سیگنال های فارکس جلسه کوتاه ایالات متحده ، 19 ژوئیه – بازارهای آرام در آستانه رویدادهای مهم هفته های آینده

معامله گران فارکس اخیراً بر روی دلار تمرکز کرده اند و سعی می کنند بفهمند FED در جلسه هفته آینده چه میزان نرخ بهره را کاهش می دهد. پنجشنبه گذشته ، پس از اظهارات FED’s Williams که گفت که FED می تواند تهاجمی تر باشد و بازارها کاهش نرخ 0.50، را پیش بینی کنند ، که بیش از 0.25 expected انتظار می رود ، نزول USD تقریباً 100 پیپ کاهش یافت. اما ، یکی دیگر از اعضای FED روز جمعه ظاهر شد و گفت که کاهش نرخ 25 بیت در ثانیه مناسب است و دلار معکوس می شود. امروز تقویم اقتصادی چیز زیادی ندارد و معامله گران فارکس در حاشیه قرار می گیرند ، با توجه به اینکه در دو هفته آینده برخی از رویدادهای مهم وجود دارد.

روز پنجشنبه ، بانک مرکزی اروپا جلسه خود را برگزار می کند و احتمالاً این بار نرخ بهره را کاهش می دهند. تحلیلگران انتظار دارند دو نرخ كاهش 10 بیتی در سال جاری داشته باشد و اگر ECB آن را تأیید كند ، یورو احتمالاً وارد مرحله نزولی دیگری خواهد شد. جلسه FED چهارشنبه هفته آینده است و انتظار می رود که آنها نرخ 25bps را نیز کاهش دهند ، اما ممکن است در سال جاری درهای کاهش نادرتر را باز بگذارند ، به همین دلیل معامله گران اکنون تمایلی به گرفتن طرف ندارند. ایالات متحده آمریکا تیم تجاری هفته آینده نیز راهی چین خواهد شد و شایعات می گویند که سرانجام ممکن است اکنون یک معامله تجاری به دست بیاوریم ، اما در چند سال گذشته اوضاع هرگز مطابق انتظار پیش نرفته است ، بنابراین خانه خود را در این مورد شرط نگذارید. اگرچه قبل از هر چیزی ، رهبری محافظه کار فردا در انگلیس تصمیم گرفته می شود و GBP پیش از آن رویداد رو به کاهش است.

جلسه اروپا

  • اقتصاد انگلیس ممکن است برای NIESR در رکود باشد – شرکت نقشه برداری NIESR انگلیس می گوید که 25٪ احتمال دارد که انگلیس در حال حاضر دچار رکود فنی شود. آنها احتمال وجود Brexit بدون معامله را 40٪ و احتمال سقوط شدید در مورد Brexit بی نظم و بدون معامله را می بینند. اما پیش بینی فعلی فرض می کند که از Brexit بدون توافق جلوگیری شده است و به طور کلی رشد تولید ناخالص داخلی 2019 با 1.2٪ ، رشد تولید ناخالص داخلی 2020 با 1.1٪ تحت این فرض.
  • ایالات متحده صدای ایران را نرم می کند – ایالات متحده قبلاً جمعه گذشته به ایران درباره “عواقب جدی” هشدار داده بود ، اما امروز مایك پمپئو ، وزیر امور خارجه آمریكا گفت كه آمریكا خواهان جنگ با ایران نیست. مراقبت از کشتی های خود به انگلستان بستگی دارد (وقتی در مورد حادثه توقیف نفتکش انگلیسی س Britishال شد).
  • ترکیه درباره تعرفه های احتمالی ایالات متحده اظهار نظر می کند – مولوت چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه در اوایل امروز اظهار نظر کرد که ترامپ نمی خواهد علیه ترکیه تحریم کند. وی افزود: درباره تحریم های آمریکا در رابطه با قرارداد اس -400 با روسیه عدم اطمینان وجود دارد. این احتمالاً هیچ چیز نخواهد بود ، اما اگر تشدید شود ، یک عامل خطر دیگر برای بازارهای مالی خواهد بود ، بنابراین ما باید مراقب آن باشیم.

جلسه آمریکا

  • فروش عمده کانادایی – فروش عمده در این سال در کانادا بسیار چشمگیر بوده است. آنها هر ماه انتظارات را پشت سر گذاشته اند و در ماه آوریل نیز همانطور که گزارش منتشر شده در ماه گذشته نشان داد ، 1.7٪ رشد کردند ، اگرچه امروز با کاهش مجدد به 1.6٪ رسید. برای ماه مه انتظار می رفت که فروش عمده 0.8٪ افزایش یابد ، اما در آن ماه منفی شد و در عوض 1.8٪ کاهش یافت.
  • ارسال مجدد پیام ترامپ درباره FED – رئیس جمهور ایالات متحده ، دونالد ترامپ ، گوش های FED را با توییت ها و نظرات در مورد اینکه چقدر عالی می بود اگر FED کمتر جادو می کرد ، منفجر می کند. او امروز بار دیگر توئیتی را منتشر کرد: “تقریباً بدون تورم ، کشور ما بی دلیل مجبور به پرداخت نرخ بهره بسیار بیشتر از سایر کشورها فقط به دلیل داشتن یک فدرال رزرو بسیار اشتباه است. بعلاوه ، سختگیری کمی همچنان ادامه دارد و رقابت برای کشورمان را دشوارتر می کند. همانطور که خوب است … .. همانطور که ما انجام داده ایم ، می توانست خیلی بهتر باشد. هزینه های نرخ بهره باید بسیار کمتر بود, & تولید ناخالص ملی & ثروت کشور ما بسیار بالاتر است. چنین اتلاف وقت & پول همچنین ، بسیار ناعادلانه است که کشورهای دیگر ارزهای خود را دستکاری می کنند و پول را به داخل پمپاژ می کنند! اگر در واقع اقتصاد کاهش یابد ، کاهش عمیق تر برای فدرال رزرو بسیار هزینه بر است! در حال حاضر بسیار ارزان ، در واقع مولد ، برای حرکت. بانک فدرال مطرح کرد & خیلی زیاد سفت شد & خیلی سریع. به عبارت دیگر ، آنها آن را از دست دادند (بزرگ!). دوباره آن را از دست ندهید! “
  • چشم انداز Boeing کاهش یافته است – آژانس خبری رتبه بندی اعتبار فیچ گزارش خود را برای بوئینگ منتشر کرد. آنها رتبه بندی شرکت را در A تأیید کردند ، اما چشم انداز را به منفی کاهش دادند. اگرچه ، پس از سقوط ، من فکر نمی کنم که وضعیت برای بوئینگ بهبود یابد تا چندین سال ، البته بدون تصادفات بعدی.

در Sight معاملات می کند

خرس GBP / USD

  • روند نزولی است
  • بازده بالاتر در نمودار H4 قرار دارد
  • اصول اساسی نزولی است

مبلغ بالاتر برای GBP / USD کامل است

GBP / USD همچنان در روند نزولی قوی باقی می ماند زیرا انگلیس بدون معامله از اتحادیه اروپا خارج می شود و در اوایل هفته گذشته شاهد بودیم که این جفت ارز به طور خلاصه به زیر 1.24 رسید. با پیشرفت هفته و افزایش 170 پیپ قیمت معکوس شد اما صعود در 100 SMA (سبز) در نمودار H4 به پایان رسید. بعد از یک شمعدان بزرگ دوجی در روز جمعه که یک سیگنال معکوس است ، این جفت دوباره نزولی شد و امروز هم پایین می آید. فردا مسابقه رهبری Tory است ، بنابراین من انتظار دارم که این جفت حداقل تا آن زمان نزولی باشد.

در نتیجه

به دلایلی امروز بازارها بسیار ساکت بوده اند. در دو هفته آینده ، ما چند رویداد مهم مربوط به فارکس داریم. تقویم اقتصادی بسیار سبک است و علاوه بر این ، این هفته آخر ماه جولای است. معامله گران موسسه در ماه اوت پرواز می کنند و ممکن است آنها در حال آماده شدن برای ترک میزهای خود باشند ، بنابراین برای اقدامات عجیب قیمت در هفته های آینده آماده باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map