کارگزاران فارکس براساس کشور

برای یک تاجر تازه کار فارکس که به دنبال کارگزار است ، ممکن است به نظر برسد که تعداد بی شماری از کارگزاران فارکس برای انتخاب وجود دارد و ممکن است انتخاب غیرممکن باشد. در واقع تعداد زیادی از کارگزاران مختلف فارکس وجود دارد و حتی معامله گران باتجربه گاهی اوقات در تصمیم گیری با کدام یک معامله دشوار هستند. کارگزاران مختلف ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند و خدمات مختلفی را ارائه می دهند ، برخی از آنها از دیگران قابل اطمینان ترند و انتخاب کارگزار مورد اعتماد شما بسیار مهم است. نکته مهم در انتخاب کارگزار مناسب فارکس این است که بدانید به دنبال چه چیزی بگردید. مهمترین تفاوت بین کارگزاران مختلف فارکس چیست و چگونه می دانیم به دنبال آنها بگردیم?

من می خواهم به سه جنبه مختلف بپردازم که کارگزاران فارکس را از یکدیگر متفاوت می کند. من معتقدم که در هنگام انتخاب یک کارگزار فارکس برای کار کردن ، باید ابتدا این سه عامل را در نظر گرفت. این عوامل بسیار مهم هستند و تحت هیچ شرایطی نباید به خطر بیفتند.

قابلیت اطمینان بستر تجارت

هر کارگزار فارکس بستر معاملاتی خود را دارد که رابط کاربری شما با کارگزار است. این بستر تجاری به اشکال مختلف (مبتنی بر مرورگر ، سیستم عامل دسکتاپ ، سیستم عامل تلفن همراه) ارائه می شود و از آنجا که رابط کاربری مستقیم شما با کارگزار یکی از مهمترین جنبه های انتخاب کارگزار است.

در بازرسی از عوامل مختلف باید فاکتورهای زیادی را در نظر گرفت سیستم عامل های معاملات فارکس اما به طور کلی مهمترین آن ثبات آن است. داشتن همه ویژگی های مورد نیاز مهم است ، اما مهم نیست که این پلت فرم درصورت نیاز بیشتر از کار می افتد ، چند ویژگی مختلف را ارائه می دهد.

مهمترین زمانها برای معاملات فارکس زمانی است که رویدادهای بزرگ اقتصادی بر بازار تأثیر می گذارد ، اما اینها همچنین زمانهایی است که سیستم عاملهای تجاری شلوغ تر هستند. اگر می خواهید از این فرصتهای مهم فرصت برای سودآوری استفاده کنید باید مطمئن شوید که سیستم عامل شما می تواند بار را تحمل کند و دقیقاً هنگامی که می خواهید تجارت را باز یا بسته کنید خراب نمی شود.

اگر شما یک تاجر تهاجمی هستید و می خواهید از سودهای بزرگ سود کسب کنید ، معاملات مکرر ثبات سیستم عامل خود را در اولویت اصلی خود قرار می دهند. معامله گران ظریف تر ، که روز به روز بازار را رصد نمی کنند ، اگر به جای مزیت های مختلف باشد ، می توانند از ثبات سیستم عامل سازش کنند..

هنگامی که ثبات یک سیستم عامل را ارزیابی کردید ، می توانید جنبه های مختلف یک سیستم عامل تجارت را نیز بررسی کنید. آیا کاربر پسند است یا پیمایش باعث اتلاف وقت زیادی می شود؟ آیا تمام ویژگی های مورد نظر شما را فراهم می کند?

مقررات

جنبه دوم که می خواهم به آن اشاره کنم مقررات است. آیا کارگزار فارکس شما توسط چه کشورها یا ارگانی تنظیم می شود؟?

هر کشوری قوانین خاص خود را در زمینه تنظیم مقررات دارد و درک قابل اعتماد بودن نهادهای نظارتی مختلف برای انتخاب یک کارگزار فارکس برای تجارت بسیار مهم است. ایالات متحده آمریکا ، ژاپن ، انگلیس ، استرالیا ، سوئیس و منطقه یورو مقررات سختگیرانه ای را ارائه می دهند که می توان به آنها اعتماد کرد. اگر کارگزار فارکس را انتخاب کردید که در خارج از این مناطق مستقر است ، اطمینان حاصل کنید که کارگزار توسط نهادهای نظارتی مناسب تنظیم می شود.

مقررات فارکس

از مقررات کارگزار خود آگاه باشید زیرا کارگزارانی که تحت نظارت نیستند می توانند با پول شما هر کاری را بخواهند انجام دهند و معامله گران شناخته شده اند که سرمایه های زیادی را از دست می دهند زیرا کارگزاران آنها طبق قوانین عمل نکرده اند.

بزرگ نوشتن


سومین و آخرین عاملی که در مورد کارگزاران فارکس مطرح خواهم کرد ، بزرگ بودن آنها است. کارگزاران فارکس که از سرمایه مناسب برخوردار نیستند نمی توانند در بازار امروز رقابت کنند. قابلیت اطمینان یک کارگزار در طول زمان براساس تعداد وجوهی است که آن را کنار گذاشته است.

بیشتر کارگزاران وضعیت سرمایه خود را منتشر می کنند ، کسانی که احتمالاً چیزی برای پنهان کردن ندارند و اگر می خواهید سرمایه خود را حفظ کنید باید از آنها دور شوید.

مقامات نظارتی کارگزاران را ملزم به داشتن حداقل مبلغ سرمایه می کنند ، اما میزان آن از بدن به بدن دیگر متفاوت است. در ایالات متحده آمریکا حداقل سرمایه یک کارگزار فارکس 10 میلیون دلار است و انتظار می رود در آینده نزدیک به 20 میلیون افزایش یابد.

مراقب دلالانی باشید که می گویند قابل اعتماد هستند زیرا در شبکه بین بانکی تجارت می کنند. شبکه بین بانکی به درستی تنظیم نشده است و بیشتر توسط شرکتهای بزرگ و بانکهای مرکزی استفاده می شود و تاجران خصوصی از آن استفاده نمی کنند.

به نظر من ، این سه عامل مهمی است که باید هنگام انتخاب کارگزار فارکس برای تجارت با آنها در نظر بگیرید. امکانات مختلف را برای خود بررسی کنید و تصمیم بگیرید که مهمترین عوامل برای شما مهم است.

در مورد بخوانید کارگزاران فارکس انگلستان

در مورد بخوانید کارگزاران فارکس آلمان

در مورد بخوانید کارگزاران فارکس استرالیا

در مورد بخوانید کارگزاران فارکس اسلامی

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map