نحوه تجارت بیت کوین – راهنمای مبتدیان

ارزهای رمزپایه اینجا هستند تا بمانند ، مطمئناً! در اینجا راهنمای دقیق ما در مورد نحوه تجارت بیت کوین ، برجسته ترین ارز رمزنگاری شده در جهان آورده شده است. برای کسب اطلاعات و نکاتی در مورد اصول و روشهای معاملات بیت کوین ، محاسبه سود و زیان ، همبستگی بیت کوین و رویدادهای عمده ای که می توانند سود شما را هنگام تجارت بیت کوین تحت تأثیر قرار دهند ، از این راهنما پیروی کنید! امروز سفر تجارت بیت کوین خود را آغاز کنید.

سیگنال های بیت کوین و اطلاعات ارزشمند تجارت

معامله ارزهای رمزپایه هرگز به این راحتی نبود. نوسانات بسیار زیاد است و حرکات اغلب غیر منتظره است ، به همین دلیل بسیاری از معامله گران بیت کوین ، به ویژه معامله گران جدید ، از تجار معامله گران حرفه ای یا سیگنال های بیت کوین مانند سیگنال های فارکس ما استفاده می کنند که می توانید در صفحه سیگنال های ما پیدا کنید و معاملات رایگان یا حق بیمه ما را امتحان کنید. سیگنالها! کارشناسان تجارت ما قبل از صدور سیگنال های تجاری در بیت کوین ، تجزیه و تحلیل دقیق فنی و اساسی را انجام می دهند. 

ارزهای کریپتوکارنسی به طور کلی بسیار ناپایدار هستند ، بنابراین ، موفقیت آمیزترین معاملات در بیت کوین معاملات طولانی مدت است. به همین دلیل ، سیگنال های بیت کوین ما سیگنال های طولانی مدت هستند. این امر به منظور جلوگیری از شلاق زدن ناشی از نوسانات است. بنابراین ، مقادیر ضرر و توقف ضرر را در مقایسه با رشته های عادی فارکس معمولاً بسیار زیاد می کنید. در نتیجه ، ما به پیروان سیگنال های بیت کوین خود توصیه می کنیم که در هنگام پیگیری آنها در حساب های زنده و سایر ارائه دهندگان سیگنال ، اهرم فشار را کاهش دهند. تکنیک های معاملاتی ما معمولاً بر اساس تعدادی از شاخص های فنی و بنیادی مانند میانگین متحرک ، سطح حمایت و مقاومت ، احساسات در بازار رمزنگاری به طور کلی و مهمتر از همه روند.   

بیت کوین (BTC ، XBT) چیست و چگونه کار می کند?

در ژانویه 2009 ، وقتی “بلوک پیدایش” بیت کوین توسط یک فرد ناشناس (یا افراد) با استفاده از نام مستعار Satoshi Nakamoto استخراج شد ، دنیای مالی برای همیشه تغییر کرد. همین بود ، اولین ارز رمزپایه غیرمتمرکز ایجاد شد.

بیت کوین توسط رایانه هایی انجام می شود که محاسبات دقیق ریاضی را انجام می دهند و در نتیجه برق را به رشته های طولانی کد تبدیل می کنند که ارزش پولی دارند. این محاسبات در یک شبکه توزیع شده انجام می شود و به آن استخراج بیت کوین می گویند.

بیت کوین را می توان بین کیف پول ارزهای شخصی منتقل کرد و یا برای خرید آنلاین کالا یا خدمات استفاده کرد.

هر معامله ای که با بیت کوین انجام می شود ، در یک دفتر اطلاعات گسترده به نام بلاکچین ثبت می شود.

این فناوری بلاکچین که کل سیستم بیت کوین بر اساس آن بنا شده است ، منابع تمام ماشین هایی را استخراج می کند که بیت کوین را استخراج می کنند و معاملات را در شبکه پردازش می کنند..

این تلاش مشترک غیر متمرکز تضمین می کند که هیچ مرجع مرکزی نمی تواند بیت کوین را کاملاً کنترل کند.

سرمایه بازار بیت کوین

بیت کوین (BTC ، XBT) ارز رمزنگاری شده با بیشترین ارزش بازار است. از نوامبر 2019 ، سقف بازار آن بیش از 171 میلیارد دلار بود و همچنین تاکنون بالاترین بالاترین حد برای آلت کوین باقی مانده است. 

بیت کوین با عرضه محدود و سخت شدن استخراج آن

بیش از 21 میلیون بیت کوین وجود ندارد. دلیل این محدودیت عرضه الگوریتم کاهش عرضه است که در فرآیند استخراج استفاده می شود.


روند استخراج بیت کوین با پیشرفت بسیار کندتر می شود و تخمین زده می شود که آخرین بیت کوین فقط در ماه مه 2140 استخراج شود.

نحوه تجارت بیت کوین

قراردادهای اختلاف (CFD) بیت کوین (BTC ، XBT) را می توان در بستر معاملات eToro داد و ستد کرد. eToro با بیت کوین (و سایر ارزهای رمزنگاری شده) تجارت بی عرفی را ارائه می دهد که هیچ گونه کارمزد یا هزینه برگشتی را متحمل نمی شود. البته کارگزاران دیگری نیز وجود دارند که در تجارت بیت کوین اهرمی را ارائه می دهند.

به دلیل نوسانات بیت کوین ، عاقلانه نیست که آن را با اهرم های زیادی معامله کنید. البته تجارت بی عیب و نقص مطمئن ترین راه تجارت بیت کوین است. همچنین ، نوسانات بی نظیر بیت کوین ممکن است در موارد خاص نیاز به استفاده از ضررهای توقف گسترده تری داشته باشد که معمولاً هنگام معامله ابزارهایی مانند جفت ارز استفاده می شود.

هنگام معامله بیت کوین ، معامله گران به طور کلی می توانند همان اصول و تکنیک های معاملاتی را که برای معامله ابزارهای مالی سنتی مانند جفت ارز فارکس یا سهام استفاده می شود ، اعمال کنند..

استراتژی های خرید و نگهداری با تجارت بیت کوین نتایج خارق العاده ای را به همراه داشته اند. به عنوان مثال ، بسیاری از سرمایه گذاران که از استراتژی های “خرید و نگهداری” استفاده کرده اند ، نتایج خوبی را در این زمینه بدست آورده اند. همچنین در این ارز دیجیتال باورنکردنی فرصت های بی شماری معاملاتی و معاملات نوسان وجود دارد.

BTC – نمودار روزانه بیت کوین – بخشی از اقدام قیمت 2019

محاسبه سود و زیان بیت کوین

محاسبه سود و زیان در معاملات بیت کوین کاملاً ساده است ، خصوصاً اگر ارز پایه حساب معاملاتی دلار آمریکا باشد.

اگر یک معامله گر یک بیت کوین بخرد و قیمت 100 دلار بالاتر برود ، معامله گر 100 دلار درآمد کسب خواهد کرد. این البته بدون فاکتور در انتشار است. در اینجا یک عکس از صفحه نشان می دهد که گسترش CFD بیت کوین eToro است:

در اینجا اسپرد 2274.55 دلار منهای 2258.93 دلار = 15.62 دلار است. این در مقایسه با نرخ اسپرد در جفت های ارز اصلی بسیار گران است ، اما به یاد داشته باشید ، این یک جفت ارزی نیست.

قیمت بیت کوین بسیار سریعتر از هر جفت ارزی حرکت می کند و همچنین از نقدینگی بسیار کمی نسبت به جفت های ارز اصلی برخوردار است.

نمونه ای از محاسبه سود و زیان

در اینجا مثالی از محاسبه سود ساده در تجارت بیت کوین است که در بستر تجارت اجتماعی eToro اجرا شده است:

بیت کوین با مقادیر کمتری نسبت به یک واحد قابل معامله است. به عنوان مثال ، معامله گران می توانند با 0.14 بیت کوین مانند تصویر زیر حدس بزنند:

تجارت بیت کوین (BTC) در بستر تجارت eToro

قیمت ورودی (قیمت باز) 1839.89 دلار بود. سفارش سود در 2173.27 دلار پر شد. این سود 333.38 دلار برای هر بیت کوین است.

همانطور که در این تصویر مشاهده می شود ، مبلغ سرمایه گذاری شده 250 دلار بود که در آن مرحله 0.1358776 بیت کوین بود. تفاوت کمی بین این مقدار (0.1358776 بیت کوین) و اندازه موقعیت واقعی (0.135491 بیت کوین) وجود دارد. هیچ توضیح منطقی برای این وجود ندارد ، اما ممکن است لغزشی وجود داشته باشد که بر محاسبه الگوریتم اجرا تأثیر بگذارد.

سود واقعی 45.17 دلار با ضرب اندازه واقعی 0.135491 بیت کوین در سود 333.38 دلار برای هر بیت کوین بدست می آید: 0.135491 X 333.38 دلار X = 45.17 دلار سود.

باید در نظر داشت که اندازه موقعیت نمایش داده شده در ترمینال eToro یک عدد گرد است ، بنابراین اندازه موقعیت 0.135491 به عنوان 0.14 در این نمونه نمایش داده می شود.

ابزارهای مرتبط با بیت کوین

سایر ارزهای رمزپایه برجسته مانند اتر (ETH) و litecoin (LTC) با بیت کوین ارتباط مثبت دارند. این همبستگی ، هر از گاهی متفاوت است.

* برای بازرگانانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت ethereum هستند ، در اینجا پیوندی به مقاله اختصاص داده شده به این ارز رمزنگاری خارق العاده وجود دارد: نحوه تجارت اتر (Ethereum) – راهنمای مبتدی.

مواردی وجود داشته است که اتر (ETH) و litecoin (LTC) در جهت مخالف بیت کوین حرکت کرده اند. با این وجود ، این دو ارز رمزپایه مستعد حرکت همزمان با برادر بزرگ خود بیت کوین هستند ، زیرا بیت کوین به طور کلی لحن بازار ارزهای رمزنگاری شده را تعیین می کند.

وقتی بیت کوین عملکرد خوبی داشته باشد ، این پیام را به جامعه سرمایه گذاری ارسال می کند که همه چیز در بازار ارزهای رمزپایه خوب است. در نتیجه ، اتر و litecoin تمایل دارند تا از یک بیت کوین روزافزون بهره مند شوند. اتر و لیت کوین از بزرگترین ارزهای رمزپایه هستند.

برعکس ، سقوط بیت کوین احتمالاً بر لیتکوین و اتر سنگین خواهد بود ، البته بسته به آنچه باعث خرابی شده است.

گاهی اوقات سایر ارزهای رمزپایه می توانند از بیت کوین ضعیف تری بهره مند شوند. گرچه این معمولاً از قاعده مستثنی است.

رویدادهای بزرگی که می توانند بر بیت کوین تأثیر بگذارند

جنبه های مربوط به توسعه سیستم Bitcoin

اگرچه بیت کوین ثابت ترین ارز رمزنگاری شده است ، اما در مقایسه با ارزهای فیات مانند دلار آمریکا و پوند انگلیس هنوز بسیار جوان است. به همین دلیل ، رویدادهای مربوط به توسعه و بهره برداری از آن توانایی حرکت شدید قیمت آن را دارند.

چنین رویدادهایی می تواند شامل “هارد فورک” باشد که ساختار داخلی نحوه کار بیت کوین را تغییر می دهد. بیت کوین با یک مسئله مقیاس در حال تکامل روبرو است که باید به طریقی یا دیگری رفع شود.

افزایش ظرفیت اندازه بلاک بیت کوین یکی از راه های حل مشکل جدی گرفتگی بلاکچین است که در حال حاضر جامعه بیت کوین با آن روبرو است. برای رسیدن به این هدف ، یک “چنگال سخت” اجتناب ناپذیر است.

بحران مالی جهانی

مورد دیگری که می تواند قیمت بیت کوین را به میزان قابل توجهی تحت تأثیر قرار دهد ، یک بحران مالی جهانی است.

اگر اعتماد به بانک های مرکزی و دولت های بزرگ از بین برود ، می تواند پرواز به سوی ایمنی باشد که می تواند جذابیت فروشگاه های با ارزش دیگر را افزایش دهد ، که بیت کوین یکی از مهمترین آنهاست.

مداخله دولت

در 5 دسامبر 2013 ، بانک مردم چین وارد عمل شد و م institutionsسسات مالی در سرزمین اصلی چین را از تجارت با بیت کوین منع کرد.

این مداخله توسط دولت چین باعث فروش گسترده ای شد و بیت کوین در عرض چند روز بیش از 50٪ ارزش خود را از دست داد.

پس از این سقوط اولیه ، قیمت بیت کوین بیش از یک سال پیش از پایین آمدن پایین ، روند نزولی را ادامه داد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map