نحوه تجارت فارکس

روزانه بیش از 5 تریلیون دلار در بازار ارز معامله می شود! این امر باعث می شود تجارت ارزی که به آن معامله فارکس نیز می گویند ، یکی از بهترین مکانها برای سرمایه گذاری و مکانی عالی برای کسب درآمد باشد. سرمایه گذاری های بزرگ اولیه همیشه برای موفقیت در معاملات فارکس ضروری نیستند و هیچ چیز با هیجان برقراری تماس صحیح و کسب درآمد کل در بازار قابل مقایسه نیست. در این مقاله نحوه تجارت آنلاین فارکس بحث خواهد شد. برای یادگیری نحوه تجارت فارکس ، سه م toلفه اصلی وجود دارد که باید از آنها استفاده کنید:

1. اصول تجارت فارکس را بیاموزید

اساس معاملات آنلاین فارکس فروش یک نوع ارز در ازای دریافت ارز دیگر است. ارزی که می فروشید «ارز پایه» و ارزی که خریداری می کنید «ارز ممتاز» نامیده می شود. مقدار ارز پیشنهادی که برای فروش دریافت خواهید کرد به تغییر مداوم نرخ ارز بستگی دارد و یادگیری درک حرکت این نرخ ارز کلید یادگیری نحوه معامله فارکس است. اصطلاح مهم دیگر “موقعیت طولانی” است. موقعیت بلند مدت به این معنی است که شما ارز پایه را خریداری می کنید و ارز پیشنهادی را می فروشید. برعکس ، “موقعیت کوتاه” به این معنی است که شما ارز پایه را می فروشید و ارز پیشنهادی را خریداری می کنید. بنابراین چگونه تصمیم می گیریم کدام جفت ارز را معامله کنیم? تعداد بی شماری از عوامل بر حرکت قیمت هر جفت ارز تأثیر می گذارند. برای اینکه یاد بگیریم چگونه با فارکس معامله کنیم باید حداقل تعدادی از این عوامل و چگونگی تأثیر آنها بر قیمت را درک کنیم. یکی از این عوامل وضعیت اقتصاد کشور است. وقتی اقتصادی ضعیف می شود ، ارزش پول آن نیز درمورد سایر ارزهای موجود در بازار ضعیف می شود. وقایع سیاسی نیز ممکن است بر تغییر قیمت تأثیر بگذارد. یک انتخابات آینده ممکن است ایمان مردم به آینده اقتصادی یک کشور خاص را کم یا زیاد کند ، بنابراین بر قدرت آن ارز تأثیر می گذارد. گزارش های اقتصادی اخیر را دنبال کنید تا نگاهی اجمالی به یک جفت ارزی خاص بیندازید و بر اساس حقایق تصمیم هوشمندانه بگیرید.

لیست سهام عمده ارزها*** توجه داشته باشید که کل معاملات 200٪ است ، به این دلیل که در بازار FX ، جفت ارز را معامله می کنید

قسمت آخر اصول یادگیری نحوه محاسبه سود و زیان ما است. تغییر در قیمت اقدامات با استفاده از پیپ است. یک پیپ یک ده هزار واحد است. به عنوان مثال ، اگر قیمت اصلی 5.6930 باشد و 10 پیپ قیمت کاهش یابد ، قیمت جدید 5.6920 خواهد بود. برای تبدیل تغییر pip به سود یا زیان واقعی ، تغییر pip را در نرخ ارز فعلی ضرب کنید و مقدار حساب خود را افزایش یا کاهش دهید. درباره اصول تجارت فارکس بیشتر بخوانید

2. یک حساب آنلاین باز کنید

برای تجارت آنلاین فارکس باید یک حساب آنلاین فعال داشته باشید. بسیاری از کارگزاری ها حساب های آنلاین ارائه می دهند و پیوستن به یکی از موارد مناسب بسیار مهم است. قبل از تصمیم گیری در حالی که این عوامل اصلی را در نظر گرفته اید ، به چندین گزینه دیگر نگاه کنید:

  • تجربه – در تجارت آنلاین فارکس ، تجربه بسیار مهم است و انتخاب یک شرکت بدون تجربه مناسب خطر بزرگی است. شرکت هایی را که 5 سال یا بیشتر تجربه کار دارند برای ایمن بودن در نظر بگیرید.
  • مقررات – اکثر کشورها نظارت دولتی را انجام می دهند و بهترین کارگزاری ها نیز به طور داوطلبانه از این نظارت پیروی می کنند. بررسی کنید چه کسی بر کار شرکت نظارت می کند و اطمینان حاصل کنید که این یک نهاد صادقانه و جدی است. برخی از نهادهای نظارتی شناخته شده عبارتند از:

فرانسه: Autorité des Marchés Financiers (AMF) سوئیس: کمیسیون بانکداری فدرال سوئیس (SFBC) آلمان: Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht (BaFIN) انگلستان: سازمان خدمات مالی (FSA) استرالیا: کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) ایالات متحده: آینده های ملی انجمن (NFA)مقررات فارکس

  • بررسی ها – یک راه عالی برای یادگیری نظر دیگران در مورد کارگزاری خاص خواندن نظرات آن است. برخی از شرکت ها بررسی های جعلی را برای خود منتشر می کنند ، بنابراین این نکته را بخاطر بسپارید و سعی کنید بین بررسی های واقعی و جعلی تفاوت قائل شوید.
  • سایت اینترنتی – مقایسه وب سایت ها بین کارگزاری های مختلف. یک کارگزاری حرفه ای دارای یک وب سایت فعال و بدون لینک بن بست است و ظاهر و احساسی حرفه ای را ایجاد می کند.

پس از انتخاب کارگزاری متناسب با نیازهای خود ، مدارک را پر کنید. شما می توانید بین یک حساب شخصی و یک حساب مدیریت شده انتخاب کنید که حسابی است که توسط کارگزار Forex شما به طور خودکار مدیریت می شود. قبل از بستن معامله هزینه ها را بررسی کنید زیرا کارمزد انتقال پول از بانک شما می تواند بسیار زیاد باشد و سایر هزینه ها می توانند سود شما را کاهش دهند. مرحله آخر فعال کردن حساب خود از طریق پیوندی است که کارگزار شما از طریق ایمیل برای شما ارسال می کند. پس از اتمام این مرحله ، شما آماده شروع تجارت آنلاین فارکس هستید.

3. تجارت فارکس آنلاین

زمان آن فرا رسیده است که برای آماده سازی انجام اولین معامله ، تجزیه و تحلیل بازار را شروع کنیم. سه نوع تجزیه و تحلیل وجود دارد که به ما در تصمیم گیری کمک می کند:

  • تحلیل بنیادی تحلیلی از وقایع کنونی و تحولات اقتصادی است که ممکن است بر قیمت یک جفت ارزی خاص تأثیر بگذارد. یادگیری در مورد رویدادهای جاری و وضعیت اقتصادی یک کشور خاص کلید این نوع تحلیل است.
  • تجزیه و تحلیل فنی یک نوع تجزیه و تحلیل است که نیاز به درک خوبی از نمودارها و نمودارها دارد. نمودارهای مناسب را می توان معمولاً از طریق کارگزار یا از طریق برخی از نمودارها دریافت کرد سیستم عامل های تجارت فارکس. با استفاده از این نمودارها ، تحرکات قیمت قبلی را تجزیه و تحلیل کرده و از آنها برای پیش بینی حرکت های آینده قیمت استفاده می کنیم.
  • تحلیل احساسی یک نوع تجزیه و تحلیل بصری تر است. این شامل حدس زدن بر اساس شهود است که قیمت چه خواهد کرد. با گذشت زمان ، معامله گران باتجربه این شهود را کسب می کنند که بدانند کدام معاملات احتمالاً سودآور است و کدام یک سودآور نیستند.

میزان پولی که می توانید در هر معامله سرمایه گذاری کنید به پروتکل های کارگزار شما بستگی دارد اما به یاد داشته باشید ، اگر هوشمندانه سرمایه گذاری کنید می توانید مقدار کمی پول سرمایه گذاری کنید و همچنان درآمد بالایی کسب کنید. روش کلی این است که بیش از 2 درصد از حساب خود را در یک معامله واحد سرمایه گذاری نکنید. شما کارگزار فارکس همچنین به شما امکان می دهد تجارت معینی را به قیمت معینی محدود کنید. سفارشات بازار سفارشاتی هستند که باید بلافاصله و با قیمت فعلی انجام شوند. سفارشات محدود سفارشاتی است که به کارگزار شما دستور می دهد فقط در صورت رسیدن قیمت به سطح مشخصی که شما انتخاب کرده اید ، وارد معامله شود. سفارشات متوقف کردن به کارگزار خود دستور می دهند که چه موقعی موقعیت را ببندد. وقتی قیمت به قیمت سفارش توقف شما رسید ، تجارت به طور خودکار بسته می شود. به یاد داشته باشید ، تجارت فارکس بصورت آنلاین یک علم دقیق نیست و انتظار می رود چند فراز و نشیب داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که یک تجزیه و تحلیل حرفه ای از بازار انجام دهید ، یک استراتژی پیشرفته را تشکیل دهید و مهم نیست که چه چیزی باشد. اگر این دستورالعمل های اصلی را دنبال کنید ، در نهایت خواهید دید که سود شما با گذشت زمان بیش از ضرر شما است. بیشتر خواندن:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner