پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC) برای سال 2020: آیا روند صعودی BTC / USD در Q4 ادامه خواهد داشت؟

روند صعودی بلند مدت BTC / USD نشان می دهد که ظرفیت زیادی برای ادامه کار دارد. معروفترین ارز رمزنگاری شده جهان در اواخر جلسه ایالات متحده در روز دوشنبه به بالاترین سطح در تقریباً یک سال رسید و در جلسات سه شنبه آسیا بیش از 11000 دلار برای هر سکه معامله کرد ، زیرا معامله گران به دنبال رفتار گله ای ادامه دادند. 

بیت کوین ، یک امنیت جایگزین دیگر برای افزایش جلسات تازه ، روشی عالی برای کنار آمدن با برنامه های کاهش پولی بی سابقه فدرال رزرو است. با این حال ، ارزهای رمزپایه اصلی می توانند به عنوان یک شرط تاکتیکی بیشتر در مقابل تورم و بازده متوسط ​​عمل کنند.

 

آخرین نسخه را در اینجا بخوانید پیش بینی قیمت بیت کوین 2021

 

قیمت فعلی BTC / USD: $

تغییرات اخیر در قیمت بیت کوین

تجزیه و تحلیل گسترده پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین در سال جاری تقریباً 20 هزار دلار خواهد بود و تا سال 2030 به رشد تقریبا 400 دلار ادامه خواهد داد. محققان همچنین قیمت ارزهای رمزپایه مهم دیگر از جمله Bitcoin Cash ، ETH Ethereum و LTC Litecoin را پیش بینی کرده اند. . به نوبه خود ، این س theال ایجاد می شود: با 11000 دلار که قبلاً شکسته شده است ، احتمالاً پیش بینی قیمت بیت کوین چیست?

پیش بینی بیت کوین: Q4 2020 پیش بینی بیت کوین: 1 سال پیش بینی بیت کوین: 3 سال
قیمت: 13،875 دلار – 17،250 دلار 

رانندگان قیمت: شکست مثلث متقارن ، موج دوم COVID19 ، جذابیت پناهگاه امن در طلا (همبستگی مثبت).

قیمت: 12،250 دلار 

رانندگان قیمت: اصلاح خرس ، بازآزمایی مجدد دو برابر نقض شده ، سودآوری پایان سال.

قیمت: 20000 دلار

رانندگان قیمت:50 پشتیبانی از EMA ، تکمیل الگوی ABCD

 

نمودار زنده بیت کوین

BTC

BTC / USD – عوامل موثر بر قیمت بیت کوین


قیمت بیت کوین (BTC) توسط صرافی های بزرگ پشتیبانی شده است ، که از اواسط مارس 2020 ، پس از روز سقوط بزرگ در 12 مارس ، به طور قابل توجهی کاهش یافته است..

طبق داده های Glassnode ، یک منبع تجزیه و تحلیل بازار و بازار ، از 29 ژوئیه 2.64 میلیون BTC به طور مشترک در صرافی ها نگهداری می شود. در همین حال ، قیمت بیت کوین در مسیر صعودی باقی مانده است و اخیراً از یک بالاترین سالانه 11،400 دلار. بیایید در مورد پیش بینی بیت کوین توسط منابع مختلف بحث کنیم. 

بنیانگذار Heisenberg Capital ، Max Keizer ، 100000 دلار پیش بینی می کند

مکس کیزر ، بنیانگذار Heisenberg Capital و پیشگام بیت کوین ، اخیراً از حساب توییتر خود برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد قیمت BTC 100000 دلار استفاده کرد. او یک موضوع نسبتاً طولانی را در حساب خود در شبکه های اجتماعی با بیان ساده شروع کرد:

“28000 دلار قبل از دیدن بازپرداخت در حال بازی است – و سپس به سمت 6 رقمی می رویم.” 

این تعیین پس از عبور BTC / USD از 10،000 دلار آغاز شد و مدتی است که با صعود تجارت می کند. این متخصص هیچ جدول زمانی را پیشنهاد نکرد که نشان دهد آیا این پیش بینی تا پایان سال 2020 محقق می شود یا خیر.

جالب اینجاست که از آن زمان افراد زیادی تأکید کرده اند که ممکن است افت در گرین بک در این زمینه پاسخگو باشد. فلزات گرانبها ، طلا و نقره نیز افزایش قیمت داشته اند. 

پروژه های Citibank 120،000 دلار تا سال 2021 – دلیل این امر چیست

یکی از پیش بینی های جالب توجه از طرف موسسه مالی ، سیتی بانک انجام شد, 

همانطور که پیش بینی می کرد قیمت های بیت کوین تا سال 2021 به 120،000 دلار برسد. اگرچه این تجزیه و تحلیل به Citibank اعتبار دارد ، اما منبع رسمی نیست. به هر حال موانعی که بیت کوین برای نبرد در راه نیاز دارد چیست؟ آزمایش واقعی برای BTC / USD 13،850 دلار خواهد بود و اگر موفق به شکست این شود ، می توانیم خرید گسترده بالاتر از این سطح را ببینیم.

در پیش بینی دیگری که براساس پیشرفت در سال 2016 انجام شد ، سیتی بانک نشان داد که روندهای مرتبط در این سال تجربه شده است. علاوه بر این ، این موسسه موارد زیر را به اشتراک گذاشت:

مقاومت اولیه 10،500 دلار – 10،820 دلار برآورده می شود. اگر این جای خود را بگیرد ، سطح خوب بعدی 13،850 دلار و بالاتر از آن 19،511 دلار خواهد بود. اگر قرار بود 19 هزار و 511 دلار جای خود را بدهد ، نمودار به خودی خود صحبت می کند. ”  

توسط “نمودار برای خود صحبت می کند”, Citibank ادعا می کند که BTC می تواند تا 120،846.80 دلار را لمس کند ، که کاملاً پیش بینی قیمت BTC / USD است. به همین دلیل است که معامله گران معاملات خرید ارز رمزنگاری پیشرو بیت کوین را به آن اضافه می کنند و افزایش ناگهانی تقاضای آن به زودی باعث افزایش قیمت آن می شود. 

پروژه های Panxora 7000 دلار BTC / USD قیمت تا پایان سال 2020 – دلیل این کار چیست

در نامه نگاری از طریق ایمیل بین فوربس و مدیر عامل Panxora ، یک شرکت تحلیلگر رمزنگاری ، گاوین اسمیت ، دومی تا پایان سال 2020 نوسانات مداوم را نشان داد. بنابراین ، وی فرض می کند که ارزش قیمت BTC / USD ممکن است تا 7 هزار دلار کاهش یابد. با این وجود ، اقدام زیر سال بالاترین زمان (ATH) برای ارز رمزنگاری پیشرو بیت کوین خواهد بود. به نظر می رسد منطق او با منطق مدیر عامل Crypto Quant مطابقت داشته باشد:

“یک فاجعه کوتاه مدت [اتفاق خواهد افتاد] امسال تا زمان برگزاری واقعی تجمع [در سال 2021].” وی برای افزودن موارد بیشتر به این موضوع گفت ، “بازارها از یک طرف توسط داستان پرچین تورمی که بیت کوین را بالاتر می کشاند ، کشیده می شوند در حالی که همزمان اقتصاد جهانی دچار یک شوک تقاضای گسترده با احتمال پایین آمدن بیت کوین است.”

پروژه های S2F (سهام در جریان) 55K دلار BTC / USD تا پایان سال 2020 

مدل S2F مخفف Stock-to-Flow Model است و به نظر می رسد پیش بینی 55K دلار براساس رویداد مه 2020 ارائه داده است. قابل ذکر است ، مخترع S2F اظهار داشت:

“ارزش بازار پیش بینی شده برای بیت کوین پس از نصف شدن در ماه مه سال 2020 ، 1 دلار است که به معنی 55000 دلار بیت کوین است” ، علاوه بر این ، “طلا و نقره که بازارهای متنوعی هستند ، با ارزش مدل بیت کوین برای SF مطابقت دارند “

با جمع بندی احساسات S2F ، این مدل در حمایت از سوگیری صعودی در قیمت های BTC / USD است. 

فلزات گرانبها ، طلا ، در برابر بیت کوین

در این هفته ، قیمت بیت کوین (BTC) به بالاترین قیمت خود در سال 2020 یعنی 11392 دلار رسیده است که با افزایش همبستگی با طلا پشتیبانی می شود و در حال حاضر ، طبق گزارش Crypto مقایسه ، همبستگی ماهانه بیت کوین با فلز زرد در بازده روزانه 0.66 است. همبستگی بین این دو کالا در حالی رشد کرد که طلا قبل از عقب نشینی در کنار بیت کوین از بالاترین رکورد 1900 دلار عبور کرد و به یک بالاترین قیمت نزدیک شد.. 

با توجه به همبستگی رو به رشد ، این نشان دهنده تغییر روند است ، زیرا روابط بین این دو قبلاً کاهش یافته بود ، طبق داده های تیم تحقیقاتی صرافی Kraken. در نتیجه ، همبستگی های قبلی بین بیت کوین و طلا منجر به افزایش قیمت بیت کوین (BTC) شد.

همانطور که همه ما می دانیم ، دلار آمریکا و اقتصاد جهانی همچنان با آسیب ناشی از نتایج همه گیر COVID-19 روبرو هستند. در نتیجه ، به نظر می رسد که ذخیره دارایی های ارزشمند مانند بیت کوین و طلا در آینده نیز به دنبال تقاضای زیاد باشد. آخرین بار همبستگی خفیفی بین بیت کوین و فلزات گرانبها (حدود 0.5) در اواخر سال 2018 بود. ما قبلاً درمورد زمانی صحبت کردیم که یک ماه قبل ، در نوامبر 2018 ، بیت کوین با افت 50 درصدی روبرو شد که توسط جنگ بیت کوین و پول نقد آغاز شد.

با این حال ، از یک طرف ، ارتباط بین طلا و بیت کوین افزایش یافته است ، در حالی که از طرف دیگر ، همبستگی Ether (ETH) با بیت کوین تقریباً در همان زمان شروع به کاهش می کند ، با این رقم اکنون در 0.56 قرار دارد..

دلار آمریکا و بیت کوین 

افزایش بیت کوین همچنین می تواند ناشی از تورم دلار آمریکا باشد که ناشی از ترس از سقوط اقتصاد ایالات متحده است. شکست بسته محرک COVID-19 و بازار سهام بیش از حد گرم ، معامله گران را ترغیب کرد تا در ایمنی دارایی های سخت مانند طلا و به طور فزاینده ، بیت کوین سرمایه گذاری کنند.. 

با حرکت به سمت بالا ، بیت کوین ممکن است سرانجام برای یک چرخه بازار صعودی دیگر آماده باشد ، زیرا میزان عرضه بیت کوین در مبادلات کاهش می یابد ، در حالی که به نظر می رسد علاقه خرده فروشی و نهادی در حال افزایش است..

ورودی بیت کوین و Tether (USDT)

مبادلات نشان می دهد که فعالان بازار علاقه بیشتری به نگه داشتن بیت کوین خود در دراز مدت دارند ، با برداشتن آنها از صرافی ها ، برای کنترل مستقیم کلیدهای شخصی خود ، مطابق با شرکت تجزیه و تحلیل بازارها ، Arcane Research.

جدا از این ، افزایش مداوم جریان ورودی ارز Tether (USDT) که دیروز به بالاترین قیمت خود در سال 2020 رسیده و میزان عرضه کلی که اکنون تقریبا 10 میلیارد دلار است ، تعداد دلار دیجیتال منتظر حاشیه خرید BTC است احتمالاً بیش از هر زمان دیگری. بنابراین ، احتمال افزایش قیمت بیت کوین در روزهای آینده بسیار خوب به نظر می رسد.  

تجزیه و تحلیل فنی – آیا می توان انتظار داشت که یک اصلاح نزولی در بیت کوین – BTC / USD انجام شود? 

صحبت از جنبه فنی بازار ، بیت کوین با یک سوگیری صعودی صعودی معامله می کند و تا سطح 11306 دلار افزایش یافته است. در بازه زمانی ماهانه ، بیت کوین الگوی مثلث متقارن را در محدوده 9875 دلار نقض کرده است. شمع طغیان کننده اخیر در بازه زمانی ماهانه احتمال زیاد خرید بیشتر در بیت کوین را نشان می دهد. 

با نگاهی به پیش بینی بلند مدت بیت کوین ، جفت ارز رمزپایه پیشرو صعودی به نظر می رسد. در سمت بالاتر ، بیت کوین ممکن است مقاومت بعدی خود را در محدوده 12،017 دلار پیدا کند ، در حالی که یک کراس اوور صعودی 12،017 دلار می تواند قیمت بیت کوین را به سمت 13،875 دلار هدایت کند. بالاتر از این ، 17،250 دلار به عنوان مقاومت بعدی کار می کند.

BTC / USD Bullish Engulfing ، RSI ، MACD و 50 EMA - همه پیشنهاد خریدBTC / USD Bullish Engulfing ، RSI ، MACD و 50 EMA – همه پیشنهاد خرید

در نمودار ماهانه ، میانگین متحرک نمایی 50 دوره ای یک سوگیری شدید صعودی را نشان می دهد ، اما در عین حال ، این احتمال وجود دارد که یک اصلاح نزولی نیز وجود داشته باشد ، زیرا ارزش آن در سطح 6397 باقی مانده است که فاصله زیادی با فعلی ندارد قیمت بازار 11،275.

بازپرداخت فیبوناچی BTC / USD

بازپرداخت فیبوناچی BTC / USD

صحبت از پیش بینی قیمت بیت کوین در اواسط سال 2021 ، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت بیت کوین در پی اصلاح روند نزولی ، به 12،250 دلار کاهش یابد یا شاید اصلاح 50٪ فیبوناچی به پایان برسد. برای دیدن یک نزولی نزولی ، سطح مقاومت در برابر دو برابر 17174 دلار و بسته شدن شمع های زیر این سطح خوب به نظر می رسد. ممکن است تا زمانی که مقاومت قبلی شکسته نشده به سطح پشتیبانی 12،250 دلار برسد ، تعصب فروش را زیر 17،170 دلار ببینیم. 

بسیاری از جنبه های هیجان انگیز توسط برخی از متخصصان مشهور در فضای رمزنگاری اعطا شده است. به نظر می رسد که هر تیم در فروشگاه استدلال قوی دارند و مشاهده آنچه در اواخر سال 2020 از بین می رود جذاب تر می شود. کسانی که یک رویداد سرسخت را مشاهده می کنند در حال حاضر با کسانی که پیش بینی یک تحول نزولی دارند ، طناب کشی می کنند. بیایید برای نیمه دوم سال آماده شویم ، و بیشتر به جنبه اساسی بازار نگاه می کنیم تا هرگونه تغییر در احساسات بیت کوین را درک کنیم.

موفق باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map