پیش بینی قیمت Tezos برای سال 2021: ادامه الگوی صعودی

Tezos – خلاصه پیش بینی

پیش بینی Tezos: H1 2021

قیمت: 5 دلار – 6 دلار

رانندگان قیمت: احساسات بازار Crypto ، نظرات Elon Musk در مورد cryptos ، EDO Upgrade

پیش بینی Tezos: 1 سال   

قیمت: 10 دلار – 15 دلار

محرک های قیمت: ارتقا Te Tezos ، بهبود اقتصاد جهانی ، Tezos Upgrades

پیش بینی Tezos: 3 سال   

قیمت: 50 دلار – 100 دلار

محرک های قیمت: احساسات بازار رمزنگاری ، پذیرش DeFi توسط Tezos ، Upgrades ، سیاست جهانی

 

به نظر می رسد که Tezos (XTZ) یکی از ضعیف ترین ارزهای رمزپایه در حال حاضر است که در طی 6-7 ماه گذشته فقط حدود 300٪ ارزش از محدوده طبیعی 1.80 دلار به دست آورده است ، در حالی که ارزهای دیجیتال دیگر به دستاوردهای عظیم رسیده اند. اگرچه این هنوز برای Tezos چشمگیر است ، زیرا در آخرین پیش بینی طولانی مدت این altcoin در ماه نوامبر ، خریداران هنوز در هیچ کجا یافت نمی شدند ، هرچند بازار رمزنگاری در حال افزایش بود. اما سرانجام با بقیه اعضای باند همگام شد و در اواسط فوریه به بیش از 5.50 دلار رسید.

با این حال ، اکنون حدود 2 دلار پایین تر معامله شده است که نشانگر ضعف در این ارز رمزپایه است. سایر رمزنگاری ها با سرسختی بیشتر دستاوردهای اخیر را حفظ کرده اند و دسته ای از آنها همچنان به دستاوردهای جدیدی دست می یابند ، از جمله [[بیت کوین]] ، که در 15 فوریه به بیش از 50 هزار دلار رسید ، و الون ماسک و تسلا به آن کمک بزرگی کردند ، در حالی که Tezos تقریباً 40٪ از ارزش را قبلا پس داده است. Tezos سابقه معکوس کردن پس از حرکات قوی صعودی و بازپرداخت بیشتر سودهای قبلی را دارد و بازپرداخت فعلی هیچ گونه اطمینان خریداران را ایجاد نمی کند و حتی می تواند آنها را ترساند. اما این زمان های مختلفی برای بازار رمزنگاری است ، که ممکن است عادت Tezos را تغییر دهد ، بنابراین در هفته های بعدی خواهیم دید که آیا Tezos سودهای خود را حفظ خواهد کرد یا مانند موارد قبلی معکوس خواهد شد.       

 

جاری XTZ / USD قیمت: $

 

تغییرات اخیر در قیمت Tezos

عادت زنانه تغییر ($) تغییر دادن ٪
1 ماه +0.37 +9.3٪
3 ماه +1.05 +46.7٪
6 ماه -0.15 -4.4٪
1 سال +0.40 +13.7٪
2 سال +2.70 +450٪

عوامل موثر بر Tezos 

Tezos یکی دیگر از ارزهای رمزپایه نسبتاً جدید است و با سرمایه بازار در رده بیست و سوم قرار دارد و حدود 4.408 میلیارد دلار است ، که نسبت به 1.550 میلیارد دلار در نوامبر 2020 ، در زمان پیش بینی بلند مدت ما ، فاصله زیادی دارد. اگرچه ، همانطور که اشاره کردیم ، این ارزیابی در کلاهک بازار نسبت به افزایش کلاهبرداری سایر کریپتوها کمتر است. Tezos زندگی خود را در سال 2018 آغاز کرد ، که بهترین زمان برای ارزهای رمزپایه نبود ، پس از افزایش در پایان سال 2017 با بازار ارزهای دیجیتال در وسط سقوط. در نتیجه ، در چند مورد اول رمزنگاری اصلی را دنبال کرد ماههای عمر خود ، تا دسامبر همان سال بیش از 90 درصد ارزش خود را از دست داد.

سپس Tezos در سال 2019 دوباره زنده شد ، زیرا استفاده از آن افزایش یافت و بازار ارزهای رمزنگاری دوباره احیا شد و در آگوست سال 2020 به 4.38 دلار رسید. در طول Q4 سال 2020 از افزایش بازار ارزهای دیجیتال بهره ای نیافت ، در حالی که بیت کوین و سایر رمزنگاری ها بالاتر می رفتند ، که سوالاتی را ایجاد کرد. اما ، از ژانویه و به ویژه در فوریه سال جاری ، علیرغم چند تلاش ناموفق قبلاً ، به افزایش رمزنگاری پیوست. ارتقا new جدید Tezos ، EDO ، کاربرد و توسعه برنامه ها ، به ویژه برنامه های مرتبط با DeFi را بهبود بخشید ، که به افزایش قیمت در اواسط فوریه کمک کرد. اما همانطور که در بالا ذکر شد ، این بیشتر سودها را پس داده است ، زیرا بقیه بازار رمزنگاری نیز در حال عقب نشینی است.

نمودار زنده Tezos

پیش بینی قیمت Tezos برای 5 سال آینده

مانند حالتی که سایر ارزهای رمزپایه دیگر به وضعیت امن پناهگاه دست یافته اند ، تزوس نیز تحت تأثیر احساسات بازار رمزنگاری قرار دارد. با این حال ، در ماه های اخیر ، از سایر آلت کوین های بزرگ عقب افتاده است که بیشتر صعود کرده اند ، در حالی که XTZ / USD در هفته سوم فوریه 2021 با کاهش مواجه شد و در حدود 3.40 دلار از بالاترین قیمت در $ 5.40 معامله شد. علاوه بر این ، اصول اساسی این شبکه کمی روشن تر است ، زیرا Tezos با بانک های خاصی در اروپا همکاری می کند و هدف آن تبدیل شدن به زنجیره انتخاب برای یک بانک مرکزی بزرگ اروپایی است. اما باید منتظر بمانیم و ببینیم که چگونه پیش می رود ، زیرا واکنش بازارها به اخبار خیلی خوشبینانه نبوده است و به طور کلی در مورد Tezos نیز خیلی خوشبین نبوده است.  

تکامل Tezos

پروژه Tezos در سال 2014 آغاز شد ، زمانی که آرتور بریتمن و کاتلین بریتمن سفید نامه Tezos را منتشر کرد که “Paper Position” نام داشت. آنها با هم یک شرکت تازه تاسیس به نام Dynamic Ledger Solutions تأسیس کردند که برای نوشتن کدی که پروتکل Tezos را پشتیبانی می کند ایجاد شد. سه سال طول کشید ، تا سال 2017 که بنیاد Texos 232 میلیون دلار برای جمع آوری کمک مالی جمع کرد. یکی از سرمایه گذاران اصلی Tezos ICO میلیاردر تیم دراپر بود.

شبکه Tezos از مکانیزم Proof-of-Stake (POS) استفاده می کند ، که Ethereum اخیراً از آن استفاده کرده است ، زیرا استفاده از آن از Proof-of-Work (PoW) ساده تر است و به انرژی کمتری نیاز دارد. شبکه Tezos یک شبکه قرارداد و برنامه کاربردی هوشمند غیرمتمرکز است. این یک لایه حاکمیتی حاوی زنجیره ای دارد ، به منظور امکان ارتقا efficient کارآمد شبکه و ایجاد یک جامعه ذینفع شفاف. این امر باعث بروزرسانی خودکار می شود ، که فرایند رأی گیری برای پذیرش توسط جامعه انجام می شود. به تازگی ، آخرین نسخه را به روز کرده است ، که در زیر توضیح داده شده است.    

به روزرسانی های اخیر برای Tezos

به دنبال بخش قبلی ، شبکه Tezos مرتباً به صورت خودکار به روزرسانی می کند ، که اجازه می دهد خودش اصلاح شود. این فرآیند را با انجام تعهدات به بلاکچین ذخیره شده ، انجام می دهد تا پیشنهادات خود را ارائه دهد (تغییرات کد در نظر گرفته شده) و به آنها رأی دهد. اگر پیشنهادها آرا enough کافی کسب کنند ، پذیرفته می شوند. سپس پروتکل با تغییرات کد جدید ، که به صورت خودکار وارد می شوند ، خود را به روز می کند.

روش کار پروتکل به روزرسانی Tezos این است که شرکت کنندگان می توانند از طریق فرآیند “پخت” ، جایی که آنها به طور موثر 8،000 XTZ را درگیر می کنند ، با حاکمیت شبکه درگیر شوند. این یک انگیزه مالی برای اقدام صادقانه ایجاد می کند. این شرکت کنندگان نانوایان نامیده می شوند ، و وظیفه آنها رأی دادن به تغییرات پیشنهادی کد blockchain است ، در یک روش چهار مرحله ای ، که تقریباً 23 روز طول می کشد.  

نام بروزرسانی تأیید رای دهنده شرح
آتن 19 مه افزایش حد گاز در هر بلوک ؛ اندازه رول را از 10،000 ꜩ به 8،000 Low کاهش داد.
بابل 2.0-2.1 19 اکتبر نسخه قوی تری از (Emmy +) الگوریتم اجماع بلاکچین ؛ توسعه قراردادهای هوشمند را آسان تر کرد. فرآیند تفویض را تصفیه کرد.
کارتاژ 2.0 20 مارس افزایش بلوک و محدودیت گاز عملکرد ؛ دقت و انعطاف پذیری فرمول مورد استفاده برای محاسبه پخت و تأیید پاداش را بهبود بخشید ؛ مشکلات کوچک مختلف را برطرف کرد.
دلفی سپتامبر 20 بهبود هزینه های گاز هزینه های ذخیره سازی را با ضریب 4 کاهش می دهد تا بهبودهایی را در لایه ذخیره سازی اساسی نشان دهد.
ادو 20 فوریه این ارتقا ، Sapling ، Tickets ، یک “دوره فرزندخواندگی” جدید را به روند ارتقا ، BLS12-381 اضافه می کند تا قراردادهای هوشمند با حفظ حریم خصوصی و بلیط ها برای مجوزهای بومی ، رفع اشکال های جزئی و برخی بهبودها در عملکرد و مصرف گاز را فعال کند..

فرزندخوانی Tezos

تقاضا برای Tezos تا ژانویه 2021 کم بود ، چون سکه های DeFi گسترده تر شد ، اما ، همانطور که در بالا ذکر شد ، با بروزرسانی EDO ، در این بخش پیشرفت هایی صورت گرفته است که باعث جذابیت بیشتر آن در معاملات خواهد شد. Tezos تصویب شده یا توافق نامه همکاری با نهادهای مختلف امضا کرده است. سال گذشته ، بانك دوفرانس اعلام كرد كه بانك سرمايه گذاري فرانسه Societe Generale و همچنين ساير سازمان ها در حال كار بر روي پروژه اي براي انجام تسويه هاي بين بانكي در اروپا با استفاده از ارز ديجيتال بانك مركزي هستند كه ممكن است باعث محبوبيت شبكه Tezos در فرانسه شود. اگر تحقق یابد ، این می تواند خبر بزرگی باشد ، هرچند همانطور که در آن زمان واکنش نشان داد ، کمترین واکنش نشان داده است ، که نشان می دهد تاجران نسبت به آن خیلی خوشبین نیستند ، اگرچه هنوز قضاوت در این باره کمی زود است.   

Alliance اخیراً یکی از بزرگترین توسعه دهندگان املاک در انگلیس اعلام کرد که قصد دارد املاک و مستغلات انگلیس را به ارزش 500 میلیون GBP توکن کند. این اقدام برای اولین پروژه امنیت دیجیتال خود ، River Plaza در مرکز منچستر ، همراه با tZero و بوتیک مشاوره اوراق بهادار دیجیتال Megalodon انجام شده است..

Reit BZ ، یک پروژه مستقر در برزیل است که توسط بزرگترین بانک سرمایه گذاری آمریکای لاتین ، BTG Pactual پشتیبانی می شود ، به سرمایه گذاران خارجی دسترسی به بازار در حال رشد املاک و مستغلات برزیل را از طریق یک رمز امنیتی به نام Reit BZ (RBZ) ارائه می دهد. نشانه های RBZ توسط دارایی های املاک و مستغلات مضطرب ، عمدتا در ایالت های سائوپائولو و ریودوژانیرو پشتیبانی می شوند. Tezos به عنوان بلاک چین پیش فرض ارائه شده برای رمز امنیتی RBZ عمل می کند.  

پیشرو کیف پول رمزنگاری BRD ارائه پیشنهادات برای اولین بار با افزودن Tezos را امکان پذیر می کند. یکی از ایمن ترین کیف پول های رمزنگاری موبایل ، مورد اعتماد حدود 7.5 میلیون کاربر و دارایی های دیجیتال به ارزش بیش از 20 میلیارد دلار تحت حمایت ، اعلام کرد که با ادغام بلاک چین Tezos پشتیبانی از سهام می شود. Travala.com که یکی از اصلی ترین سیستم های رزرو سفر با ارز رمزنگاری شده است و توسط Binance پشتیبانی می شود ، اخیراً با Tezos Commons نیز همکاری کرده است. این امر به منظور ادغام دفتر ثبت رمزنگاری Tezos است که به کاربران امکان می دهد بیش از 3،000،000 محصولات مسافرتی در سراسر جهان مانند هتل ها ، پروازها ، تورها و فعالیتها را در Travala.com با رمز Tezos بومی (XTZ) رزرو کنند..

تجزیه و تحلیل فنی – بیشترین سود دوباره از دست رفته است

Tezos در طول عمر کوتاه خود بی ثبات بوده است ، و پس از افزایش اخیر اخیر و تغییر مسیر در حدود یک هفته همچنان ادامه دارد. اما در بلند مدت صعودی است ، همانطور که نمودارها نشان می دهد ، گرچه در هیچ کجا به اندازه بقیه altcoins صعودی نیست. ما شاهد برخی از تجمعات وحشی در Tezos بوده ایم که به دنبال آن عقب گردهای مشابهی به سمت پایین انجام شده است. این ارز دیجیتال زندگی خود را در زمان بدی برای ارزهای رمزپایه آغاز کرد ، در اواخر ژوئن 2018 ، زمانی که بازار ارز رمزنگاری شد ، پس از افزایش شدید در اواخر سال 2017. قیمت آن از حدود 4 دلار شروع شد و به 4.38 دلار رسید ، اما سپس شروع به کاهش کرد و تا دسامبر همان سال به 0.325 دلار رسید ، جایی که برای چند ماه باقی ماند و چندین شمعدان کوچک دوجی را تشکیل داد که پس از کاهش سیگنال های برگشتی صعودی هستند. قیمت در ابتدای سال 2019 معکوس شد و از آن زمان تاکنون روند صعودی داشته است.

 Tezos بیشتر سودهای فوریه را پس داده است

20 SMA (خاکستری) در ژانویه 2020 شکسته شد ، و بلافاصله به پشتیبانی تبدیل شد. این برای دومین بار در ماه مارس برگزار شد ، زمانی که ویروس کرونا آغاز شد ، که به دلیل عدم اطمینان ، بازار ارز رمزنگاری را پایین می آورد ، اما بعدا مشخص شد که عدم اطمینان جهانی برای ارزهای دیجیتال مثبت است و XTZ / USD صعود کرد 4.33 دلار تا آگوست. اما Tezos در ماه های بعدی بقیه بازار را دنبال نکرد و قیمت معکوس شد و دوباره در نمودار ماهانه به 20 SMA سقوط کرد. 20 SMA یک بار دیگر برگزار شد ، نشان می دهد که این میانگین متحرک حمایت نهایی از Tezos است ، که آن را به یک مکان خوب برای خرید تبدیل می کند ، زیرا قیمت پس از بازگشت از آن میانگین متحرک زودتر ، دوباره در حال عقب نشینی است..  

 آیا Tezos عقب نشینی می کند و به خط روند صعود می کند?

در نمودار هفتگی ، می بینیم که 50 SMA (زرد) با افزایش قیمت به بالای آن تبدیل به پشتیبانی می شود. این میانگین متحرک آخرین شاخص پشتیبانی برای Tezos در این بازه زمانی بود تا اکتبر 2020 ، زمانی که شکسته شد ، اما 100 SMA (سبز) جای خود را گرفت. Tezos در اواخر دسامبر از این میانگین متحرک عقب نشینی کرد و در فوریه افزایش یافت. اما در حالی که ما به سمت پایان ماه حرکت می کنیم در حال معکوس شدن است ، این بدان معنی است که الگوی حرکت های قوی صعودی و به دنبال آن چرخش های بزرگ نزولی ادامه دارد. 20 SMA در ابتدا نمودار نزولی در نمودار هفتگی را نگه داشت که در حدود 3 دلار بود ، بنابراین بیایید ببینیم که آیا روند کاهشی اکنون به پایان خواهد رسید یا اینکه تا روند صعودی با رشد 1.80 دلار ادامه خواهد یافت ، جایی که 100 SMA نیز در آن قرار دارد. در حال حاضر ایستاده.   

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner