پیش بینی سکه Monero (XMR) برای سال 2021: آیا رشد XMR / USD در سال 2021 ادامه خواهد یافت؟ عوامل کلیدی توضیح داده شده!

سکه Monero (XMR) – خلاصه پیش بینی

پیش بینی مونرو: Q1 2021

قیمت: 280– 300 دلار

رانندگان قیمت: الگوهای متقارن Breakout

پیش بینی مونرو: Q2 2021

قیمت: 360 دلار – 400 دلار

رانندگان قیمت: Bullish Engulfing ، پشتیبانی EMA و MACD Crossover

پیش بینی مونرو: 1 سال

قیمت: 800 دلار

رانندگان قیمت: مقاومت در برابر دو برابر ، تصحیح Bearish

درست مثل بیت کوین و Ethererum ، ارز رمزنگاری شده Monero نیز اخیراً روند چشمگیر صعودی را نشان داده است. با توجه به عملکرد ماه گذشته ، جفت ارز XMR / USD 150 دلار افزایش یافته است که تقریباً 300٪ افزایش یافته و با 220 دلار معامله می شود. طی یک دوره شش ماهه ، جفت ارز XMR / USD در بازه زمانی سالانه 150 دلار یا 273.54٪ سود کسب کرده است. در حال حاضر ، XMR / USD نمودار Live Price نشان می دهد که Monero (XMR) با 198 دلار معامله می شود. سقف بازار Monero 3،653،624،934 دلار است و در حال حاضر 17،837،278 در XMR در گردش است.. 

 

جاری XMR / USD قیمت: $

تغییرات اخیر در Monero

عادت زنانه  تغییر ($) تغییر دادن (٪)
30 روز  +73/42 30.94٪
6 ماه  +72.46 66.86٪
1 سال  +114.73 173.54٪

نمودار زنده Monero

برای تازه کارها ، Monero (XMR) یک ارز رمزنگاری شده است که بر غیر قابل ردیابی و خصوصی بودن متمرکز است. از چند طریق کلیدی ، طراحی متفاوت با بیت کوین است ، اما می توان آن را به عنوان یک ارز رمزپایه مانند بیت کوین درک کرد. می توان از آن برای خرید و فروش اشیا استفاده کرد و می توان آن را با سکه ها یا نشانه های دیگر عوض کرد. همانطور که قبلاً اشاره شد ، سکه Monero XMR بر روی حفظ حریم خصوصی و ناشناس ماندن متمرکز است ، بنابراین معاملات با سکه های XMR مانند پول نقد فیزیکی کاملاً ناشناس است. Monero در سال 2012 ایجاد شد و این یک چنگال زنجیره بلوک Bytecoin است که در ابتدا Bitmonero نامگذاری شد.

یکی از حقایق جالب در مورد Monero (XMR) مساله پذیر بودن آن است و شما بر ارز و معاملات خود تسلط کامل دارید. Monero محدودیت اندازه از پیش تعیین شده ای ندارد ، مشابه بیت کوین ، این بدان معناست که ماینرهای مخرب می توانند سیستم را با بلوک های نامتناسب زیادی مسدود کنند. علاوه بر این ، Monero (XMR) قرار است یکی از سه ارز رمزپایه برتر در سال 2020 باشد ، طبق زمان اوراکل ، و Monero در پی سیاست حفظ حریم خصوصی خود در حال کسب مقبولیت جهانی است. 

آیا مونرو در سال 2021 سرمایه گذاری خوبی است?

طبق پیش بینی های ما ، Monero (XMR) احتمالاً تجارت صعودی خواهد داشت و انتظار می رود قیمت آن مانند ارزهای رمزنگاری همتای خود ، بیت کوین و اتریوم ، به شدت افزایش یابد. در حال حاضر ، قیمت مونرو 193.42 دلار است ، اما انتظار می رود تا پایان سال 2021 قیمت مونرو تا سطح 460 دلار افزایش یابد..

چرا خرید Monero (XMR)? 

سرمایه Monero تقریباً 2.553 میلیارد دلار است و از نظر کل بازار در رده چهاردهم ارزهای رمزپایه قرار دارد. به همین دلیل کاربران از چشم انداز آن برای توسعه بیشتر اطمینان دارند. و علاوه بر این ، Monero ، مانند سایر رمزنگاری ها ، باید فراتر از یک روش پرداخت ارزیابی شود.

در اینجا برخی از مزایای قابل توجه Monero وجود دارد:

رازداری – رازداری یکی از مزیت های اصلی سکه Monero XMR تلقی می شود. آدرسهای یکبار مصرف و امضای زنگ ، فرستندگان و گیرندگان را قادر می سازند تا مسیرهای معاملاتی خود را بپوشانند. با استفاده از Monero ، به کاربران اطمینان حاصل می شود که خرید و نقل و انتقال آنها از نشت عمومی در امان است. جدا از این ، معاملات انجام شده با Monero از نظر هکرها نیز ایمن نیست. اگر یک هکر موفق به یافتن آدرسهای خاص یکی از طرفین شود ، عضو سیستم می تواند معامله را به دلیل پنهان کاری انکار کند.

امنیت – سیستم اثبات کار و بلاکچین امکان کنار گذاشتن کلاهبرداری در معاملات یا حملات جدی DDoS را فراهم می کند. نرم افزار Monero (XMR) روی Mac ، Windows ، Android ، Linux و FreeBSD اجرا می شود.

پتانسیل سرمایه گذاری – Monero (XMR) علاوه بر اینکه ارز رمزنگاری شده ای است ، یک ابزار سرمایه گذاری عالی نیز محسوب می شود. بگذارید یادآوری کنم که ارزش Monero (XMR) از سال 2016 تا مارس 2018 از 1 دلار به 300 دلار افزایش یافت. از زمان ایجاد آن ، ارزش رمزنگاری 8،900٪ افزایش یافته است. به همین دلیل بسیاری از کارشناسان ارشد پیشنهاد می کنند که از XMR برای اوراق بهادار سرمایه گذاری استفاده شود ، زیرا یکی از معتبرترین و محرمانه ترین ارزهای رمزپایه است.

جامعه قوی – تا زمانی که جامعه ای از استخراج کنندگان ، استخرها ، کاربران و توسعه دهندگان وجود داشته باشد ، هیچ ارز رمزنگاری شده هرگز مورد پسند نخواهد بود. شایان ذکر است که بسیاری از گروه های توسعه دهنده در حال حاضر در ایجاد و اجرای ویژگی های جدید پروژه مشارکت دارند. معدنچیان و کاربران عادی نیز در بحث درباره آینده Monero نقش دارند. جالبتر اینکه ، صدها هزار کاربر در سراسر جهان هر روز از XMR استفاده می کنند ، که حجم معاملات روزانه را عالی می کند.

سرعت معامله – این یکی محبوب منه؛ میانگین زمان انتقال سکه از یک آدرس به آدرس دیگر فقط 2 تا 30 دقیقه طول می کشد. هنگام صحبت در مورد شبکه بیت کوین ، زمان انتقال می تواند تا دو ساعت باشد (با یک یادداشت کمی بارگذاری شده). Monero یک جایگزین قابل اعتماد برای سیستم های انتقال بانکی مدرن با حریم خصوصی بالا است.

کمیسیون کم – این کمیسیون از 0.05٪ مبلغ منتقل شده پیشی نمی گیرد. از طرف دیگر ، انتقال سیم های سنتی ممکن است تا 1٪ یا حتی بیشتر هزینه داشته باشد.

XMR / USD – عوامل موثر بر قیمت سکه Monero (XMR)

این عوامل تأثیرگذار به شما کمک می کنند تا بازار را بفهمید و بر اساس وقایع فعلی ، دوره های رشد یا افت را پیش بینی کنید. پیش بینی ها معمولاً براساس اصول تجزیه و تحلیل فنی انجام می شود. با وجود این ، همه ما باید عوامل مختلفی را که می توانند قیمت یک دارایی خاص را تحت تأثیر قرار دهند درک کنیم ، که به نوبه خود ، ما را قادر به تصمیم گیری معقول در مورد سرمایه گذاری می کند ، بر اساس تغییر رویدادها.

 بیایید نگاهی بیندازیم به سه فاکتور مهم که می توانند قیمت Monero Coin را تحت تأثیر قرار دهند:

1- عرضه و تقاضا:

رابطه بین عرضه و تقاضا را می توان یک عامل کلیدی در نظر گرفت که همیشه بر قیمت سکه Monero تأثیر خواهد گذاشت. همچنین شایان ذکر است که رابطه عرضه و تقاضا خود به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عبارت ساده ، اگر قیمت بیشتر از تقاضا باشد ، قیمت یک دارایی کاهش می یابد و اگر تقاضا بیشتر از قیمت باشد ، برعکس ، قیمت آن افزایش می یابد.. 

1: هزینه معامله (PoW / PoS) 

2: سیستم پاداش 

3: دشواری معدن (نرخ هش) 

4: گردش سکه 

5: چنگال (تغییر قانون)

2 – بازارهای سهام:

انواع مختلفی از اخبار یا رویدادها وجود دارد که به طور منفی یا مثبت بر بازار ارزهای رمزپایه تأثیر می گذارند.

بگذارید چند نکته اساسی را به اشتراک بگذارم:

من) آئین نامه: دولت های سراسر جهان شروع به درک ارزهای رمزپایه یا دارایی های حقوقی یا ارزهای واقعی می کنند. به این ترتیب ، آنها آنها را طبقه بندی می کنند و اقدامات نظارتی را برای کلاس جدید دارایی تجربه می کنند. اقدامات نظارتی در بزرگترین بازارهای رمزنگاری ناگزیر از تعیین قیمت ها هستند. اقدامات نظارتی که استفاده از دارایی های دیجیتالی را محدود می کند ، معمولاً توسط بازار بد انجام می شود.

ii) نقض امنیت: قسمت دارایی های دیجیتال به دلیل نقض امنیتی توسط تیم هکرهایی که از این طریق درآمد زیادی کسب می کنند ، مشهور است. بنابراین ، وضعیت خطرناک بازار ارزهای رمزنگاری شده هر زمان که اخباری در مورد هک شدن شناخته می شود ، قیمت ها را از سطح پشتیبانی به سطح پشتیبانی می رساند..

III) امور جاری:  وقتی سرمایه گذاران مدرن وارد فضای دارایی های دیجیتال می شوند ، این اخبار همچنین نقشی اساسی در تأثیرگذاری بر قیمت دارایی های دیجیتال دارد. افراد بیشتری شروع به پرچین کردن در رمزنگاری ها می کنند تا ارزش خود را از عدم اطمینان ارائه شده توسط سیستم های سنتی حفظ کنند.

3 – نرخ بهره

از آنجا که ارزهای رمزپایه به سرمایه گذاران سود پرداخت نمی کنند ، افزایش نرخ بهره باعث می شود ارز دیجیتال برای معامله گران بازار کمتر جذاب باشد. اگر فدرال رزرو نرخ بهره بالاتری تعیین کند ، قیمت ارزهای رمزپایه کاهش می یابد ، زیرا سرمایه گذاران بازار پول خود را از سرمایه گذاری های سوداگرانه خارج می کنند. لازم به ذکر است که دلار قوی تر در طول تاریخ ارزش ارزهای رمزپایه را صدمه زده است و افزایش نرخ بهره فقط به تقویت دلار کمک خواهد کرد. 

تجزیه و تحلیل فنی – معاملات XMR / USD الگوی مثلث متقارن – بریس برای برک آوت

در حال حاضر ، جفت ارز XMR / USD با یک سوگیری صعودی قوی در نزدیکی سطح 200 دلار معامله می شود و جنبه فنی XMR / USD نیز بسیار صعودی به نظر می رسد. جفت ارز XMR / USD در بازه زمانی روزانه یک کانال صعودی تشکیل داده است که انتظار می رود مقاومت در حدود 210 دلار را ایجاد کند. بسته شدن الگوی سه سرباز سفیدپوست در بازه زمانی روزانه از یک سوگیری شدید صعودی در بین سرمایه گذاران پشتیبانی می کند. با این حال ، MACD و RSI پیشنهاد می کنند که Monero وارد منطقه خرید بیش از حد شده است. پیش از ادامه روند صعودی ، باید کمی اصلاحات را به نمایش بگذارد. بنابراین ، جفت XMR / USD ممکن است قبل از قرار دادن شرط های صعودی اضافی ، تا سطح 177 دلار (38.2٪) فیبوناچی برگردد. از طرف دیگر ، فروش 177 دلاری می تواند روند نزولی را تا سطح 61.8٪ Fibo یعنی 157 دلار افزایش دهد. در طرف بالاتر ، فروش صعودی 210 دلاری می تواند روند خرید را تا سطح 287 دلار پیش ببرد..

XMR / USD – نمودار روزانه – مجموعه کانال رو به بالا نقض می شود

جفت XMR / USD یک الگوی مثلث متقارن را که مقاومت را در سطح 200 دلار در بازه زمانی ماهانه گسترش می دهد ، بسته است. با توجه به اقدام اخیر صعودی ، XMR / USD احتمالاً یک شمع طغیان کننده صعودی را در بازه زمانی ماهانه می بندد و اگر این اتفاق بیفتد ، ممکن است شاهد ادامه روند صعودی در جفت XMR / USD باشیم. در سمت بالاتر ، فروش صعودی 200 دلاری می تواند خرید شدید در جفت XMR / USD را به همراه داشته باشد. با این حال ، این جفت باید چند شمع را خارج از الگوی مثلث متقارن ببندد ، تا شکست الگوی را تأیید کند. 

XMR / USD – نمودار ماهانه – الگوی مثلث متقارن در بازی

شاخص های پیشرو و عقب مانده ، مانند میانگین های متحرک ، RSI و MACD ، از روند خرید در بازه زمانی ماهانه پشتیبانی می کنند. در حال حاضر ، قیمت بازار XMR / USD با نگه داشتن بیش از 50 دوره EMA ، نزدیک به 200 دلار معامله می شود ، که روند خرید را نشان می دهد. علاوه بر این ، مقادیر MACD و RSI نیز در یک منطقه خرید ، به ترتیب بیش از 0 و 50 نگه داشته می شوند ، که نشان دهنده یک سوگیری صعودی قوی در میان معامله گران است. شکست صعودی در سطح 200 دلار می تواند زمینه بیشتری برای روند خرید جفت XMR / USD فراهم کند ، تا 470 دلار ، تا اواسط 2021 و بعد ، در نیمه دوم سال ، و ممکن است نزولی داشته باشیم اصلاح در XMR / USD تا محدوده 270 دلار. 

برای سال 2021 ، بیایید با دقت بیشتر به جنبه اصلی بازار نگاه کنیم و هرگونه تغییر در احساسات XMR را درک کنیم. موفق باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner