پیش بینی قیمت ChainLink Q4 2020: آیا 20 SMA دوباره برگزار می شود؟

ChainLink ، یک شبکه غیرمتمرکز از گره ها است که داده ها و اطلاعات را از منابع / سفارشات خارج از بلاکچین به قراردادهای هوشمند بلاکچین از طریق اوراکل ترجمه می کند ، در زمان مناسب برای ارزهای رمزپایه عمومی شد. این یک آلتکوین نسبتاً جدید است که فقط حدود 1.5 سال است که وجود دارد ، اما بدون شک صعودی بوده است ، زیرا از آگوست 2020 از 1 دلار به تقریبا 20 دلار افزایش یافته است. روند همچنان صعودی است ، اما لینک از بقیه عقب مانده است بازار رمزنگاری ، که کاملاً در ماه نوامبر افزایش یافت.

شبکه اورجینال غیر متمرکز ، ChainLink ، که بر روی Ethereum ساخته شده است ، در ماه مه 2019 با پایان یافتن سقوط بزرگ در بازار ارزهای رمزنگاری شده ، که از ابتدای سال 2018 ادامه داشت ، شروع به کار کرد و این بازار خود را در وسط یک حرکت سرسخت با گسترش قراردادهای هوشمند DeFi ، تقاضا برای LINK / USD نیز افزایش یافته است و انتظار می رود با افزایش ظرفیت ها و عملکردهای عملی ، این روند ادامه یابد..  

 

آخرین نسخه را در اینجا بخوانید ChainLink قیمت 2021 پیش بینی شده است

 

تغییرات اخیر در پیوند / قیمت USD

عادت زنانه تغییر ($) تغییر دادن ٪
30 روز +26/3 +29.6٪
3 ماه -2.24 -13.5٪
6 ماه +10.10 +243٪
1 سال +11.83 +627٪
3 سال +24/13 +1324٪

عوامل موثر بر ChainLink 

Link ، که سکه شبکه ChainLink است ، از 1 دلار شروع به کار کرد و بلافاصله جذب سرمایه گذاران / خریداران را آغاز کرد ، که قیمت آن را تا پایان ماه ژوئن به 4.60 دلار رساند. قیمت عقب نشینی کرد ، اما هرگز به زیر سطح افت نزول نکرده و در بلند مدت LINK / USD کاملاً صعودی به نظر می رسد ، زیرا افزایش تقاضا در سایر ارزهای رمزپایه مهم ، بر تقاضای سکه های لینک تأثیر می گذارد. با وجود بازپس گیری هفته آخر ماه نوامبر ، که هفته بدی برای همه ارزهای دیجیتال پس از افزایش گسترده در ماه بود ، روند اصلی همچنان صعودی است.

امنیت عاملی در ارزهای رمزپایه است ، به ویژه پس از اسپم شدن شبکه ChainLink در ماه سپتامبر. میانگین متحرک در نمودارهای مختلف زمانی از LINK / USD پشتیبانی کرده و پشتیبانی نهایی از 20 SMA بوده است. اکنون قیمت به این میانگین متحرک برگشته است ، که یک نقطه تعیین کننده برای این رمزنگاری است ، زیرا در تعادل بین صعودی باقی مانده یا نزولی نگه داشتن برای هفته ها و ماه های آینده ایستاده است.     

 

LINK / USD پیش بینی Q4 2020  LINK / USD پیش بینی 1 سال LINK / USD پیش بینی 3 سال
قیمت: 15.50-16 دلار

رانندگان قیمت: عجله رمزنگاری شده اخیر ، Technicals ، ChinLink Security

     

قیمت: 20 دلار 


رانندگان قیمت: احساسات بازار رمزنگاری ، معاملات DeFi ، تحولات ChainLink

قیمت: 500-600 دلار

رانندگان قیمت: افزایش استفاده از خطابه ها ، معاملات DeFi ، بازار رمزنگاری

  

نمودار زنده ChainLink

لینک زنجیره ای

پیش بینی قیمت ChainLink برای 5 سال آینده

تحولات اخیر برای LINK / USD

ChainLink یک شبکه غیرمتمرکز است ، که بر روی بلاک چین Ethereum ساخته شده است و از طریق سخنرانی عمل می کند. این اساساً مانند پلی است بین قراردادهای هوشمند ، که از طریق سخنرانی ها و برنامه های خارج از زنجیره ایجاد می شود ، برای دسترسی به منابع خارج از زنجیره ، مانند API های وب ، داده های تغذیه ای و غیره. تعداد روزافزون بلاک چین های غیر سازگار ، API ها و مجموعه داده ها ، نیاز به ارتباط بهتر بین دنیای مالی خارج از زنجیره و درون زنجیره را افزایش می دهد. LINK با ارائه یک شبکه غیرمتمرکز اوراکل برای اپراتورهای گره ، در خط مقدم حل این مسئله است. آنها با تهیه LINK انگیزه ارائه داده های صحیح را می دهند ، در حالی که پخش کننده های داده نادرست نشانه های پیوند خود را نسبت به کسانی که داده صحیح ارائه می دهند از دست می دهند. با افزایش DeFi و نیاز به قابلیت همکاری بین دو جهان ، تقاضا و استفاده از شبکه ChainLink Oracle افزایش می یابد.

فعالیت های Google Trends و Github روند افزایشی را در یک سال گذشته برای رمز LINK نشان می دهند ، که تا حدی توجیه صعودی اخیر در LINK / USD را توضیح می دهد ، زیرا فعالیت در سخنرانی های تحت مدیریت LINK در دنیای DeFi بسیار افزایش یافته است. با این حال ، این عمدتا به دلیل افزایش تقاضای سفته بازی برای رمزنگاری ها در سال جاری است ، زیرا عدم اطمینان آنها را به پناهگاه های امن تبدیل کرده است. ما همچنین در تاریخ 30 سپتامبر شاهد حمله اسپم به ChainLink بودیم ، اما این شبکه به فعالیت عادی خود ادامه داد ، بنابراین افزایش امنیت نیز عاملی برای پیوند خواهد بود.

تجزیه و تحلیل فنی – آیا روند بازگشت مجدد برای LINK / USD کامل است?

 از سپتامبر کمترین میزان در حال افزایش است

 

LINK / USD به محض معرفی به مردم صعود کرد ، و در پایان ژوئن 2019 به بیش از 4.50 دلار افزایش یافت. اما روند صعودی معکوس شد و بازار رمزنگاری برای بقیه سال 2019 به صورت پهلو و در محدوده دیگر معامله شد ، تا مارس 2020 ، زمانی که ما شاهد یک ویروس کرونا در اروپا بودیم ، سقوط بین 1.40 و 4.60 دلار داشت. اما پس از وحشت اولیه ، ارزهای رمزپایه صعودی شدند و LINK / USD افزایش یافت. در ماه ژوئیه و نیمه اول ماه اوت ، این رمزنگاری به 19.60 دلار افزایش یافت ، اما در سپتامبر معکوس شد. هر چند 20 SMA بار دیگر به عنوان پشتیبان در نمودار هفتگی قرار گرفت و باعث افزایش قیمت شد ، اما پس از یک روند صعودی دیگر در ماه نوامبر ، قیمت کاهش یافته و اکنون با همان میانگین متحرک روبرو شده است. در صورت نگه داشتن 20 SMA ، خریداران ممکن است دوباره برگردند. در غیر اینصورت ، بازگشت مجدد باید پایین تر ادامه یابد.     

 بازپرداخت در نمودار هفتگی کامل است

در نمودار روزانه LINK / USD ، کارشناسی ارشد قیمت را تحت فشار قرار دادند و آن را در بالای ژوئن 2020 تحت فشار قرار دادند ، و پس از آن شکست بزرگی برای این ارز رمزنگاری شده در جولای و آگوست رخ داد. اما خریداران زیر 20 دلار آن را لغو کردند و قیمت تا هفته آخر ماه سپتامبر که تصمیم به بازگشت گرفتند ، پایین آمد. با این حال ، صعود در طی ماه های اکتبر و نوامبر در مقایسه با دیگر رمزنگاری های اصلی ضعیف به نظر می رسد ، که به دستاوردهای شگفت انگیزی رسیده است. قیمت در هفته آخر ماه نوامبر کاهش یافت و اکنون کمی بالاتر از 50 SMA (زرد) و 100 SMA (سبز) که قبلا به عنوان پشتیبانی و مقاومت عمل می کردند ، معامله شد. بیایید ببینیم که آیا آنها نگه دارند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map