پیش بینی قیمت Stellar Lumens (XLM / USD) برای سال 2021: اصلاح خرس در بازی

XLM / USD – خلاصه پیش بینی

پیش بینی XLM / USD: H1 2021

قیمت: 0.6065 دلار – 0.8105 دلار

رانندگان قیمت: دلار ضعیف ، شکست مثلث متقارن ، فرو بردن صعودی

پیش بینی XLM / USD: 1 سال

قیمت: 0.8105 دلار – 1.2609 دلار

رانندگان قیمت: MACD & پشتیبانی EMA ، 161.8٪ و 227.20٪ پسوند فیبوناچی

پیش بینی XLM / USD: 3 سال

قیمت: 1.2900 دلار – 0.8105 دلار

رانندگان قیمت: نشانه خرید بیش از حد ، اصلاح خرس

 

جفت ارز رمزپایه XLM / USD اخیراً روند صعودی قوی ای را دنبال کرده است که قدم های سایر هم رده های خود را دنبال می کند. در حال حاضر ، جفت XLM / USD در سطح 0.4066 دلار معامله می شود که طی ماه گذشته 32.55٪ رشد داشته است. با توجه به عملکرد شش ماه گذشته ، جفت ارز XLM / USD + 0.3098 دلار + سود کسب کرده است و به میزان 320.21٪ افزایش یافته است. به طور همزمان ، Stellar Lumens 0.3460 دلار + سود کسب کرده است که در طول یک سال 571.22٪ رشد داشته است. 

در حال حاضر ، نمودار قیمت زنده XLM / USD نشان می دهد که Stellar Lumens (XLM) با قیمت 0.4066 دلار معامله می شود. سقف بازار Stellar Lumens 11.21 میلیارد دلار است. 

 

قیمت فعلی XLM / USD:XLM / USD $

 

تغییرات اخیر در قیمت XLM / USD

عادت زنانه  تغییر ($) تغییر دادن (٪)
30 روز  +0.3254 32.55٪
6 ماه  +0.30984 320.21٪
1 سال  +0.34605 571.22٪

 

 


ارز رمزپایه ، Stellar Lumens برای ایجاد ویژگی شکستن مرزهای ذاتی هنگام انجام معاملات بین المللی در اختیار کاربران قرار گرفت. به طور خاص ، مرزها می توانند به عنوان طولانی بودن زمان معامله و هزینه های بالای مرتبط با آن تعریف شوند. توسعه دهندگان Stellar با ارائه یک روش ارزان و سریع برای ارسال و دریافت پول در سراسر جهان ، ارزی را برای حل موانع فوق ایجاد کردند. با این حال ، شبکه Stellar ارز رمزنگاری شده را برای کار در سیستم ایجاد کرد. توسعه دهندگان ارز لومن فهمیدند که مردم در بسیاری از مناطق جهان دسترسی راحتی به خدمات مالی ندارند و در صورت وجود چنین خدماتی ، آنها بسیار پرهزینه هستند. 

با توجه به این چشم انداز ، توسعه دهندگان XLM خدمات مالی خود را فقط با دو دسترسی ساده به اینترنت و سخت افزار در دسترس قرار دادند. لومن به جای چالش کشیدن برای ایجاد شکاف بین موسسات مختلف مالی و پشتیبانی از سیستم مالی موجود طراحی شده است. XLM یک ویژگی منحصر به فرد دارد که آن را قادر می سازد تا یک محیط هماهنگ را برای انواع شبکه های مالی ایجاد کند.

Stellar یک منطقه مبادله غیرمتمرکز نظیر به نظیر است که از Lumen به عنوان یک سکه در سیستم عامل استفاده می کند. Lumen (XLM) از زمان راه اندازی در پلت فرم Stellar در سال 2014 ، به 20 ارز رمزپایه محبوب تبدیل شده است. Stellar ، که توسط بنیانگذار Ripple ، جد McCaleb راه اندازی شد ، در ابتدا به عنوان “پروژه مخفی بیت کوین” شناخته می شد. سرمایه فعلی بازار 11.21 میلیارد دلار است. در طول شش سال گذشته ، شبکه Stellar توانسته است مورد توجه شرکت های مختلف با مشخصات بالا قرار گیرد. Stellar برنامه های بزرگ و سیستم های پرداخت را برای بزرگترین مشاغل جهان مانند IBM و Deloitte تأمین می کند.

Stellar سالها پس از عرضه هیچگاه به رشد قابل توجهی نرسید. با این حال ، در دسامبر 2017 با پشت سر گذاشتن قیمت 0.10 دلار ، سرعت خود را آغاز کرد. در ژانویه 2018 ، XLM از 0.50 دلار عبور کرد و در اواسط سال 2018 ، قیمت XLM به بالاترین رقم 0.8755 دلار رسید. با این وجود ، اوج کوتاه بود و قیمت ها خیلی زود به استاندارد خود بازگشتند و در طول سال 2020 نسبتاً ثابت بودند. ارزش XLM امروز به هیچ وجه با آنچه در سال 2018 ارزش داشت قابل مقایسه نیست. در مقایسه با چند سال اول به طور قابل توجهی افزایش یافته است از وجود آن به تازگی ، Stellar به نهمین ارز رمزنگاری شده بزرگ و یکی از بهترین عملکردها در بین همتایان خود تبدیل شده است. هفته گذشته بیش از 160 درصد رشد کرد.

پیش بینی قیمت XLM / USD برای 5 سال آینده

سال 2020 به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا و بحران اقتصادی ، یک سال منحصر به فرد برای Stellar بود. هم عوامل جهانی و هم عوامل داخلی باعث ادامه ارزش XLM در سال 2020 شدند. در آوریل 2020 ، بنیاد Stellar Lumens گزارش خود را برای سه ماهه اول سال 2020 منتشر کرد ، که رشد چشمگیر اکوسیستم را نشان می دهد. این گزارش حاکی از آن است که کل استفاده از Stellar Lumens و حجم معاملات در Q1 2020 نسبت به Q4 2019 افزایش یافته است. با این حال ، تعداد کل حساب های Stellar ثبت شده بین Q4 2019 و Q1 2020 حدود 1.79٪ کاهش یافته است. این بدان معنی است که افزایش فعالیت در حجم معاملات به دلیل کاربران موجود بوده است. 

در کل سه ماهه اول سال 2020 ، افزایش 113 درصدی در عملیات روزانه Stellar گزارش شده است. رویداد دیگری که Stellar Lumens را پشتیبانی کرد استفاده از شبکه شرکت توسط CoinQvest برای پردازش پرداخت های بین المللی بود. این روند سریعتر و ارزان تر معامله را امکان پذیر می کند ، زیرا Stellar تنها در عرض چند ثانیه و تنها با قیمت چند پنی توانست میلیون ها دلار دلار جابجا کند. این باعث شد Stellar با وجود اینکه هزاران مایل از یکدیگر جدا شده اند ، برای فرستنده و گیرنده بسیار مقرون به صرفه باشد.

در ماه جولای ، این شرکت همکاری با سامسونگ را اعلام کرد که دسترسی بلاک چین Stellar را در تلفن های هوشمند سامسونگ امکان پذیر می کند. مالک و خالق استلار ، جد مک کالب ، گزارش داد که آنها با 30 بانک و سرمایه گذاری مشارکت داشتند و این نیز به قدرت Stellar Lumens کمک کرد. XLM تا اواسط ماه نوامبر در محدوده 0.08 – 0.10 دلار معامله می شد. با این حال ، قیمت ها در پایان سال هر دو بالا و پایین رفتند اما سال را با 0.12 دلار بسته کردند.

در طی هفته های اولیه سال 2021 ، Stellar Lumens شاهد افزایش تقاضا بود زیرا معامله گران از Ripple (XRP) به Lumens (XLM) حرکت می کردند. ریپل به دلیل دعاوی SEC ، معضلات سختی را پشت سر می گذارد که معامله گران را مجبور به انتقال به شبکه پرداخت بلاک استلار می کند. علاوه بر این ، Stellar شروع به همکاری با دولت اوکراین برای دیجیتالی کردن ارز فیات ملی خود کرد که باعث تقویت قدرت Stellar Lumens شد. ژانویه 2021 یک ماه عالی برای Stellar بود زیرا در طی این ماه ، ارزش XLM در چند روز آخر ماه تقریباً 60 درصد افزایش یافت. به تازگی ، Stellar بالاترین سطح خود را در دو سال گذشته به 0.40 دلار رسانده است و این افزایش قیمت Stellar آن را در لیست 10 بزرگترین ارزهای رمزپایه جهان قرار داده است. به نظر می رسد چشم انداز Stellar در طول سال 2021 و سال های آینده صعودی باشد و ممکن است قیمت آن را به 1.290 دلار برساند. با این حال ، عوامل زیر ممکن است نقش اساسی در تصمیم گیری حرکت XLM / USD در سال 2021 داشته باشند. 

عوامل موثر بر لومن های ستاره ای:

تأثیرات اجتماعی – به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی ، کمی عجیب است که Stellar در بازار رمزنگاری باشد. سازمان Stellar برنامه ای برای اجرای وظایف خود برای پاداش پولی ندارد ، اما اهداف این سازمان شامل از بین بردن فقر و شمول مالی افراد بدون بانک است. در نتیجه ، تأثیر اجتماعی نقشی حیاتی در ارزش XLM دارد. از آنجا که سازمان Stellar تاکنون تأثیر کمی داشته است و به دلیل رسالت اجتماعی خود ، اکثر مردم سرمایه گذاری در Stellar Lumens را نادیده می گیرند. همراه با IBM ، استلار پروژه اقیانوس آرام جنوبی را برای ارائه خدمات مالی ، به ویژه در جزایر دوردست آغاز کرده است. Stellar به طور فعال در چنین پروژه هایی شرکت کرده و مورد توجه قرار گرفته است ، این بدان معناست که در آینده می توان از قیمت های Stellar چیزهای خوبی انتظار داشت.

سکه های رقیب – بیت کوین یکی از پادشاهان ارزهای رمزپایه و همچنین رهبر بازار است. بسیاری از آلت کوین ها سعی در از بین بردن آن داشتند ، اما هر بار شکست خورده اند ، زیرا بیت کوین تأثیر زیادی در بازار دارد. بیشتر ارزهای رمزپایه با بیت کوین ارتباط مثبت دارند ، از جمله Stellar ، به این معنی که هرگونه تغییر در بیت کوین بر بازار و قیمت های Stellar تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، Stellar به دلیل شباهت بین این دو سکه به عنوان یک چنگال سخت Ripple (XRP) نیز شناخته می شود. تصور می شود که آلت کوین ها رقبای قدرتمندی هستند ، به این معنی که تغییرات در Ripple به راحتی می توانند قیمت های XLM را تغییر دهند. این بدان معنی است که هنگام پیش بینی قیمت Stellar Lumens ، قیمت هر دو بیت کوین و ریپل نیز باید در نظر گرفته شوند.

فرزندخواندگی – Stellar پلت فرم بسیار مشابهی با PayPal دارد و این ویژگی Stellar آن را برای پرداخت های خرد ، معاملات خارج از کشور و مبادلات ارزی ایده آل می کند. سازمان Stellar قصد دارد به اصلی ترین بستر پرداخت دیجیتال و مبادلات ارزی تبدیل شود. به تازگی ، سامسونگ با Stellar مشاركتی ایجاد كرده است و با افزایش پذیرش مشاغل برجسته ، انتظار می رود كه ارزش altcoin به زودی افزایش یابد ، زیرا تصویب تقاضای Stellar را افزایش می دهد ، كه در نهایت قیمت های آن افزایش می یابد. چشم انداز فعلی Stellar حاکی از آن است که Stellar در حال هموار کردن راه تبدیل شدن به یک پلت فرم اصلی برای پرداخت دیجیتال است و احتمالاً تصویب آن افزایش می یابد و به زودی قیمت های XLM افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل فنی – مهاربندی برای اصلاح خرس در XLM / USD? 

جنبه فنی XLM / USD در نمودار ماهانه دارای یک سوگیری شدید صعودی است. Stellar یک الگوی مثلث متقارن را تشکیل داده است که مقاومت در منطقه را در حدود 0.2397 دلار افزایش می دهد. در ژانویه 2021 ، جفت ارز XLM / USD به طرز چشمگیری افزایش یافت ، و الگوی مثلث را با یک شمع فروپاشنده نقض کرد. شکست صعودی جفت XLM / USD خرید چشمگیر جفت ارز XLM / USD را به دنبال داشته و آن را به سمت بالاترین قیمت در 0.6072 دلار سوق داده است. اگرچه در حال حاضر این جفت ارز اصلاحی نزولی را نشان می دهد ، اما احتمال ادامه روند صعودی همچنان ثابت است.

در سمت بالاتر ، جفت XLM / USD ممکن است با مقاومت فوری 0.4391 دلار روبرو شود ، که با یک سطح بالایی دو برابر افزایش می یابد. شکست صعودی در سطح 0.4391 می تواند خرید بیشتر در جفت XLM / USD را تا سطح مقاومت بعدی 0.5421 و 0.6434 پیش ببرد. میانگین متحرک نمایی 20 دوره از روند صعودی Stellar پشتیبانی می کند. ماهانه MACD و RSI یک سوگیری شدید صعودی را در Stellar نشان می دهد. بنابراین ، شکست صعودی در 0.6434 می تواند جفت XLM / USD را به سطح 0.8075 منتقل کند ، که با 161.80 level سطح گسترش فیبوناچی گسترش یابد. در بازه زمانی ماهانه ، جفت ارز XLM / USD احتمالاً 0.3410 و 0.2397 را پشتیبانی می کند که توسط سطح مقاومت روند روند نقض شده قبلی افزایش یافته است.. 

با نگاهی به بازه زمانی هفتگی ، جفت XLM / USD وارد منطقه خرید بیش از حد شده و اکنون در میان سودآوری سرمایه گذاران در حال حرکت است. در سمت پایین ، Stellar احتمالاً بعد از 0.4056 پیش می رود ، که 38.2٪ سطح فیبوناچی را نشان می دهد ، در حالی که شکست نزولی 0.4056 می تواند فروش بیشتری را تا سطح 0.3433 و 0.2811 افزایش دهد ، که 50٪ و 61.8٪ فیبوناچی افزایش یافته است. به ترتیب سطح اصلاح با وجود این ، جفت ارز XLM / USD احتمالاً معاملات صعودی را ادامه خواهد داد ، زیرا شاخص های پیشرو و عقب مانده از روند خرید پشتیبانی می کنند. یک سری میانگین متحرک نمایی ، مانند میانگین متحرک نمایی 20 ، 50 و 100 دوره ، به ترتیب در حدود 0.1350 ، 0.1760 و 0.2823 از این جفت پشتیبانی می کنند. بیایید برای رسیدن به سطح هدف بلند مدت 0.6084 و 0.7580 ، صعودی باقی بمانیم و بالاتر از سطح 0.2758 باشیم. موفق باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map