نحوه تجارت Ethereum (اتر) – راهنمای مبتدیان

 Ethereum (اتر) ، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ جهان ، رشد چشمگیری داشته است. خواه یک تاجر پیشکسوت باشید یا یک تازه وارد به بازار سرمایه ، تجارت ethereum مزایا و فرصت های مختلفی را ارائه می دهد. این راهنمای مفید را بخوانید تا بیاموزید که چگونه اتریوم تجارت کنید ، چطور اختراع شده است ، چه رابطه ای دارد و چه چیزی روی قیمت آن تأثیر می گذارد.

برای شروع استفاده از پتانسیل این ارز رمزنگاری شده قدرتمند ، امروز سفر تجارت اتریوم خود را آغاز کنید!

منشا ارزهای رمزنگاری شده به طور خلاصه

بیت کوین ، اولین ارز رمزنگاری شده غیرمتمرکز ، توسط شخصی (یا افراد) ناشناس با نام مستعار Satoshi Nakamoto ایجاد شد. Satoshi همچنین در ژانویه 2009 بلوک ژنتیک بیت کوین را استخراج کرد.

بیت کوین بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان است و ارزش بازار آن بسیار گسترده شده است. به عنوان مثال ، در تاریخ 6 اکتبر 2019 ، سقف بازار آن بیش از 144 میلیارد دلار بود.

اختراع اتریوم

یک پسر جوان مبتکر به نام ویتالیک بوترین ، از طریق جاه طلبی خود برای تبدیل کامل اینترنت ، یک پلت فرم رمزنگاری اختراع کرد که توسعه دهندگان می توانند هر نوع برنامه غیرمتمرکز را بر روی آن بسازند.

ویتالیک با درک کامل از بیت کوین ، پیشنهاد کرد که برای توسعه برنامه به یک زبان برنامه نویسی نیاز دارد. وقتی کسی به پیشنهاد او علاقه ای نداشت ، او کار خود را در پروژه جدید قدرتمند خود ادامه داد.

در سال 2013 ، ویتالیک یک مقاله سفید منتشر کرد که توصیف این پلت فرم جدید پویا است که او آن را Ethereum نامید. وی به دلیل نوآوری خارق العاده خود به عنوان همکار Thiel Fellow در سال 2014 معرفی شد و جایزه 100000 دلاری دریافت کرد.

پس از این ، مرد جوان برای پیگیری جاه طلبی Ethereum خود ، از دانشگاه واترلو انصراف داد. با کمک توسعه دهندگان و بنیانگذاران دیگر ، پروژه به سرعت به overdrive تغییر مکان داد.

با فروش بسیار موفق جمعیت در ژوئیه 2014 ، آنها بیش از 18 میلیون دلار با فروش اتر ، توکن های Ethereum که اساساً سهام پروژه بودند ، جمع کردند..

نحوه تجارت اتر 1

بیت کوین و اتر ، بزرگترین ارزهای مجازی جهان.

اتر همچنین برای پرداخت هزینه معاملات و خدمات محاسباتی در شبکه Ethereum استفاده می شود.

یک سال بعد ، اولین نسخه آنها با نام Frontier در تاریخ 30 ژوئیه 2015 راه اندازی شد. اکنون یک پلت فرم جدید در دسترس بود که توسعه دهندگان می توانند برنامه های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند خود را ایجاد کنند..

اتر دومین ارز رمزنگاری شده در جهان است و در یک مرحله در سال 2017 ، سرمایه بازار آن تقریبا 38 میلیارد دلار بود ، اگرچه از اکتبر 2019 سقف بازار 18 میلیارد دلار است. این ابزار مالی جالب با سرعتی باورنکردنی رشد کرده است!

نمودار هفتگی اتر – بخشی از اقدام قیمت در 3 سال گذشته

اتریوم نیز مانند اکثر ارزهای رمزپایه اصلی بسیار بی ثبات است. در سال 2017 ، قیمت شروع به افزایش کرد و سپس در Q2 همان سال ، “طلا” آن سال آغاز شد. ارزهای رمزنگاری شده در آن سال به چیز جالب سرمایه گذاری برای عموم مردم تبدیل شدند و آلت کوین ها سالی عالی را پشت سر گذاشتند ، بیت کوین به حدود 20،000 دلار رسید. 

با پیشرفت سال 2017 ، سرمایه گذاران همچنان اشتهای خود را برای تجارت اتریوم برآورده می کردند. تا 31 دسامبر قیمت اتر به بیش از 725.00 دلار رسیده بود و به 1370 دلار رسید. بازده سالانه نجومی برای سال 2017 بالغ بر 4800 measured!

نحوه تجارت Ethereum

اولین قدم در یادگیری نحوه تجارت Ethereum ، تأمین خدمات یک کارگزاری ذی صلاح است. بسیار توصیه می شود که اتر را با کارگزارهای قابل اعتماد و کاملاً ثابت فارکس معامله کنید.

یکی از این کارگزاران eToro است. eToro اهرمی برای اتر ارائه نمی دهد اما البته کارگزاران دیگری نیز هستند که اهرمی را ارائه می دهند. برخی از این شرکت ها به اندازه 33X اهرم ارائه می دهند.

برخی از کارگزاران گزینه های مختلف تجارت اتریوم را ارائه می دهند. جفتهایی که معمولاً شامل می شوند شامل ETH / USD (اتر / دلار آمریکا) ، ETH / BTC (اتر / بیت کوین) ، ETH / EUR (اتر / یورو) ، ETH / CAD (اتر / دلار کانادا) و ETH / GBP (اتر / انگلیس) هستند. پوند).

به دلیل نوسانات اتر ، بازرگانان نباید آن را با اهرم های زیادی معامله کنند. البته اهرم صفر امن ترین است. به دلیل رشد گسترده قیمت اتر ، “خرید و نگهداری” یک استراتژی عالی بوده است. “افت خرید” نیز بسیار خوب کار کرده است ، اگرچه تاجران اگر فقط از این روش استفاده می کردند (حداقل در بازه زمانی روزانه) تعدادی از فرصت های عالی را از دست می دادند.

* اگر می خواهید در مورد تجارت بیت کوین اطلاعات بیشتری کسب کنید ، این لینک را به مقاله اختصاص داده شده به شرح زیر دنبال کنید: نحوه تجارت بیت کوین – راهنمای مبتدیان.

اصول تجارت Ethereum: آنچه باعث تغییر قیمت اتر می شود?

از آنجا که اتر هنوز یک ارز رمزپایه نسبتاً جوان است ، قیمت آن تا حد زیادی تحت تأثیر رویدادهای مربوط به توسعه آن است.

همانطور که قبلا ذکر شد ، اتر یک رمز ارزشی است که برای پرداخت هزینه معاملات و خدمات محاسباتی در شبکه اتریوم استفاده می شود. در نتیجه ، گسترش بلاکچین Ethereum و خدمات مربوطه به وضوح بر ارزش و قیمت اتر تأثیر می گذارد..

یک عامل خارجی بسیار مهم که بر قیمت اتر تأثیر می گذارد ، قیمت برادر بزرگ آن ، بیت کوین است. وقتی پول به بیت کوین سرازیر می شود ، اتر و سایر ارزهای رمزپایه معمولاً از آن سود می برند. ارزش بیت کوین یک عامل موثر در نوسانات ذاتی درگیر در تجارت اتریوم است. وقتی بیت کوین تحت فشار قرار می گیرد ، کل کلاس دارایی ارز رمزنگاری شده تحت تأثیر قرار می گیرد.

دلیل این همبستگی این است که ، به اصطلاح ، ارزهای رمزپایه به همان بخش بازار تعلق دارند. هنگامی که قیمت بیت کوین افزایش می یابد ، تصور عمومی بازار این است که بازار ارزهای رمزنگاری شده “سالم” و همچنین یک گزینه سرمایه گذاری مناسب است.

از آنجا که اتر دومین ارز رمزنگاری شده است ، تعجب آور نیست که به شدت تحت تأثیر قیمت و احساسات بیت کوین قرار گیرد. هنگام درک نحوه تجارت ethereum ، باید به تاثیری که بیت کوین می تواند بر عملکرد قیمت داشته باشد احترام بگذارید.

زمان استفاده از برخی سودها

آیا این نوع موفقیت در تجارت شما نیاز است؟ امروز به صفحه سیگنال های ما مراجعه کنید و یا رایگان ما را امتحان کنید سیگنال های تجارت برتر!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner