معاملات ارز رمزنگاری: خرید و نگهداری

هیچ کلاس دارایی دیگری دستاوردهای شگفت انگیزی را که اخیراً در ارزهای رمزپایه دیده شده ، مشاهده نکرده است. بیت کوین ، برجسته ترین ارز رمزنگاری شده ، از سال 2010 که در یک مرحله 0.008 دلار ارزیابی شد ، چند میلیون درصد بازده داشته است..

بیت کوین و چند ارز رمزنگاری شده دیگر به سرمایه گذارانی که آنها را خریداری و نگهداری کرده اند جایزه خوبی بخشیده است. آیا خرید و فروش همچنان یک استراتژی تجاری قدرتمند برای ارزهای رمزپایه است؟ و کدامیک از رمزنگاری ها ارزش خرید دارد?

معاملات ارزهای رمزنگاری شده - رویکرد خرید و نگهداری 1 (سودهای گسترده)

ارزهای رمزنگاری شده خاصی سودهای ناشناخته ای را ثبت کرده اند.

مزایای خرید و فروش معاملات ارز رمزنگاری شده

این 95٪ از “سر و صدای بازار” را قطع می کند

استراتژی های خرید و فروش متفاوتی وجود دارد (باور کنید یا نه). ایده اصلی در پشت این استراتژی ها ، سوار شدن در روند بلند مدت گاو نر و از بین بردن “سر و صدای” بازار مرتبط با بازه های زمانی کمتر است. معامله گران کوتاه مدت معمولاً ناامید می شوند وقتی که بازار آنها را از معاملات خود متزلزل می کند زیرا در بازه های زمانی کوچکتر (مثلاً بازه زمانی یک ساعته) صدا می زند. اقدام قیمت در نمودار هفتگی اغلب در طی یک دوره زمانی خاص بی ثبات است. وقتی همان بازه زمانی در بازه های زمانی کوچکتر مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد ، معمولاً تصویر بسیار ناهموارتر و غیرقابل پیش بینی تر از بازه زمانی هفتگی است.

زمان بندی کامل بازار ضروری نیست

آنچه باعث جذابیت خرید و فروش معاملات در بسیاری از تجار و سرمایه گذاران می شود این است که در بسیاری از موارد ، زمان بندی کاملاً مناسب بازار از اهمیت خاصی برخوردار نیست. برای بازرگانانی که قصد دارند ماهها یا حتی سالها در معاملات باشند ، آنچه بیشترین اهمیت را دارد این است که در واقع وارد تجارت شوند. این معامله گران اغلب منتظر عقب گرد عمده در برابر روند گاو نر غالب نیستند ، زیرا آنها می دانند که این ممکن است باعث شود آنها فرصت ورود به موقعیت مورد نظر خود را از دست ندهند.

معاملات ارزهای رمزنگاری شده - رویکرد خرید و نگهداری 2 (تغییر اندازه Surfer)

معامله ارزهای رمزپایه با رویکرد خرید و نگهداری نیاز به زمان بندی کاملی ندارد.

هزینه های معامله کاهش یافته است

معامله گرانی که در معاملات طولانی مدت خرید و نگهداری شرکت می کنند ، معمولاً اضافه فروشی نمی کنند. این می تواند هزینه های معامله را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. تاجری که هر روز یا هر هفته در معاملات است و از آن خارج می شود ، باید در برداشت هزینه های معاملات انباشته نقش داشته باشد. به عنوان مثال ، نرخ اسپرد در برخی از ارزهای رمزپایه به طور قابل توجهی بالاتر از جفت ارزهای اصلی است. این می تواند انجام بسیاری از معاملات کوتاه مدت به جای چند معامله بلند مدت را بسیار گران و ناکارآمد کند..

فشار روانی کاهش یافته است

معاملات کوتاه مدت و حتی معاملات میان مدت می تواند برای بسیاری از معامله گران استرس آور باشد. در بسیاری از مواقع ممکن است معاملات برای چند هفته در بازار دشوار باشد و در این مدت معاملات کوتاه مدت و میان مدت می تواند معامله گران را خسته کند ، به ویژه افرادی که تجربه کمتری دارند.

اگرچه استراتژی های معامله ارز رمزنگاری خرید و نگهداری در برخی مواقع استرس زا است ، اما قطعاً مالیات آن نسبت به استراتژی های تجارت کوتاه مدت کمتر است.

کارایی زمان

استراتژی های معاملات ارز رمزنگاری برای خرید و نگهداری مناسب برای سرمایه گذاران و بازرگانانی است که می خواهند با کمترین زمان صرفه جویی کنند. سرمایه گذاران درازمدت ارزهای رمزنگاری شده که به خرید و فروش معاملات می پردازند ، نیازی نیست که هر روز از نزدیک قیمت را زیر نظر داشته باشند و همچنین نیازی به انجام تجزیه و تحلیل فنی و مشاهده نمودارها به طور مکرر ندارند. عاقلانه خواهد بود که این معامله گران / سرمایه گذاران ارز رمزپایه در بالای اخبار اساسی بمانند و موقعیت های خود را از این به بعد بررسی کنند اما زمان بسیار کمتری نسبت به تجارت کوتاه مدت دارد.

معاملات ارزهای رمزنگاری شده - رویکرد خرید و نگهداری 3 (پسر نشسته روی تشک آویزان)

با خرید و نگهداری معاملات رمزنگاری ، نیازی نیست که در تمام طول روز به نمودارها خیره شوید.

کدام ارزهای رمزپایه ارزش تجارت دارند?

اگرچه لزوماً نباید از ارزهای رمزپایه کوچک اجتناب کرد ، اما معتبرترین رمزنگاری ها بزرگترین و ثابت ترین ارزها هستند. این شامل Bitcoin (BTC) ، ether (ETH) ، dash ، litecoin (LTC) ، Bitcoin cash و ripple (XRP) است. اعتماد سرمایه گذاران و بازرگانان به این ارزهای رمزپایه بزرگ (و سایر ارزها) بسیار بیشتر است. این می تواند هنگام خرید این رمزنگاری ها برای یک بازی طولانی مدت به شما کمک کند.

دلالان قابل اعتماد ارزهای رمزپایه را در اینجا پیدا کنید.

یکی از مزایای خرید و فروش ارزهای رمزپایه بزرگ ، ارائه نقدینگی عمیق تر است. نقدینگی کافی به جلوگیری از لغزش هنگام اجرای معاملات و پر کردن سفارشات (گرفتن سود و توقف ضرر و زیان) کمک می کند.

همچنین ارزهای رمزنگاری شده بزرگ بسیار کمتر از ارزهای کوچک تر “خراب و سوزانده می شوند”. ارزهای رمزنگاری شده زیادی وجود داشته اند که خیلی طولانی زنده نمانده اند. سرمایه گذاری در یک ارز رمزنگاری شده کاملاً جدید که هنوز اثبات نشده است مانند خرید یک جوجه یک روزه است – پتانسیل رشد بالا ، اما خطرناک.

ارزهای رمزپایه تثبیت شده ، از جمله ارزهای ذکر شده در بالا ، قطعاً ارزش بررسی را دارند. سرمایه گذاران با اشتیاق زیاد برای خطر ممکن است به ارزهای رمزپایه کوچکتر و کمتر شناخته شده علاقه مند شوند. با این حال ، هنگام سرمایه گذاری در این موارد ، ممکن است معامله گران بخواهند از سهام کمتری نسبت به ارزهای رمزپایه بزرگتر استفاده کنند.

راه های ورود به خرید و فروش معاملات ارزهای رمزنگاری شده

بسیاری از سرمایه گذاران به سادگی ارزهای رمزپایه را خریداری می کنند و آنها را نگه می دارند تا زمانی که احساس کنند زمان مناسبی برای فروش است. این سرمایه گذاران اغلب قبل از ورود به معاملات خود ، تحلیل تکنیکال کمی انجام می دهند و ممکن است در بعضی موارد ترجیح دهند از دستورهای ضرر متوقف استفاده نکنند.

معامله گران و سرمایه گذاران با مهارت تجزیه و تحلیل فنی ممکن است ترجیح دهند پس از بازپرداخت ضعیف یا قابل توجه قیمت ، به معاملات ارزهای رمزنگاری شده وارد شوند. سایر شرکت کنندگان دوست دارند با شکست مقاومت وارد بازار شوند. این مزیت تأیید حرکت را افزایش می دهد.

نکاتی برای خرید و فروش ارزهای رمزپایه

  • از چارچوب زمانی بزرگتر برای تجزیه و تحلیل فنی ، به عنوان مثال ، نمودارهای روزانه ، هفتگی و ماهانه استفاده کنید.
  • اگر از توقف ضرر استفاده می کنید ، آن را خیلی نزدیک به ورودی خود قرار ندهید.
  • اهرم باید به حداقل برسد یا از هیچ اهرمی استفاده نشود. نگه داشتن معاملات ارز رمزنگاری شده برای ماهها یا سالها می تواند هزینه بر باشد.
  • در صورت امکان از مزایای بازگشت استفاده کنید تا قیمت ورود بهتری داشته باشید.
  • اگر روند صعودی ناپایدار و بسیار قوی است ، منتظر بازنگری عمیق نباشید. ورودهای موجود در بازار ممکن است در این نمونه و همچنین ورودیهای شکست در نظر گرفته شود.
  • عوامل اساسی را که ممکن است بر چشم انداز درازمدت ارزهای رمزپایه ای که معامله می کنید تحت تأثیر قرار دهید ، توجه داشته باشید.

هم اکنون تجارت ارزهای رمزپایه را آغاز کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner