پیش بینی قیمت EOS Q4 2020: تجارت EOS در یک مثلث Bearish

EOS یک سیستم زنجیره بلوک شبیه به Ethereum است. در اواخر سال 2017 ایجاد شد و سرمایه بازار آن در اکتبر سال 2020 2.68 میلیارد دلار بود. در ماه های اول زندگی خود عملکرد خوبی داشت. این درست در زمان مناسب بود ، درست قبل از شروع “طلا راش” برای ارزهای رمزپایه در آن زمان. همانطور که می دانیم ، بیت کوین نزدیک به 20 دلار افزایش یافت ، در حالی که EOS / USD از زیر 3 دلار به 18.50 دلار در ژانویه 2018 افزایش یافت. سپس قیمت به زیر 4 دلار کاهش یافت ، اما در چند ماه اول آن سال بار دیگر افزایش یافت ، در حالی که بقیه بازار رمزنگاری در حال پایین آمدن بود. EOS در آوریل 2018 به بالاترین سطح خود رسید و با 23.30 دلار سقوط کرد ، اما از آن زمان روند نزولی طولانی مدت داشته است و وضعیت خیلی امیدوار کننده ای به نظر نمی رسد ، با یک مثلث نزولی در نمودارهای بزرگتر از زمان.   

 

تغییرات اخیر در قیمت EOS / USD

عادت زنانه تغییر ($) تغییر دادن ٪
30 روز +09/0  +3.4٪
3 ماه -0.35

-11.7٪
6 ماه -0.11 -4.0٪
1 سال -0.61 -18.7٪
از سال 2017 +23/2 +531.5٪

عوامل موثر بر EOS 

تصویر فنی برای EOS خیلی روشن به نظر نمی رسد ، زیرا روند از آوریل 2018 روند نزولی را تجربه کرده است ، با پایین آمدن بالاترین سطح و میانگین متحرک که مقاومت را در هنگام افزایش نیرو ایجاد می کند. اقدام اخیر اخیر برای EOS / USD نیز چندان خوشبینانه به نظر نمی رسد ، زیرا سایر ارزهای دیجیتال بزرگ با سرعت قابل توجهی در حال افزایش هستند ، در حالی که EOS از ماه اوت روند نزولی داشته است. با این حال ، برخی پیشرفت های مثبت برای EOS در حال انجام است ، مانند “EOSIO برای تجارت” ، که دنیای سازمانی را هدف قرار می دهد ، اما در عین حال ، نگرانی هایی نیز در مورد تمرکززدایی سهام وجود دارد ، با بیشترین سهم نهادهای حاکم بر این زنجیره بیشتر در چین واقع شده است.     

 

پیش بینی EOS / USD: Q4 2020 پیش بینی EOS / USD: 1 سال پیش بینی EOS / USD: 3 سال
قیمت: 3 دلار – 3.20 دلار

رانندگان قیمت: فنی ، احساسات بازار رمزنگاری ، احساسات EOS

    

قیمت: 4.50 دلار – 5 دلار

رانندگان قیمت: اقتباس از EOS برای تجارت ، احساسات بازار رمزنگاری

قیمت: 8 تا 10 دلار 

رانندگان قیمت: تحولات جدید از EOS ، مسئله سهامداران ، بازار رمزنگاری

نمودار زنده EOS / USD

EOS / USD

پیش بینی قیمت EOS برای 5 سال آینده

تحولات اخیر برای EOS / USD

EOS بر روی سیستم EOS.IO اجرا می شود که یک سیستم بلاکچین غیرمتمرکز است و به شما امکان میزبانی و اجرای برنامه های غیرمتمرکز یا Dapps و توسعه Dapps را بر روی سیستم عامل خود می دهد. همانطور که در بالا ذکر شد ، این سیستم شبکه شبیه به Ethereum است ، اما در حالی که Ethereum به دنبال انتقال از POW اثبات کار به اثبات سهام است ، EOS در حال حاضر با POS در حال اجرا است ، که ارزان تر از استخراج است.

EOS از مشتریهای شخصی بابت معاملات هزینه ای دریافت نمی کند و توانایی ارائه 1 میلیون تراکنش در ثانیه (TPS) و مقیاس پذیری عالی را دارد. به جای آن از تورم استفاده می شود ، که جامعه EOC رای داد که از 5٪ به 1٪ کاهش یابد. اما یک مسئله در حال حاضر برای EOS ، تمرکز بخش عمده ای از سهامداران آن در چین است که باعث می شود سود آن برای سایر شرکت کنندگان کمتر باشد و همچنین دموکراتیک تر باشد. EOS اکنون “EOSIO برای تجارت” را منتشر کرده است ، و نرم افزار خود را با استفاده از Blockchain-as-a-Service (BaaS) به نسخه متمرکز بر شرکت ها ارائه داده است. LimeChain پس از دریافت کمک هزینه EOS VC ، ابزار EOSLIME را ایجاد کرد تا به شما کمک کند یک ماژول موجود EOSIO را سفارشی کنید یا کل سیستم را مستقر کنید.

تجزیه و تحلیل فنی – میانگین متحرک همچنان فشار EOS / USD را فشار می دهد?

 

20 SMA مقاومت در برابر EOS را در سال 2020 ایجاد کرده است

EOS در زمان مناسب ، در پایان سال 2017 ، زمانی که جهش ارزهای رمزپایه تازه شروع شده بود ، ایجاد شد. جفت ارز EOS / USD در ماه دسامبر همان سال و در ژانویه 2018 افزایش یافت ، اما در دو ماه بعد با نزولی روبرو شد. در ماه آوریل ، شاهد یک افزایش گسترده دیگر بودیم که قیمت آن را به 23.30 دلار رساند. از آن زمان به بعد ، فشار به سمت نزولی بوده است و هر بار افزایش سطح بالاتری انجام می شود. با این حال ، یک منطقه حمایتی در حدود سطح 1.50 دلار تشکیل شده است که از اواخر سال 2018 ادامه دارد و این یک مثلث نزولی را به همراه خط روند نزولی تشکیل داده است. 20 SMA همچنین به پایین نگه داشتن EOS در نمودار ماهانه کمک می کند و به رغم اینکه چند بار سوراخ شده است ، اخیراً در بازپرداخت ها مقاومت می کند..

 

نمودار تصادفی اکنون بیش از حد فروخته شده و در نمودار هفتگی قرار دارد

در نمودار هفتگی ، روند نزولی نیز مشاهده می شود ، هر بار که اوج اوج می گیرد ، نشان دهنده فشار فروش است ، اگرچه فروشندگان موفق به پایین آمدن نشده اند. در این بازه زمانی ، 100 SMA با مقاومت در فوریه 2020 ، رد قیمت و معکوس کردن آن ، پس از شمعدان doji در زیر آن ، که یک سیگنال معکوس پس از بازپس گیری بالاتر. 100 SMA در ماه آگوست دوباره قیمت را رد کرد ، زیرا شاخص تصادفی بیش از حد خریداری شد. اما اکنون ، تصادفی بیش از حد فروخته شده و به سمت بالا چرخانده شده است ، بنابراین ممکن است شاهد یک بازگشت مجدد بالاتر از 100 SMA تا پایان سال باشیم ، و سپس یک رد دیگر و یک وارونه نزولی.    

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner