود شما را محدود می کند.

اولین واقعه مهم سخنرانی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور جدید ایالات متحده ، روز سه شنبه در ساعت 21:00 به وقت گرینویچ ، شما باید در هفته پیش از آن آگاه باشید. این بسیار مهم است زیرا بازارهای مالی واقعاً به آنچه او می گوید حساس هستند.

دومین خطر رویداد سطح بالا به صورت تصمیم نرخ بهره توسط بانک کانادا (BoC) در روز چهارشنبه در ساعت 15:00 به وقت گرینویچ ارائه می شود. این پتانسیل برای حرکت قهری دلار کانادا را دارد. باید یک کنفرانس مطبوعاتی یا سخنرانی توسط فرماندار BoC آقای استفان پولوز برای همراهی تصمیم گیری نرخ وجود داشته باشد ، که به راحتی می تواند نوسانات بیشتری نسبت به خود تصمیم ایجاد کند. انتظار می رود که BoC نرخ آنها را 0.5٪ ثابت نگه دارد ، اما بگذارید ببینیم چه اتفاقی می افتد در روز چهارشنبه.

 

طلا – عملکرد چشمگیر!

2 رویداد مهم که نیاز دارید 5نمودار روزانه طلا

قیمت طلا هنوز در حال صعود است. این فلز گرانبها پس از یک روز معاملات چشمگیر دیگر ، ارزش هر اونس خوب 1255.97 دلار است. همانطور که قبلاً اشاره کردم ، این یک ابزار عالی برای تجارت در هفته گذشته بوده است ، به دلیل حرکت مناسب به سمت بالا. این مهم است ، زیرا بسیاری از جفت های FX در همان دوره تقریباً به صورت پهلو معامله کرده اند. من واقعاً خوشحالم که به تازگی ارائه خدمات را شروع کرده ایم سیگنال های تجاری در مورد طلا ، زیرا من این کالا را یک ابزار مالی مهم می دانم که اغلب نوسانات خوبی را به همراه دارد و می تواند مکمل بسیار خوبی برای هر نمونه کار باشد.

خط افقی سیاه و سفید در نمودار بالا سطح مهمی را نشان می دهد که در روزها و هفته های آینده می توانیم به دنبال سیگنال های خرید باشیم. با این حال ، قیمت مجدداً در این سطح تضمین نشده است ، اما امیدوارم که باشد.

 

EUR / USD – فقط ماشه را بیرون بکشید

2 رویداد مهم که به آن نیاز دارید 6نمودار روزانه EUR / USD

شمع امروز که 20-EMA را رد کرد ، به نظر من یک سیگنال فروش واقعا جذابی است. این واقعیت که این شمع زیر قیمت بازشده بسته می شود ، به قدرت این سیگنال نیز می افزاید. من چند دقیقه پیش دو سفارش در بازار انجام دادم ، با اهداف مختلف. توقف ضرر چند پیپ بالاتر از بالاترین قیمت امروز است. من همچنین یک سقف سفارش فروش در سطح 50 retracement اصلاح شده شمع امروز قرار دادم ، همچنین با ضرر توقف بیش از بالاترین قیمت امروز. اگر می خواهید این جفت را هفته آینده معامله کنید ، باز هم ممکن است فرصتی برای استفاده از این تنظیم خاص وجود داشته باشد.

با تجارت خود موفق باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner